Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Якщо питати Бутусова хто такий Сеяр Куршутов, то він зразу банить :D

Re: Спонсор Бутусова  :)

Аваков взагалі не міг бути призначеним на посаду міністра,у 2014 році, адже приховав наявність у нього доходу від бізнесу Італії. Неволодіння державною мовою, відкриті на час призначення кримінальні провадження та педофільські пристрасті його оточення до уваги можна не брати.
Аваков Поросі був потрібний, бо тільки у нього були "ескадрони смерті" які могли виконати будь-яке позасудове рішення вбивством.
Наприклад Сашка Музичка застрелили при затриманні. Й таких випадків багато було.
Головне визначитися, Сабаков чорт чи не чорт, Юрасік Блютусов - "платна хвойда на утриманні" чи чесний журналізд (хіба такі існують?)?
   
Re: Спонсор Бутусова  :)

а Сабаков хіба зараз не в лави прихильники певної політсили затісався й став одним цілим з ганебною воровською свинофермою?

 :)

Як там риг писав в фб ? ) снова вмєстє  :weep:

   
Re: Спонсор Бутусова  :)

Такий сайт як Цензор коштує десь 60 000 баксів у місяць якщо брати зарплату співробітникам та інші "витрати".
Ніхто не хоче розказати де Юрасік бере ці гроші? Невже власною дупою приторговує?
А Турчинов поки був в СБУ та на решті "хлібних" посадах, де зміг "на потоки" сів, у нього нормальний кеш-флоу зараз, баптисти рулять, позалазили у будівельний бізнес-забудовники наприклад.
Там кидають "інвесторів" як лохів звичайно, але щось й будують.
Ну от. 600 с лихером в год. Турч хоть и затарился на хлебных местах, все ж не настолько, шоб содержать и баптистов и Бутусова. Есть и у этой гниды левые доходы.
А Юре понятно, шо не потянуть Цензор без приторговывания тухесом.
   
Re: Спонсор Бутусова  :)

Ну от. 600 с лихером в год. Турч хоть и затарился на хлебных местах, все ж не настолько, шоб содержать и баптистов и Бутусова. Есть и у этой гниды левые доходы.
А Юре понятно, шо не потянуть Цензор без приторговывания тухесом.
Баптісти "на самокупності" давно.
Вигадали різні схеми та розводять "інвесторів" у житло на бабки.
З того й живе шобла Дубового-Турчинова. Дубовий зараз під Києвом кілька ЖК будує у формі "будівельна піраміда".
   
Re: Спонсор Бутусова  :)

Баптісти "на самокупності" давно.
Вигадали різні схеми та розводять "інвесторів" у житло на бабки.
З того й живе шобла Дубового-Турчинова. Дубовий зараз під Києвом кілька ЖК будує у формі "будівельна піраміда".

Потім будуть волати щоб держава їм житло дала  :facepalm1:
   
Re: Спонсор Бутусова  :)

Суть правдолюбцев - сливают только нужную инфо или прикрыть нужно белым шумом  .
   
Re: Спонсор Бутусова  :)

Суть правдолюбцев - сливают только нужную инфо или прикрыть нужно белым шумом  .

Він навмисно Бутусова підставив ?
   
Re: Спонсор Бутусова  :)

Він навмисно Бутусова підставив ?
Гм,наразі видно тільки те, що ваш Аваков підставив вашого Куршутова
   
Re: Спонсор Бутусова  :)

:)

Як там риг писав в фб ? ) снова вмєстє  :weep:



Ваш (с)  :lol:
   
Re: Спонсор Бутусова  :)

Питання тільки - навіщо Сабаков пальнув "по своїм"?
Він же розуміє що Югік на свинофермі "Пєтькіно" підгодовується у Турчинова-Порошенко?!
   
Re: Спонсор Бутусова  :)

Він навмисно Бутусова підставив ?
Цель удара может быть спонсор, ведь цензором больше или меньше . Но украинцы в любом  случае без профита .
   
Re: Спонсор Бутусова  :)

Не читал, но осуждаю.  :laugh: Шо сі сталося?
Можна прийти увечері на стрім в Шоубісики до Марини і Богдана з «цензора» і про все запитати.
   
Re: Спонсор Бутусова  :)

   
Re: Спонсор Бутусова  :)

після спичу арахамії про санкції  рнбо
ті санкції геть не показник
скоріше маркер
хто заніс, а хто не не заніс
кароч, ні про що

   
Re: Спонсор Бутусова  :)

Чо там, Свєтка пожерла фейкове гівно і принесла пожерти його зеленим друзям?
   
Re: Спонсор Бутусова  :)

а Сабаков хіба зараз не в лави зеббілів затісався й став одним цілим з ганебною воровською зелефермою?
О, мічіган читає новини серпня 2019
   
Re: Спонсор Бутусова  :)

Арсен Аваков повертається у політику, приймаючи теплу ванну на телеканалі Ахметова.
Міроська каже, що канал Україна - проукраїнський. Хто з вас бреше, кароч.
   
Re: Спонсор Бутусова  :)

https://youtu.be/psNyNd1oFWE

І скажи що ви з Бячкою не штабні  :laugh:  може мені ще Портянки канал відвідати ?  :laugh:
Що може знати обслуга Бутусова про його фінансові справи ?  :facepalm1:
Я от у самого Юрчика запитала  :laugh: 
   
Re: Спонсор Бутусова  :)

після спичу арахамії про санкції  рнбо
ті санкції геть не показник
скоріше маркер
хто заніс, а хто не не заніс
кароч, ні про що

Стопе, Аваков каже що Бутусов живе на гроші контрабандиста  і за це його (контрабандиста) внесли в санкційні списки, гілка саме про це  B-)
   
Re: Спонсор Бутусова  :)

Стопе, Аваков каже що Бутусов живе на гроші контрабандиста  і за це його (контрабандиста) внесли в санкційні списки, гілка саме про це  B-)

то де кримінальні справи по цьому контрабандисту?

пс по чім місця в тих списках продавали?
до жопи(с) ті ваші санкції
придумайте щось краще
   
Re: Спонсор Бутусова  :)

Черговий ЗЕлений хвейк,який нікому не цікавий. ПРАСТОЙ НАРІД цього не зрозуміє. І навіть якщо так? А де ті контрабасісти під санкціями РНБО- вже нема? :D  X(

 Яка ж тупорила ЗЕлень! (Хоча... ті відкупилися...  копійочка до копійочки в Зе-кишеню).

 Моє особисте відношення до контрабасістів. Був (чи ще є,чи і надалі буде) в Одесі такий собі контрабасіст. Приїхав ти до порту забирати контейнера- всього 500 баксів за послуги, поки приємна дівчина наливає тобі у охвісі кофе та 5 хвилин оформлює дукументи, твій контейнер вже виїхав з ворот. Класний сервіс. Приємні ввічливі люди,красива дівчинка.

 Чуваки та чувіхі! Не ведіться. КОНТРАБАС БЕЗСМЕРТЕН! Невмиручій! Ніде! Ніколи! Вже десь 7500 років. :fuck:

 Що до Бутусова... а якщо якісь контрабасистний виборець хоче пожертвувати на політичні сили- це його Конституційне право. (Ну це якщо правда,а не брехня). :fuck:
   
Re: Спонсор Бутусова  :)

І скажи що ви з Бячкою не штабні  :laugh:  може мені ще Портянки канал відвідати ?  :laugh:
Що може знати обслуга Бутусова про його фінансові справи ?  :facepalm1:
Я от у самого Юрчика запитала  :laugh:

Хєррасє штабна. Я встигла сьогодні з’їздити (без ваших сертифікатів  :fuck: ) постригтися і пофарбуватися в салоні (без ваших сертифікатів  :fuck: ), попрацювати на благо АСК ТП. І коли все переробила, то дізналася що Барісич виповз і щось там наговорив. Завтра піду гуляти в центр (без ваших сертифікатів  :fuck: ), послухаю Цензоровських і зроблю якісь висновки.
   
Re: Спонсор Бутусова  :)

то де кримінальні справи по цьому контрабандисту?

пс по чім місця в тих списках продавали?
до жопи(с) ті ваші санкції
придумайте щось краще

По якому ?) По звинуванню Авакова що Бутусов годується у контрабандиста ?  :lol:
   
Re: Спонсор Бутусова  :)

Хєррасє штабна. Я встигла сьогодні з’їздити (без ваших сертифікатів  :fuck: ) постригтися і пофарбуватися в салоні (без ваших сертифікатів  :fuck: ), попрацювати на благо АСК ТП. І коли все переробила, то дізналася що Барісич виповз і щось там наговорив. Завтра піду гуляти в центр (без ваших сертифікатів  :fuck: ), послухаю Цензоровських і зроблю якісь висновки.

Бусічка, що з тобою ? ) Це ти Бячці факи тикаєш за її сертифікат ?  :laugh:  Чи може Вольтеру )
   
Re: Спонсор Бутусова  :)

Черговий ЗЕлений хвейк,який нікому не цікавий. ПРАСТОЙ НАРІД цього не зрозуміє. І навіть якщо так? А де ті контрабасісти під санкціями РНБО- вже нема? :D  X(

 Яка ж тупорила ЗЕлень! (Хоча... ті відкупилися...  копійочка до копійочки в Зе-кишеню).

 Моє особисте відношення до контрабасістів. Був (чи ще є,чи і надалі буде) в Одесі такий собі контрабасіст. Приїхав ти до порту забирати контейнера- всього 500 баксів за послуги, поки приємна дівчина наливає тобі у охвісі кофе та 5 хвилин оформлює дукументи, твій контейнер вже виїхав з ворот. Класний сервіс. Приємні ввічливі люди,красива дівчинка.

 Чуваки та чувіхі! Не ведіться. КОНТРАБАС БЕЗСМЕРТЕН! Невмиручій! Ніде! Ніколи! Вже десь 7500 років. :fuck:

 Що до Бутусова... а якщо якісь контрабасистний виборець хоче пожертвувати на політичні сили- це його Конституційне право. (Ну це якщо правда,а не брехня). :fuck:

Багато тексту ) то Аваков бреше чи Бутусов ?  :S
   
Re: Спонсор Бутусова  :)

По якому ?) По звинуванню Авакова що Бутусов годується у контрабандиста ?  :lol:
після заяви арахамії про продаж  місця у тому списку медведчук у судах ваші санкції як тузік грелку
так шо до жопи(с) ваші санкції
   
Re: Спонсор Бутусова  :)

після заяви арахамії про продаж  місця у тому списку медведчук у судах ваші санкції як тузік грелку
так шо до жопи(с) ваші санкції

Ти взагалі розумієш про що мова ?)))
Про спонсорство Цензора ))
Аваков от каже прітєсняют санкціями , кому вірить ?)
   
Re: Спонсор Бутусова  :)

Що каже гугль про нього
Каже що це конрабандист, подєльнік Грановського


только один вопрос!

накуя оно ему надо -контрабандисту финансировать либерального плюс проукраинского  журналиса и его издание?
   
Re: Спонсор Бутусова  :)

Багато тексту ) то Аваков бреше чи Бутусов ?  :S
=================================
Ти так нічого й не зрозуміла. :D  Спробую ще: я люблю Ахметова? Я про нього знаю разів в 20 більше ніж ти. НЕ ЛЮБЛЮ. Чому? З багатьох причин. Але кого це турбує? Я мілкий підприємець. Я радий,що від почав давити Бубочку? Так. Бо ворог мого ворога не те що б друг,але чоб не скористатися заради України?  Проти Бубочки.як свого часу проти Чугунія, виступили тільки герої Небесної Сотні? Ні. Багато й тих, хто,скажимо, і зараз не викликає ніякої довіри. Бо співпали інтереси. Та ті ж самі РИГИ. Це політика, Свєточка. А політика це суворий цинізм. Чи Бубочка думав,що срати може тільки він? А ось тобі АЛАВЕРДИ. Вони знищать його. Як? Не знаю. Є варіанти. І я буду радий. Він перейшов червону лінію. Отримує. Чи Майдан фінансували лише білі та пушисті? Ти в це віриш? Мабуть навіть ти не віриш. ТОБТО: я не знаю,може якісь контрабасіст щось підкидає,може ні. Але  "КАКАЯРАЗНИЦА"? :D
   
Re: Спонсор Бутусова  :)

только один вопрос!

накуя оно ему надо -контрабандисту финансировать либерального плюс проукраинского  журналиса и его издание?

То Аваков брехун ? Теж просте питання  :)
   
Re: Спонсор Бутусова  :)

ТП выпустили, ТП принесла очередное говно. круговорот ТП и говна в природе.
   
Re: Спонсор Бутусова  :)

То Аваков брехун ? Теж просте питання  :)

А КАКАЯРАЗНИЦА? :fuck:
   
Re: Спонсор Бутусова  :)

=================================
Ти так нічого й не зрозуміла. :D  Спробую ще: я люблю Ахметова? Я про нього знаю разів в 20 більше ніж ти. НЕ ЛЮБЛЮ. Чому? З багатьох причин. Але кого це турбує? Я мілкий підприємець. Я радий,що від почав давити Бубочку? Так. Бо ворог мого ворога не те що б друг,але чоб не скористатися заради України?  Проти Бубочки.як свого часу проти Чугунія, виступили тільки герої Небесної Сотні? Ні. Багато й тих, хто,скажимо, і зараз не викликає ніякої довіри. Бо співпали інтереси. Та ті ж самі РИГИ. Це політика, Свєточка. А політика це суворий цинізм. Чи Бубочка думав,що срати може тільки він? А ось тобі АЛАВЕРДИ. Вони знищать його. Як? Не знаю. Є варіанти. І я буду радий. Він перейшов червону лінію. Отримує. Чи Майдан фінансували лише білі та пушисті? Ти в це віриш? Мабуть навіть ти не віриш. ТОБТО: я не знаю,може якісь контрабасіст щось підкидає,може ні. Але  "КАКАЯРАЗНИЦА"? :D

Пупсік, скільки тексту і в нікуди )
Бутусов каже що не знає ніякого Куршутова, Аваков каже це його спонсор , хто брехло ?)
   
Re: Спонсор Бутусова  :)

ТП выпустили, ТП принесла очередное говно. круговорот ТП и говна в природе.
[/quoteтак]
   
Re: Спонсор Бутусова  :)

То Аваков брехун ? Теж просте питання  :)
та откуда я знаю..
вы же открыли ветку -для обговорення.
ну сами подумайте накуя это котрабандисту надо? имеено финансово поддерживать именно того кто с тобой борется?
во и подумалось..

хотя у меня лично авакову веры нету.
   
Re: Спонсор Бутусова  :)

А КАКАЯРАЗНИЦА? :fuck:
Велика, якщо брехло Аваков, він має відповідати за наклеп, нє ?
   
Re: Спонсор Бутусова  :)

ТП выпустили, ТП принесла очередное говно. круговорот ТП и говна в природе.
[/q

Э
   
Re: Спонсор Бутусова  :)

Пупсік, скільки тексту і в нікуди )
Бутусов каже що не знає ніякого Куршутова, Аваков каже це його спонсор , хто брехло ?)
==============================
АКАКАЯРАЗНИЦА?  :fuck:
   
Re: Спонсор Бутусова  :)


Це щоб я побачила ігнорованого дурника ?) Тю )
   
Re: Спонсор Бутусова  :)

Велика, якщо брехло Аваков, він має відповідати за наклеп, нє ?
==============================
Його і питай... B-)  Все,вам кізда.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія