Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

вопрос то ADMIN pravda

Re: вопрос то ADMIN pravda

вот есть у меня несколько вопросов...
Форум как таковой относится к изданию УП?
Администрация, модераторы, не пресекающие подобные попытки глумления над созданием автокефальной  Украинской церкви, таким образом потакают, способствуют, заохочивают к подобным проявлениям?
Ну, и кто ответит на вопрос, вот такой плюрализм мнений можно охарактеризовать, как редакционная политика издания?
Ну, и последний вопрос, как скоро эта тема получит резонанс в других украинских изданиях?
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

трохи не так, Олено Юріївно
Якщо відкрити власне пост, то видно що томособєсієм я назвав не власне отримання цього томосу, а той шабаш що влаштували навколо нього провладні політики, зокрема в пості йде мова про пропозицію одного з депутатів БПП зробити 15 грудня святковим днем.

Поведінку топікстартера можна зрозуміти, так як він являється фанатичним прихильником діючого (і попередніх) президента, тому він болісно сприймає критику влади. Але не можна не відмітити що він зараз займається підміною понять, звинувачуючи мене не в критиці дій депутата бпп, а в неповазі до деяких релігійних груп

я б не назвав це критикою влади.
На мiй погляд то
 Умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності або образа почуттів громадян у зв'язку з їхніми релігійними переконаннями
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

Администрация, модераторы, не пресекающие подобные попытки глумления над созданием автокефальной  Украинской церкви
навіть віддалених ознак подібного не було у вказаному пості растича
   
Re: вопрос то ADMIN pravda
van

и что - хотите здесь православный заповедник устроить?
у людей разные точки зрения на это событие.

Я - за дискуссию, а не однострой.

Если вы нетерпимы к иным зглядам, можете создать свой форум - только "для единоверцев".
Это единственный выход из ситуации, потому что на этом форуме всегда будут приветствоваться разные точки зрения.
Без оскорблений

100% 
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

засцыть

и я так думаю
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

нічого подібного
моя думка нічим не відрізнялася би від висловленої, до якого табору не належав би растич
на жаль, наразі ми вже недалекі від того, щоб поняття "томасобєсіє" вкорінилося у свідомості нарівні з "побєдобєсієм"
може, треба хоч трішечки скинути оберти?
????


Ти зараз про що ???

Зараз діє психологія переможця, програвшого треба дожати, в даному випадку дожимають БЮТ, як програвшу і не встигшу примазатись )))

Але це людська природа...
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

rastych, cьогодні в 13:20
трохи не так, Олено Юріївно
Якщо відкрити власне пост, то видно що томособєсієм я назвав
:weep:
 :take_exam:
--------------

Ви були праві, таки засцяв растаманчік. :weep:  :facepalm:
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

я б не назвав це критикою влади.
На мiй погляд то
 Умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності або образа почуттів громадян у зв'язку з їхніми релігійними переконаннями

это ничто иное как мнение отдельного ника. Здесь и за меньшие прегрешения таких десятками отправляли в бан назавжди. На что следует обратить особое внимание, так это на отношение администрации к подобным проявлениям.
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

навіть віддалених ознак подібного не було у вказаному пості растича

угу, и не писяло, и не какало, а просто взяло насрало в назві теми.
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

Окстись!
Не меряй других по себе.
Более идиотских пафосных претензий за последний год я не видел!

 :facepalm:
Але тобі реально правду сказали...  :facepalm1:
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

--------------

Ви були праві, таки засцяв растаманчік. :weep:  :facepalm:
тобто доповнення посту адміна де вона каже що не бачить нічого крамольного ти називаєш засцяв? М-да
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

--------------

Ви були праві, таки засцяв растаманчік. :weep:  :facepalm:

мо' то якась iнша мова була..? :umnik2:
Мо' не таку мав на увазi растаман характеризуючи "псячою"?
Треба мабуть якось в тонкощах розiбратися..
Щоб говорити так, як Олена Юріївна,
а не псячою..
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

тобто доповнення посту адміна де вона каже що не бачить нічого крамольного ти називаєш засцяв? М-да
а чго ж ти про "псячу мову" не доповнив?
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

это ничто иное как мнение отдельного ника. Здесь и за меньшие прегрешения таких десятками отправляли в бан назавжди. На что следует обратить особое внимание, так это на отношение администрации к подобным проявлениям.


Який слог.  (tu)

Напевно ти все життя писав доноси.

На что следует обратить особое внимание, так это на отношение администрации к подобным проявлениям.


   
Re: вопрос то ADMIN pravda

а чго ж ти про "псячу мову" не доповнив?
а мене ніхто і не питав. Хоча відповім - дивним здаються напади на мене шо я тут мало не генерал фсб написані мовою окупанта, нє?
Когнітивного дисонансу не виникає?
Пишіть свої звинувачення тою мовою, країну якої захищаете
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

и что - хотите здесь православный заповедник устроить?
у людей разные точки зрения на это событие.

Я - за дискуссию, а не однострой.

Если вы нетерпимы к иным зглядам, можете создать свой форум - только "для единоверцев".
Это единственный выход из ситуации, потому что на этом форуме всегда будут приветствоваться разные точки зрения.
Без оскорблений

Якщо бути обєктивним то растіч відомий тут проповідник віри в Атеїзм, більш фанатичний тільки ще два ніки. Тому його слова, навіть якщо він не хотів цього, сприймаються з позиції його переконань... А саме спробу образити віруючих.
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

тобто доповнення посту адміна де вона каже що не бачить нічого крамольного ти називаєш засцяв? М-да

вiн пита, де твоє обурення тим фактом,
що поважний журналiст i адмiн
користується мовою агресора?
I це ж мабуть використанням в смi можна вважати..
Я ось не такий принциповий, як ти, менi фiолетово.
Але ж ты - не я?
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

мо' то якась iнша мова була..? :umnik2:
Мо' не таку мав на увазi растаман характеризуючи "псячою"?
Треба мабуть якось в тонкощах розiбратися..
Щоб говорити так, як Олена Юріївна,
а не псячою..

----------------------

Нє, хоробрий раста, ти тепер починай свої повідомлення так:


трохи не так, Олено Юріївно(с) :take_exam:  :weep:
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

а мене ніхто і не питав. Хоча відповім - дивним здаються напади на мене шо я тут мало не генерал фсб написані мовою окупанта, нє?
Когнітивного дисонансу не виникає?
Пишіть свої звинувачення тою мовою, країну якої захищаете

одже, "псячою мовою" пише лише той, хто на тебе нападає
а якщо захищає, то мова не така вже і "псяча"?
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

вiн пита, де твоє обурення тим фактом,
що поважний журналiст i адмiн
користується мовою агресора?
I це ж мабуть використанням в смi можна вважати..
Я ось не такий принциповий, як ти, менi фiолетово.
Але ж ты - не я?
поважний журналіст і адмін не звинувачує опонента в роботі на окупанта мовою окупанта
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

одже, "псячою мовою" пише лише той, хто на тебе нападає
а якщо захищає, то мова не така вже і "псяча"?
якщо нападаєте то не користуйтеся зброєю ворога, бо виглядаєте, м‘яко кажучи, по-дебільному
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

Пишіть свої звинувачення тою мовою, країну якої захищаете


так i пиши..  Українську навiщо використовуєш?
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

вот это термин "томособесие"" он не выдуман топикстартером в его ветке, у этого термина имеется история...
Кто его ранее употреблял, и в каком контексте, на этот вопрос нам даст ответ гугл.

начнем потихоньку ознакамливаться, что думают по этому поводу "друзья" Украины.

Несмотря на попытки разрушить Православную Церковь в Украине, ее одолеть нельзя, уверен публицист Ян Таксюр
 19/09/2018 21:08

«Томособесие», которое наблюдается сейчас в украинской власти, пытается разрушить каноническую церковь, но она выстоит. Такое мнение высказал украинский публицист Ян Таксюр в эксклюзивном комментарии Главновости.

«Я не люблю делать какие-либо прогнозы, мы не знаем, что нас ждет. Но на автокефальную церковь у них нет людей, нет епископов. Когда был крестный ход Филарета, я подошел к его участникам, мы разговорились. Людям заплатили денежку, и они поехали, проехаться в столицу», — отметил Таксюр.

«Верят ли те, кто внушает (идеи автокефалии)? Может, какой-то частью своей души они понимают, что не правы, когда речь идет об их семейных интересах, например, отпеть отца. Известный политик, Леонид Макарович Кравчук, который вместе с Михаилом Денисенко (Филаретом) был основателем Киевского патриархата. Когда у него умер отец, он понимает, насколько все серьезно, он отвечает за его душу. И отпевает его у нас, в канонической православной церкви. Папу своего он любит, а весь украинский народ любить не получается…» — констатировал писатель.
https://glavnovosti.com/tomosobesie-pytaetsya-razrushit-kanonicheskuyu-pravoslavnuyu-cerkov-yan-taksyur/


ну, вот такое мнение...

   
Re: вопрос то ADMIN pravda

так i пиши..  Українську навiщо використовуєш?
здогадайся
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

Яка це все суєта...  :facepalm:
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

поважний журналіст і адмін не звинувачує опонента в роботі на окупанта мовою окупанта

поважный журналист и админ (зачотно лизнул) не является твоим оппонентом, а наоборот - скорее коллегой в травле порошенко на этом поважном ресурсе
так что ее "псячу мову" ты принимаешь с благодарностью, тут все логично
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

Стукачок класичний.
Ось такі і були при Сталіні сексотами.

А ви дивуєтесь, звідки вони бралися.

Що сцикотно?
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

поважний журналіст і адмін не звинувачує опонента в роботі на окупанта мовою окупанта

не дуже зрозумiв..
Що таке "мова окупанта"?
Це та, якою користується Олена Юрiївна?
Проясни ситуацiю блск
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

якщо нападаєте то не користуйтеся зброєю ворога, бо виглядаєте, м‘яко кажучи, по-дебільному

сьогоні й тут цей вимпєл твій
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

   
Re: вопрос то ADMIN pravda

Яка це все суєта...  :facepalm:

Для такої суєти в Абвері був цілий відділ.
Суєтлівих готував і закидав їх у тил ворога.
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

поважный журналист и админ (зачотно лизнул) не является твоим оппонентом, а наоборот - скорее коллегой в травле порошенко на этом поважном ресурсе
так что ее "псячу мову" ты принимаешь с благодарностью, тут все логично
поважним журналістом і адміном назвав вєня, в цитаті вище, я лише погодився. А ви згодні?
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

в то самое время когда УП сообщала, что Госдеп США поддерживает автокефалию для Украинской церкви, когда сегодня администрация США поздравила митрополита Епифания
с его избранием на пост предстоятеля единой Православной церкви Украины.
Когда на главной УП сообщается, что Ватикан признал равной среди равных Православную Церковь в Украине,
и огласил официально о избрании Предстоятеля Епифания.
Вы как ADMIN политического форума, который позиционирует себя как форум Украинской Правды, считаете ли допустимым, что на первой странице без малого сутки висит тема где представление Украине Статуса независимой церкви характеризуется не иначе как Томособесие.
Нужно понимать, что при таком попустительстве, или потакании, этот форум начинает отображать мнение граждан 1/6 части земной суши.

1/7

А так мізками він давно з'їхав.
Спочатку на айфончиках.
Потім на бляхах.
Потім на вірі.
Ще є варіант вони вдвох з одного акаунта строчать: дебіл - про айфончики і бляхи, бикувата - про томос "в клювікє".
   
Re: вопрос то ADMIN pravda



Діти немає де вас діти...

   
Re: вопрос то ADMIN pravda

не дуже зрозумiв..
Що таке "мова окупанта"?
Це та, якою користується Олена Юрiївна?
Проясни ситуацiю блск
------------------

ну приблизно так воно вигляда, вибачаюсь, шо на мові окупанта:



 :D
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

------------------

ну приблизно так воно вигляда, вибачаюсь, шо на мові окупанта:

https://youtu.be/vNhQ6d6MpyM
:D
о, бачиш, таки можеш українською
А тепер можеш мене звинувачувати в чому ти там мене звинувачував. Виглядатиме, принаймні, послідовно
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

поважним журналістом і адміном назвав вєня, в цитаті вище, я лише погодився. А ви згодні?

вчера твой коллега-зрадоепп подобным вопросом спровоцировал Прола и сразу же настучал правде
Прол загремел на месяц
так что я лучше промолчу
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

здогадайся

ми тут що зiбрались на вiкторину??
Я думав це поважне зiбрання..
Кажи вже.
Якщо провокуєш постiйно
незалежно вiд теми, аби лишень привiд був,
якщо намагаєшся подiляти українцiв на сорти та зiштовхувати лобами,
що без сумнiву вигiдно Росiї,
то згiдно твоєї ж логiки, повинен писати росiйською..
Ну "псячою". "Мовою окупанта".
А не тою, що Олена Юрiївна..
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

????


Ти зараз про що ???

Зараз діє психологія переможця, програвшого треба дожати, в даному випадку дожимають БЮТ, як програвшу і не встигшу примазатись )))

Але це людська природа...
господи...до чого "примазатися"??? До того, до чого так на"язливо і несамовито примазується Пєцик, чим викликає відторгнення і відразу у народу навіть до того позитивного, до чого так наполегливо примазується оффшорний кондитер?
Може, вже час полишити церковні справи і зайнятися державними?
Країна відкотилася на задвірки цивілізації за рівнем корупції і рівнем життя, а президент засідає по церковних президіумах і посилено піариться на тому, до чого має лише опосередкований стосунок
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

вчера твой коллега-зрадоепп подобным вопросом спровоцировал Прола и сразу же настучал правде
Прол загремел на месяц
так что я лучше промолчу
а на що я тебе провокую?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія