Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому люди бачать “потойбіччя” в моменти клінічної смерті?

так, є такі техніки, досить часто використовуються в езотеричних групах

при чому тут техніки) і "потойбіччя"
як на мене, то банальна смерть нейронів
до чого приходять більшість людей, шо не вірить в чудесаті чудеса
   
Після смерті, буде те саме, що і до народження. Нічого іншого.
Лайк!
Краткость - сестра таланта.
   
..шановний, про "вдуть" розказуй своїй дівчині... якщо якийсь бог і є, то для нього існування людини -- така дрібниця, що плюнути та розтерти..і йому є що робити у цьому Всесвіті окрім слухати дурнуваті молитви молюсків...))

Нет вы не правы . Если люди не хотят узнать и приблизится к своему Творцу который и есть наша с вами жизнь его дыхание (дух) то отвечу я вам вашими словами , такие люди дурнуватi молюскi.


Бог любит мир так сильно, что отдал своего единородного Сына, чтобы каждый, кто в него верит, не погиб, а обрёл вечную жизнь.   Ведь Бог послал в мир своего Сына не для того, чтобы судить мир, но чтобы через него мир был спасён.   Тот, кто верит в Сына, не будет осуждён. А тот, кто не верит, уже осуждён, потому что не поверил в единородного Сына Бога.  И вот основание для суда: в мир пришёл свет, но люди полюбили тьму, а не свет, потому что творили зло.  Ведь тот, кто делает зло, ненавидит свет и не идёт к свету, чтобы его дела не стали известны.   А тот, кто поступает праведно, идёт к свету, чтобы было видно, что его дела — в согласии с волей Бога». (Иоанна 3 :16-21)




на вашу думку - кожному дасться по вірі його, чи роздача відбувається централізовано заднім числом за постулатами авраамічних течій?

Иисус сказал ей: «Я — воскресение и жизнь. Тот, кто верит в меня, даже если умрёт, оживёт, (Иоанна 11: 25)

Иисус ответил: «Я — путь, истина и жизнь. Прийти к Отцу можно только через меня.  Если вы знаете меня, то знаете и моего Отца. Теперь вы его знаете и видели его» ( Иоанна 14 :6,7)

Чтобы обрести вечную жизнь, необходимо узнавать тебя, единственного истинного Бога, и посланного тобой Иисуса Христа ( Иоанна 17 :3)


клінічна смерть триває лічені хвилини, реанімаційні заходи - до години максимум

Ну если термин клиническая смерть по медицински продолжается минуты , то пусть тогда будет "клиническая" смерть в кавычках , так люди оживали и через не одни сутки . Тело Лазаря уже было с запахом , ничего  ожил  , Бог воскресил .

   
ВЕРА !

Без неё , смерть и небытие в лучшем случае.
   
Є різниця між ВІРИШ та ЗНАЄШ. Бо,якщо ти ЗНАЄШ- у тебе нема СВОБОДИ ВИБОРУ. Можна вірити до будь якого рівня науки,а можна не вірити до будь якого рівня науки. Певні сумніви є у всіх. Може навіть у Папи Римського.

Особисто я підхожу до цього як Ізинька на уроці атеїзма при совку. " Якщо Бога нема,навіщо плювати у небо,бо це дурня. Якщо є,то навіщо  псувати відношення?" :D  Тому я не розумію довбаних богохульників на кшталт Пташки Сороки. Мабуть він вірить,але ненавидить Боженьку за те,що у нього якісь комплеси.

 
Я грішник,але вірю. Ну а там що буде,то й буде.
   
И примечательно то , что дух может вернутся в тело и через 3 суток и человек оживёт. Пример тому и Лазарь и Иисус Христос и ещё . В библии много об  этом .

Иисус сказал ей: «Я — воскресение и жизнь. Тот, кто верит в меня, даже если умрёт, оживёт, (Иоанна 11: 25)
Не удивляйтесь этому, потому что наступает время, когда все, кто в могилах, услышат его голос и воскреснут. Те, кто делал добро, получат вечную жизнь, а те, кто делал зло, предстанут перед судом.  Я ничего не могу делать сам от себя. Я сужу на основании того, что слышу от Отца, и мой суд справедлив, потому что я исполняю не свою волю, а волю того, кто меня послал (Иоанна 5 :28-30)

Біблія - книжка тупих побрехеньок. Причому - правди там КАТЄГОРІЧЄСКІ НЄТ. В тому ж вєтхому завєті - все брехня, починаючи з створення світу (створив землю, свєт, тьму, а потім звйозди і закрєпіл на нєбєсную твєрдь) і кінчаючи єврейськой історієй. ВСЬО БРЕХНЯ! Не було ніякого супербагатого царя Соломона (вчені розкопали лише одного з двох голожопих родоплємєнних князєй), не було ніяких казнєй єгипетських, не було ісходу жидів з єгипетщини і др.др.др.

А той Ісус? Воно, тіпа, творіло таку купу чудєс, а окрім побрехеньок його сєкти про ніх нікто в житті так і не узнал? Була б молва, десь би хоч разок гавкнулі. Ан нєт - нашлі шось лише у Флавія, а потім це оказалась середньовічна фейк-вставка.

Хрєстіянство - це таке вонюче гамно, що його сором відстоювать хочаб напіврозумній людині :-G
   
гіпоксія тканин мозку в окремих випадках дає такий ефект
отакий https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1109988.msg25872544#msg25872544 ?
   
Это дело веры ребята . Всё узнаете ,каждый из вас . Никто мимо не пройдёт .

ВЄРА (хоч релігіозна, хоч якась інш.) - це завжди прізнак долбоєбізма.

Шо таке ВЄРА? Це - безумовне довіряння якійсь абсолютно тупой XУЙНІ, якої немає доказів. Причому - вєрун повинен повністю отбрасивать 200% аргумєнти проти його ВЄРИ (інакше, панімаеш, "вєра слаба"), і приймать аргументи ЗА такіє, шо нормальна людина просто покрутить пальцем у скроні.

От, наприклад, вєра під назвою ГМО. Навіть на водє пишуть "без ГМО", хоча які там гєни в водє? Якшо людина включить мозок, то він ніхріна не буде боятись ГМО. Але люде ВІРЯТЬ В ЙОГО ОПАСТНОСТЬ. І моск включать отказиваюцця.
Будь-який вірун повинен бути ізольован, або спален живцем X(  [ua]
   
Я грішник,але вірю. Ну а там що буде,то й буде.

Для начала нужна вера , а тот кто захочет познакомится со своим Творцом тот будет стремится к этому . Понятно ,что богохульникам он не откроется никогда  , ихняя жизнь закончится в лучшем случае смертью и не бытием, но слово Бога нам говорит , что просто смертью они не отделаются.


   
Если Создатель посчитает нужным , он вернёт дух , и человек оживёт.
ТЕЛО БЕЗ ДУХА МЕРТВО !!!

нарот, насипте хyїв цьому головосракому божому сотворінню (td)
   
Бог любит мир так сильно, что отдал своего единородного Сына, чтобы каждый, кто в него верит, не погиб, а обрёл вечную жизнь.   Ведь Бог послал в мир своего Сына не для того, чтобы судить мир, но чтобы через него мир был спасён.   Тот, кто верит в Сына, не будет осуждён.

Ну шо за хєрня, йопт? :facepalm:
Бог постійно вєздє писав: "Я - Бог - рєвнітєль! Узнаєтє, бл яді, мою ярость!!!". Всю біблєйську історію він ненавидів людей і всячєскі карал, і тут вдруг, внєзапно, капєц як вазлюбіл?.. Шось люде йому таке добре сотворілі, чи їбанувся боженька?
Доречі, клясно він віддав свого сина: син плакав, просіл ізбавіть єго от мук, а боженька навіть словом його не ободріл, плюнув на синка - плачь, йди на кілок в дупу, мені на тебе срати.

БЛД, вірунов тре РІЗАТИ. ВСІХ. ІРЖАВОЮ ПИЛКОЮ :X  :X
   
Я грішник,але вірю. Ну а там що буде,то й буде.

Волт :drinks:
Яж знаю, ми говорілі шо ти віриш в хєросусов лише тому, шо віриш, шо тобі помагає боженька - постійно насипає ніштяків.
Я тоді тобі говорив 2 тези:
- звідки ти знаеш, шо тобі помага біг а не диявул?..
- якшоб мені так перло, то і крокодил нє отказался би казать, шо він вєріт. І навіть молитися. Алеж не пре, тому нехай біг іде наxуй :drinks:
   
повертаючись до сабжа, це намальовано між 1505 та 1515 роками

   
нуішо? "Туннельноє зрєніє" - абичьний сімптом при жаху та гіпоксіі моску.
   


Це афігєнна розборка "харошого бога", з дічайшим фактажем, це повинні почути УСІ віруни.

   
отакий https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1109988.msg25872544#msg25872544 ?
це мистецька інтерпретація, створена з розповідей
тобто перероблення переробленого
   
це мистецька інтерпретація, створена з розповідей
тобто перероблення переробленого
це щось змінює?
   
 Хто знає, той не говорить.
 Хто говорить - не знає. B-)
   
Особисто я підхожу до цього як Ізинька на уроці атеїзма при совку. " Якщо Бога нема,навіщо плювати у небо,бо це дурня. Якщо є,то навіщо  псувати відношення?"
плюсую тисячу разів  (tu)
займаю ідентичну позицію
більше того, іноді навіть каюсь, коли гріхи обтяжують кількісно та якісно
   
Приємно, що багатьох колоритних, розумних дописувачів нарешті розбанили (tu)
   
Хто знає, той не говорить.
 Хто говорить - не знає. B-)
Хрестос говорив
   
плюсую тисячу разів  (tu)
займаю ідентичну позицію
більше того, іноді навіть каюсь, коли гріхи обтяжують кількісно та якісно

пробачте, але це гівно, а не позиція. Ця сентенція "Якщо Бога нема,навіщо плювати у небо,бо це дурня. Якщо є,то навіщо  псувати відношення?" - - це огидна демагогія та пересмикування.

Чому народ плює в небо(?) Тому шо таким чином він протєстуєт проти вірунства та ублюдочного фейк-персонажа Бога, зза якого погібло, терпіло муки (і зараз терпить) більшість людей за всю історію.

Якшоб небуло вірунів - миб вже давно побідили усє болєзні і жили серед супертехнологічного світу, без болю і депресій. Саме ізза вірунів в нас і зараз тормозицця прогрес і хворі на рак не отримують ні евтаназіі, ні нормального палліативного уходу, бо дєскать "це може прівєсті к прєждєврємєнной смєрті". Абсурд? Но таке відношення "Жизнь - ето дар бога і його тре підтримувать якнайдовше, попри мукі і безнадію" продвігають саме віруни :X Врачі давно хотіли (і потроху продавлюють) нормальні підходи, ті ж хоспіси. А віруни чинять несамовитий тиск! Невже хтось хтів би розміняти оце блядське "не тре портіть отношенія с богом, якшо воно є" на те, шоб захворівши, вмерти без мук?..

Вєрунство, релігія - це завжди ЗЛО, мракобісся, депресіі, мукі людскіє. Кожен вірун - це просто тєрроріст аллаакбарський, просто шо бєз баради. РІЗАТИ :X
   
Это дело веры ребята . Всё узнаете ,каждый из вас . Никто мимо не пройдёт .
Послушай поц ,я своих детей рожал и воспитывал не для того что бы они жизнь свою отдавали за таких глистов как ты и тебе подобным .Старый козёл встал с дивана взял ружьё и пошёл в окоп ,понял да ?  А то смотри разжирели суки на старости лет и учат других кому куда идти и что кому нужно делать.
Бегите ! НЕ участвуйте в политических делах и выборах ,вы ничего уже не измените .Я когда то тоже участвовал в этих процессах ,и рад что с 2010 года меня оттуда убрали .И посей день не одному правителю и кандидату не верю .Там нет ни одного праведника .Они все лжецы,воры и убийцы . Если вы их выбираете то вы отрекаетесь от Правителя ,Совершенного ,самого ,справедливого Царя,  данного нам Отцом Небесным .

москаль під проксі вчить нас жити...
217.138.216.---
212.103.50.---
185.169.233.--
77.121.3.48
196.240.57.---
   
Якшоб небуло вірунів - миб вже давно побідили усє болєзні і жили серед супертехнологічного світу, без болю і депресій.

Крокодайл, привіт! :lol:  :-B
   
Крокодайл, привіт! :lol:  :-B

 :drinks:
   
Вєрунство, релігія - це завжди ЗЛО, мракобісся, депресіі, мукі людскіє.

 Пане Крокі, що воно таке "ЗЛО"? B-)
   
Волт :drinks:
Яж знаю, ми говорілі шо ти віриш в хєросусов лише тому, шо віриш, шо тобі помагає боженька - постійно насипає ніштяків.
Я тоді тобі говорив 2 тези:
- звідки ти знаеш, шо тобі помага біг а не диявул?..
- якшоб мені так перло, то і крокодил нє отказался би казать, шо він вєріт. І навіть молитися. Алеж не пре, тому нехай біг іде наxуй :drinks:
Смотри кроки, вот чувак который прошёл сложный путь ))). Ну он немного по другому смотрит на жизнь…

Ицхак Пинтосевич – его жизнь сейчас.

Сейчас Ицхак также занимается коучингом, разрабатывает программы и выступает перед многочисленной аудиторией. Много полезной информации можно найти на его YouTube канале. Он также снимает короткие видео и пишет посты для своего Instagram. Гонорар Ицхака составляет примерно 18 000$ в день, при условии, что он проведет несколько тренингов. (С)

 Я случайно нарвался на его канал когда пытался понять корни христианства)). Он иудей, но как бы основы трёх религий едины))
   
Цитата: Цитата
Водночас, у 46% були спогади про свій стан, однак, вони не збігаються з поширеними розповідями про "світло в кінці тунелю", ейфорію або спілкування з Богом. Люди навпаки відчували сильне почуття страху та немов їх тягнули на дно в темній воді.

В пекло потрапляли?
   
Це афігєнна розборка "харошого бога", з дічайшим фактажем, це повинні почути УСІ віруни

Совсем не то нужно всем смотреть то фильма , розумкуватий .






   
Ніколи не розумів, чого пташка тут у таких темах, раз не має образи на Бога?

А от Крокі дуже зрозуміло, він ображений на Бога тому шукає на іншій стороні щастя... :(
   
dobryk, cьогодні в 14:41

    Это дело веры ребята . Всё узнаете ,каждый из вас . Никто мимо не пройдёт .

dobryk, 29 лютого 2020 16:46:04

    Розгорнути попередні цитати...
    Послушай поц ,я своих детей рожал и воспитывал не для того что бы они жизнь свою отдавали за таких глистов как ты и тебе подобным .Старый козёл встал с дивана взял ружьё и пошёл в окоп ,понял да ?  А то смотри разжирели суки на старости лет и учат других кому куда идти и что кому нужно делать.

dobryk, 14 червня 2020 05:00:17

    Бегите ! НЕ участвуйте в политических делах и выборах ,вы ничего уже не измените .Я когда то тоже участвовал в этих процессах ,и рад что с 2010 года меня оттуда убрали .И посей день не одному правителю и кандидату не верю .Там нет ни одного праведника .Они все лжецы,воры и убийцы . Если вы их выбираете то вы отрекаетесь от Правителя ,Совершенного ,самого ,справедливого Царя,  данного нам Отцом Небесным .


москаль під проксі вчить нас жити...
217.138.216.---
212.103.50.---
185.169.233.--
77.121.3.48
196.240.57.---
   
Если Создатель посчитает нужным , он вернёт дух , и человек оживёт.
ТЕЛО БЕЗ ДУХА МЕРТВО !!!

то что ви чомусь не бачите, а вині :
Дух виховує Тіло, Тіло виховує Душу.
   
:drinks:

хехе!!!
привіт!!!
   
нуішо? "Туннельноє зрєніє" - абичьний сімптом при жаху та гіпоксіі моску.

повір - страхи тоді відсутні - зовсім немає .. нуль зіро.
при майже відсутності кисню - але живий (серця стукає)  такого не бачать..
також не виправдовує приток крови - бо глюкози в мозку валом. значно більше чим в м'язах
   
"Это вряд ли" (с)
 Скорше переповідали десь почуте, якщо такі  свідоцтва не звичайний фейк  :-)o
Колись "абразованая публика" серйозно цікавилась спіритичними сеансами і медіумами і різні шахраї наплодили розповідей сюжетні ходи яких досі використовуються у листочках і сайтах типу "совершенно секретно"  :D

"це навряд" .. (с)

колись побачите Джеймс Кука - спитаєте у нього ... звідки він таку "наплодили розповідей сюжетні" взяв..
   

москаль під проксі вчить нас жити...
217.138.216.---
212.103.50.---
185.169.233.--
77.121.3.48
196.240.57.---

Я не москаль и не хохол , я человек мира .
   
Хто знає, той не говорить.
 Хто говорить - не знає. B-)

це якщо хвилюватися про те як о вас думають інші ...

ЗИ. то проблема інших.
   
Я не москаль и не хохол , я человек мира .

Сковорода?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія