Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А давайте добьем тему авто и растамжка?

Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

яка нах калька? чи це мені знову почнуть розказувати що так не літературно бо в Полтаві кажуть "вважати"?

вирішувати це нормальний варіант вживається в розмовній українській мові на Волині

я вже мля наслухався від львів"ян, галичан та полтавчан яка в мене неправильна мова та кальки з російської -


Т пиши як знаєш, мені то лампади.
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?
RSP

ок, і чия це проблема? A.I. чи інших ніків?
це проблема виключно власника "рухляді"
але якого хххх мені хтось має казати яку машину мені можна мати?

в США до сих пір їздять авто котрим понад 50 років - і нічого - власники за ними слідкують і ніхто їм не розказує що є "рухлядь" а що ні

Яка проблема? Ви що не з України?
Та в нас машина без тормозів, без руля, з пяним в дошку і підсліпуватим водієм прекрасно пройде будь який і техогляд і медогляд.
   
Т пиши як знаєш, мені то лампади.

не согласен...как же людям осваивать укр.мову - если даже носители\патриоты лепят горбатого :S
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

не согласен...как же людям осваивать укр.мову - если даже носители\патриоты лепят горбатого :S

курси, репетитор, нє? ;)
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

не шаройобитись по усяких клоаках
А де ж ще тут у Європі круте авто побачиш?  :gigi: Тіко в кольорових кварталах. Самі європейці вміють гроші рахувати.
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

Але людина повинна платити за використання автошляхів і за утилізацію цієї рухляді...   ну і звичайно пройти техогляд...

за використання шляхів уже заклали у вартість пального і не видно що шляхи покращились.
утилізація цікаво цікаво - за металобрухт платять - гумові вироби в польші забирають за гроші і використовують для доріг - тому людина яка погодилась на утилізацію автомобіля має отримувати гроші
техогляд прерогатива 1 страхової 2 це рухомий склад поліції - а то на техогляд приїхав красивий а на трасі вчепив три прожектори

   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

А де ж ще тут у Європі круте авто побачиш?  :gigi: Тіко в кольорових кварталах. Самі європейці вміють гроші рахувати.

ну  от, наші теж дуже добре вміють. тому і не хочуть за лайнос по 300  штук платити.
   
курси, репетитор, нє? ;)

укр.мову легко можно выучить - просто смотря телевизор и слушая радио... но люди больше на форумах сидят - а там мова не чистая, а х.з. шо :(   
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

Це офтоп для цієї теми. Мене цікавить на цьому форумі українська політика. А моя скромна персона нехай залишиться поза тематикою цього форуму, бо я не політик.

А корупція - починається у нас з мит на авто.

Он розгляньтє - автомобіль ще із радянського союзу став розкішшю а не засобом пересування, і це всіляко підтримувала минула і теперішня влада - крім авто вони не можуть хизуватися неперевершиним інтелектом, манерами чи обізнаністю, тому чим дорожче авто тим феодальніший патріарх у ньому.

Замість розвитку особисностей властивостей у нас є гонка за крутими тачками.

А так як у світі їх є шалена кількість а постійну гонку наші "феодали" не можуть вести то затратно, то тре щоб манюпас не міг купляти щось краще а барахтався в лайні.

І що породила ця система ви тільки подумайте дані мита утворили цілий пласт злочинів
-двійники
-донори
-перебиті номери
-тимчасовий ввіз
-ввіз по конвенції
-навіть зустрів варіант купівля громадянства разом з авто. правда зараз уже не пропонують в'язку з війною

Тобто держава створює корупцію, створює злочинність уже цілеспрямовано.
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

ну  от, наші теж дуже добре вміють. тому і не хочуть за лайнос по 300  штук платити.
Менше 200-т. Тобто менше 10 тис. баксів. Нова на гарантії.  (tu)

Але без блямби.  :(
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

Менше 200-т. Тобто менше 10 тис. баксів. Нова на гарантії.  (tu)

Але без блямби.  :(

йо і чим вона краща за польське бу за 200 доларів? тут поляка люди залюбки беруть а не викидиш автозазу
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

А корупція - починається у нас з мит на авто.

Он розгляньтє - автомобіль ще із радянського союзу став розкішшю а не засобом пересування, і це всіляко підтримувала минула і теперішня влада - крім авто вони не можуть хизуватися неперевершиним інтелектом, манерами чи обізнаністю, тому чим дорожче авто тим феодальніший патріарх у ньому.

Замість розвитку особисностей властивостей у нас є гонка за крутими тачками.

А так як у світі їх є шалена кількість а постійну гонку наші "феодали" не можуть вести то затратно, то тре щоб манюпас не міг купляти щось краще а барахтався в лайні.

І що породила ця система ви тільки подумайте дані мита утворили цілий пласт злочинів
-двійники
-донори
-перебиті номери
-тимчасовий ввіз
-ввіз по конвенції
-навіть зустрів варіант купівля громадянства разом з авто. правда зараз уже не пропонують в'язку з війною

Тобто держава створює корупцію, створює злочинність уже цілеспрямовано.
   
Тобто менше 10 тис. баксів. Нова на гарантії.
:facepalm1:  Те гівнолайнос і за 5тис. баксів  з трьома гарантіями нікому не потрібно, якщо будуть нормальні бу з німеччини. Ну крім Васаддзе та іншої мразоти.
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

в 2016 році буде РІВНО 20 років як українці почали сплачувати за б/у машини втридорога.
кругла дата мля  (tu)

йооооо!
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

йо і чим вона краща за польське бу за 200 доларів? тут поляка люди залюбки беруть а не викидиш автозазу
(td) Вас люди сприймають так, як ви самі себе поставите. Якщо вважаєте себе гіршими за поляків - отже, для світу українці гірші навіть за поляків. Кажу навіть, бо все-таки існують і крутіші нації, чи не так?

Я тут намагався викликати в людей якесь почуття гідності. Але якщо готові принижувати себе аж до землі - нема на те ради. :(
   
не согласен...как же людям осваивать укр.мову - если даже носители\патриоты лепят горбатого :S

це звичайно оффтоп але
шановний
в кожної мови є літературний варінат, та є купа діалектів, жаргонізмів та місцевих слів вживання котрих попадає в рамки "балакати" українською мовою
так от - вся західна Україна балакає ЧИСТОЮ НЕЛІТЕРАТУРНОЮ українською мовою
ще раз -  ЧИСТОЮ але НЕЛІТЕРАТУРНОЮ
бо літературна мова це варіант центральної України
але це не означає що західна Україна говорить неправильно
така ситуація є в усіх країнах котрі є місцем походження мов
так в Англії десятки діалектів але є один варіант котрий прийнятий за стандарт
таж ситуація і у Франції і в Німеччині

так що залиште мою чисту нелітературну укр мову в спокої і зосередьтесь на питаннях поставених ТС
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

(td) Вас люди сприймають так, як ви самі себе поставите. Якщо вважаєте себе гіршими за поляків - отже, для світу українці гірші навіть за поляків. Кажу навіть, бо все-таки існують і крутіші нації, чи не так?

Я тут намагався викликати в людей якесь почуття гідності. Але якщо готові принижувати себе аж до землі - нема на те ради. :(

цікаво про кого кажуть "то пан сам склепав"

шановний для того щоб вважатися кращим тре робити краще думати краще бути кращим, а не як Васадзе з Порошенком, дорвались до мит і вважаються кращими - ой такими кращими
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

(td) Вас люди сприймають так, як ви самі себе поставите. Якщо вважаєте себе гіршими за поляків - отже, для світу українці гірші навіть за поляків. Кажу навіть, бо все-таки існують і крутіші нації, чи не так?

Я тут намагався викликати в людей якесь почуття гідності. Але якщо готові принижувати себе аж до землі - нема на те ради. :(

а про викидиш автозазу уже писав

у 1992 році для заводу комунар запропонували обігрів сіддінь - нас відфудболили - а уже 2014 завод вдало освоїв техніку обігріву сидінь !!!!!!!!!!! всього через 22 роки - до-побачення цьому заводу. він має бути знищений вщент
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

Менше 200-т. Тобто менше 10 тис. баксів. Нова на гарантії.  (tu)

Але без блямби.  :(

А той факт, що за 2-4 тисячі в європі можна взяти авто на два порядки краще - ти не враховуєш? Ось так просто - і дешевше і краще. Чи ти такий гоноровий, що можеш десятку за лайнос викинути?
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?
hawk2002

(td) Вас люди сприймають так, як ви самі себе поставите. Якщо вважаєте себе гіршими за поляків - отже, для світу українці гірші навіть за поляків. Кажу навіть, бо все-таки існують і крутіші нації, чи не так?

Я тут намагався викликати в людей якесь почуття гідності. Але якщо готові принижувати себе аж до землі - нема на те ради. :(

этот флейм можно прекратить одним вопросом.
у тебя какая машина?
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

:facepalm1:  Те гівнолайнос і за 5тис. баксів  з трьома гарантіями нікому не потрібно, якщо будуть нормальні бу з німеччини. Ну крім Васаддзе та іншої мразоти.
Смокчіть, унтерменше, смокчіть, не відволікайтесь.  (td)
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

этот флейм можно прекратить одним вопросом.
у тебя какая машина?

цей тупак не відповідає на це питання уже два дні, як і інший тупак його рівня АІ :weep:
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?
hawk2002

цей тупак не відповідає на це питання уже два дні, як і інший тупак його рівня АІ :weep:

унтерменш, чо
наверно взял мерса или пыжыка чтобы перед телками понтоваться. хотя ланосы вполне себе доступны даже для француза  :laugh:
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

этот флейм можно прекратить одним вопросом.
у тебя какая машина?
Жодної. І не бачу в ній жодної потреби - хіба тьолок знімать та понти колотить. Але вже не в тому віці.
Забруднення повітря автами - головна проблема Європи, Японії і інших невеликих за територією індустріальних країн. Проблема це тому, що це забруднення одна з головних причин смертності в похилому віці. Тому я проти авт взагалі і особливо проти старої рухляді, яка в наших умовах буде їздити без усякого контролю.

Може, куплю колись електро, але не раніше того, коли можна буде без проблем подорожувати Європою.
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

Смокчіть, унтерменше, смокчіть, не відволікайтесь.  (td)

Це наша діяспора так показує свою елітарність в порівнянні з аборигенами. Не вперше, до речі.
А колись я сам чмирив Нафіі за його теми про зверхність діяспори. Наффі, звиняй, ти був правий!
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

Жодної. І не бачу в ній жодної потреби - хіба тьолок знімать та понти колотить. Але вже не в тому віці.

В тебе вавка на грунті понтів? Чи тьолки так не дають?
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

Це наша діяспора так показує свою елітарність в порівнянні з аборигенами. Не вперше, до речі.
А колись я сам чмирив Нафіі за його теми про зверхність діяспори. Наффі, звиняй, ти був правий!
Правда очі коле? Для того й пишу.
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

Правда очі коле? Для того й пишу.


Правда, що ти йобнуте созданіє?  Та пиши на здоров"я, може ще не всі в курсі.
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?
hawk2002

Жодної. І не бачу в ній жодної потреби - хіба тьолок знімать та понти колотить. Але вже не в тому віці.
Забруднення повітря автами - головна проблема Європи, Японії і інших невеликих за територією індустріальних країн. Проблема це тому, що це забруднення одна з головних причин смертності в похилому віці. Тому я проти авт взагалі і особливо проти старої рухляді, яка в наших умовах буде їздити без усякого контролю.

Може, куплю колись електро, але не раніше того, коли можна буде без проблем подорожувати Європою.

ясно, тебе она просто не нужна. моему бате пенсу тоже не надо, за хлебом может и пешком через дорогу сходить. а мне вот тяжело по маршруткам на работу, с детьми в гости съездить, к тому же врачу, за город покупаться например. и при этом я по твоему должен купить небезопасный ланос, усадить в эту лайбу свою семью без шансов на спасение в критической ситуации только чтобы не казаться унтерменшом. давай жги еще
зы
еще бы ответ аи увидеть
   
цей тупак не відповідає на це питання уже два дні, як і інший тупак його рівня АІ :weep:

а що вам дасть в1дпов1дь?  ну, напише - бентл1 ...  будете верещати -мовляв, буржуй та не розум1е простих людей..
а напише - трабант чи ланос -   то  виде, що лошара ще й повчае поважних есперт1в
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

до 1996 року року розмитнення будь-якого автомобіля будь-якого року вартувало максимум 200 доларів.
я колись Вольво 960 1989 року розмитнив за 185 доралів  :weep:
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

ясно, тебе она просто не нужна. моему бате пенсу тоже не надо, за хлебом может и пешком через дорогу сходить. а мне вот тяжело по маршруткам на работу, с детьми в гости съездить, к тому же врачу, за город покупаться например. и при этом я по твоему должен купить небезопасный ланос, усадить в эту лайбу свою семью без шансов на спасение в критической ситуации только чтобы не казаться унтерменшом. давай жги еще
зы
еще бы ответ аи увидеть
Я вже постив тут про британське дослідження. Найбезпечніші - корейці. Крім того, очевидно - мені, принаймні, - що стара рухлядь за копійки не може бути безпечною, байдуже яка блямба на ній приліплена.
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?
hawk2002

а що вам дасть в1дпов1дь?  ну, напише - бентл1 ...  будете верещати -мовляв, буржуй та не розум1е простих людей..
а напише - трабант чи ланос -   то  виде, що лошара ще й повчае поважних есперт1в

ты тоже считаешь что десятилетний мерс хуже десятилетного ланоса?
   
Смокчіть, унтерменше, смокчіть, не відволікайтесь.  (td)
:dopovid:
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

А той факт, що за 2-4 тисячі в європі можна взяти авто на два порядки краще - ти не враховуєш?
Я просто в таке не вірю. Покажіть тут: http://www.lacentrale.fr/ (це продаж б/у авто у Франції).
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

Чи тьолки так не дають?

просто на таке авто, при якому тьолки будуть давати в його віці не заробив :weep:
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

Я просто в таке не вірю. Покажіть тут: http://www.lacentrale.fr/ (це продаж б/у авто у Франції).

вчора тут кіно було - чувак з автохауса в бундесі знімав. w203 - півтори тисячі євро.  То ж підніми сраку і сам пошукай
   
ты тоже считаешь что десятилетний мерс хуже десятилетного ланоса?

не, мне пох - берите хоть 100летнюю изотту-фраскини... просто чисто из опыта  не советовал бы людям с маленькими доходами приобретать автомобиль ... страховка\топливо\обслуживание+расходники\резина зима+лето и т.д. - это стоит немаленьких денег...  но, повторяю - я не навязываю  свое мнение...людям свойственно учиться на своих ошибках..   
короче - имея в наличии 5 или 10тыс долл  всего -я бы машину не покупал... никакую   
за рулем с 84г.  юзаю уже 10ю машину, в семье не один автомобиль и все 4х4
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

просто на таке авто, при якому тьолки будуть давати в його віці не заробив :weep:
такому задроту і з авто давати не будуть
   
считаю неправильным переводить  дискуссию  на личности
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія