Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Как выглядеть в 45 лет

Re: Как выглядеть в 45 лет

Тут наш герой робить закупи ( ul.Warszawska, 15A)
Символічно!
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Чому?
Я замахався поправляти помилки зв'язані з правописом мого імені.

Я ніколи не думав, що ім'я Yuriy поляки можуть перекрутити на 100500 різних способів.
В документах пов'язаних з діяльністю::
Фактурах, замовленнях, в документах ZUS, в податковій, в різних умовах, в банку, всюди поляки писали
Yurij
Yurii
Juriy
Jurii

Я замахався бігати і поправляти кучу документів.
Тому, я виробив польське свідоцтво про народження, де правопис був Jerzy.
Після цього проблеми з правописом мого імені закінчились.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Добрий ранек, бандерівець Єжи!
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Моя жінка - українка, львів'янка. По батьковій лінії з Чорткова тернопільської області.
Я її стягнув до себе в Польщу, взяв на утримання і дякуючи цьому виробив їй польські документи.
(с), Ежи





Останнє редагування: 21 липня 2021 09:30:56 від дмхз
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Золоті руки має Єжи  (tu) робить біжутерію (чи робив, не важливо)  (tu)

Уявляю сидить собі така гора м'яса і робить буси  :weep:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Але я вам ще щось цікавіше розповім.
Чому ми відкрили ФОП-а на мене, а не на жінку. Адже вона могла спокійно відкрити це на себе.
А тому, що я крім цього працював ще на умові про працю, тобто працював як найманий працівник у когось.
Мій роботодавець платив за мене всі податки і обов'язкові страхові та здровотні внески ZUS.
І в такому випадку, я як ФОП, був звільнений від повторної сплати цих внесків в ZUS


---------------------------------------------------------------
то роботодавець платив податки за Ежи чи за Юрія?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Золоті руки має Єжи  (tu) робить біжутерію (чи робив, не важливо)  (tu)

Уявляю сидить 
:punish:    полежує
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

То пані Юлія продукувала буси з тважив штучних
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

от же ж бидло - лежати з пивом, поки дружина продукує буси
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

от же ж бидло - лежати з пивом, поки дружина продукує буси
to jest Polska, take życie
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Моя жінка - українка, львів'янка. По батьковій лінії з Чорткова тернопільської області.
Я її стягнув до себе в Польщу, взяв на утримання і дякуючи цьому виробив їй польські документи.
(с), Ежи

Показати зображення...
Показати зображення...
Ну, і що не так?
Без документів вона взагалі не могла навіть проживати в Польщі.

Тому, щоб вона мала можливість проживати, я спочатку виробив їй польські документи. А щоб виробити польські документи я був змушений взяти її на утримання, тобто показати польським службам, що я здатний її забезпечити, тільки при такій умові вона могла отримати документи.

Ну а вже потім відкрив фірму на себе, щоб платити менші податки, а біжутерію робила вона.

Шановна дмхз, женщина з порипаними п'ятками © medved ну знову ти невпопад написала, логіки ніякої.
Щось ти постійно риєш, риєш, на мене і нічого путьового не можеш знайти   :D
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

то роботодавець платив податки за Ежи чи за Юрія?
Роботодавець платив податки на Юрія
Можу показати податкову декларацію PIT-11 від роботодавця.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Бандерівець Єжи схоже стане живою  неславною легендою,посміховиськом і мемом ФУПу.

а тепер давайте по чергі.
чи індентифікується Єжи як Українець?
отож ні.

щоб бути вписаним в той реєстр,і бути іноземцем,потрібно Карти Поляка(бо він не вчився,не біженець не чоловік польскої громадянки,чи не так?)
щоб отримати оту карту,яку Єжи показав,з написом osiedlenie sie,треба отримати позитивне рішення рішення на підставі свого польского походження.

но і на кінець,свідоцтво про народження.
а шо на свідоцтво кредит дають,чи персональні дані по свідоцтву перевіряють?нє,в Польші так само,для цього потрібнa ід карта(довуд по польску) або паспорт.
але він його(сводоцтво)дійсно переклав на польску,і навіть вписав в польскі реєстри.

бо воно ПОТРІБНО шоб отримати польське громадянство. :shuffle:

все можна перевірити в інеті.

от такий він,бандерівець Єжи.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Ну, і що не так?
Без документів вона взагалі не могла навіть проживати в Польщі.

Тому, щоб вона мала можливість проживати, я спочатку виробив їй польські документи. А щоб виробити польські документи я був змушений взяти її на утримання, тобто показати польським службам, що я здатний її забезпечити, тільки при такій умові вона могла отримати документи.

Ну а вже потім відкрив фірму на себе, щоб платити менші податки, а біжутерію робила вона.

Шановна дмхз, женщина з порипаними п'ятками © medved ну знову ти невпопад написала, логіки ніякої.
Щось ти постійно риєш, риєш, на мене і нічого путьового не можеш знайти   :D
Де ти і де логіка?  :laugh:
Ти ж крутишся, як вуж на пательні. Просто виріши вже сам для себе - твоя жінка на утриманні чи все ж таки 10 років працювала.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

щоб бути вписаним в той реєстр,і бути іноземцем,потрібно Карти Поляка
Думаю, що з такої дурні навіть клоун буде з тебе сміятися.
Достатньо карти побиту і паспорт.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Просто виріши вже сам для себе - твоя жінка на утриманні чи все ж таки 10 років працювала.
Для мене взагалі такого питання не існує, щоб щось там вирішувати.
Я собі тим голову не заморочую, є як є і ми щасливі.
Ми одне ціле.
Такі питання для нас взагалі не існують.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Думаю, що з такої дурні навіть клоун буде з тебе сміятися.
Достатньо карти побиту і паспорт.
1.zezwolenie na pobyt stały
2.zezwolenie na pobyt rezydenta długoterminowego Unii Europejskiej
3.zezwolenie na pobyt czasowy udzielone w związku m.in. z połączeniem z rodziną legalnie przebywającą w Polsce, kształceniem się na studiach
status uchodźcy
4.ochronę uzupełniającą
5.zgodę na pobyt ze względów humanitarnych lub zgodę na pobyt tolerowany
6.zezwolenie na pobyt czasowy i pozostają w związku małżeńskim zawartym z obywatelem polskim zamieszkałym na terytorium Polski,
7.zezwolenie na pobyt czasowy w celu wykonywania działalności gospodarczej, udzielone ze względu na kontynuowanie prowadzonej już działalności gospodarczej na podstawie wpisu do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej
8.ochronę czasową w Polsce
9.ważną Kartę Polaka

Zakładanie firmy na zasadach obowiązujących polskich przedsiębiorców

https://www.biznes.gov.pl/pl/firma/cudzoziemcy/chce-prowadzic-biznes-w-polsce/zasady-prowadzenia-dzialalnosci-gospodarczej-w-polsce-przez-cudzoziemcow

Єжи,ти як був дебіл,так і залишився.
чи може то польский уряд дебіли,і неправильно шось написали?
там в переліку пунктів,шановні дописувачі,можете легко перевірити,як Єжи зареєстрував фірму,викреслюючи пункти які не пасують :laugh:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

от такий він,бандерівець Єжи

Мій колєга Юра вже понад 20 років спокійно і досить комфортно живе в Римі, працює офіціантом в одному і тому ж ресторані майже з моменту приїзду в країну і до цього часу. Якось я просто з вокзалу приперся в його кабак та й прошу: покличте, мовляв, Юру - Юра, Юрій, він з України, знаєте такого? Ступор, нерозуміння, нє, no, нема тут такого... Одним словом, виявилося, що він там давно не Юрій, а Julio, і не "з України", а "з Польщі", підстави змін в документах і в легенді були приблизно такі ж як озвучив хорват - італійці категорично не розуміли, не могли ні вимовити, ні написати, плутались в його імені, а походження для такої роботи і взагалі було неприйнятне, тобто, трохи спиздів... колись... напевно... Нє? Ото його би ФУП славно затролив за усі ці страшні гріхи! :D
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Ну але ще таке.
Я свого часу думав над ідеєю зробити собі карту поляка (мав підстави), перебратися до Польщі (були пропозиції), то-сьо... Але.
Цитувати
Карту Поляка може отримати повнолітня особа, що:
- Демонструє свій зв'язок з польською культурою, принаймні, через володіння польською мовою на базовому рівні, яку вважає рідною мовою, а також через знання і дотримання польських традицій і звичаїв;
- У присутності консула Республіки Польща або уповноваженого співробітника підпише письмову декларацію приналежності до польського народу
Буквально на генетичному рівні не можу не те що вимовити, а навіть подумати наступне: "jestem Polakiem". І це біда. Напевно   [ua]  :D
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Ну але ще таке.
Я свого часу думав над ідеєю зробити собі карту поляка (мав підстави), перебратися до Польщі (були пропозиції), то-сьо... Але.
Буквально на генетичному рівні не можу не те що вимовити, а навіть подумати наступне: "jestem Polakiem". І це біда. Напевно   [ua]  :D
я в своєму житті ще не разу не сказав слава Україні,оце хіба перший раз написав
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

я в своєму житті ще не разу не сказав слава Україні,оце хіба перший раз написав


звідки знання української?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Моя жінка - українка, львів'янка. По батьковій лінії з Чорткова тернопільської області.
Я її стягнув до себе в Польщу, взяв на утримання і дякуючи цьому виробив їй польські документи.
(с), Ежи

Показати зображення...
Показати зображення...

Стягнув…. :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

звідки знання української?
пане Медвідь,я до 1989 року жив на Буковині,школу закінчив з відзнакою.
Як не знати мову,хоча не філолог
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

хоча не філолог
У нас тут є філолух. З Чернівців, здав тофл.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Ну але ще таке.
Я свого часу думав над ідеєю зробити собі карту поляка (мав підстави), перебратися до Польщі (були пропозиції), то-сьо... Але.
Буквально на генетичному рівні не можу не те що вимовити, а навіть подумати наступне: "jestem Polakiem". І це біда. Напевно   [ua]  :D

А шо это за таинственные польские обычаи и традиции?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

А шо это за таинственные польские обычаи и традиции?
з цим до Єжи.
одна з них це споживання флаків,наскільки я зрозумів
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Буквально на генетичному рівні не можу не те що вимовити, а навіть подумати наступне: "jestem Polakiem". І це біда. Напевно
Це ж не обрізання  :laugh: А доводиться робити  :facepalm:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Стягнув…. :)
отож, стягнув жінку дітородного віку з України та умнічає, що нам тут таджики народжувати будуть.
цікаво, що він має проти таджиків.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

з цим до Єжи.
одна з них це споживання флаків,наскільки я зрозумів

Я знаю, шо много поляков на стройках работают и мптюкаются сильно. И нажираются вхлам по пятницам.

Это можно к традициям отнести? :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

отож, стягнув жінку дітородного віку з України та умнічає, що нам тут таджики народжувати будуть.
цікаво, що він має проти таджиків.

Во что она превратилась, прожив свои лучшие годы с этим утырком, мы видели на фото. :)

   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Я знаю, шо много поляков на стройках работают и мптюкаются сильно. И нажираются вхлам по пятницам.
Усі поляки звалили в Англію/Німеччину.  В Польщі на будові працюють наші Єжи.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Я знаю, шо много поляков на стройках работают и мптюкаются сильно. И нажираются вхлам по пятницам.

Это можно к традициям отнести? :)
це неприємна частина емігрантського життя
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

а Julio,

Хулио! Dos cervezas, porfavor!

Шото неправильно он себя назвал. Правильно Giorgio, Версачи почти… :)

Останнє редагування: 21 липня 2021 14:37:16 від Трололо
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Усі поляки звалили в Англію/Німеччину.  В Польщі на будові працюють наші Єжи.

В Ирландии тоже. Только наши дальнобоями больше.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Це ж не обрізання  :laugh: А доводиться робити  :facepalm:

Та я ще хрен з ним, якось може би збрехав. Собі в тому числі.
А діти? Вони ну категорично не в курсі, що "jestem Polakiem")) Хоча, скажімо, десь в Британії, думаю, асимілювалися б оперативно і ефективно.

Шото неправильно он себя назвал. Правильно Giorgio, Версачи почти…

Хз. Думаю, як в префектурі записали - так і назвався.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

от же ж бидло - лежати з пивом, поки дружина продукує буси

Бо стягнув и взяв на утримання! :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

ох у вас тут і страсті
спортсмени порозбігалися 

 глянув гуглмапс, олх, "хата як у хорвата" тепер заграла новими фарбами  :laugh:

такий собі готельчик)


до речі, хорвате, а що там за розпродаж на твому паркані?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Хоча, скажімо, десь в Британії, думаю, асимілювалися б оперативно і ефективно.
Так тут треба теж присягу приймати.

до речі, хорвате, а що там за розпродаж на твому паркані?
Є знайомі у Польщі? Готовий заплатити за графіті  :laugh:

глянув гуглмапс, олх, "хата як у хорвата" тепер заграла новими фарбами
:weep:  :weep:  :weep:  :weep:  :weep:  :weep:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Так тут треба теж присягу приймати.

Королеві? Льохко :laugh:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

ох у вас тут і страсті
спортсмени порозбігалися 

 глянув гуглмапс, олх, "хата як у хорвата" тепер заграла новими фарбами  :laugh:

такий собі готельчик)


до речі, хорвате, а що там за розпродаж на твому паркані?

Скидки на сдачу комнат в этой ночлежке. :) С видом на кукурузное поле, пестицидами и прочими сельскохозяйственны ми прелестями.

Зато в бутербродной через дорогу к пиву в подарок дают кочан цветной капусты. Ещё консервы из коровьего желудка и - жизнь удалась! Полная сбыча мечьт любого украинского националиста! :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 6 гостей
 
Повна версія