Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сыворотка для лица Xeno Laboratory или как надо правильно мстить кацапам

ну шо тут, весь фуп напав, вольфганг вiдгавкуэться?
Ти скотиняка, сьогодні в патріарха  дата щоб нажертись й  розслабитись,  а ти його тролиш.  - "Греховно это"

Останнє редагування: 9 травня 2021 14:45:36 від птах Сорока
   
а я че, я ниче  :shuffle:

волька, накати там и за нас
   
Вольтер впарює кодцапам плацебо. Коломойський впарив дебілам Зеленського. Хто більший дебіл кацапи чи прихильники певної політсили?

Так якби ж він впарював своє плацебо тільки кацапам :weep:

Він же ж тут, на ФУПі своє плацебо впарював.

І у нас такі таки були, що купили зі знижкою.

Дійсно хочю побачить результат цього чарівного зілля.

Не стидайтеся, викладайте вже своі враження про чарівне зілля.

   
Не стидайтеся, викладайте вже своі враження про чарівне зілля.
На пару сторінок вище було посилання на гілку у "вільному" з враженнями )))
   
Так якби ж він впарював своє плацебо тільки кацапам :weep:

Він же ж тут, на ФУПі своє плацебо впарював.

І у нас такі таки були, що купили зі знижкою.

Дійсно хочю побачить результат цього чарівного зілля.

Не стидайтеся, викладайте вже своі враження про чарівне зілля.
Юлия
Пользуюсь два месяца, результат - 0. Такое впечатление, что ещё и усугубляет проблему. Раньше пользовалась другим средством, очаг зарастал за месяц. Выброшенные немалые деньги на ветер.

Валерия
Пользуюсь две недели, пока эффекта ноль. Товарищ из Запор-го универ-та уверяет, что эффект будет, но позже. У меня диффузное выпадение волос. 1 баночки 30мл хватило ровно на 7 дней
   
Ze  Laboratory 

володимир шкарупа для володимира зеленського - уклонiст - уклонiсту
Я таки за Lavatory  :gigi:

100 раз уже за язык ловили, он исчезакл как с белых яблонь дым
Як коніна з пляшки  (tu)
   
На пару сторінок вище було посилання на гілку у "вільному" з враженнями )))

Зайшла на гілку у "вільному".

Переконалась що якщо в 2016 Вольтер тільки на украінцях свій продукт тестував, то тепер він кацапів ним травить по повному.

І хто тепер скаже, що Вольтер не патріот Украіни? :lol:
Герой Украіни, не менше.
   
Вольтер напився і впав на сервер http://xenolaboratory.com/ видає 403
   
Я таки за Lavatory  :gigi:

Як коніна з пляшки  (tu)

тут щас обидно было

   
Зайшла на гілку у "вільному".

Переконалась що якщо в 2016 Вольтер тільки на украінцях свій продукт тестував, то тепер він кацапів ним травить по повному.

І хто тепер скаже, що Вольтер не патріот Украіни? :lol:
Герой Украіни, не менше.

 :laugh:  X(

таки да.

   
Xeno Laboratory. Made in Lavatory.

Розгладжує зморшки (*)

(*) на пузі при щоденному уживані алкоголю


Допомагає волоссю (*) рости

(*) на сраці


Останнє редагування: 9 травня 2021 15:13:47 від Фома Липецкий
   
xeno laboratory detonator for woman

доставка до двери



почему до двери? и только одной женщине? шо-то волька темнит  :gigi:
   
ЕЛЕНА
03 января 2019

Пользуюсь уже больше месяца, но результат нулевой. Даже минимального не заметила, не говоря уже о том волшебном эффекте, которое заявлено в описании. Полностью разочарована за такие деньги. Хотела найти альтернативу миноксидилу, так расписали, что действующее вещество сыворотки в несколько раз сильнее. Только миноксидил работает, придется мириться с его побочками
ответить


 :laugh:  ;)
   
ТАТЬЯНА СНИТКОВСКАЯ
20 июня 2020 
Владимир, подскажите, для мужа в передней части головы редеют волосы, каккой препарат нужен?
ответить

ВЛАДИМИР
01 апреля 2021
Татьяна Снитковская, Вашему мужу нужен Detonator для мужчин. Пара упаковок постоянного ежедневного нанесения. Если еще только редеют волосы,то поможет гарантированно. Лысины более давние-с ними труднее. Иногда уходит до полугода.


 :gigi:  ;)

Волька, ну и как там, и Таня  купила? ты падла год ей не ответил.
   
Это конкуренты вольфанта наняли писак шоб на него напраслину гнать .

   
С вопросом выпадения волос столкнулась года два назад, трихолог прописал регулярное использование Миноксидила. С ним состояние волос реально улучшилось. Потом в инете я прочитала про Детонатор и Редевит. связалась с менеджером, она убедила, что средство намного мощнее Миноксидила и стоит пройти курс.
Посоветовала отменить Миноксидил и после 5-и дневного перерыва применять ее средства. Я так и сделала... все шло хорошо... месяца два-три... Потом же у меня начался страшный волосопад. я побежала к трихологу, и мне снова возобновили Миноксидил. Детонатор и Редевит не справляются с задачей.
Девочки, если деньги девать некуда, то конечно работайте с данными средствами. Я же пожалела о сделанном выборе миллион раз.
Подробнее на Отзовик:
https://otzovik.com/review_8982626.html


молодец, волька  :gigi:
   
ой ёпт  ;o как живой

"еврейская морда" (с) :gigi:
   
Общее впечатление:   Пустая трата денег!
Моя оценка: 1   
Рекомендую друзьям:   НЕТ
   
Сорока  (tu) агінь!

реклама средства
   
Лысины более давние-с ними труднее. Иногда уходит до полугода.
А потім купив машинку і все.
   
Сорока  (tu) агінь!
Напомнило с 12 стульев Табакова стесняющегося воришку :)
   
волька молодец  нормально так кацапюр разводит на бабло. (tu)  :weep:
   
волька молодец  нормально так кацапюр разводит на бабло. (tu)  :weep:
Може і я трохи зароблю  ;)
   
Я пользовалась два года назад, тогда она стоила 300 грн. Мне не помогло совсем, потеряла 4 месяца. сейчас - 575 грн


волька, тытам совсем о@ел  :laugh:

морду набьют в подьезде
   
Привіт, старий гандон. Я щонеділі бігаю, якщо ти не в курсі.

Волька, ти ж сам залазиш у гівно по вуха. Шо таке твій сайт???  :weep: У мене нема сайту і ніколи не було.  Я працюю на досить велику кантору з офісами по всьому світу. Нещодавно юзер Альожка зробив пару фоток навіть з парків, що належать моїй канторі.
Чого ти сракою виляєш? Готовий бабло переводити?
----------------------------------------------
Якщо ти там сратий несчасний менеджер по розвантаженню-завантаженню, то хто ти взагалі є? НІКЧЕМА. Ти готовий переводити гроші? МЕНІ.... Супервайзер над трьома арапами? Давай колісь КИМ ТИ ПРАЦЮЄШ, бо схоже ти б***ь нікчемна. Може й контора і велика...і що з того? Ти там ХТО? Прибиральник?

Пливеш тут як б***ь під клієнтом. Давай на спір. Рівні умови. І отримаєш свої 1000 паунтів,убоге. Я ТУТ ВСІМ ЦЕ КАЖУ! Але лохів шукай серед ЗЕлені,або серед кацапськіх пі.дорів  анальних як отой  nik. Кого ти тут розводити намилилося ? Я таких їв вже 30 років поспіль. Не дригайся чмо! :fuck:
   
Вольтарен, як гіфка вийшла, норм? :S
   
Якщо бути відвертим до кінця, то Вольтер останні роки вже свою сирОватку не рекламує на ФУПі.
Він тепер перейшов на рекламування  масла Рошен.

Аналогічні по діі продукти.
   
Для женщин достаточно 2 упаковки. Затем волосы начнут расти сами


 ;o

херасссеее... женщыны, вы в курсе?
   
Якщо бути відвертим до кінця, то Вольтер останні роки вже свою сирОватку не рекламує на ФУПі.
Він тепер перейшов на рекламування  масла Рошен.

Аналогічні по діі продукти.

 :gigi:
   
Не знаю,але після того,як відкрилася ця гілочка,я отримав на лічку 3-х клієнтів. Реклама велика сила! :fuck:  Знижка буде велика! Налітайте! 50% для друганів! (tu)  :D
   
я отримав на лічку 3-х клієнтів. Реклама велика сила!
де наші комісійні?
   
----------------------------------------------
Якщо ти там сратий несчасний менеджер по розвантаженню-завантаженню, то хто ти взагалі є? НІКЧЕМА. Ти готовий переводити гроші? МЕНІ.... Супервайзер над трьома арапами? Давай колісь КИМ ТИ ПРАЦЮЄШ, бо схоже ти б***ь нікчемна. Може й контора і велика...і що з того? Ти там ХТО? Прибиральник?

Пливеш тут як б***ь під клієнтом. Давай на спір. Рівні умови. І отримаєш свої 1000 паунтів,убоге. Я ТУТ ВСІМ ЦЕ КАЖУ! Але лохів шукай серед ЗЕлені,або серед кацапськіх пі.дорів  анальних як отой  nik. Кого ти тут розводити намилилося ? Я таких їв вже 30 років поспіль. Не дригайся чмо! :fuck:

який там "давай на спiр" - волька никогда слово не сдержит  :laugh: привычка у него такая
   
Для женщин достаточно 2 упаковки. Затем волосы начнут расти сами
;o

херасссеее... женщыны, вы в курсе?
Только растут они во внутрь головы.  8-:
   
Косметика «XENO LABORATORY»

поможет волосам стать идеальными!

Доступна вся продукция «XENO LABORATORY».

Подробней на офиц. сайте: [ссылка удалена]


а что с сайтом, волька? закрыли за неуплату?
   
Только растут они во внутрь головы.  8-:

написано, что начнут расти сами, но не написано - где?  ;o
   
Якщо ти там сратий несчасний менеджер по розвантаженню-завантаженню, то хто ти взагалі є? НІКЧЕМА. Ти готовий переводити гроші? МЕНІ.... Супервайзер над трьома арапами? Давай колісь КИМ ТИ ПРАЦЮЄШ, бо схоже ти б***ь нікчемна. Може й контора і велика...і що з того? Ти там ХТО? Прибиральник?
На бейджику написано: Senior Software Engineer

Давай на спір. Рівні умови. І отримаєш свої 1000 паунтів,убоге. Я ТУТ ВСІМ ЦЕ КАЖУ!
Та я готовий. Хто перевірить бейдж?
   
Не знаю,але після того,як відкрилася ця гілочка,я отримав на лічку 3-х клієнтів.


ну видишь, волька, нам для тебя ничего не жалко

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія