Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все мене конец, началось, считайте дни :( :(

Re: Все мене конец, началось, считайте дни  :(  :(

В палате нас было трое... Через пару дней одного вынесли... И когда я выписывался - оставшийся очень плох был... На трёх концентраторах сидел...((( Когда посцыкать выходил - сатурация до 65 падала...(((
Как можно сидеть на трёх концентраторах?
   
Аналізи не лікують. Я так розумію за рік цього сюру клінічну картину ковіду досвічений лікар знає і так . Як лікуватись ?
У всех по разному ковид проходит, это индивидуально.
У меня сначало в основе назначили по 1 мл утром и вечером дексаметазона, ксарелто 10 мг 1 раз в день и антибиотик левофлоксацин 500 2 раза вдень и прочий бутор.
Через 3 дня антибиотик поменяли на сорцеф 400 и ксарелто на 20 мг
После чего загремел в стационар где хреначили дексаметазоном по 10 мл вначале, потом опустились до 6 мл без всяких антибиотиков, бо не брали
   
Re: Все мене конец, началось, считайте дни  :(  :(

трехкопеечный дексаметазон который лечит и горы дорогих антибиотиков, которые до жопы.  ничего нового, ничего не поменялось за год епт
   
перечитав останні три сторінки. Так що з Сметаною,  хто-небудь знає?
   
Re: Все мене конец, началось, считайте дни  :(  :(

перечитав останні три сторінки. Так що з Сметаною,  хто-небудь знає?
скоро вилізе, спокуха.
Буде знов на чістом русском репетувати про ущемлення злими украми
   
Как можно сидеть на трёх концентраторах?

Жить захочешь - не так раскорячишься (ц)... Две канюли в нос плюс маска на лицо.
   
Всім захворівшим одужання!
(tu)
   
У нас колега на роботі восени захворів, ураження легенів було 60-70%, то теж сказали, щоб якісь ампули привезли з Харкова за 2.5 тис доларів. Його син посеред ночі на машині понісся до Харкова, привіз ті ампули, а він у той же день помер
люди у відчаї хватаються за соломинку, скільки б вона не коштувала...
   
Re: Все мене конец, началось, считайте дни  :(  :(

Інколи люди шукають достойноі смерті. І такі є. Не всім щастить. Багато з них живі.
   
Інколи люди шукають достойноі смерті. І такі є. Не всім щастить. Багато з них живі.

Смерть от ковида-19  - не достойная...  Довольно мучительная...(((
   
Re: Все мене конец, началось, считайте дни  :(  :(

Смерть от ковида-19  - не достойная...  Довольно мучительная...(((
того не знаю, так ніколи не вмирав.
   
Re: Все мене конец, началось, считайте дни  :(  :(

скоро вилізе, спокуха.
Буде знов на чістом русском репетувати про ущемлення злими украми
а може ковід йому прозріння дасть і заговорить по українськи з іноземним акцентом B-)  Позитивний ,так сказати.сайдефект.
   
перечитав останні три сторінки. Так що з Сметаною,  хто-небудь знає?

я вчера отмечался, сегодня наводил порядок в квартире, так шо показатель просветления  (tu) 
   
Re: Все мене конец, началось, считайте дни  :(  :(

я вчера отмечался, сегодня наводил порядок в квартире, так шо показатель просветления  (tu) 
  Так что пока поживёшь! (tu)
   
я вчера отмечался, сегодня наводил порядок в квартире, так шо показатель просветления  (tu)
тобі на фупі поставили діагноз і вже успішно лікують,
так що будеш жити :drinks:
   
Почему молчит Power  :S
   
Re: Все мене конец, началось, считайте дни  :(  :(

Сам цілий Сметана живий. Піздючье, неймовірно радий, що ви живі.
   
Re: Все мене конец, началось, считайте дни  :(  :(

трехкопеечный дексаметазон который лечит и горы дорогих антибиотиков, которые до жопы.  ничего нового, ничего не поменялось за год епт
что он лечит ?
   
Сам цілий Сметана живий. Піздючье, неймовірно радий, що ви живі.

слабкый але жывый  :-B
   
Re: Все мене конец, началось, считайте дни  :(  :(

слабкый але жывый  :-B
видибайте, мудаче! Чікаемо вас здоровим!
   
Re: Все мене конец, началось, считайте дни  :(  :(

Почему молчит Power  :S
живой.плато ровное уже. хотя вопросы были..но еще раз. в условиях стационара с магистральным кислородом сдохнуть надо постараться..или приехать уже в ластах практически после домашних коновалов.поэтому воспринимайте максимально серьезно все. что именно сама смерть пришла..тогда шанс у вас есть

Останнє редагування: 13 травня 2021 17:52:21 від Power
   
Re: Все мене конец, началось, считайте дни  :(  :(

Які страсті :laugh:
   
живой.плато ровное уже. хотя вопросы были..но еще раз. в условиях стационара с магистральным кислородом сдохнуть надо постараться..или приехать уже в ластах практически после домашних коновалов.поэтому воспринимайте максимально серьезно все. что именно сама смерть пришла..тогда шанс у вас есть

 (tu)
   
Re: Все мене конец, началось, считайте дни  :(  :(

Там же ж чекає царство небесне) та й нічия смерть не є трагедією. Через 100 років і згадки про всіх нас не буде. А нині переводимо ресурси на гавно сцаки і сміття. Псуючи повітря і пробиваючи щодня дно тупості і ницості))))

Гавно а не форма життя))
   
Re: Все мене конец, началось, считайте дни  :(  :(

Які страсті :laugh:
хуета без аеліта не вважаеться натуральною.
   
Re: Все мене конец, началось, считайте дни  :(  :(

хуета без аеліта не вважаеться натуральною.


))) І ти визнаєш всі ці стони в цій і подібних гілках - уєтою)))

Людина - медіанно- не те за чим варт шкодувати. Не велика втрата як одна особа так і все людство))
   
Re: Все мене конец, началось, считайте дни  :(  :(

Слава україні :laugh:
   
Re: Все мене конец, началось, считайте дни  :(  :(

Як тількі людину хтось почінає міряти "медіанно", то я знаю, що то урод, нелюдь та кацап.
   
Re: Все мене конец, началось, считайте дни  :(  :(

Вікторе, ви вичіте мені, що я бився за вас, з вашим баном. Я був ідіот, був не правий, ви тут непотрібні. Так сталося.
   
У всех по разному ковид проходит, это индивидуально.
У меня сначало в основе назначили по 1 мл утром и вечером дексаметазона, ксарелто 10 мг 1 раз в день и антибиотик левофлоксацин 500 2 раза вдень и прочий бутор.
Через 3 дня антибиотик поменяли на сорцеф 400 и ксарелто на 20 мг
После чего загремел в стационар где хреначили дексаметазоном по 10 мл вначале, потом опустились до 6 мл без всяких антибиотиков, бо не брали

Іншими словами нічого що протидіє власне вірусу.
Хоча що йому може протидіяти крім власних сил організму та кисню, як допомога хоча б якось дихати.



   
Re: Все мене конец, началось, считайте дни  :(  :(
dig

У всех по разному ковид проходит, это индивидуально.
У меня сначало в основе назначили по 1 мл утром и вечером дексаметазона, ксарелто 10 мг 1 раз в день и антибиотик левофлоксацин 500 2 раза вдень и прочий бутор.
Через 3 дня антибиотик поменяли на сорцеф 400 и ксарелто на 20 мг
После чего загремел в стационар где хреначили дексаметазоном по 10 мл вначале, потом опустились до 6 мл без всяких антибиотиков, бо не брали
Не получается! Дексаметазон идет в ампулах по 4 и 8 мг. Никто 10 не назначает. Это знает любой, кто лежал в больнице. Я 8 получал месяц
   
Re: Все мене конец, началось, считайте дни  :(  :(
dig

Іншими словами нічого що протидіє власне вірусу.
Хоча що йому може протидіяти крім власних сил організму та кисню, як допомога хоча б якось дихати.
Самый простой и верный вывод!! Именно вирусу никто ничего не может противопоставить. Можно смягчать побочки и облегчать физическое состояние - не больше. Но всякие теоретики, которые не видели, как людей в морг увозят - наврут вам с три короба :((
   
Не получается! Дексаметазон идет в ампулах по 4 и 8 мг. Никто 10 не назначает. Это знает любой, кто лежал в больнице. Я 8 получал месяц

могли давать какой-нибудь мегадексан или другой заменитель
   
Re: Все мене конец, началось, считайте дни  :(  :(

Мушу визнати, пані Правда, була права, як вас на завжди забанила, а я був ідіот. Таке вже сталося, не легко визнавати своі помилки, та от пріходиться.
   
Re: Все мене конец, началось, считайте дни  :(  :(
dig

могли давать какой-нибудь мегадексан или другой заменитель
Во первых человек прямо написал - дексаметазон. Во вторых на весь горздрав закупают одино и то же. И протокол общий .. Так что никто в больнице экспериментировать не будет !
   
Как можно сидеть на трёх концентраторах?
  в оральний  нозальний і анальні отвори. Якраз три.)
   
Re: Все мене конец, началось, считайте дни  :(  :(

Я не знаю, якій куінілінгус потрібен пані Правді, та нехай перечітає пана аеліта. Як воно потрібно, то багато каже про видання.
   
Re: Все мене конец, началось, считайте дни  :(  :(
dig

живой.плато ровное уже. хотя вопросы были..но еще раз. в условиях стационара с магистральным кислородом сдохнуть надо постараться..или приехать уже в ластах практически после домашних коновалов.поэтому воспринимайте максимально серьезно все. что именно сама смерть пришла..тогда шанс у вас есть
Сразу видно, что реально ковид Вы видели по телевизору. Не врите!!!!!!!!!!!!!! Не обманывайте людей!!!!!!!!!!! Иллюзии - это очень плохо с такой болезнью ...
Кислород - нужен всем и есть во всех больницах (в Киеве - точно). Вопрос вообще не в кислороде.
И приезжают в палату бодренькие, бегают без кислорода в туалет.
А потом 3-4 дня - и в реанимацию.
Через два дня вопрос доктору: как там Иванов? Ответ простой - ушел ..
   
Як тількі людину хтось почінає міряти "медіанно", то я знаю, що то урод, нелюдь та кацап.

а з чого вас - шановний укрнауківцю - так покоробило)))) людина - кожна - і є набір ницих пристрастей брехати  - пожрати потрахатись довести іншим що ти кращий - обікрасти інших - примусити інших працювати на себе - обманом силою підлістю етс . це реальність)) і в стосунках з біосферою людин атеж є зло - знищує все живе до чого доторкнеться - залигшаючи по собі гори сміття  трупів вбитих тварин гавна і сцак) )) ділячись на кацапів укрів і т д - щоб найлюдянішим з них було легше зхаганяти в стада щоб натравлюючи стада одне на одні - експлуатувати  і зловживати - тобто проявляти людяність
ви так кажете "нелюдь" немов це щось погане )) в той час як у вас немає жодного аргументу на те що людина це щось добре))
як і окремий випадок людини - українець - можливо найлюдяніший з))

слава україні, побратими, героям слава. нєх жиє.  [ua]  мене кілька днів з вами не було - вибачайте що залишав вас без свого доброго вічного мудрого світлого :)
   
Re: Все мене конец, началось, считайте дни  :(  :(
dig

Да хрен там.

у меня на 6 раз ковид нашли.

Это когда уже в интосане в ковидном стационаре ласты клеил, 9 апреля

а началось все 1 апреля, когда у меня КТ показало 6% матового стекла.
2 апреля у меня взяли первый анализ на ковид и прочие анализы. Общий анализ, с-реактивный, дидимер и феритин - доли мне ковидную картину сразу, а ковид - нихрена.

7 апреля меня жена пинками загнала в стационар интосаны, бо прописанное лечение нихрена не помогало, 8 апреля мне начал писец приходить, сделали КТ а там уже 40% поражения, и только 9 апреля, когда я просто кончался и  вдох мог делать не глубже чем на 1/4, у меня наконец подтвердили ковид. было сделано 2 экспесса, по 2 раза иммуноглобулина и джи и м, 4 ПЦР... Только 4-й ПЦР сработал...

и это, если бы с 7 апреля в стационаре круглосуточно не сидел бы на кислороде, 10 апреля гарантированно дуба дал бы
Дело не в кислороде, он у всех есть. И у тех, кто уже в морге. Просто Наверху решили пока Вас оставить жить. 40% - это вообще баловство. У меня - 85 - и жив. 6 день - 1 %, 9 день - 40%, 12 день - 70%, 24 день - 85%. Все очень быстро
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія