Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи звертались ви психолога?

Re: Чи звертались ви психолога?

Милый мой Сорока, я просто поддержал тему, которую боятся все еще больше сифилиса и гонореи.Хочу объяснить людям  что психиатр это не зазорно - это как терапевт участковый

Правда істинна.
   
Re: Чи звертались ви психолога?

Родич зараз в відділенні психіатричної лікарні, з діагнозом депресія. після коронавірусу. За тиждень вже видно покращення. стан був практично повний аут. 38 років людині, в якої до того жодних депресивних проявів не було.
   
Re: Чи звертались ви психолога?

Милый мой Сорока, я просто поддержал тему, которую боятся все еще больше сифилиса и гонореи.Хочу объяснить людям  что психиатр это не зазорно - это как терапевт участковый
Ти йди давай знімай свою "любовну залежність", потім нам розповіси чим воно закінчилось, а після того вже втирай тут прописні істини. :gigi:

   
Re: Чи звертались ви психолога?

Родич зараз в відділенні психіатричної лікарні, з діагнозом депресія. після коронавірусу. За тиждень вже видно покращення. стан був практично повний аут. 38 років людині, в якої до того жодних депресивних проявів не було.
(tu)  Выздоровления ему скорейшего,  психиатрия это наука - мы все боимся СССР , когда это была политика
   
Re: Чи звертались ви психолога?

Ти йди давай знімай свою "любовну залежність", потім нам розповіси чим воно закінчилось, а після того вже втирай тут прописні істини. :gigi:

Я прописных истин никому втирать не собираюсь. Просто хочу сказать что психиатр это такой же врач как и все остальные и не надо боятся к нему обращаться.
   
Re: Чи звертались ви психолога?

психиатрия это наука - мы все боимся СССР , когда это была политика
Проблемка в тому, що вона й лишилася "радянською". В мого одногрупника родичка почала ловити панічні атаки, причому що сама лікарка.
Направили її до дурки. Зробили МРТ голови, після чого понавиписували препаратів курсами багатомісячними.
Коли припиняє жерти пігулки  - за  пару тижнів все вертається, туди де й було.
Якщо виходить на вулицю й не має в сумці ті пігулки,  то в неї  паніка,  "а раптом шось станеться, а я без ліків" й клямка падає. 
Отакі зараз психіатри в дурці, принаймні у Вінниці.

Бабла вже на ті пігулки пішло, я їпу скільки тисяч гривень.
А воно все за рецептами, які потрібно поновлювати, а з цими карантинами не дуже й потрапиш до тієї дурки за новим рецептом.
То просять мене, щоб я діставав без рецепту в потрібних місцях.

Останнє редагування: 2 травня 2021 22:38:58 від птах Сорока
   
Re: Чи звертались ви психолога?

Сорока, панические атаки есть такое. В жизни рядом на моих глазах. СМЕНИ ПСИХИАТРА и схему - все получится. Если МРТ не показывает сбоев органических - меняй схему
   
Re: Чи звертались ви психолога?

Сорока, то что ты описал - то неправильное применение антидепресантов - попала в зависимость
   
Re: Чи звертались ви психолога?

В жизни рядом на моих глазах. СМЕНИ ПСИХИАТРА и схему - все получится. Если МРТ не показывает сбоев органических - меняй схему
Це в тебе в Києві можна легко змінити психіатра.
А у Вінниці їх в дурці кілька штук й вони одне-одному підсирати не будуть , нафуя воно їм?
Про гіпноз нема чого й казати, скоріш за все вони просто його не можуть (не вміють)  робити та й задрочуватись не хочуть.
Вже сцуко РІК людина перманентно не може вилізти з траблів.

то неправильное применение антидепресантов - попала в зависимость
Як по рецепту пишуть - так й приймає.

Останнє редагування: 2 травня 2021 22:47:57 від птах Сорока
   
Re: Чи звертались ви психолога?

в Виннице психиатрия неплохая, то подруга у тебя, Сорока, дура
   
Re: Чи звертались ви психолога?

в Виннице психиатрия неплохая, то подруга у тебя, Сорока, дура
Це не моя подруга.
У Вінниці БУЛА  класна школа.
Той самий Кашпіровський, Мілімовкі (ціла династія) тощо.
Подивись, хто зараз працює в тій дурці - прозрієш ))
   
Re: Чи звертались ви психолога?

Звертався до психіатра. Стрес на роботі, плюс смерть близьких, плюс всі ці локдауни. Уже попустило. Пігулок не виписував, хоча одразу став з'ясовувати, як я щодо психофарми. Просто розмовляли на теми якихось поведінкових патернів, це трохи змушувало задуматися і щось поступово трохи змінювати. Кинув стресову роботу, знайшов потенційно кращу. Відпустило таке щось багаторічне, як тягар з плечей зняло, ще тільки осмислюю. Психіатрія - це не тільки пігулки, можна і через правильне мислення і гігієну інформації багато чого зробити.  Новини читати і дивитися точно не треба  :)

Розказував історії як дах з'їзжає зараз у абсолютно нормальних, процвітаючих людей, яким через локдауни довелося себе чимось обмежити (типу подорожей і т.п.) і відмовитися від того, що дозволяло їм роками знімати стрес. Одно такого доктора з петлі виймали.
   
Re: Чи звертались ви психолога?

Просто розмовляли на теми якихось поведінкових патернів, це трохи змушувало задуматися і щось поступово трохи змінювати. Кинув стресову роботу, знайшов потенційно кращу
О ну то, це якраз "поговоріть" й психолог справився б .
Мабуть то у тебе просто легенький неврозик був, хоча тобі те здавалось неїпаццо жахом ))
   
Re: Чи звертались ви психолога?

О ну то, це якраз "поговоріть" й психолог справився б .
Мабуть то у тебе просто легенький неврозик був, хоча тобі те здавалось неїпаццо жахом ))

Балачки вони різні. Чувак підкреслював, що він _не_ психолог, і про те, як зараз психологів наклепали, і вони насправді нікому не потрібні, теж. Ну легкий не легкий - важко сказати. Дійсно не настільки, щоб треба було в лікарню, але спати було важко, і втома така, що працювати дуже важко. Я розумів, що це тимчасово, і якось воно попустить, але ті, хто в такому стані роками - я розумію, що легко стати суіцидніком.   Цінник щось більше $400 за годину, але страхова теж покриває.

Останнє редагування: 2 травня 2021 23:01:53 від Viol
   
Re: Чи звертались ви психолога?

О ну то, це якраз "поговоріть" й психолог справився б .
психологи це тупо викачка грошей.
Рекомендую замість психолога ходити до бабок, які переполохи виливають  (tu)
   
Re: Чи звертались ви психолога?

Рекомендую замість психолога ходити до бабок, які переполохи виливають
Також можна ))
Як каже моя  молода сімейна лікарка - "Еффект плацебо никто не отменял"
   
Re: Чи звертались ви психолога?

Звертався до психіатра. Стрес на роботі, плюс смерть близьких, плюс всі ці локдауни. Уже попустило. Пігулок не виписував, хоча одразу став з'ясовувати, як я щодо психофарми. Просто розмовляли на теми якихось поведінкових патернів, це трохи змушувало задуматися і щось поступово трохи змінювати. Кинув стресову роботу, знайшов потенційно кращу. Відпустило таке щось багаторічне, як тягар з плечей зняло, ще тільки осмислюю. Психіатрія - це не тільки пігулки, можна і через правильне мислення і гігієну інформації багато чого зробити.  Новини читати і дивитися точно не треба  :)

Розказував історії як дах з'їзжає зараз у абсолютно нормальних, процвітаючих людей, яким через локдауни довелося себе чимось обмежити (типу подорожей і т.п.) і відмовитися від того, що дозволяло їм роками знімати стрес. Одно такого доктора з петлі виймали.
(tu) про петлю не понял
   
Re: Чи звертались ви психолога?

Цінник щось більше $400 за годину, але страхова теж покриває.
Це де це такі ціни? Чи ти ковбасник, я шось провтикав?
Якшо там аж  такий уберспеціаліст, то міг тебе й в легенький гіпноз ввести, про що ти або не вдуплив, або просто не розповідаєш.

Останнє редагування: 2 травня 2021 23:15:45 від птах Сорока
   
Re: Чи звертались ви психолога?

психологи це тупо викачка грошей.
Рекомендую замість психолога ходити до бабок, які переполохи виливають  (tu)
Я врач  высшей категории..... меня друг-журналист очень известный  в Украине - повеаз к бабке под Киев.. Упаковка яйцев куринных и двести гривен....
     Ребята это кончилось таким скандалом
   
Re: Чи звертались ви психолога?

Упаковка яйцев куринных и двести гривен....
яйця тре шоб були не фабричні, а із зародишем  8-)
   
Re: Чи звертались ви психолога?

Упаковка яйцев куринных
А навіщо ціла упаковка, він там що омлета робив? :-o  :gigi:
   
Re: Чи звертались ви психолога?

Це де це такі ціни? Чи ти ковбасник, я шось провтикав?
Якшо там аж  такий уберспеціаліст, то міг тебе й в легенький гіпноз ввести, про що ти або не вдуплив, або просто не розповідаєш.

Нормальні швейцарські ціни.
   
Re: Чи звертались ви психолога?

(tu) про петлю не понял

Якийсь процвітаючий доктор (не психіатр, просто доктор без уточненнія спеціальності) трохи не повісився. Стало зрозуміло, що через те, що перестав їздити раз на рік куди раніше їздив. Якось це звучить есктремально, але психіка така цікава тонка штука.  Але це неочевидно було. Ну придумали йому, чим замінювати.  Допускаю, що, все це - терапевтична байка. 
   
Re: Чи звертались ви психолога?

Друзья, она одним яйцом покатала мне по спине... Я потом не мог маршрутки найти  чтоб на смену добраться..   Но самое интересное было потом.. Журналисту .... стало интересно -
далше было смешно. Бабка заявила журналисту что я опубликовал видео своей квартиры для девок..стараюсь с ним не общаться
   
Re: Чи звертались ви психолога?

Нормальні швейцарські ціни.
Ну то ти не рівняй рівень тієї медицини й той трешачок що в Україні.
Й рівень стресу пересічного швейцарця з  тим з чим стикається український манюпас. :gigi:
   
Re: Чи звертались ви психолога?

Вы все классные  . я вас обожаю
   
Re: Чи звертались ви психолога?

Вы все классные  . я вас обожаю
Зізнавайся, хильнув трохи на пасху? :gigi:
   
Re: Чи звертались ви психолога?

Ну то ти не рівняй рівень тієї медицини й той трешачок що в Україні.
Й рівень стресу пересічного швейцарця з  тим з чим стикається український манюпас. :gigi:

трешачка дійсно поменше, але всякої альтернативної медицини тут теж повно, зокрема всяких гомеопатів, ну і "психологів" теж. Свобода. Щось десь там сертифікуватися треба, але так виглядає, що це це велика проблема. А от те, що Швейцарія поряд з Австрією - практично батьківщина психіатрії - мабуть впливає.
   
Re: Чи звертались ви психолога?

А от те, що Швейцарія поряд з Австрією - практично батьківщина психіатрії.
Так в нас не Австрія зі Швейцарією.
От не можу знайти  пруф на блог психіатра (жінка-лікар), вела блог від моменту, коли вона почала працювати в психлікарні (купа надій, сподівань тощо) до моменту коли вона звільнилася звідти нафуй (повне розчарування в здатності пострадянської медицини адекватно  розрулювати проблеми) Суть  в тому, що перейти на якісь адекватні психіатричні методики західного зразка - це анріал.
Треба переписувати купу програм, протоколів, а в  нас в дурках бюрократія та совдепія.  Тому фуярять за методиками 60-х років, лише фарму оновлюють.

Типовий приклад -  асоціативні тести на  "впізнавання предметів", що містять купу зображень "актуальності"  50-60-х років, на кшталт чорнильниці, вже нормальна сучасна  людина не роздуплить шо воно таке та чорнильниця.
Й водночас повна відсутність зображень сучасних предметів на кшталт мобільного телефона чи комп'ютера. Й от по таким тестам треба проводити дослідження, щось писати, заповнювати карту пацієнта. 
Доводилося писати якусь  інтуативну лажу, щоб воно більш-менш корелювалося з клінічною картиною, все одно ніхто не буде перевіряти.

Усі намагання якось актуалізувати/осучаснити методологію та інструментарій роками вмирають на рівні МОЗу.
Тому лікарі просто "набивають стаж" в дурці й зйопуються в приватну практику.


Останнє редагування: 2 травня 2021 23:57:51 від птах Сорока
   
Re: Чи звертались ви психолога?

Ну то ти не рівняй рівень тієї медицини й той трешачок що в Україні.
Й рівень стресу пересічного швейцарця з  тим з чим стикається український манюпас. :gigi:

Сорока, ты вредина....Меня три недели взад опять вставили..На Мельникова  в сердечном центре.
Был договор с украинскими врачами. Если один стент - ставим самый крутой, если не  один будем говорить. Швейцарский  светило вставил мне два... Я его и фамилию не помню
   
Re: Чи звертались ви психолога?

Сорока, ты вредина....Меня три недели взад опять вставили..На Мельникова  в сердечном центре.
Был договор с украинскими врачами. Если один стент - ставим самый крутой, если не  один будем говорить. Швейцарский  светило вставил мне два... Я его и фамилию не помню
У нас мова тут про психіатрію а не про серцево-судинні, онкологію чи стоматологію. 
В принципі серцево-судинні доволі ніфуйово можуть робити (наявність грошей та знайомства то вже інша річ).
В сусідки бапцю забрали з інфарктом, то привели до тями норм.
Але бапця  в лікарні підхопила "бонус"  - ковід, а це  зайве попадалово на гроші. Живуча бапця виявилась (tu)
   
Re: Чи звертались ви психолога?

Тема открыта правильно....У вас никогда не возникала мысль -хочу уйти...  и не врите..
   
Re: Чи звертались ви психолога?

Мне в Киеве  хорошо рассуждать.. Везите куда угодно к психиатру.. психологи и иже не канают
   
Re: Чи звертались ви психолога?

Мне в Киеве  хорошо рассуждать.. Везите куда угодно к психиатру.. психологи и иже не канают
Ти б краще розповів,  як це тебе так цепануло, що ти закохався?  :gigi:
   
Re: Чи звертались ви психолога?

Ти б краще розповів,  як це тебе так цепануло, що ти закохався?  :gigi:
подруга дочки
   
Re: Чи звертались ви психолога?

одруга дочки
Та ну. Не вірю. :gigi:
   
Re: Чи звертались ви психолога?

Ти б краще розповів,  як це тебе так цепануло, що ти закохався?  :gigi:

да, всем стало интересно))
   
Re: Чи звертались ви психолога?

Для лікування депресії та ін.?
Якщо так, то чи було це результативно?

Подивився багато відео, де пропонують вирішити питання неврозів та ін. Здебільшого складається враження, що метою є не допомогти, а більше грошей потягнути з елієнтів.
так це так у любого не сімейного лікаря
   
Re: Чи звертались ви психолога?

додам: тіки той, хто працює в психдиспансері. Кабінетні психіатри це фунья.
Выпишут нейролептики, за которые получают откат, и больше ничего.
   
Re: Чи звертались ви психолога?

А, ну, за прием еще возьмут деньги. Ну, как дела. Как обычно. Ну, вот рецепт. И все.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія