Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Націоналісти потролили власника піца-ветерано (ВІДЕО)

   
Даремно не натовкли. Цю хєрню тре викорчовувати не koрню...
   
Кстати была у них.  Вкусно.  Их еще итальянский шеф научил готовить. Я читала у них. 
   
Правосеки гонят  :lol:
   
Правосеки гонят  :lol:
Це не правильна фуйня. Якщо це їх рук справа, то це 3,14здець.
   
Re: Націоналісти потролили власника піца-ветерано (ВІДЕО)

А при чем тут националисты.
   
Правосеки гонят  :lol:
а нахера? долбоёбі малолетние?!

кого троліть та за шо??? #дебілибля...
   
Двіж прийшов поїсти просто а їх вигнали посіпаки Пороха  :(  Шо продались свинарчукам
   
Развлекуха а-ля Шарий .... молодняк за бабки что хочешь сделает, полная деградация  .... а на ФУПе все орут прячьте бабушкины паспорта ....
   
Це не правильна фуйня. Якщо це їх рук справа, то це 3,14здець.
Єто не пздц. Остальцева уже давно куесосят за мусорские флаги в зале и дружбу с уепанами типа мартина бреста. А сегодня он устроил у себя в кабаке вьіставку отого дурагонства с Тараса Шевченка. Помните, то шо в метро развесили и плакатьі порезали.

Смьісл послания понятен...раз тьі такой невьепаться либеральньій и современньій то гомосеки в твоем кабаке будут уместньіми.
Лично мне пох...я к Остальцеву не хожу давно именно из-за мусорских флагов.
   
 ;o

Наступне буде шо? розгром піцерії йопнутими тітушками хвінікса?
   
На фото молоді члени національних дружин (tu)
   
Єто не пздц. Остальцева уже давно куесосят за мусорские флаги в зале и дружбу с уепанами типа мартина бреста. А сегодня он устроил у себя в кабаке вьіставку отого дурагонства с Тараса Шевченка. Помните, то шо в метро развесили и плакатьі порезали.

Смьісл послания понятен...раз тьі такой невьепаться либеральньій и современньій то гомосеки в твоем кабаке будут уместньіми.
Лично мне пох...я к Остальцеву не хожу давно именно из-за мусорских флагов.
Ну кому як не тобі знати про те, що основна маса легалізованих добробатів були під МВС. З усіх зараз лише Азов залишився. Всі інші усьо. Тому і шеврони добробатів доречні у нього.
   
   Щось товстенький тролінг. Я не допер
   Мої всі знайомі ветерани тусуються там. Такий собі клуб.
   І родини їхні
   Тупи покидьки
   
   
Ну кому як не тобі знати про те, що основна маса легалізованих добробатів були під МВС. З усіх зараз лише Азов залишився. Всі інші усьо. Тому і шеврони добробатів доречні у нього.
Предьявьі за символику патрульной полиции, скидки полицейским и прочую примусореную движуху, а не добробатьі МВС. К нему публично обраьились люди из ДУК, ОУН....попросили, что б не делал вьіставку. Он проигнорил. Ну и вот.
   
   Щось товстенький тролінг. Я не допер
   Мої всі знайомі ветерани тусуються там. Такий собі клуб.
   І родини їхні
   Тупи покидьки
 
Правьіе к нему давно не ходят. Тусят в Портере на Хрещатике...и азовцьі и правосеки.
   
Правьіе к нему давно не ходят. Тусят в Портере на Хрещатике...и азовцьі и правосеки.


  ну не хочуть, то нехай не ходять. Нахуа таке витворяти? Ох.реніли?
   
Непонятно нихрена

Мерзко

   
  ну не хочуть, то нехай не ходять. Нахуа таке витворяти? Ох.реніли?
Вот я и не хожу. Просто знаю суть конфликта, о котором тут и написал.
   
И это тоже херово.

Ломка веника по прутику.
   
А що не так було з виставкою? Бо трохи не в курсі. Подивився на стилізованого Шевченка. Сучасне мистецтво. Не заслуговує на те, щоб чмирити. Чому до Остальцева прийшли гомадріли з вібраторами? І як це з Шевченком пов'язано?
   
А що не так було з виставкою? Бо трохи не в курсі. Подивився на стилізованого Шевченка. Сучасне мистецтво. Не заслуговує на те, щоб чмирити. Чому до Остальцева прийшли гомадріли з вібраторами? І як це з Шевченком пов'язано?

   
Вот я и не хожу. Просто знаю суть конфликта, о котором тут и написал.

  А скажи, чому свого часу правосєки посадили на підвал госпітальєрів?
  Ну захопили медикаменти, добре, були мабуть потрібні
  Но для чого СВОЇХ тримати у підвалі цілий тиждень?
   
Єто не пздц. Остальцева уже давно куесосят за мусорские флаги в зале и дружбу с уепанами типа мартина бреста. А сегодня он устроил у себя в кабаке вьіставку отого дурагонства с Тараса Шевченка. Помните, то шо в метро развесили и плакатьі порезали.

Смьісл послания понятен...раз тьі такой невьепаться либеральньій и современньій то гомосеки в твоем кабаке будут уместньіми.
Лично мне пох...я к Остальцеву не хожу давно именно из-за мусорских флагов.

о чень хорошо, следующий шаг будет указывать всем, что слушать, какое кино смотреть
   
Надо обьяснять?







   
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=812402522426466&set=p.812402522426466&type=3&theater
Це його думка. Та його таргани. Лише його. Це ж не Шевченко з вібраторами. Так можна і Чайковського з Queenом заборонити.
   
  А скажи, чому свого часу правосєки посадили на підвал госпітальєрів?
  Ну захопили медикаменти, добре, були мабуть потрібні
  Но для чого СВОЇХ тримати у підвалі цілий тиждень?
Чо? Кого конкретно? И откуда такая информация? Госпитальеров десятки людей...чо прям всех посадили? Не сльішал про такое.
   
Надо обьяснять?





Нужно

Совсем у вас крыша поехала?
   
Правьіе к нему давно не ходят. Тусят в Портере на Хрещатике...и азовцьі и правосеки.
мусорской движ не нравиццв?
А то шо вы содержанки авакова вас не смущает? Телки по вызову? С ментом сутенером?
   
Надо обьяснять?





Це сучасне мистецтво. Не всі розуміють, не всім подобається. Але забороняти аж ніяк не треба. А тим більше боротися. Бо з такого роду заборонами скоро підемо шляхами Алоізича та Вісаріоновича.
   
Нужно

Совсем у вас крыша поехала?
Я при чем? Я гомосеков туда не засьілал. Просто знаю почему так получилось.
   
мусорской движ не нравиццв?
А то шо вы содержанки авакова вас не смущает? Телки по вызову? С ментом сутенером?
Тебе єто гиви или моторолла рассказал?  :laugh:
   
  ну не хочуть, то нехай не ходять. Нахуа таке витворяти? Ох.реніли?
типа они решают что им делать.
Им сказали разжигать гражданскую войну они исполняют.послушные девочки!
   
Тебе єто гиви или моторолла рассказал?  :laugh:
твои дружки? В одном лагере подготовку проходили?
   
Думаю, що виставка - то лише привід. Причина - надто тісні стосунки власника з МВС.
   
твои дружки? В одном лагере подготовку проходили?
Сепар, я смотрю тьі берега попутал :weep:
   
Надо обьяснять?






Финикс, а Єнди Уорхола надо було що, лінчувати тоді свого часу?
   
я навіть не знаю що є більшим сюром та виставка чи узкоязикі націоналісти які переживають за скрєпність шевченка :weep:
   
Думаю, що виставка - то лише привід. Причина - надто тісні стосунки власника з МВС.
По риторике я понимаю, что они всегда будут против силовых структур
Это деструктивно

Полиция всегда будет пи3дить фанатов, какой бы хорошей/плохой она не была

Поэтому глупо рассчитывать на поддержку общества со стороны беспредельщиков
   
Сепар, я смотрю тьі берега попутал :weep:
шо такое ,коричневый? Карта сбербанка в зубах застряла?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія