Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порошенко загнали

Re: Порошенко загнали

Потому что они доказали, что достойны.
Ну достойні нації вибороли незалежність.
А ті, патріоти яих пропагандонять дезертирство, залишаються колоніями.
І ніякі Манергейми не допоможуть.
   
Re: Порошенко загнали

ГШ в ведении Порошенко.
К Кролю тоже претензий очень много.
============================


Вас слили свои  же??? ;)

Интересно деффки  пляшут! :facepalm1:
   
Re: Порошенко загнали

по суті брехня
бо навіть за умови парламентсько-президентської моделі очолювати реформи може тільки президент.

Тим більше що і в Раді президентська фракція у півтора рази більша за премєрську, і в кабміні людей президента більше.
Персонально премєр взагалі суттєвої влади ніякої не має.

найсильніша фігура це президент, у нього левова частка повноважень.

Брехня
Хтось правильно писав: повноваження - це рукавичка, а персона - рука.
У сени повноважень - дохера и больше.
Начиная с бюджетных ресурсов.
Тока от сени - ни одной инициативы, ни одного кадрового предложения.
Все эти згуладзе, бальцеровичи и бирюков - сугубо петины потуги хоть что- то сдвинуть с мёртвой точки.
От сени исходит в лучшем случае - зеро.
А в худшем - тупое сопротивление.
   
Re: Порошенко загнали

Ну достойні нації вибороли незалежність.
А ті, патріоти яих пропагандонять дезертирство, залишаються колоніями.
І ніякі Манергейми не допоможуть.
Ну поляки те еще законопослушние гражданне были. Свободные от коррупции. Уважающие власть.ОЧень на украинцев похожи . По крайней мере в то время.
   
Re: Порошенко загнали

І ніякі Манергейми не допоможуть.

Так то манергеймы. А у нас есть целая Їх Високоповажність. Это не может не помочь.

   
Re: Порошенко загнали

Так то манергеймы. А у нас есть целая Їх Високоповажність. Это не может не помочь.
Финляндия с Манергеймом . Согласен плохой пример.
Польша с Пильсудским очень хороший.
   
Re: Порошенко загнали

Финляндия с Манергеймом . Согласен плохой пример.
Польша с Пильсудским очень хороший.

По-моему, непохожи. Пилсудский выдвинулся личными заслугами, Порошенко продвинул папа-цеховик. Пилсудский не назначал полоумных гелетеев, а смело брал на себя ответственность. Достижение Пилсудского - "чудо на Висле", основное достижение Порошенко, боюсь, впереди.
   
Re: Порошенко загнали
IgS

Изменять модель (...?) и увеличивать ресурсную базу (?!!)[/b]  Это бля еще что за хня? 

Економічні та політичні рехворми:

реальні ціни на все, скорочення пільг,
скасування всіх пенсій колишнім держслужбовцям (мєнтам та сбу-шнікам у тому числі) -- нехай відчують себе громадянами України на концю життя,

в рази скорочення бюрократії,  спрощення адміністрування податків та хоч би часткове їх зменщення,
скасування безлічі дозвільних процедур,

справжня чистка держаппарату та командування армії, рішуча відсіч агресії на Сході,
створення нових Прокуратури, СБУ, МВС та ДАІ, вибори суддів всіх рівней,

евакуація цивільних з окупованної території, а за цим -- повна блокада россійського кордону та лінії фронту
 (з Кримом так само) для будь якого пересування цівільних та товарів (в т.ч. газу, води, е/енергії)

суворий візовий режим для резидентів РФ а також для громадян остального СНГ
як можливих ворожих агентів
(нех сябри ображаються, але то треба робити),

припинення будь якої торговлі та співпраці з РФ,

транзит газу до Європи -- під керування "управляючої" компанії з гендиректором - європейцем, щоб взагалі не спілкуватись з Гозмпромом,

імпорт газу, нафти та вугілля -- з ЄС та Азербайджану....

Десь так.
Все інше -- то заігриваніє з Хуйлом і нові смерті наших вояків та громадян.

   
Re: Порошенко загнали

Пілсудського та Манергейма нації підтримували беззастережно.
А нічого, що і перший, і другий були БОЙОВИМИ офіцерами, а не ділками з корупційним корінням?
   
Re: Порошенко загнали

А нічого, що і перший, і другий були БОЙОВИМИ офіцерами, а не ділками з корупційним корінням?
Пилсудский был революционером-террористом.
Но не барыгой. Причем его вроде никто и не выбирал.
   
Re: Порошенко загнали

НЕ бырыгой это точно.
   
Re: Порошенко загнали

Польські та фінські патріоти боролись за свою землю, в нас бютики та свободівці борються проти свого преза.
Невже ніхто не бачить різниці?
   
Re: Порошенко загнали

Террористом, да. Представьте себе выражение морды лица Високоповажності при подкладывании ею бомбы под задницу какого-нибудь районного прокурора. Да она, високоповажнисть, укакалась при самой лишь мысли об этом.
   
Re: Порошенко загнали

Польські та фінські патріоти боролись за свою землю, в нас бютики та свободівці борються проти свого преза.
Невже ніхто не бачить різниці?

Пять баллов. Полная неспособность отличить отечество от их превосходительства.
   
Re: Порошенко загнали

Пять баллов. Полная неспособность отличить отечество от их превосходительства.
Пане Андрію, питання по Вашому ніку. Ви свідомо назвались іменем князя, який вчинив в Києві величезний погром, який лише іншому ординцю (Батию) вдалось переплюнути?
   
Re: Порошенко загнали

Это мои имя и фамилия
   
Re: Порошенко загнали

Это мои имя и фамилия

 ;o
загалом так - имя и фамилия - тут називають себе різні руссо-боти
це ж не ФБ. тут анаонімність (перевжано)
   
Re: Порошенко загнали

Это мои имя и фамилия
Ну це теж багато про що говорить.
Дякую.
   
Re: Порошенко загнали

Я вхожу с фейсбука, а там я привел даже дату и место рождения, только ИНН забыл указать. А ты - аноним, который, как известно, хуже редиска
   
Re: Порошенко загнали

Ну це теж багато про що говорить.
Дякую.
[/quote]

А по теме плутарховского сравнения Порошенко с Пилсудским есть что сказать?
   
Re: Порошенко загнали

Я вхожу с фейсбука, а там я привел даже дату и место рождения, только ИНН забыл указать. А ты - аноним, который, как известно, хуже редиска
чого обзиваєшся? більшість ФУПерів анонімні і не привязані до рельаних імен.
я говорю про тенденцію таку. Тому спочатку подумав - о ще один бот. Але потім читнув, ні не бот а якийсь адекватний юзер.
   
Re: Порошенко загнали

а ЧИМ би він тоді відрізнявся від хуйла?

тем тчо посадил бы преступников, а хуйло сажает героев
   
Re: Порошенко загнали

чого обзиваєшся? більшість ФУПерів анонімні і не привязані до рельаних імен.
я говорю про тенденцію таку. Тому спочатку подумав - о ще один бот. Але потім читнув, ні не бот а якийсь адекватний юзер.

Прошу прощения
   
Re: Порошенко загнали

Я не знаю, кто такой Юрий Романенко, но он дегенерат.
   
Re: Порошенко загнали

Пілсудського та Манергейма нації підтримували беззастережно.
А в нас навіть тіпа патріотичні Батьківщина і Свобода воюють проти Вальцмана на боці Путлєра, до того ж пропагандонять ідеї дезертирства та ухиляння від мобілізації  :-G .

ай не п***а
   
Re: Порошенко загнали

Цитувати
Потому что нельзя победить более ресурсного противника имеющего такую же модель.


Какая ресурсная модель? Всё решается качеством обучения, снаряги, мотивированностью, современностью оружия и так далее. А этот дегенерат полагает, что сейчас повторятся вторая мировая с миллионными армиями и тотальными мобилизациями. С такими мудаками Украина обречена.  :X
   
Re: Порошенко загнали

Пилсудский был революционером-террористом.
Був. Але з перших днів війни і до перемоги (отримання незалежності) він був на фронті. І авторитет у поляеів заслужив саме там.
   
Re: Порошенко загнали

Например, рашисты либо готовят террористов по полгода, либо едут сами. Причем, те, кто едут реальные профи, кадровые военные с боевым опытом, а не никакие не зеки или должники сбербанка. А им мы выставляем призывников с ускоренной месячной подготовкой с вооружением 60-70-х. И какие ресурсы нужны Романенко, чтобы исправить ситуацию?
   
Re: Порошенко загнали

Польські та фінські патріоти боролись за свою землю, в нас бютики та свободівці борються проти свого преза.
Невже ніхто не бачить різниці?
кокого? Януковича?
   
Re: Порошенко загнали

При всій моїй критиці Порошенка, я вірю, що він розумна людина з добре розвинутим відчуттям самозбереження.
Тому масова критика, а не підлабузництво, підуть йому на користь і допоможуть зробити правильні висновки.
   
Re: Порошенко загнали

Например, рашисты либо готовят террористов по полгода, либо едут сами. Причем, те, кто едут реальные профи, кадровые военные с боевым опытом, а не никакие не зеки или должники сбербанка. А им мы выставляем призывников с ускоренной месячной подготовкой с вооружением 60-70-х. И какие ресурсы нужны Романенко, чтобы исправить ситуацию?
Он про это и пишет.
   
Re: Порошенко загнали

Например, рашисты либо готовят террористов по полгода, либо едут сами. Причем, те, кто едут реальные профи, кадровые военные с боевым опытом, а не никакие не зеки или должники сбербанка. А им мы выставляем призывников с ускоренной месячной подготовкой с вооружением 60-70-х. И какие ресурсы нужны Романенко, чтобы исправить ситуацию?

америка много раз предлагала украине наработать реальный боевой опыт в ираке , но украина не участвовала, а ющенко даже вывел единственный батальон химзащиты.
А если бы сейчас было 20-30 тысяч ветеранов с боевым опытом против советского оружия хуссейна и российских советников то расклад был бы другим.
   
Re: Порошенко загнали

При всій моїй критиці Порошенка, я вірю, що він розумна людина з добре розвинутим відчуттям самозбереження.
Тому масова критика, а не підлабузництво, підуть йому на користь і допоможуть зробити правильні висновки.

а де ви бачите масову критику?
   
Re: Порошенко загнали

Перед тим як критикувати пороха,потрібно завжди писати,що бабця вже відпрацьований матеріал,щоб було зрозуміло.

А зачем каждый раз повторять. что вода мокрая. а огонь горячий? Кому эта старая хихикающая портниковская покровительница и сосальщица Нюси интересна?
   
Re: Порошенко загнали

А зачем каждый раз повторять. что вода мокрая. а огонь горячий? Кому эта старая хихикающая портниковская покровительница и сосальщица Нюси интересна?
а вы зачем  повторяете эту  чушь и грязь?
   
Re: Порошенко загнали

а вы зачем  повторяете эту  чушь и грязь?

рефлекс, :D
   
Re: Порошенко загнали

Я вхожу с фейсбука, а там я привел даже дату и место рождения, только ИНН забыл указать. А ты - аноним, который, как известно, хуже редиска

для украинцев худшего редиска в истории, чем Андрей Боголюбский трудно и сыскать
и Покрова на Нерли примитивное овно
   
Re: Порошенко загнали

Скажи что-нибудь в защиту Порошенко, чюдо. Покрова на Нерли и Андрея Боголюбского обсудим в отдельных ветках
   
Re: Порошенко загнали

Порошенко - еврей.
А евреи не дураки.
Это плюс.
   
Re: Порошенко загнали

А то что Украина при их власти в опе - это минус.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія