Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Темное будущее электрических машин! Почему электромобили это провал? Плюсы и минусы электромобилей!

той аварійний генератор у випадку алярму викладається на всі 300%.
кстацє, оці всі екрани- понти для прієзжих. пожежникам вони точно не потрібні.
та й уся ергономіка кабіни- нижче плінтуса.

Екран справа - то інформація та комунікації, які дають змогу почати допомогу в найкоротший час та найефективніше..... Той що зліва екран - то стан авто, я так розумію.... великим його зробили щоб пожежник відразу сприймав всю інформацію на ньому і щоб не доводилось придивлятись та задумуватись.
Так що екрани там потрібні
   
Спробуй знайти на ринку вживану Теслу за гумані гроші. Мене здивувало, що я теоретично можу продати свою Теслу щонайменьше за ті самі гроші що купив її більше півтора роки тому.

Я можу зараз продати свого мустанга набагато дорожче чим купив рік тому.... Але він мені подобається :D
   
Як я зрозумів індивідуальний електротранспорт то для багатих з причудами і масовим він не стане.
   
Екран справа - то інформація та комунікації, які дають змогу почати допомогу в найкоротший час та найефективніше..... Той що зліва екран - то стан авто, я так розумію.... великим його зробили щоб пожежник відразу сприймав всю інформацію на ньому і щоб не доводилось придивлятись та задумуватись.
Так що екрани там потрібні
ти ж бачиш, шо центральний екран з гострими кутами, а водій пожежного авта зовсім  не у фраку працює. каска, респіратор йому теж належиться, не кажучи вже про стандартний одяг пожежника. в та вся фуйня буде зачіпатись за елементи одягу. тому ті всі екрани мають бути вписані в передню панель з можливістю механічного регулювання, як рульова колонка. окремо слід відмітити розташування ключа запалювання.  :facepalm1: одним словом, получився неюзерфрендлі калаш, де івани так і не зрозуміли суть ідей мойші браунінга .
   
ситий електричною трансмісією по саме нємогу

Можна детальніше?
   
ти ж бачиш, шо центральний екран з гострими кутами, а водій пожежного авта зовсім  не у фраку працює. каска, респіратор йому теж належиться, не кажучи вже про стандартний одяг пожежника. в та вся фуйня буде зачіпатись за елементи одягу. тому ті всі екрани мають бути вписані в передню панель з можливістю механічного регулювання, як рульова колонка. окремо слід відмітити розташування ключа запалювання.  :facepalm1: одним словом, получився неюзерфрендлі калаш, де івани так і не зрозуміли суть ідей мойші браунінга .

Подивись... там достатньо простору, а екрани взагалі знахоюяться дуже далеко від шляхів рук та ніг як водія так і пасажира. Повір мені - специфікації на техніку у ЛАФД дуже деталізовані, а тестування та обкатка дизайну дуже прискіпливі..... 
   
Можна детальніше?
шо саме, "детальніше"? все, що я хотів сказати про електричну трансмісію, науково-технічний прогрес і взагалі, я висловився кількома сторінками раніше.
   
Подивись... там достатньо простору, а екрани взагалі знахоюяться дуже далеко від шляхів рук та ніг як водія так і пасажира. Повір мені - специфікації на техніку у ЛАФД дуже деталізовані, а тестування та обкатка дизайну дуже прискіпливі..... 
раньше билі врємєна, а тєпєрь мгновєнія. пиз да тим екранам. а під час руху консольне кріплення буде дуже класно дрижати. ніхто не хоче заморочитись спеціальною панеллю. беремо дешманського китайця-монітора і вуаля! профіт!
   
Як я зрозумів індивідуальний електротранспорт то для багатих з причудами і масовим він не стане.

PHEV найоптимальніше рішення на зараз. Поєднання двох технологій дозволяє нівелювати недоліки кожної окремої, поступове заміщення класичного ДВЗ автопарку, зниження споживання палива, менша ціна за пепелац в порівнянні з "чистими" електровозиками, етц.
   
раньше билі врємєна, а тєпєрь мгновєнія. пиз да тим екранам. а під час руху консольне кріплення буде дуже класно дрижати. ніхто не хоче заморочитись спеціальною панеллю. беремо дешманського китайця-монітора і вуаля! профіт!

Там монітори у них залізобетонні невбиваємі.....

А взагалі диви яка у них зараз ергономіка з цими моніторами  :facepalm1:


Та розробка в порівнянні то таки крок вперед  :laugh:
   
Грети хомняків заганяють податками в електрокуширі. Ну то таке.
Коли більшість перебіжить та податків стане менше, почнуть стригти хомняків вже в електрокуширях.

Хех, вам скільки років? Бо ви щось за своїм електрофанбойством навіть не розумієте (або не даєте собі дозволу в цьому признатися), що проти ЕВ якраз і не виступають. Метро, електровози, трамваї - чудовий транспорт.   :)

Пів країни зрівняна з землею, декілька міліонів біженців, тисячі порушених сімей що не з’єднати, тисячі за нізащо загиблих цивільних які навіть у Валхала не попадуть бо для цього потрібно загинути в бою як воїн, а не випадкова жертва ракетного обстрілу - це все в значній мірі продукт 20 років танців на газовій та нафтовій трубі з Росії, з якої так і не змогли злізти. Не було би зараз війни, в цей час почалась би чергова серія мильної опери про газ по 50 з закручуванням вентилів.

А воно про Ґрету та хомячків. Грета розумніша тебе в сраку, ніж ти в голову, бо в Грета має енергетичну незалежність, і тому користується хуйлом за призначенням, успішну краіну та світле майбутнє. А що ти маєш щоб для початку отримати право на власну думку?
   
Там монітори у них залізобетонні невбиваємі.....

А взагалі диви яка у них зараз ергономіка з цими моніторами  :facepalm1:
Показати зображення...
Та розробка в порівнянні то таки крок вперед  :laugh:
шаг впєрьод, два шага назад!(С)  :laugh:
при ударі ця штука ну ду-у-уже травмонебезпечна. карочь, не дизайн, а плач перфекціоніста
   
Грета то голова.
Їй фуя в рот не клади
   
шаг впєрьод, два шага назад!(С)  :laugh:
при ударі ця штука ну ду-у-уже травмонебезпечна. карочь, не дизайн, а плач перфекціоніста

Знаючи які вимоги в усіх цих Fire Departments, Law Enforcement Agencies, і що ними закуповується, можу допустити що там все більш-меньш нормально з дизайном.
   
шаг впєрьод, два шага назад!(С)  :laugh:
при ударі ця штука ну ду-у-уже травмонебезпечна. карочь, не дизайн, а плач перфекціоніста

 :weep:

Всі розробники з перекошеними лицями кинулись бігти до найближчого ставка, щоб утопитись.  :facepalm1:

Ти вже колись писав маячню, що запобіжні клапани в газових балонах не потрібні, бо вони більш небезпечні ніж балони без клапану.  :suicide2:
   
:weep:

Всі розробники з перекошеними лицями кинулись бігти до найближчого ставка, щоб утопитись.  :facepalm1:

Ти вже колись писав маячню, що запобіжні клапани в газових балонах не потрібні, бо вони більш небезпечні ніж балони без клапану.  :suicide2:
маячню я не писав!  (P)
   
Знаючи які вимоги в усіх цих Fire Departments, Law Enforcement Agencies, і що ними закуповується, можу допустити що там все більш-меньш нормально з дизайном.
а хіба не можна зробити так, як колись у 90-х робили і ауді, і бмв, і мерс- все є, нічого зайвого?
і, так, більш-менш не рахується
   
а хіба не можна зробити так, як колись у 90-х робили і ауді, і бмв, і мерс- все є, нічого зайвого?
і, так, більш-менш не рахується

Думаю там нема нічого зайвого...... користувачам цих траків доводиться стикатись з такими ситуаціями на які у тебе і уяви не вистачить
   
Думаю там нема нічого зайвого...... користувачам цих траків доводиться стикатись з такими ситуаціями на які у тебе і уяви не вистачить
зате у мене вистачає уяви на очевидні речі.  B-) а хтось надіється на вимоги пожежного департаменту лос-анджелесу.
   
а хіба не можна зробити так, як колись у 90-х робили і ауді, і бмв, і мерс- все є, нічого зайвого?
і, так, більш-менш не рахується

Ага, і дизайн Жигулів - це найкращий дизайн.  :facepalm1:
Ще скажи, щоб в автомобілях рятівних служб не ставили навігатори з GPS і інформацію передавали по рації з шипінням.

З 90-х пройшло 30 років за цей час багато чого змінилось, зараз без копьютера в автомобілях екстренні служби просто неможуть функціонувати нормально.

   
зате у мене вистачає уяви на очевидні речі.  B-) а хтось надіється на вимоги пожежного департаменту лос-анджелесу.

Уява у диванного експерта, який ніколи не приймав участі в реальних виїздах пожежників, це краще ніж реальний досвід щоденного використання в реальних умовах.  :facepalm1:
   
зате у мене вистачає уяви на очевидні речі.  B-) а хтось надіється на вимоги пожежного департаменту лос-анджелесу.

Ага, не можна на них надіятись... Треба піти, влаштувати там всим розгон, порвати та спалити всі їхні специфікації та сказати що відсьогодні пан magistr їм все дизайнуватиме  :)
   
Ага, не можна на них надіятись... Треба піти, влаштувати там всим розгон, порвати та спалити всі їхні специфікації та сказати що відсьогодні пан magistr їм все дизайнуватиме  :)
не все... я не бог і не герой. але критика конструктивна
   
Уява у диванного експерта, який ніколи не приймав участі в реальних виїздах пожежників, це краще ніж реальний досвід щоденного використання в реальних умовах.  :facepalm1:
:facepalm: заявляти шо я диванний експерт щонайменше нерозважливо...
   
не все... я не бог і не герой. але критика конструктивна

 :lol:

Новий анекдот дня.
   
Ага, і дизайн Жигулів - це найкращий дизайн.  :facepalm1:
Ще скажи, щоб в автомобілях рятівних служб не ставили навігатори з GPS і інформацію передавали по рації з шипінням.

З 90-х пройшло 30 років за цей час багато чого змінилось, зараз без копьютера в автомобілях екстренні служби просто неможуть функціонувати нормально.
і де це я казав таке?
   
:facepalm: заявляти шо я диванний експерт щонайменше нерозважливо...

Це реальний стан справ.
   
не все... я не бог і не герой. але критика конструктивна

Так я тобі відповів на твою конструктивну критику: ті небезпечні екрани знаходяться дуже далеко від шляхів руху рук і ніг..... А ти продовжуєш битись в падучій та розповідати про мерси 90х
   
і де це я казав таке?

Хто заявляв про "як колись в 90-х"?
Саме коли використовують автомобілі дизайну тих років і пробують впихнути туди всю потрвбну техніку, то виходить маячня і незручність у використанні.

На основі цього реального використання і розробили новий дизайн.
   
Такі самі диванні експерти критикували дизайн космічного корабля Crew Dragon від SpaceX, бо там екрани стояли а не 300 тумблерів і лампочок.  :suicide2:
   
Це реальний стан справ.
уповання члена споживацького суспільства на "спєціально обучєних людєй" - ось реальний стан справ.  :(
   
Хто заявляв про "як колись в 90-х"?
Саме коли використовують автомобілі дизайну тих років і пробують впихнути туди всю потрвбну техніку, то виходить маячня і незручність у використанні.

На основі цього реального використання і розробили новий дизайн.
бльо, в тих тачках було ВСЕ!
   
уповання члена споживацького суспільства на "спєціально обучєних людєй" - ось реальний стан справ.  :(

 :facepalm1:
Якраз диванні експерти, як ти, і виступають в ролі "спєціально обучєних людєй", а вимоги від пожежних департаментів пишуться на основі щоденного використання такої техніки в реальних умовах.
   
бльо, в тих тачках було ВСЕ!

Ага і ДЖПС  навігатори і тач-скріни з інформацією і постійне підключення до інтернету. В 90-х.  :facepalm1:
   
:facepalm1:
Якраз диванні експерти, як ти, і виступають в ролі "спєціально обучєних людєй", а вимоги від пожежних департаментів пишуться на основі щоденного використання такої техніки в реальних умовах.
ще раз пояснюю- вважати мене "диванним експертом" щонайменше нерозважливо. з такими закидами-це до кароффки. от поміг би ти собачу будку їй зробити- може б і подобрішав  ;)
   
Ага і ДЖПС  навігатори і тач-скріни з інформацією і постійне підключення до інтернету. В 90-х.  :facepalm1:
тачі вопше-то ще у 80-х були. не знав? як і навігатори в 90-х. ось тіки є одна малюсінька проблема....
   
ще раз пояснюю- вважати мене "диванним експертом" щонайменше нерозважливо.

Це реальний стан справ, ти не маєш жодного уявлення про використання такої техніки в реальних умовах.

Це так само як ти заявляв, що пропановий балон з запобіжним клапаном більш небезпечний ніж балон без клапана. І це ти заявляв після вибуху такого балону на ярмарку.
І ти так само безапеляційно це заявляв. При цьому реальні дослідження показували якраз протилежний результат.
Саме тому у всьому цивілізованому світі використання газових балонів без запобіжного клапана заборонено.
   
це все в значній мірі продукт 20 років танців на газовій та нафтовій трубі з Росії, з якої так і не змогли злізти.

Наша пісня гарна й нова, починаймо її знову?

В Україні 10 мільйонів легковиків, в Європі - чверть мільярда. Навіть штати купували нафту у кацапів.
1. Так хто танцював насамперед?
2. "Яка розумная цьому альтернатіва?" (Це)

Ретроспективний інтелект - це сила. З таким підходом договоримо до того, що не треба було з дерев злазити.
   
тачі вопше-то ще у 80-х були. не знав? як і навігатори в 90-х. ось тіки є одна малюсінька проблема....

Ага, саме тому прикручують ноутбуки на штангах в пожежних автомобілях з купою дротів. Класний дизайн.


Ти відстав від життя років на 40.
   
ще раз пояснюю- вважати мене "диванним експертом" щонайменше нерозважливо. з такими закидами-це до кароффки. от поміг би ти собачу будку їй зробити- може б і подобрішав  ;)
і тут Остапа пронесло..  :facepalm:

Я тут до чого, що ти не можеш відрізнити болта від гвинта??
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія