Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Арестович

Re: Арестович

Не грустите.
Это уже привычная нам библейская история:
І сказав Він: Поправді кажу вам: Жаден пророк не буває приємний у вітчизні своїй.
Мы, гении, философы и девианты, уже давно привыкли, что по достоинству нас оценить смогут,  лишь потомки.
Современники, как правило, к этому  не готовы.
 :-)o

 (tu) Саме так сектанти і реагують на будьяку критику
   
Re: Арестович

(tu) Саме так сектанти і реагують на будьяку критику
Чегооо??? Критику?
После видео появилось два флуда:
1) Таке враження що Люсьєна лише Берімор памʼятає
2) У секти залишився лише один адепт  :weep:
Две абсолютно бесполезных фразы с плохо скрытым, и абсолютно необоснованным призывом  к  стадному чувству и тупому конформизму.
(кстати одна из основных методик ботоферм)
Что именно из этого вы называете "критикой"?  :laugh:  :laugh:  :laugh:
Умора...
 :-)o 

Ну а вообще, давайте настоящую критику этих видео с Ароестовичем.
Очень хочется посмотреть как вы будете защищать Дугина и Щелина. :lol:

Останнє редагування: 6 травня 2024 08:08:20 від Beerimor
   
Re: Арестович

Жаден пророк не буває приємний у вітчизні своїй.
Україна не є вітчизною для кацапського недоетносу  :K
   
Re: Арестович

Україна не є вітчизною для кацапського недоетносу  :K
Кацап, что ты тут забыл?
Вернись в свой Катехон.
   
Re: Арестович

Чегооо??? Критику?
После видео появилось два флуда:
1) Таке враження що Люсьєна лише Берімор памʼятає
2) У секти залишився лише один адепт  :weep:
Две абсолютно бесполезных фразы с плохо скрытым, и абсолютно необоснованным призывом  к  стадному чувству и тупому конформизму.
(кстати одна из основных методик ботоферм)
Что именно из этого вы называете "критикой"?  :laugh:  :laugh:  :laugh:
Умора...
 :-)o 

Ну а вообще, давайте настоящую критику этих видео с Ароестовичем.
Очень хочется посмотреть как вы будете защищать Дугина и Щелина. :lol:

Ми його просто не дивимося. А Романенко, після того як сорокарічній дружині оперативно третю дитинку зробив і убезпечив себе від мобілізації, взагалі пішов в неадекват із критикою всього, що відбувається в державі.
   
Re: Арестович

Ми його просто не дивимося. А Романенко, після того як сорокарічній дружині оперативно третю дитинку зробив і убезпечив себе від мобілізації, взагалі пішов в неадекват із критикою всього, що відбувається в державі.
Простите, если вы не смотрите, то зачем заходите в эту ветку и комментируете.
Это же классическое "не смотрел, но осуждаю"
Пожалста, не надо тупого флуда, а-ля кацап Ольгерд.
   
Re: Арестович

   
Re: Арестович

   
Re: Арестович

Цікаво, а як на Заході дивляться на ахвіцера, який замість того, щоб бути в реальному окопі, заліг в мохнатці молодої дружини і живе своє краще життя?  :weep:


   
Re: Арестович

Цікаво, а як на Заході дивляться на ахвіцера, який замість того, щоб бути в реальному окопі, заліг в мохнатці молодої дружини і живе своє краще життя?  :weep:

Показати зображення...

Алєксос
   
Re: Арестович

Чегооо??? Критику?
После видео появилось два флуда:
1) Таке враження що Люсьєна лише Берімор памʼятає
2) У секти залишився лише один адепт  :weep:
Две абсолютно бесполезных фразы с плохо скрытым, и абсолютно необоснованным призывом  к  стадному чувству и тупому конформизму.
(кстати одна из основных методик ботоферм)
Что именно из этого вы называете "критикой"?  :laugh:  :laugh:  :laugh:
Умора...
 :-)o 

Ну а вообще, давайте настоящую критику этих видео с Ароестовичем.
Очень хочется посмотреть как вы будете защищать Дугина и Щелина. :lol:

 :facepalm1: Це реакція на підняття гілки,

а у відповідь "нє ценят прарока"  :weep: Класична відповідь сектанта
   
Re: Арестович

:facepalm1: Це реакція на підняття гілки,

а у відповідь "нє ценят прарока"  :weep: Класична відповідь сектанта
:facepalm1:
Ну так я не понял, будет критика или будете просто поднимать ветку бесполезным флудом?
   
Re: Арестович

   
Re: Арестович

Може ще запропонуєш скабєєву чи соловьова критикувати  :facepalm1: Я гівно маніпулятивне не критикую, :bueee:  а лише спроби його витягнути на поверхню
   
Re: Арестович

Може ще запропонуєш скабєєву чи соловьова критикувати  :facepalm1: Я гівно маніпулятивне не критикую, :bueee:  а лише спроби його витягнути на поверхню
Да,  я уже понял, что ты просто тупо и бесполезно флудишь.
Забавно в этом то, что ты тем самым сам поднимаешь ветку. :laugh:


Останнє редагування: 7 травня 2024 04:49:38 від Beerimor
   
Re: Арестович

Проблема імхо не арєстовіча а його аудиторії. якби в нього не було аудиторії він би не робив відоси і взагалі б затіхарився.
а так... заробля копійчину відео блогерством.
   
Re: Арестович

Да,  я уже понял, что ты просто тупо и бесполезно флудишь.
Забавно в этом то, что ты тем самым сам поднимаешь ветку. :laugh:

Ні. Піднімаєш її ти, останній сектант. Я "флуджу" у вже піднятій. Коли вона йде вниз - я їй не заважаю
   
Re: Арестович

Проблема імхо не арєстовіча а його аудиторії. якби в нього не було аудиторії він би не робив відоси і взагалі б затіхарився.
а так... заробля копійчину відео блогерством.

У нас немає інституту репутації і культури скасування. Вивезла якась блогерка-мільйонниця свого єбарька на Мальдіви - як був мільйон підписників, так і є. Ще і рекламу якусь досі дають. А єбарько штовхає і далі свої інфоциганські курси. Якийсь юний мільйонер не платить податки, купив собі білий білет, бикує на ламбі - пофіг, хом*ячки скажуть, що красава. Потап взагалі не вилазить і закордонних поїздок. Пофіг - збирає концерти поціновувачів свого лайна. Якась блогерка Алхім сказала, що хуйло красава і досі ходить з цілим єбальником і роздає інтерв*ю. Продовжувати можна безкінечно. :-G
   
Re: Арестович

В Україні є прошарок людей, які різними шляхами убезпечили себе від мобілізації, а тепер їм потрібно, щоб війна якось завершилася та повернувся політичний процес, вони інакше собі майбутнє не уявляють. Люсьєн, Романенко, низка блогерів-порохоботів, колишні політрадники та політтехнологи - усі вони чекають на завершення війни.
   
Re: Арестович

І який у них шанс? Лохторат жопоблока? Питання "Де ти був під час війни?" перекреслить всю кар*єру.
   
Re: Арестович

Обісрані зелені хуйлівці вигадують яких "блогерів-порохоботів", аби не так болісно було від того, що півтора роки завзято дрочили на Арестовича :lol:
   
Re: Арестович

Обісрані зелені хуйлівці вигадують яких "блогерів-порохоботів", аби не так болісно було від того, що півтора роки завзято дрочили на Арестовича :lol:

Люсі треба було дати посаду косойоблого Лєща. І все. За 3 мільйони на рік бюджетних грошей він би тут співав осанни про перемоги і слідкував за базаром. :pooh_lol:
   
Re: Арестович

І який у них шанс? Лохторат жопоблока? Питання "Де ти був під час війни?" перекреслить всю кар*єру.

Ну десь таке позиціонування і є: Україна Русь, бандеровцям ні, кацапи хороші, просто Хуйло поганий.
   
Re: Арестович

Ну десь таке позиціонування і є: Україна Русь, бандеровцям ні, кацапи хороші, просто Хуйло поганий.

Та да. У всьому винен адін пудєн. Як тільки він все встигає -  і ракети збирати, і пуляти ними, і катувати і в окопі сидіти. І факи абрамсам тикать.
   
Re: Арестович

Ні. Піднімаєш її ти, останній сектант. Я "флуджу" у вже піднятій. Коли вона йде вниз - я їй не заважаю
Спасибо что не даешь ей опуститься. (tu) :lol: 
   
Re: Арестович

Проблема імхо не арєстовіча а його аудиторії. якби в нього не було аудиторії він би не робив відоси і взагалі б затіхарився.
а так... заробля копійчину відео блогерством.
Я рад что Арестович и "секта" создают проблемы кремлеботам. :laugh:

Останнє редагування: 7 травня 2024 10:40:07 від Beerimor
   
Re: Арестович

Ну десь таке позиціонування і є: Україна Русь, бандеровцям ні, кацапи хороші, просто Хуйло поганий.
Не бандеровцам, а тупорылым Тарапунькам, которые выдают себя за карикатурных бандеровцев из советских анекдотов.
Про настоящих бандеровцев можно почитать тут:
https://www.istpravda.com.ua/articles/2012/01/1/67086/
Настоящие бандеровцы вместо того, чтобы обзывать народы России "свинособаками"  искали в них союзников.
За независимые национальные государства всех народов СССР!
Угнетенные народы СССР,  с о е д и н я й т е с ь  для борьбы против большевистских поработителей и эксплуататоров!

   
Re: Арестович

ФУП до цього часу відмовляється визнати очевидне, скільки хуйні не говори про Арестовича, фактів його правоти це не змінить. Їжаки плакали , але продовжували єбати кактус.  :lol:
   
Re: Арестович

Не бандеровцам, а тупорылым Тарапунькам, которые выдают себя за карикатурных бандеровцев из советских анекдотов.
Про настоящих бандеровцев можно почитать тут:
https://www.istpravda.com.ua/articles/2012/01/1/67086/
Настоящие бандеровцы вместо того, чтобы обзывать народы России "свинособаками"  искали в них союзников.
За независимые национальные государства всех народов СССР!
Угнетенные народы СССР,  с о е д и н я й т е с ь  для борьбы против большевистских поработителей и эксплуататоров!


Какие в жопу из них  союзники? Одни за пачку пельменей за тысячи километров едут, чурки, сулгуни и косоеблые за тройной прайс привезут в трусах любые микросхемы.  :facepalm1: Каждый сам за себя. Про блядорусов и говорить нечего. Что мы уже ИМ блэт сделали? На их совести разрушення киевская область, убитые, замученные и украденные люди. Все решает бабло и ресурсы, которого у параши было и есть больше.

Останнє редагування: 7 травня 2024 10:49:29 від Chock_Keks
   
Re: Арестович

ФУП до цього часу відмовляється визнати очевидне, скільки хуйні не говори про Арестовича, фактів його правоти це не змінить. Їжаки плакали , але продовжували єбати кактус.  :lol:

Люсьєн уже стільки разів перефарбовувався, що навіть складно зрозуміти, коли саме він був правий чи неправий  :weep:
   
Re: Арестович

Люсьєн уже стільки разів перефарбовувався, що навіть складно зрозуміти, коли саме він був правий чи неправий  :weep:

Приклад наведи?
   
Re: Арестович

Люсьєн уже стільки разів перефарбовувався, що навіть складно зрозуміти, коли саме він був правий чи неправий  :weep:
Это проблема тех людей, которым трудно думать собственными мозгами и которые просто привыкли  хавать, что им льется в уши, не задумываясь.
Арестовича же так слушать нельзя.
Его надо слушать, отдавая себе отчет, что в данном случае он может проводить  психологическую операцию.  :fuck:
Конечно, это требует некоторых умственных усилий.
Люди с плохо прокачанным интеллектом быстро устают, злятся и обижаются. :weep:
   
Re: Арестович

ФУП до цього часу відмовляється визнати очевидне, скільки хуйні не говори про Арестовича, фактів його правоти це не змінить. Їжаки плакали , але продовжували єбати кактус.  :lol:

В чому його правота?
   
Re: Арестович

Это проблема тех людей, которым трудно думать собственными мозгами и которые просто привыкли  хавать, что им льется в уши, не задумываясь.
Арестовича же так слушать нельзя.
Его надо слушать, отдавая себе отчет, что в данном случае он может проводить  психологическую операцию.  :fuck:
Конечно, это требует некоторых умственных усилий.
Люди с плохо прокачанным интеллектом быстро устают, злятся и обижаются. :weep:

Прикольний у тебе айпішнік  :gigi:
   
Re: Арестович

Настоящие бандеровцы вместо того, чтобы обзывать народы России "свинособаками"  искали в них союзников.
не народи расєї а конкретно кацапів та підкацапників
ті хто хоче звільнитися від влади кремля будуть воювати проти кацапів
 формування в інтернаціональному легіоні вже є - купа ічкерійських туран кавказ сибір башкорт карельський тощо
   
Re: Арестович

Прикольний у тебе айпішнік  :gigi:

Він же типу з ТОТ.
   
Re: Арестович

Який би не був Люся ганон, але персонально я вдячний йому за те, що реально врятував мої та моєї жінки мізки .. Отими своїми, ставшими вже мемом " двє- трі нєделі""
За це я  йому насправді вдячний..
Те, що він робить та пістіт сьогодні, то його справа і його шлях..
" Вєсь Мір- тєатр, авсе ми в ньм актори!"( Ц  кажись Шекспір)
   
Re: Арестович

Він же типу з ТОТ.

Тобто він з ТОТ повчає нас, як сприймати Люсьєна?  :facepalm1:
   
Re: Арестович

Тобто він з ТОТ повчає нас, як сприймати Люсьєна?  :facepalm1:

Що саме Вас здивувало?
Те, що людина з ТОТ чи те, що Люся дійсно проводив писхоперацію?
От я теж з ТОТ і трошки хаваю як іпсо впливає на мізки.
Особливо на на жіночі , маргінальні та не зформований дитячий мозок.
Це ж було вже!
Як турки яничар робили пам'ятаєте?
Нічого нового- технологія та сама!
   
Re: Арестович

Що саме Вас здивувало?
Те, що людина з ТОТ чи те, що Люся дійсно проводив писхоперацію?
От я теж з ТОТ і трошки хаваю як іпсо впливає на мізки.
Особливо на на жіночі , маргінальні та не зформований дитячий мозок.
Це ж було вже!
Як турки яничар робили пам'ятаєте?
Нічого нового- технологія та сама!

Психоперація - це коли він каже, що треба здаватися Рашці і вимагати компенсації в Заходу?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія