Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

И тут Мендель :laugh:

Re: И тут Мендель  :laugh:

на прес-секретаря конкурс і не потрібен. це "патронатна" посада, на такі посади приводять тих, кого знають і кому довіряють.

команда Зе робить помилку проводячі конкурси на посади, де вони не потрібні (заробляючи при цьому порції зайвої критики). краще б зосередилися на тих посадах, де конкурси обов'язкові.

Так вони так і роблять. Всюди тільки свої люди. Ще й за національною ознакою.

А конкурси - це картинка для лохтората, якому на додаток, ще й на вулицях задарма роздають футболки  (гречку) :)
   
Re: И тут Мендель  :laugh:

Та то клиника уже...
---------------------------------------
Бувають такі що й на отця плигають...У кацапів точно! :fuck:
   
Re: И тут Мендель  :laugh:

То на фіга був конкурс?  :D
Пишуть, купа людей повірили, надсилали свої резюме.)
А воно так несподівано свою людину вибрало.))
   
Re: И тут Мендель  :laugh:

То на фіга був конкурс?  :D
Пишуть, купа людей повірили, надсилали свої резюме.)
А воно так несподівано свою людину вибрало.))

Та це ж соупаденіє було, шоніясна? Отак, панімаєш, совпало  геть усе. Як папа в маму.
   
Re: И тут Мендель  :laugh:

Злет Вови плавно перейшов в горизонтальний політ, але його літак вже нахиляє носа...
   
Re: И тут Мендель  :laugh:

Та це ж соупаденіє було, шоніясна? Отак, панімаєш, совпало  геть усе. Як папа в маму.
Підозрюю, тепер будуть суцільні соупадєнія від кАманди "нових ліц".  :)
   
Re: И тут Мендель  :laugh:

взагалі було б дивно, якби її прізвище було Менделько...
   
Re: И тут Мендель  :laugh:

Євреїв одних  буде у владу тягнути Зе ....   :facepalm1:
І вони ще будуть українцям націоналізм закидати  (td)
   
Re: И тут Мендель  :laugh:

Євреїв одних  буде у владу тягнути Зе ....   :facepalm1:
І вони ще будуть українцям націоналізм закидали  (td)
Правильніше своїх євреїв.
І не кажіть, що вас та таких, як ви, не попереджали. Умовні свинарчуки Порошенка зміняться умовними свинарчуками Зєлєномойскага...
   
Re: И тут Мендель  :laugh:

Правильніше своїх євреїв.
І не кажіть, що вас та таких, як ви, не попереджали. Умовні свинарчуки Порошенка зміняться умовними свинарчуками Зєлєномойскага...

Про що мене попереджали?  Що ці зеленчуки не кращі ніж ваші свинарчуки?  А українця президентом обрати  у вас і таких, як ви,  клепки не вистачило? 
   
Re: И тут Мендель  :laugh:

А вы говорите где конкурсы?
Гм, а де конкурс? Ви оголошення бачили?
   
Re: И тут Мендель  :laugh:

Як казав Портніков у цього явища є дві сторони, одна хороша... інша бий жидів
це питання на тоненького... я думаю всі прекрасно розуміють, якшо шось піде не так, то про пересичення команди представниками певної національності не буде згадувати лише лінивий.
і питання наскільки внинні буде вже не першочерговим
   
Re: И тут Мендель  :laugh:

А вы говорите где конкурсы?
основна вимога в зе-ублюдків - правильна національність?
   
Re: И тут Мендель  :laugh:

Як казав Портніков у цього явища є дві сторони, одна хороша... інша бий жидів
це питання на тоненького... я думаю всі прекрасно розуміють, якшо шось піде не так, то про пересичення команди представниками певної національності не буде згадувати лише лінивий.
і питання наскільки внинні буде вже не першочерговим
в команди, яка веде підбір кадрів за нацистськими принципами, справи не можуть піти добре за визначенням
   
Re: И тут Мендель  :laugh:

Мендель. Чешка какая то...
Да, прямой наследник первого генетика. От его детей наследница, монаха Менделя
   
Re: И тут Мендель  :laugh:

Про що мене попереджали?  Що ці зеленчуки не кращі ніж ваші свинарчуки?  А українця президентом обрати  у вас і таких, як ви,  клепки не вистачило?
Свинарчуки не мої. Я в 1 турі за Кошулинського голосувала. І до 31.03.19 Порошенка постійно критикувала.
А так дійсно, замінили свинарчуків Порошенка на свинарчуків Зєлєномойскага. Про що я, зокрема, і попереджала.  :)
Наче з 39 кандидатів не було кого обрати.(

Останнє редагування: 3 червня 2019 16:41:15 від Цікава
   
Re: И тут Мендель  :laugh:

Мендель. Чешка какая то...

Мебель ?....или Проект?
   
Re: И тут Мендель  :laugh:

Злет Вови плавно перейшов в горизонтальний політ, але його літак вже нахиляє носа...
не панікуй. Зробить посадку, дозаправиться і полетимо далі
   
Re: И тут Мендель  :laugh:

у місцевій сінагозі вже стоїть черга на обрізання  :K
   
Re: И тут Мендель  :laugh:

Свинарчуки не мої. Я в 1 турі за Кошулинського голосувала. І до 31.03.19 Порошенка постійно критикувала.
А так дійсно, замінили свинарчуків Порошенка на свинарчуків Зєлєномойскага. Про що я, зокрема, і попереджала.  :)
Наче з 39 кандидатів не було кого обрати.(
Ну если до 31.03 была критика, то как бы она и осталась. Или после 31.03 вы полностью перезагрузили свои взгляды на мир?
   
Re: И тут Мендель  :laugh:

Гм, а де конкурс? Ви оголошення бачили?



ЗЕЛЕНСКИЙ ОБЪЯВИЛ КОНКУРС НА ДОЛЖНОСТЬ СВОЕГО ПРЕСС-СЕКРЕТАРЯ

 Размещено: 30.04.2019

Избранный президент Украины Владимир Зеленский объявил конкурс на место его пресс-секретаря. Об этом он сообщил на своей странице в Facebook.
Зеленский после объявления Центральной избирательной комиссией результатов второго тура президентских выборов записал видеообращение к украинцам. Он поблагодарил всех за доверие.
Также избранный президент, объявил конкурс на должность его пресс-секретаря. И рассказал, какие требования будут к кандидатам.
"Условия очень простые: если ты знаешь минимум три языка (украинский, английский обязательны), если ты имеешь опыт работы в журналистике или в публичной сфере, если ты готов работать 24/7 – пожалуйста, отправь свое резюме на электронную почту: hr@ze2019.com", – сказал Зеленский.
   
Re: И тут Мендель  :laugh:

Ну если до 31.03 была критика, то как бы она и осталась. Или после 31.03 вы полностью перезагрузили свои взгляды на мир?
Так і залишилася критика.
І тоді критикувала президента, коли було за що. І сьогодні критикую президента, коли є за що.
Для мене особа на табуретці не так важлива, як її дії.
   
Re: И тут Мендель  :laugh:

   
Re: И тут Мендель  :laugh:

Так і залишилася критика.
І тоді критикувала президента, коли було за що. І сьогодні критикую президента, коли є за що.
Для мене особа на табуретці не так важлива, як її дії.
...Пєрвий закон Менделя. Але це тупіковий хід, у нас навіть завалили дісєртацію одного мудака. (Лесь. Сказка про рєпку.)
   
Re: И тут Мендель  :laugh:

Кстати так ПАПУ Бени Крика звали. Бендюжником был. Они его грубияном считали
   
Re: И тут Мендель  :laugh:

===============================
Дурепо!  То невістка,це по українські,а якщо "сношається",то сноха!(по кацапські) :D  X(

Что-то ты, Вольтер, совсем плохой стал...Всё больше Таньку Монтяниху напоминаешь... :-)o
   
Re: И тут Мендель  :laugh:

Iuliia Mendel
47 мин. ·
Хлопчик 2014 року народження з Переяслава-Хмельницького, в пораненні якого підозрюють поліцейських, доставлений до Києва для подальшого лікування у високоспеціалізован ому нейрохірургічному центрі.

Встановлено діагноз: кульове проникаюче поранення голови, тяжка відкрита проникаюча черепно-мозкова травма, забій головного мозку. На сьогоднішній ранок стан дитини був вкрай тяжким, стабільним. Дитина на апараті штучної вентиляції легень, хлопчику надають усе потрібне лікування.

Володимир Зеленський взяв справу під особистий контроль. Нині вирішується, чи потрібна допомога закордонних лікарів. Якщо буде потрібно, Президент має таких фахівців.

Така поведінка правоохоронців неприпустима. Українці очікують захисту від правохоронних органів, а не недбалості, яка може коштувати життя та здоров`я, особливо якщо йдеться про дітей.
   
Re: И тут Мендель  :laugh:

Уже есть первое заявление по Харькову
   
Re: И тут Мендель  :laugh:

   
Re: И тут Мендель  :laugh:

В чем проблема? Еврейка? Это что-то меняет? Ее дело озвучивать. То, что происходит с Президентом. Будь хоть якутка, ни на что бы не повлияло. Вас разводят, как лохов, "...ах, речныця Мендель...". То, что ключевые посады "своими" заселены, то вам не важно. Но, вот спикер, это наше все. Будь у спикера родословная королевы Елизаветы, это никак не повлия до бы на суть действий Коломойского посредством Зеленского.

П.с. евреи это страшно плохо? Мы вляпались.
   
Re: И тут Мендель  :laugh:

Смачне прізвище  (tu)

   
Re: И тут Мендель  :laugh:

"Власне, я є додатковим елементом, оскільки він не може бути присутнім у стількох місцях. І, подумаємо про те, що він не хоче світитися на камери, щоб умовно перерізати якусь стрічку на відкриття якогось дитсадка, тому що це не рівень президента", - заявила речник.

https://www.pravda.com.ua/news/2019/06/3/7217001/
==============


клуони, ця бракована - міняйте ... вона проти того шоб ви їли шаурму в день жалоби
   
Re: И тут Мендель  :laugh:

"Власне, я є додатковим елементом, оскільки він не може бути присутнім у стількох місцях. І, подумаємо про те, що він не хоче світитися на камери, щоб умовно перерізати якусь стрічку на відкриття якогось дитсадка, тому що це не рівень президента", - заявила речник.

https://www.pravda.com.ua/news/2019/06/3/7217001/
==============


клуони, ця бракована - міняйте ... вона проти того шоб ви їли шаурму в день жалоби

Не говори.То ли дело Гетьман открывашка.Без него ничего невозможно было открыть даже в селе
   
Re: И тут Мендель  :laugh:

Димец. От момента булавовведения. Чернобровому, молодому. Посчитайте сами, в скольки ваших постах упомянуты кравчучка, куча, дрыщ, овощ, свин. Вы не удивитесь, вам за то деньги платят, а вот мне, например, удивительно. Давайте учиним молитвенный сниданок во славу князя Владимира Александровича. Все у нас сразу наладится.
   
Re: И тут Мендель  :laugh:

...Еще вспомнилось:

— Что такое украинский национализм?
— Как что... Когда президент - еврей, премьер - еврей, пресс-секретарь - еврей.ка. А в оппозиции - Рабинович.
Бєня сказав, що Рабінович зрадник. От же ж антисеміт!  :lol:
   
Re: И тут Мендель  :laugh:

Бєня сказав, що Рабінович зрадник. От же ж антисеміт!  :lol:
вы смеяться будете, но к Рабиновичу у самой еврейской общины есть серьезные вопросы. Может и антисемит, в том не разбираюсь, но "нагрел" их хорошо.
   
Re: И тут Мендель  :laugh:

Я так розумію це ж Рабінович спонсорує. Так що у єврейської громади питання потихеньку відпадають?  :laugh:




   
Re: И тут Мендель  :laugh:

Бєня сказав, що Рабінович зрадник. От же ж антисеміт!  :lol:

Там ще один "апазиціанер" є - з призвіщем Червоненко, але подивишся  - Рабінович Рабіновичем. Чи той вже не апазиціонер?
   
Re: И тут Мендель  :laugh:

Рабинович нажухал державу, что там не грех, но и нажухал тучу евреев, что там грех. Это с землёй вокруг Бабиного Яра. Много вопросов у евреев к Рабиновичу. Они разбируться лучше прокуратуры.

Останнє редагування: 3 червня 2019 20:10:17 від beggy
   
Re: И тут Мендель  :laugh:

Ну,Мендель это ясно...но почему нет Узеленского афроукраинцев?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія