Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
16 червня 2021 19:04:07
(фотки з першої сторінки)

Еклектика, візантійщина і просто поганий смак.
2
16 червня 2021 16:43:10
Мова йде про біологічну ідентифікацію статі. Якщо бажають до можуть долати графу, де буде вказана психологічна стать.
Біологічна індетифікація, це заміри черепа циркулем. Ти не боїшся, що коли тебе заміняють циркулем по якимось ДНК маркерам, і тебе віднесуть до родини верблюдів, а потім наступні 200 років ти будеш доводити що ти не верблюд?
Дурниця.

Стать визначається набором хромосом і статевими ознаками. Міряти череп не треба. Гермафродити і тп - порушення розвитку подібно як шестипалість або подвоєння нирок.

То що їм в паспорті писатимуть? "Freak of nature"?
3
16 червня 2021 00:21:24
Додає мені фону!

Запевняю тебе: ти достатньо радіоактивна і без того!  B-)
4
16 червня 2021 00:19:34
замість беззмістовного гайди-до-байдишного проносу,який ти тут видаєш за мудрі сентенції
Ото вже знову озвався інший КОПРО-потворний суржикокаліка та россокомісар - гадає, що розуміє українську!

Там-сям - напише якесь коротеньке шизо-реченнячко. Додає мені фону! Віддавна чекаю!

"Врємя шло к вєчєру. А старушкі всьо сипалісь і сипалісь".
5
15 червня 2021 23:10:56
Ось - що треба запам'ятати та правильно оцінити про дідуся Панаса:

Я російську не можу вивчити
Правда, був ще один момент, який завадив акторській кар’єрі Петра Юхимовича. Він не знав російської мови. Зовсім! “Свого часу я розмовляв iз тими тальнівчанами, котрі були знайомі з Петром Юхимовичем. Люди пригадували, що він любив носити вишиванку, завжди розмовляв тільки українською мовою, нерідко жартував: “Я російську не можу вивчити”, — зазначає його земляк Валентин Гордєєв. “Те, що Дід Панас не знав російської, завадило йому стати знаменитим поза межами України, — додає видавець і шанувальник актора Дмитро Капранов. — Хоча для цього він мав усі необхідні дані — був дуже фактурний: височезний, міцний. Він був ідеальним підпільником для радянських фільмів, а тоді такі типажі були дуже затребувані. Але “по—руському” не говорив, тож у фільмах його переозвучував інший актор”.
Колискова від Діда Панаса
Україна молода, № 99 - 100, 10 червня 2011.


Час і тобі, Вродо,українську вивчити, - замість беззмістовного гайди-до-байдишного проносу,який ти тут видаєш за мудрі сентенції.
7
15 червня 2021 21:23:58
Ти його спонукаєш і заохочуєш до цього, Вродо! І є певний сумнів, що безкорисно!  :weep:
8
15 червня 2021 20:51:44
костяшуКМ, диму без вогню не буває - вже проблему "визнав" преЗЕ - так що змінюй методичку і наратив

https://twitter.com/view/status/1404851194401628160

.... а зелепні, замість визнати "Так! було таке. Паскудна справа. Розберемося!" - почали правдами і (в основному) неправдами відмазувати головного Зелепугу!!!  :weep:

Які ж вони примітивні!!  :-G
9
15 червня 2021 20:28:26
Мінстратегпром і «Укроборонпром»: боротьба за вплив на ОПК

Віцепрем'єр, очільник створеного у 2020 році Міністерства стратегічних галузей промисловості Олег Уруський намагається пропонувати своїх кандидатів на посади директорів підприємств, які входять до «Укроборонпрому». Про це говорять експерти організації StateWatch та співрозмовники Радіо Свобода в уряді та в самому концерні. Таке втручання уряду в призначення керівників держпідприємств забороняє закон.

Уруський в інтерв'ю Радіо Свобода спростував вплив на підприємства.

Ще один з проявів конфлікту між менеджментом «Укроборонпрому» та Уруським є те, що реформа концерну уповільнилася. Зокрема, йдеться про законопроєкт номер 3822 щодо реформування оборонно-промислового комплексу, який допомагали розробляти українські та західні експерти та який із липня 2020 року – в комітетах парламенту, але після створення Мінстратегпрому його розгляд фактично призупинився. Призначення новим керівником «Укроборонпрому» Юрія Гусєва може або відновити реформу українського ОПК, або ж остаточно заблокувати її.
Експерти: «Це рух в напрямку Януковича»

За час правління Зеленського було у сфері боротьби з корупцією зроблено більше шкідливих речей, аніж корисних, каже Олександр Лємєнов.

«Я впевнений, що Офіс президента знав про підготовку скандальних рішень КСУ. З якихось причин Зеленський іде на прив’язі в політичних «мастодонтів», які спричинилися до цих рішень. Це виявляється і в тому, що в Офісі президента змінили Богдана на Єрмака, а в Генпрокуратурі Рябошапку на Венедіктову. І якщо скласти позитивні моменти і «відкат», який потім відбувся, то ситуація, без сумніву, погіршилася. Причому політична відповідальність лежить суто на Зеленському. Не знаю, чи робить він з цього висновки, але ми свої вже зробили», – визнає експерт.

Зі свого боку перший заступник голови «антикорупційного» парламентського комітету Ярослав Юрчишин оцінює нинішні зміни як «рух у бік Януковича».

«На початковому етапі була спроба боротьби з корупцією. Але зараз ракова пухлина корупції повністю поглинула команду Зеленського. Під ударом опинилися превентивні механізми запобігання корупції. Україна не має антикорупційних органів, які не були б під атакою. САП обезголовлена, ДБР – під контролем ОП. Прокуратура блокує розслідування ключових справ. І на місцях зрозуміли, що ситуація слабко керована, тому корупція повернулася на середню ланку», – визнає депутат.

З точки зору Юрчишина виглядає так, що чинна влада нівелювала власні здобутки в боротьбі з корупцією і навіть частково реформи, які були зроблені в часи Порошенка. Суб'єктивно ситуація нагадує поступове повернення антикорупційної політики в часи Януковича, однак об'єктивну картину дадуть світові антикорупційні рейтинги: зміна позицій України в них буде показовою, анонсує Юрчишин.

​Досягнення та провали влади в боротьбі з корупцією, які наводить Радіо Свобода, не є вичерпним переліком. Деякі процеси, як-от запуск Антикорупційного суду, розпочалися до зміни влади і продовжилися після президентських та парламентських виборів. Окрім того, ціла низка резонансних справ проти корупціонерів та рішень влади можуть оцінюватися як позитивний, так і негативний приклад антикорупційної боротьби.
10
15 червня 2021 20:26:08
АРМА без голови

Агентство з розшуку і менеджменту активів уже рік не має повноцінного очільника. Попереднього голову АРМА Антона Янчука Кабмін звільнив у грудні минулого року, призначення нового заблоковане через те, що парламент не призначає своїх членів до конкурсної комісії. АРМА відповідає за пошук корупційних активів, за їхнє збереження на час суду та за управління ними, яке зберігає їхню вартість, а крім того, приносить державі кошти від арештованого, імовірно, нечесно нажитого корупціонерами майна. Один із резонансних прикладів роботи АРМА – елітна квартира Віктора Януковича на Оболоні, в якій кілька років ніхто не жив і яка нині отримала орендаря і поточний ремонт. Відсутність очільника АРМА несе ризики, і з точки зору контролю за корупційними активами, і з точки зору зобов'язань України перед Заходом.
САП без голови

В серпні 2020 року голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький написав заяву про звільнення, а генпрокурорка Ірина Венедіктова відставку прийняла. Відтоді голови в САП немає, і фактично нею керує генеральна прокурорка.

З травня цього року Ірина Венедіктова звинувачувала САП у порушеннях і в неефективній роботі. Холодницький потрапляв у скандали і за попередньої влади, однак його звільнення призвело до втрати незалежності САП, кажуть фахівці.

«Обезголовлення» САП вже вплинуло на низку резонансних антикорупційних справ, на це вказують експерти та представники опозиції.
Справа Микитася: навіщо втрутилася Венедіктова?

НАБУ розслідує справу, яка стосується можливої причетності заступника голови Офісу президента Андрія Єрмака Олега Татарова до фальсифікації експертизи у справі колишнього народного депутата, а нині забудовника Максима Микитася.

У грудні з’явилася інформація про те, що НАБУ і САП повідомили забудовнику Максиму Микитасю про нову підозру – у наданні хабаря експерту за заниження вартості житлового комплексу, а одного з фігурантів справи заарештували. Після цього генпрокурорка Ірина Венедіктова відсторонила всіх прокурорів САП, які вели цю справу, і призначила її процесуальним керівником себе саму.


Проєкт урядової постанови ще не ухвалений, але аналогічну ініціативу просуває парламент. В липні Верховна Рада ухвалила за основу зміни до закону України «Про публічні закупівлі», які надають перевагу в торгах місцевій машинобудівній продукції.

Влада декларує наміри підтримати українську економіку, але експерти, як українські, так і західні, вбачають у цьому руйнування конкуренції на українському ринку, джерело корупції й те, що гроші платників податків витрачатимуться не завжди раціонально: тоді, коли можна буде купити дешевший іноземний товар, купуватимуть український, який може бути дорожчим на третину.

«Плівки Вовка» – хрест на судовій реформі?

В липні цього року НАБУ оприлюднило нові записи розмов суддів Окружного адмінсуду Києва, які можуть свідчити про їхні корупційні дії. За даними слідства НАБУ, низка суддів на чолі з головою ОАСК Павлом Вовком «діяли у межах злочинної організації, яка мала на меті захоплення державної влади», та мали вплив на низку органів влади в Україні.

Генеральна прокурорка Ірина Венедіктова зволікала з підписанням підозри суддям, зазначають екперти, а Вища рада правосуддя просто відмовилася відсторонювати фігурантів справ із посад: вони продовжують вершити правосуддя в ОАСК. Експерти наводять історію з ОАСК як приклад припинення судової реформи в Україні. За деякими прогнозами, реформа може бути скасована повністю, якщо КСУ визнає неконституційною частину норм про новостворений Антикорупційний суд.


11
15 червня 2021 20:25:16
видно, не знайшов
Видно, ти за лінком не ходив.
я прочитав статтю. Процитуй яку антикорупційну реформу згорнув Зеленський. Це друга і остання пропозиція

Кроки назад

Основними, але не єдиними проявами «корупційного реваншу» в Україні за часів Зеленського стала низка рішень Конституційного суду, які підважують антикорупційні органи та фактично скасовують попередні реформи, визнають експерти, опозиція та навіть низка представників влади.
Атака на НАБУ

Рішення КСУ від 28 серпня визнало неконституційним указ п’ятого президента Петра Порошенка про призначення директором НАБУ Артема Ситника. Наступним рішенням від 16 вересня суд визнав неконституційними деякі норми закону про НАБУ. Йдеться, зокрема, про повноваження президента України створювати НАБУ та брати участь у його формуванні та у «запуску» структур, які його контролюватимуть.​

«Наслідками таких рішень (КСУ) є системне послаблення інституційної спроможності органів, покликаних викривати корупцію, та звільнення від відповідальності осіб, причетних до завдання шкоди інтересам держави в особливо великих розмірах», – ідеться в офіційній заяві НАБУ.

Експерти називають це рішення одним із найбільш руйнівних для української системи антикорупційних органів. ​
Атака на НАЗК і скасування електронного декларування

27 жовтня 2020 року КСУ визнав неконституційними обов’язкове електронне декларування для посадовців, статті Кримінального кодексу про недостовірне декларування та незаконне збагачення, право Нацагентства з запобігання корупції перевіряти спосіб життя представників влади, скасував права НАЗК на доступ до державних баз даних та повну перевірку всіх декларацій, а також зобов’язав прибрати ці декларації з публічного доступу. Ця норма вдарила не лише по НАЗК: наразі українські суди закривають справи щодо недостовірного декларування, які розслідувало НАБУ. Це рішення підриває основи антикорупційної реформи в Україні, вважають українські експерти та західні дипломати, також воно може стати однією з підстав для припинення безвізу.

Верховна Рада лише частково виправила проблеми, спричинені цим рішенням КСУ: своїм рішенням вона спробувала повернути кримінальну відповідальність за неправду в деклараціях, однак підвищила поріг для неї до 9 мільйонів гривень. Позбавлення волі за це, яке раніше передбачав закон, замінили на штрафи та виправні роботи. І найгірше, що повноваження НАЗК не відновлені, звертають увагу в «Трансперенсі Інтернешнл» та в StateWatch.

12
15 червня 2021 20:19:00
яку саме він згорнув?
https://www.radiosvoboda.org/a/zelenskyy-i-koruptsiya/30991531.html

Брешуть?
процитуй яку анти-корупційну реформу він згорнув

з Нового року почалося гальмування, а потім взагалі поступовий відкат антикорупційних реформ. Підняли голову ті, хто був проти реформ, але мімікрували. Повернулися «договорняки». На місце генпрокурора Руслана Рябошапки призначили Ірину Венедіктову, а далі – зміна керівництва ДБР і обезголовлення Спеціалізованої антикорупційної прокуратури».

Про два періоди, «прогресу» і «відкату», говорить також виконавчий директор «Трансперенсі Інтернешнл Україна» Андрій Боровик.

«Перші три-шість місяців роботи Верховної Ради 9-го скликання були позитивними у плані антикорупції. Це і зменшення навантаження на НАЗК, і повернення норми про незаконне збагачення та «цивільна конфіскація». Один з позитивних прикладів, який досі існує – це змінене керівництво Фонду держмайна України. ФДМ досі здійснює власну реформу та проводить приватизацію, і «березневі» струси у владі його наразі не зачепили. Але загалом складається враження, що з березня 2020 року в Україні змінився президент, та і взагалі змінилося все. Ніби десь відбулися таємні вибори, і всю владну команду було змінено», – оцінює експерт. Він говорить про «відкат» антикорупційної політики та реформ загалом.

«Після березня з позитиву ми бачимо хіба що голосування за Антикорупційну стратегію та ухвалення земельної реформи. Але ж в Україні є Конституційний суд, який може швидко скасувати і її», – іронізує експерт.
13
15 червня 2021 20:09:28
https://www.radiosvoboda.org/a/zelenskyy-i-koruptsiya/30991531.html

Брешуть?
процитуй яку анти-корупційну реформу він згорнув
видно, не знайшов

Видно, ти за лінком не ходив.
14
15 червня 2021 19:17:41
может, потому что они х.р ложили на наши писаные и неписаные законы?

Вчуться від кращих, nativi. Ви ніколи не звертали увагу на стан міських (і не лише) пляжів і місць відпочинку?
16
15 червня 2021 19:05:48
найвищий ступінь примітивізму
А які визначні комплексні рішення на державному рівні були прийняті за Зеленського? Окрім згортання анти-корупційних реформ.
Нагадайте пліз!
1. Буду вдячна, якщо нагадаєте, які саме визначні рішення прийняті за петро були згорнуті за зе
2. Про всяк випадок - якщо згорнутих не знайдеться, тобто якщо ви погарячкували - то які комплексні рішення на державному рівні були ВТІЛЕНІ за петро

Я першим запитав. Чекаю на відповідь.
18
15 червня 2021 18:44:48
Щодо томоса сказала вище. Коротко - претензії через те, що поспішним томосом знищено КП і УАПЦ, натомість жодним чином не зачепив ФСБ-МПЪ. У Грузинської церкви - патріархат.
Щодо безвізу. Ті, хто має некоротку пам"ять чудово пам"ятають, що безвіз було Україні обіцяно у разі асоціації і відповідних антикорупційних інституцій - цьому петро чинив шалений спротив, тому ЄС декілька разів відкладав надання. Тобто отримано не завдяки, а скоріш всупереч петро. А кому грузини цілують ноги за свій безвіз? Чи може грузини - горда нація, і своїми здобутками пишаються без отаких коцабських ухилів?
:facepalm1:

Треба відмінити томос і безвіз, бо їх дали при Порошенку.  :suicide2:

Зебіли таки зебіли.
найвищий ступінь примітивізму

А які визначні комплексні рішення на державному рівні були прийняті за Зеленського? Окрім згортання анти-корупційних реформ.
Нагадайте пліз!
19
15 червня 2021 18:20:11
В случае надання ПДЧ Украине
Тоді я визнаю Зеленського кращим президентом, ніж Порошенко.
Але того не буде. Досить подивитися, як новий "головнокомаднуючи" годує солдат.
а не на свиноботські фейки

Я щось пропустив.... Що саме там фейкового про солдатський раціон часів Зеленського було?
20
15 червня 2021 18:14:22
В будь якій демократичній країні приоритетний доступ до дефіцитної вакцини урядом був би моментально причиною до розпуску парламенту

"Корупція є всюди!" - кажуть.  :-)o
21
15 червня 2021 17:17:40
Так корупція і в штатах не подолана.
Навіть йух з пальцем легше порівняти, ніж корупцію українську і американську.
особливо в абсолютних цифрах

ПС

лобізм прирівнюю до корупції

Корупція вимірюється індексом її сприйняття, а не присутністю. Вона присутня майже у всіх країнах, але відношення до неї різне.
По ньому (відношенню до корупції) і судять про степінь корумпованості країни.

https://www.transparency.org/en/cpi/2020/index/nzl
22
15 червня 2021 17:06:28
Так корупція і в штатах не подолана.

Навіть йух з пальцем легше порівняти, ніж корупцію українську і американську.
23
15 червня 2021 16:53:27
В случае надання ПДЧ Украине

Тоді я визнаю Зеленського кращим президентом, ніж Порошенко.
Але того не буде. Досить подивитися, як новий "головнокомаднуючи" годує солдат.
24
15 червня 2021 07:59:37
сметана - радость путлера
косит под форумного шизона  и блаженного
но свое дело делает
генетика ...
:-B

Тобі ніхто не казав, що ти - !б@нько?
25
14 червня 2021 19:48:56
Зайшов до Аптєкі при Лікарні треба було срочно по рецепту

А там тупорилі ще й хамять
А латиною був рецепт, чи твоя спроба з ними спілкуватися?
Латиною  і три печаті на рецепті

А! А я думав, ти йому сказав гомінус гоміні люпус ест.
26
14 червня 2021 19:37:30
Це погано?
Це - ніяк. Ні добре, ні погано. Мексика ніколи не стане 51м штатом US (хоча формально і в Америці, і дуже того б хотіла) і ніколи не буде жити так, як живуть американці. Бо - Мексика. Продажні поліцейські, безпринципове і жадібне до грошей населення, байдужість до потреби у справедливості, наркотитики, мафія. Пертися з цим в Америку, вимагаючи від НЕЇ покращення СВОГО життя - нонсенс, а бажання змінити ВЛАСНІ цінності - нема і не буде.
Кожна політична нація має ту державу яку здатна збудувати.
Але не зрозуміло яке це має відношення до вибору мети і союзників.

"збудувати державу" і є мета, чи не так?
Наразі збудовано те, що збудовано. Зусиллями хуторян, яким держава потрібна лише, щоб вкрасти побільше бабла на свій хутір. Це - ні зле, ні добре. Таке в хуторян бачення держави і потреби в ній.
Але коли задля такого процесу хуторяни починають окреслювати приєднання до ЄС як мету (для чого? Щоб красти ще й там?) чи НАТО (для чого? щоб захистив власні хуторці він інших злодіїв?), - то така "стратегія" видається смішною.
27
14 червня 2021 19:25:52
Зайшов до Аптєкі при Лікарні треба було срочно по рецепту

А там тупорилі ще й хамять

А латиною був рецепт, чи твоя спроба з ними спілкуватися?
28
14 червня 2021 19:23:55
хочеться послати на йух за такі кацапскі слова, але, гадаю, це й так зрозуміло.

Чому ж? Посилайте, побільше людей, всяких. Це докорінно змінить ситуацію!  (tu)
29
14 червня 2021 19:22:40
українець може продати
"Бабла, багато, вже, і за будь-яку ціну" - українська національна ідея. При цьому відсунувши хату на край і обгородивши її парканом.

P.S. А ти кажеш "Європа! Союз! НАТО!". Хутір, самогон і пес Бровко.

P.P.S. Я давно здався з ідеєю проштовхування України до ЄС. Було б класно, зрозуміло. Але зробити з нашого брата європейця - все одно, що зробити з мексиканця американця: можна, але хіба якщо він вже в Америці, і при цьому сам того хоче. Інакше - мексиканець буде самим собою.
Це погано?

Це - ніяк. Ні добре, ні погано. Мексика ніколи не стане 51м штатом US (хоча формально і в Америці, і дуже того б хотіла) і ніколи не буде жити так, як живуть американці. Бо - Мексика. Продажні поліцейські, безпринципове і жадібне до грошей населення, байдужість до потреби у справедливості, наркотитики, мафія. Пертися з цим в Америку, вимагаючи від НЕЇ покращення СВОГО життя - нонсенс, а бажання змінити ВЛАСНІ цінності - нема і не буде.
30
14 червня 2021 19:11:34
українець може продати
"Бабла, багато, вже, і за будь-яку ціну" - українська національна ідея. При цьому відсунувши хату на край і обгородивши її парканом.

P.S. А ти кажеш "Європа! Союз! НАТО!". Хутір, самогон і пес Бровко.

P.P.S. Я давно здався з ідеєю проштовхування України до ЄС. Було б класно, зрозуміло. Але зробити з нашого брата європейця - все одно, що зробити з мексиканця американця: можна, але хіба якщо він вже в Америці, і при цьому сам того хоче. Інакше - мексиканець буде самим собою.
мона і тут зробити. але потрібен якийсь "авторитет".

Десь так. Бажано - зі штаб-квартирою на 2201 C St NW, Washington, DC 20520.
32
14 червня 2021 17:32:03
українець може продати

"Бабла, багато, вже, і за будь-яку ціну" - українська національна ідея. При цьому відсунувши хату на край і обгородивши її парканом.

P.S. А ти кажеш "Європа! Союз! НАТО!". Хутір, самогон і пес Бровко.

P.P.S. Я давно здався з ідеєю проштовхування України до ЄС. Було б класно, зрозуміло. Але зробити з нашого брата європейця - все одно, що зробити з мексиканця американця: можна, але хіба якщо він вже в Америці, і при цьому сам того хоче. Інакше - мексиканець буде самим собою.
33
14 червня 2021 06:00:00
Для чого всі ці "викриття" і обурливі коменти? Одні злодії обурюються, що інший злодій вкрав більше них.
34
13 червня 2021 20:45:04
То всё бла-бла..Посмотрим 16-го,что скажет Байден

То мене й хвилює... Він може легко забути де він і хто він, - не кажучи вже про "хто така Україна"...
35
13 червня 2021 20:44:01
Украине нужны сильные институты, действующие на основе верховенства права

Біда в тому, що сама Україна цього не знає, і ця фраза для неї - порожній звук.
36
13 червня 2021 20:28:34
наши проплатили долг Судана

Ого! Всі 345 доларів?!
37
12 червня 2021 21:33:25

Я думаю шо это версия атеистов. Где доказательства того шо одна тучка стала плюс а другая мину и почему такое должно быть ?

Если есть мыслящие то объясните.

Я это от услышанного сию минуту грома при почти чистом небе.

Господи... Відберіть в нього хоч ту мікрохвильовку, поки він в ній Вертеп не влаштував....
38
12 червня 2021 21:31:21
Цікава гілочка була  8-)

Для чого піднімати різне сміття? Пошукай ще гілку з Кашпіровським.
39
11 червня 2021 23:46:20
Введены первые дозы тиамина и биотина  -  прикольна..
це можна купити і  самому вколоти?

Вітамін В1, виявляється, - у вільному продажі у формі дешевих таблеток.
40
11 червня 2021 23:44:40
12:13 Введены первые дозы тиамина и биотина
Це означає, що дитина буде вимушена приймати їх до кінця життя?
Тільки кінець життя при цьому буде не в 11 місяців.

 (tu)

Повна версія