Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Бувший голова поросячої адміністрації Ігор Райнін став кандидатом від блоку ОПЗЖ

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2720740587969062&id=100000994436345

Бывший глава администрации Порошенко Игорь Райнин стал одним из кандидатов на место главы Харьковской организации партии Левочкина-Медведчука "Оппозиционная платформа-За жизнь".
Мог бы и от "Единой России", но ведь патриот!
   
Бувший голова поросявої адміністрації Ігор Райнін став одним з кандидатів на місце голови Харківської організацї Льовочкіна-Мудачука "ОПЗЖ".
Міг би взагалі від "Єдиної Раїсі" вибиратися, але "порошенківський патріот"! :K

Останнє редагування: 7 листопада 2019 11:52:39 від Michigan
   
Бівший голова поросявої адміністрації Ігор Райнін став одним з кандидатів на місце голови Харківської організацї Льовочкіна-Мудачука "ОПЗЖ".
Міг би взагалі від "Єдиної Раїсі" вибиратися, але "порошенківський патріот"! :K

Я ж кажу, що одна свора!   :pooh_lol:
   
Між Порошенком і Медведчуком була очевидна змова: Петро давав заробляти Медведчуку, одночасно вдаючи з себе патріота.
   
 :weep:

Ни капитуляции!!!
   
А если работал у Порошенко , а потом стал руководить снбо , можно говорить , что Порошенко и Зеленский одна свора?
   
Зараз йде реванш по повній.Членство в партії ригів-індульгенція.Здається мені,Харківська область готовиться до здачі кацапам.Будьте ви прокляті,прихильники певної політсили.І не кажіть мені що Петро друг кацапів.
   
Одна з причин поразки Петра Олексійовича, це Райнін. А до того ще один єврей, Ложкин. Висновки робіть самі.
   
Рух ОпАру Капітуляції

 ахаха
   
Зараз йде реванш по повній.Членство в партії ригів-індульгенція.Здається мені,Харківська область готовиться до здачі кацапам.Будьте ви прокляті,прихильники певної політсили.І не кажіть мені що Петро друг кацапів.

Тварино, почитай про логіку...
   
Тварино, почитай про логіку...
Це називається "стареча деменція".
Коли "моторчик" ще працює, але "за кермом" вже нікого немає. B-)
   
вот так вот Петя, патриот и дэржавник, на ключевую область медведчуковца поставил, руку кремля.


   
Одна з причин поразки Петра Олексійовича, це Райнін. А до того ще один єврей, Ложкин. Висновки робіть самі.


Й хто ж їх призначив головами презівської держадміністрації? Мабуть "рука кремля"?
   
Власне саме це я мав і на увазі, коли писав про кацапський десант на ключових посадах при Пороху.
Але прихильники певної політсили такі дебіли, замість зачитити цей десант, обрали повну окупацію кацапами.
   
Пошуки були недовгими, адже одночасно проти Порошенка і проти Кернеса виступала інша помітна фігура з Харкова – глава МВС Арсен Аваков, який і став новим сюзереном для Райніна.

За кілька місяців до виборів президента Порошенко опинився у патовій ситуації – глава його Адміністрації грав, скажімо так, не в його команді.

На початку жовтня, за даними УП, глава МВС Аваков "відмовив" Райніна від ідеї переходити до ОПЗЖ. Але зараз співрозмовники у партії Льовочкіна не виключають, що їхні лави можуть таки поповнитись главою Адміністрації Порошенка.( УП).
-------
Аваков РУлит.
   
Re: Патриотичное

https://www.pravda.com.ua/articles/2019/11/7/7231213/

читайте первоисточники
   
Re: Патриотичное

https://www.pravda.com.ua/articles/2019/11/7/7231213/

читайте первоисточники

Расскажите про Кононенка и Грановского ;)
   
Re: Патриотичное

Расскажите про Кононенка и Грановского ;)
Вони хіба вже в Ізраїловку не збігли?
Ландон "не гумовий", всю поросяву банду "прикоритників-пживунів по-новому" не вмістить.
   
Власне саме це я мав і на увазі, коли писав про кацапський десант на ключових посадах при Пороху.
Але прихильники певної політсили такі дебіли, замість зачитити цей десант, обрали повну окупацію кацапами.
От йопт. Пердуха тащил кацапов во власть, а Зеленому их зачищать? Какие же извилистые пути приходится преодолевать логике в макитрах "потрохопатриотов". :facepalm1:
Это называется макитра Шредингера - неизвестно чи жив машинист в шпакивне, чи уже сдох. :D
   
Мені ніколи не подобалися харківські друзі Пеці. Спочатку Ложкін, а потім цей.
   
Re: Патриотичное

https://www.pravda.com.ua/articles/2019/11/7/7231213/

читайте первоисточники

Яка гидка ситуація.

Прям Макіавелі, велика людина ніколи не забуде якщо ви їй зробили добру справу. Це з Коломошою поспілкувались і він рішив тебе зненавидити, повністю по цьому прислівю. Дівчина може виїхати з села а от село з дівчини, це про Коломошу. Він має психічний розлад і тому просто керується вигаданими обідами. Від таких просто треба триматись подалі, а воно пробує керувати державою...
   
Мені ніколи не подобалися харківські друзі Пеці. Спочатку Ложкін, а потім цей.
Це основна помилка Пороха - в українізації опиратися на кацапські кадри, замість роздати всі посади націоналістам.
   
Лидер местной  ОПГ ..
   
От йопт. Пердуха тащил кацапов во власть, а Зеленому их зачищать? Какие же извилистые пути приходится преодолевать логике в макитрах "потрохопатриотов". :facepalm1:
Это называется макитра Шредингера - неизвестно чи жив машинист в шпакивне, чи уже сдох. :D
Тупиш, Порох тащив кацапів, а блазень - це і є кацапи
   
Тупиш, Порох тащив кацапів, а блазень - це і є кацапи
Так это Потрох протащил блазня?
 :facepalm1:
 Мда...Извилиста траектория короеда в тонкой пленке поросячьего ганглия.   :lol:
   
вот так вот Петя, патриот и дэржавник, на ключевую область медведчуковца поставил, руку кремля.

 Тут   СБУ должна была вмешаться   и выяснить  на кого тот работал ...
   
Й хто ж їх призначив головами презівської держадміністрації? Мабуть "рука кремля"?
Їх призначили оточення і сам Президент. Який є продуктом міжкланової та міжолігархічної бородьби посткучмівського періоду розвитку країни.

Його заслуга в тому, що він став дієвим Українським Президентом, а на заваді подальшого успіху стали старі зв'язки та і, власне, частина  його нутра, що вже тут казати.

Це його особиста трагедія, можливо трагедія нашого народу ( скоро побачимо), а можливо засвоєнний урок як крок до Нової Перемоги.

І я належу до тих жорстких "порохоботів", хто не дасть розхитати країну за будь-яких умов. Ми прийняли перемогу Зеленського як рішення українського народу. Але всьому є межа. Тому слідкуємо за оточенням і впливами на прийняття рішень нового Президента. А вони чим далі, тим менш українські.
   
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2720740587969062&id=100000994436345

Бывший глава администрации Порошенко Игорь Райнин стал одним из кандидатов на место главы Харьковской организации партии Левочкина-Медведчука "Оппозиционная платформа-За жизнь".
Мог бы и от "Единой России", но ведь патриот!

Та ви шо?
   
Зараз йде реванш по повній.Членство в партії ригів-індульгенція.Здається мені,Харківська область готовиться до здачі кацапам.Будьте ви прокляті,прихильники певної політсили.І не кажіть мені що Петро друг кацапів.
Харків перезрів, шкода тамтешніх українців, але вас там дуже мало для опору.
   
Так это Потрох протащил блазня?
 :facepalm1:
 Мда...Извилиста траектория короеда в тонкой пленке поросячьего ганглия.   :lol:
Блазня притягнули прихильники певної політсили, не прикидуйся розумником
   
Блазня притягнули прихильники певної політсили, не прикидуйся розумником

нахера свыня обосрала Садового?

нахера обосрала Юльку?

нахера обосрала Гриценка?

нахера свыня обосрала Саакашвили?

свыня сделала всё, шоб на поле осталась лишь сама свыня и ее синесракие триколорные пидсвынки.
   
Блазня притягнули прихильники певної політсили, не прикидуйся розумником
Чому кнуро-пітар не знявся з виборів десь у січні 2019 коли стало зрозумілим, що країна його вже висрала та переварила на користь когось менш "одіозного" та менш "кацапо-риго-анального"?
Не зміг наступити на горлянку власній жадібності та бажанню влади будь-якою ціною? Отож.
   
Їх призначили оточення і сам Президент. Який є продуктом міжкланової та міжолігархічної бородьби посткучмівського періоду розвитку країни.

Його заслуга в тому, що він став дієвим Українським Президентом, а на заваді подальшого успіху стали старі зв'язки та і, власне, частина  його нутра, що вже тут казати.

Це його особиста трагедія, можливо трагедія нашого народу ( скоро побачимо), а можливо засвоєнний урок як крок до Нової Перемоги.

І я належу до тих жорстких "порохоботів", хто не дасть розхитати країну за будь-яких умов. Ми прийняли перемогу Зеленського як рішення українського народу. Але всьому є межа. Тому слідкуємо за оточенням і впливами на прийняття рішень нового Президента. А вони чим далі, тим менш українські.
Чуєш, "жорсткий порохобот", твоє "божество" відправилося в алко-тур по ганделикам Торецьку :lol:



Он який вже носяра червоний.
   
Чому кнуро-пітар не знявся з виборів десь у січні 2019 коли стало зрозумілим, що країна його вже висрала та переварила на користь когось менш "одіозного" та менш "кацапо-риго-анального"?
Не зміг наступити на горлянку власній жадібності та бажанню влади будь-якою ціною? Отож.

Країна "висрала" врешті-решт уобище Зеленського. Так само, коли проголосувала в один тур за людину, що обіцяла "АТО за три тижні".
Владу просто так ніхто не кидає, особливо, коли за тобою стоять інтереси і зобов'язання.
На горлянку наступити не кожен вміє.
"Кто-то бухает, а кто-то колется". І шо? Володимиру Олександровичу вже і кокаїн не допомогає, він вже виснажений, не дивлячись на допінги. 
   
Між Порошенком і Медведчуком була очевидна змова: Петро давав заробляти Медведчуку, одночасно вдаючи з себе патріота.

"Единственный канал связи"  :weep:
   
Рух ОпАру Капітуляції

 ахаха

Свино-лохи верят,йопт
   
Ну тогда все одна свора учитывая на кого работал Богдан :)
   
нахера свыня обосрала Садового?

нахера обосрала Юльку?

нахера обосрала Гриценка?

нахера свыня обосрала Саакашвили?

свыня сделала всё, шоб на поле осталась лишь сама свыня и ее синесракие триколорные пидсвынки.

+

Но укр. народ оказался немного мудрее,чем думала Свыня

И дал Свыне пид сраку
   
"Свиня, срака, під сраку, обисрала, синесракие пидсвинки..."

Ви казетесь від того, що у вас в головах тупік. Ви обрали незрозумілощо і тепер розумієте це. Єдине, що може виправдати ваші дії ( як ви собі думаєте) це взивання до "Свиня, срака, під сраку, обисрала, синесракие пидсвинки..." , як пояснення свого вибору.

І що? Що далі? 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія