Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Украине нужен Порох

Re: Украине нужен Порох

Який чудовий вереск й зойк
Сьогоднi чути iз болота...

  :super:
   
Re: Украине нужен Порох

Прихильники політики Петра Порошенко не є боти. Чи у вас звичайна зелена рефлексія?
А шо за політика. Чим буде відрізнятися від нинішньої?
   
Re: Украине нужен Порох


Виталий Портников
1 ч. · Доступно всем
Якби Зеленський не влаштовував вакханалію з позачерговими парламентськими виборами, якби його дії по демонтажу управлінської структури країни не підтримувала б в популістському угарі більшість населення, зараз у нас міг би бути парламент, на який здатний був би спертися президент. Але такого парламенту немає. І уряду немає, ключових для вирішення проблем епідемії міністрів доводиться міняти за кілька тижнів після призначення. І Офісу президента немає - вже другий поспіль його керівник компрометується і втрачає вплив. А обов'язки глави держави виконує людина, яка намагається докричатися до депутатів власної фракції по телевізору.
Це і є передбачуваний розвал системи державного управління у розпал страшної епідемії. Те, чого не могло не статися, сталося у найбільш критичний момент.
Шановні, парламентські вибори можна влаштовувати хоч кожен день, і кожен день вибір народу буде різним - саме через вибори народ дає ужратим свиням зрозуміти, де він їх імєл і яким чином.

Тому для того, щоб не верещати про неправильний вибір виборців, треба було спочатку працювати зі своїми виборцями, працювати і ще раз працювати. І не тільки на дільницях працювати, а й у Верховній Раді, щоб хотілося конкретного депутата вибрати і наступного разу.  :kez_04:

А зараз вам тільки і залишається несамовито верещати.
   
Re: Украине нужен Порох

Зeбилы, вы лучше не показывайте свои мордашки из-под плинтуса. Вы мрази и паразиты, проголосовав за Зеленского, вы стали соавторами того пи-ца, что происходит. Ватный реванш состоялся.
Впереди дефолт и кредиты хуйло.


Нахуй пышов з своъм кучерявимхряком
   
Re: Украине нужен Порох

Якщо в другий тур вийде Поро і Бойко то хто зна.
ЗІ Я буду за Поро.
+++
   
Re: Украине нужен Порох

опять свыня визжит  :weep:
   
Re: Украине нужен Порох

Накуй всі порохоботи на чолі з кучерявим хряком
   
Re: Украине нужен Порох

Важко вигадати щось тупіше за обдристане чмо, яке обирає президента через обідки на форумі.
Цю. То подивися в дзеркало. Знайшов проблему.  :kez_04:
   
Re: Украине нужен Порох

...мрії пороха, що його хтось вибере на фоні зеленого гівна -- це утопія, яка тільки розколює українську єдність...порох, це політичний труп і хвалити його можуть тільки проплачені, та відверті дурні...
   
Re: Украине нужен Порох

Мародера верните, хетьма на трон
   
Re: Украине нужен Порох

мда розкажіть тут казочки що грановські свинарчуки кононенки вальцмани авакяни краще чи гірше ави зелі єрмаків коломойських і іншої братії - все це одна наволоч яку потрібно знищувати
   
Re: Украине нужен Порох

Який чудовий вереск й зойк
Сьогоднi чути iз болота...

  :super:


...Приємно чути хрю й куві

в глухий кут загнаного ідіота.
   
Re: Украине нужен Порох

   
Re: Украине нужен Порох

мрії онаніста :lol:

От дурко.... життя покаже, що у кого в руках. Все буде швидко.
   
Re: Украине нужен Порох
VG

Шоколад не сильно далеко від теперішнього, просто теперішній зробив п'ятирічку зашкварів попереднього, всього за рік.
   
Re: Украине нужен Порох

Показати зображення...

Віслючки топають копитцами...  :laugh:  давай ще
   
Re: Украине нужен Порох

Шоколад не сильно далеко від теперішнього, просто теперішній зробив п'ятирічку зашкварів попереднього, всього за рік.

А ви порівняйте бюджети  2019 та 2020, щоб не виглядати дурнем, ага?  ;)
   
Re: Украине нужен Порох

мда розкажіть тут казочки що грановські свинарчуки кононенки вальцмани авакяни краще чи гірше ави зелі єрмаків коломойських і іншої братії - все це одна наволоч яку потрібно знищувати
...ой правильно Шевченко казав:
Я не нездужаю, нівроку,
А щось такеє бачить око,
І серце жде чогось. Болить,
Болить, і плаче, і не спить,
Мов негодована дитина.
Лихої, тяжкої години,
Мабуть, ти ждеш? Добра не жди,
Не жди сподіваної волі —
Вона заснула: цар Микола,Кравчук , Кучма, Ющенко, Янукович, Турчинов, Порошенко, Зеленський вставити потрібне...
Її приспав. А щоб збудить
Хиренну волю, треба миром,
Громадою обух сталить,
Та добре вигострить сокиру,
Та й заходиться вже будить.
   
Re: Украине нужен Порох

Швидше втіляться мрії murik і Геннадій-Умань , чим мрії прихильники певної політсили.
   
Re: Украине нужен Порох

Цю. То подивися в дзеркало. Знайшов проблему.  :kez_04:
Це ти написало, що голосувало через те, що писали тут на форумі.

Чи до нестачі звивин у мозку, в зелених дегенератів ще й дірява пам'ять, не вистачає місця для того, що було декілька постів тому?

не здивований.
   
Re: Украине нужен Порох

е вигострить сокиру,
...на жаль, мрії про Україну без олігархів і московітів не збудуться, бо у нас багато дурнів Буратін, які вірять у казки лисиці Аліси і кота Бозіліо...  :smile3:
   
Re: Украине нужен Порох

Зeбилы, вы лучше не показывайте свои мордашки из-под плинтуса. Вы мрази и паразиты, проголосовав за Зеленского, вы стали соавторами того пи-ца, что происходит. Ватный реванш состоялся.
Впереди дефолт и кредиты хуйло.
  Я голосовал за Зе и я уверен что никаких шоколадов нам тут не надо. А что будет примерно так как есть было видно и было видно этот путь нам прийдется пройти. А сохранение Петя-стайл означало вообще никуда не идти. Так что ТС- занимаетесь провокативным баранизмом.
   
Re: Украине нужен Порох

Власне, вже видно, що тупорила зелена нелюдь трошки модіфікує очікувану відмазку "я нє голосовал за Зєлєнского" на "Порохоботи винуділі мєня проголосовать за Зєлєнского"

Нікчемне жалюгідне чмо, яке ссить відповісти за свій вибір та перекладає провину на іншого, наче шкідливий школяр. І такого ссикливого тупорилого чма в Україні 73%.
Сышь, жертва гандона, вафельник прикрой, вышкребок :bueee:
А вообще шо еще может быть от свыней как не дерьмо и ужасный запах(((
   
Re: Украине нужен Порох

Це ти написало, що голосувало через те, що писали тут на форумі.

Чи до нестачі звивин у мозку, в зелених дегенератів ще й дірява пам'ять, не вистачає місця для того, що було декілька постів тому?

не здивований.
не хрюкай, Тузік, бо як шваркну, то і не нявкнеш. :kez_04:
   
Re: Украине нужен Порох

А щоб зараз Підр зробив краще за Зелю?
Я не чую від свиноферми "конструктиву" взагалі...
Навпаки, його б Свинарчуки б зараз "барижили" би марлевими пов'язками як свого часу запчастинами для армії би так що "гай би гудів". :facepalm1:
Он зараз в темі про дефолт ДТЕКа Алежкіна жопа скаче та щось розповідає про ЦентрЕнерго - а нічого що "смотрящий" за ЦентрЕнерго Кононенко Педровий довів ситуацію до того, що є зараз?
Вся "пєнка" з прибутків ЦентрЕнерго щезала в бездонних кишенях Свина та Кононенка.
   
Re: Украине нужен Порох

Який чудовий вереск й зойк
Сьогоднi чути iз болота...

  :super:

Так, гаряче  :D
   
Re: Украине нужен Порох

  Я голосовал за Зе и я уверен что никаких шоколадов нам тут не надо. А что будет примерно так как есть было видно и было видно этот путь нам прийдется пройти. А сохранение Петя-стайл означало вообще никуда не идти. Так что ТС- занимаетесь провокативным баранизмом.
(tu)
   
Re: Украине нужен Порох

От дурко.... життя покаже, що у кого в руках. Все буде швидко.

і що у тебе в руках,окрім свого члєна є ?
   
Re: Украине нужен Порох

А щоб зараз Підр зробив краще за Зелю?

Казки нижче поверхом продаються
   
Re: Украине нужен Порох

і що у тебе в руках,окрім свого члєна є ?

Не нервуйся сепарок. Сиди тихенько.
   
Re: Украине нужен Порох

Це ти написало, що голосувало через те, що писали тут на форумі.

Чи до нестачі звивин у мозку, в зелених дегенератів ще й дірява пам'ять, не вистачає місця для того, що було декілька постів тому?

не здивований.
Все, скінчився літературний сатирик, попер народний стиль :(
   
Re: Украине нужен Порох

Зeбилы, вы лучше не показывайте свои мордашки из-под плинтуса. Вы мрази и паразиты, проголосовав за Зеленского, вы стали соавторами того пи-ца, что происходит. Ватный реванш состоялся.
Впереди дефолт и кредиты хуйло.
не нужен
   
Re: Украине нужен Порох

:kez_04: да, і на цей твій висер я
   
Re: Украине нужен Порох

Залиште корові коров'є. Коли наберешся знань, заходь
   
Re: Украине нужен Порох

:kez_04: да, і на цей твій висер я
:kez_04: молодець, візьми смоктального тузіка з полки.
   
Re: Украине нужен Порох

...я розумію, що ті, хто більше всього кричить за Пороха, мають якийсь спільний бізнес з ним, чи послали сюди проплачених ботів...то передайте своїм хазяїнам, що треба міняти коней, бо ця кляча нікуди іх нікуди не привезе...його не виберуть ніколи...
   
Re: Украине нужен Порох

Зeбилы, вы лучше не показывайте свои мордашки из-под плинтуса. Вы мрази и паразиты, проголосовав за Зеленского, вы стали соавторами того пи-ца, что происходит. Ватный реванш состоялся.
Впереди дефолт и кредиты хуйло.
кожного дня з пустого в порожнє, де плече залізного гетьманабариги обіцяне "нікчемі-торчку" Зе? Порохоботи ваш майбутній президент тіко хуйло/бойко)))
   
Re: Украине нужен Порох

Залиште корові коров'є. Коли наберешся знань, заходь
бицюню, обрізати чужі цитати як тобі завгодно - не треба великого ума, і ображати опонента - також.

От тільки по суті гілки ти ніх так і не сказав. Тому не зрозуміло - нахера ти сюди залазив? Невже тільки щоб висратися мені на голову? Дик, і для цього великого ума не треба.  :kez_04:
   
Re: Украине нужен Порох

Зeбилы, вы лучше не показывайте свои мордашки из-под плинтуса. Вы мрази и паразиты, проголосовав за Зеленского, вы стали соавторами того пи-ца, что происходит. Ватный реванш состоялся.
Впереди дефолт и кредиты хуйло.

Питання не в особистостях .  1ше- армія на кордоні,  2е поліція всередині,  3є - карантин
   
Re: Украине нужен Порох

...я розумію, що ті, хто більше всього кричить за Пороха, мають якийсь спільний бізнес з ним, чи послали сюди проплачених ботів...то передайте своїм хазяїнам, що треба міняти коней, бо ця кляча нікуди іх нікуди не привезе...його не виберуть ніколи...
:gigi: уважаю, муря.  :kez_04:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія