Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порошенко контролював 6 офшорів, через які купував шедеври – OCCRP

Ну, офшори. Ну, купував. Кримінал де?
Наверно чисто случайно забыл в декларации указать, может уклонение от уплаты налогов? Разберутся и накажут.
   
Петро купив картини. Криза жанру в сценаристів з офісу 95  кварталу. Могли б щось суттєвіше показати
These dealings were often extravagant. In May 2012 — barely two months after he was named trade and economy minister under Ukraine’s controversial pro-Russian former President Viktor Yanukovych — Poroshenko bought a surrealist sculpture of a long-legged elephant by Salvador Dali for $338,500 at an auction at Sotheby’s in New York using an offshore company called Linquist Ltd.

Raiffeisen listed Zaitsev as Linquist’s beneficial owner. According to documents obtained by OCCRP, Poroshenko held a power of attorney for Linquist, which later sold the statue to one of Poroshenko’s Ukrainian media companies for $342,500.

By April 2013, having quit as Ukraine’s minister of economy, Poroshenko went even further, using Vernon to buy 4.8 million pounds’ worth of art. These pieces, mostly by Russian masters, included the classic Ilya Repin painting Cossacks on the Black Sea.
   
Наверно чисто случайно забыл в декларации указать, может уклонение от уплаты налогов? Разберутся и накажут.

Наверное, неверное - дрочи дальше , должно помочь  :laugh:
   
Разберутся и накажут.
два года посадить не могут  :weep:

да чтож такое  :pooh_lol:
   
два года посадить не могут  :weep:

да чтож такое  :pooh_lol:
The company later transferred legal ownership of this artwork to Poroshenko on the premises of the Honorary Consulate of the Seychelles in Kyiv — which also happened to be inside the headquarters of one of Poroshenko’s businesses. The Seychelles consul at the time, Oleh Gladkovsky, was Poroshenko’s friend and business partner. The Ukrainian State Bureau of Investigations placed an injunction on the art collection last year, forbidding it from being sold or removed from Ukraine, after saying it had been brought into the country illegally, without paying customs duties.
   
схоже, що з картинами у бенедиктової теж не зрослось
   
схоже, що з картинами у бенедиктової теж не зрослось
Email correspondence and other documents obtained by OCCRP also show that Poroshenko made executive decisions on behalf of Vernon, Linquist, and the Cyprus firm Chartomena Ltd.
   
Петро купив картини. Криза жанру в сценаристів з офісу 95  кварталу. Могли б щось суттєвіше показати
Не просто купил. Как пишут из квартала - ещё их, негодяй такой, хранит в нескольких местах Киевской области. Не в Крымской или испанской как хранит свое имущество величайший 6-й. В Киевской.
   
Не просто купил. Как пишут из квартала - ещё их, негодяй такой, хранит в нескольких местах Киевской области. Не в Крымской или испанской как хранит свое имущество величайший 6-й. В Киевской.
Emails written by Volodymyr Demchyshyn, an investment banker who in 2014 became energy minister in Poroshenko’s administration, make it clear that Demchysyn consulted with Poroshenko about deals using Chartomena and Proktoremo connected to Poroshenko’s shipyards in Kyiv and Crimea. In June 2013, Poroshenko ordered Demchyshyn to draw up a contract for Chartomena to buy up a debt owned by his Crimea-based Sevastopol Shipyard. In December 2013, on Poroshenko’s instructions, Demchyshyn arranged for Proktoremo to transfer a plot of land from Poroshenko’s Kyiv shipyard to a new structure to be developed into a leisure complex.

Demchyshyn also organized another Poroshenko deal in 2013: The sale of his minority stake in an influential Ukrainian media group, UMH, to Boris Lozhkin, the majority shareholder who later became Poroshenko’s chief of staff. Lozhkin then sold the entire company to Sergiy Kurchenko, a notorious frontman for Viktor Yanukovych. Again, the lawyers consulted directly with Poroshenko on the deal, which was structured using Linquist — owned on paper by Zaitsev.
   
Не просто купил. Как пишут из квартала - ещё их, негодяй такой, хранит в нескольких местах Киевской области. Не в Крымской или испанской как хранит свое имущество величайший 6-й. В Киевской.

ще й виставки організовує, щоб народ міг їх дивитися,
справжній барига  :) 
   
ще й виставки організовує, щоб народ міг їх дивитися,
справжній барига  :) 
In 2013, Ukrainian investment banker Igor Mazepa wrote directly to Poroshenko to offer his personal guarantee for a Linquist loan, once again indicating that the offshore company was controlled by Poroshenko.
   
ще й виставки організовує, щоб народ міг їх дивитися,
справжній барига  :) 
Чому жодної картини не подарував музею?
   
Чому жодної картини не подарував музею?
вы же не дарите свои квартиры государству  :weep: наверное поэтому  :laugh:
   
The company later transferred legal ownership of this artwork to Poroshenko on the premises of the Honorary Consulate of the Seychelles in Kyiv — which also happened to be inside the headquarters of one of Poroshenko’s businesses. The Seychelles consul at the time, Oleh Gladkovsky, was Poroshenko’s friend and business partner. The Ukrainian State Bureau of Investigations placed an injunction on the art collection last year, forbidding it from being sold or removed from Ukraine, after saying it had been brought into the country illegally, without paying customs duties.
ну раз незаконно скоро посодют, вам и миросе на радость  :laugh:
   
вы же не дарите свои квартиры государству  :weep: наверное поэтому  :laugh:
Finally, spreadsheets from the offshores’ financial records show that the firms were interlinked by debt agreements used to shuffle funds around. In May 2014, around the time Poroshenko became president, for instance, Chartomena loaned $21,650,200 to another one of the firms, Manoushag. Shortly after, Manoushag loaned $10 million to yet another of these firms, Proktoremo.
   
вы же не дарите свои квартиры государству  :weep: наверное поэтому  :laugh:
Подарувавши свою квартиру державі, я тупо залишуся на вулиці
Ви мене порівнюєте з олігархом, який заробив свої статки зовсім не власною працею ?
Як вважаєте, чому Україна є найбіднішою країною Європи, хоча розташована не на камінні як та ж Фінляндія, а на найкращих у світі чорноземах?
   
ну раз незаконно скоро посодют, вам и миросе на радость
а якщо законно?
   
оригинал) 

   
Костяшу заклинило після перепрошивки
Перейшов на англійську
Зрозумів, що скавуління українською вже нікого не вражає  :pooh_lol:
   
Нормальну країну Україну побудували собі олігархи.
Все ж таки сьомим треба обирати Петю.
ну якщо вже йти по другому колу
то починати з ющенка, потім януковича перепросити,
і лише після того дійде петрова черга.
   
схоже, що з картинами у бенедиктової теж не зрослось
та то був жарт у стилі кварталу
   
Подарувавши свою квартиру державі, я тупо залишуся на вулиці
Ви мене порівнюєте з олігархом, який заробив свої статки зовсім не власною працею ?
Як вважаєте, чому Україна є найбіднішою країною Європи, хоча розташована не на камінні як та ж Фінляндія, а на найкращих у світі чорноземах?

Бубочка ж обіцяв все виправити, чи не так ?
"Весна прийде саджати будемо"
Стадіон рукоплескав.

Може, вистачить Пороха вже просто ганьбити словами на форумах?
І перейти до діла? Це вже третій рік почався після обіцянок посадити?

До Бубочки, навпроти якого Ви за ці обіцянки поставили галочку у бюлетені, у Вас питань нема?

ПС. Бо ще трохи, і Костяша на іспанську перейде  :pooh_lol:
   
Костяшу заклинило після перепрошивки
Перейшов на англійську
Зрозумів, що скавуління українською вже нікого не вражає  :pooh_lol:

Якщо те т.з.  дослідження читати російською, то там цілковита маніпуляція. Англійською те хочь  трохи  пристойніший вигляд має. А якщо взяти до уваги, що  фупчиків, в яких англійська без словника, не так вже й багато, то можна й за розумного проканати.
   
Бубочка ж обіцяв все виправити, чи не так ?
Бубочка - бовдур. Ще є питання?
До Бубочки, навпроти якого Ви за ці обіцянки поставили галочку у бюлетені, у Вас питань нема?
Ну і де інакше я могла поставити галочку, якщо вибору не було, а до влади знову настирно рвався зажерливий хуйловський Жмурук?
   
Бубочка - бовдур.
(tu) і це іронія долі що саме отакому бовдуру
українці ризикнули довірити країну в такий непростий для неї час,
проігнорувавши прекрасного кандидата - Юлію Тимошенко.
   
Ну і де інакше я могла поставити галочку, якщо вибору не було, а до влади знову настирно рвався зажерливий хуйловський Жмурук?
логічно
   
а якщо законно?
вы о чем, моя хорошая?  ;o
   
Бубочка - бовдур. Ще є питання?
Ну і де інакше я могла поставити галочку, якщо вибору не було, а до влади знову настирно рвався зажерливий хуйловський Жмурук?
ермак и марионетка в виде клоуна у власти намного лучше

ахахахаха
   
вы о чем, моя хорошая?  ;o
там одне з двох - Мирослава може писати тільки
про поганого петра який казав "цинічні бандери",
і про липкого троля який її переслідує.
   
ермак и марионетка в виде клоуна у власти намного лучше
тоді ніхто не знав про єрмака і наступні кроки клоуна,
там було одне завдання - не допустити дубль мародера.
   
вы о чем, моя хорошая?  ;o
Приблизно про те ж, що й ви, чудова
чи це не ви апріорі кваліфікували, що у разі якщо петро посодют, то тільки "незаконно"?
   
тоді ніхто не знав про єрмака і наступні кроки клоуна,
там було одне завдання - не допустити дубль мародера.

карочь, обирали кота у мішку

пс можна було взагалі не ходити,
як це зробили більшисть з виборців
тепер їм хочь виправдовуватися не потрібно за клована на табуретці
   
карочь, обирали кота у мішку
кіт в мішку мав шанси стати державником, який працює на інтереси України
   
вы же не дарите свои квартиры государству  :weep: наверное поэтому  :laugh:

какая мирося конченая ТП. кожанка, маузер, подписка на газету про немецких детей :facepalm1:
   
кіт в мішку мав шанси стати державником, який працює на інтереси України

переписали хату на кота  :K
   
Наверно чисто случайно забыл в декларации указать, может уклонение от уплаты налогов? Разберутся и накажут.
Проблема в тому, що ВКАЗАВ і ЗАПЛАТИВ ПОДАТКИ. При чому, ПОВНІСТЮ.
Правда, ти охуїв?
   
Бубочка - бовдур. Ще є питання?
Ну і де інакше я могла поставити галочку, якщо вибору не було, а до влади знову настирно рвався зажерливий хуйловський Жмурук?

Якби всі виборці викреслили всіх, вони б і не пройшли. Організовували б інші вибори, тимчасово був би В.О., було б важко, але -
- але таке вже було. Після втечі Януковича.
+ війна тоді почалася і економічна криза.
І нічого - через 5 років відбулися ПОВНІСТЮ демократичні вибори, де "падлюка Порох" чесно передав владу ХЗ кому, якомусь кловану.
Вражає, правда?
Представ як Хуйло ото так віддає владу Галустяну

А отак "голосувати" - це просто продовжувати агонію, плодити корупцію і прискорювати зубожіння країни.

Останнє редагування: 6 травня 2021 17:37:41 від Пшениця
   
карочь, обирали кота у мішку
так, на жаль тоді у другому турі був важкий вибір -
або мародер або кіт у мішку.

пс можна було взагалі не ходити,
як це зробили більшисть з виборців
тепер їм хочь виправдовуватися не потрібно за клована на табуретці
теж була ідея не іти на дільницю у другому турі,
але була велика небезпека що мародер вкраде перемогу
шляхом масових фальсифікацій (програма "Турбота")
тому змушені були голоснути за  клобуна.
   
какая мирося конченая ТП.
Ви переслідуєте Мирославу? навіщо?
   
Ви переслідуєте Мирославу? навіщо?

я? преследую? не, я бы сказал, что это она меня преследует, я ее в игнор занес, но она периодически выпрыгивает с этой жестью на меня через цитирование. я бы предпочел и не знать, что такие ТП бывают в жизни.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія