Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Петро победит на следующих выборах?

Re: Петро победит на следующих выборах?

Фіксіруєш якість роботи прихильники певної політсили  :weep:
як бачиш і вони тут краще працюють ніж юлькоботи типу тебе і зрадофіли в загалом.от і роби висновки для себе і команди кіздєцу. :D  треба не по гостях ходити а на мацйдані стояти(не як хорват з польщі :) ) і не за гроші а по зову душі.
   
Re: Петро победит на следующих выборах?

як бачиш і вони тут краще працюють ніж юлькоботи типу тебе і зрадофіли в загалом.от і роби висновки для себе і команди кіздєцу. :D  треба не по гостях ходити а на мацйдані стояти(не як хорват з польщі :) ) і не за гроші а по зову душі.
Да Юльку всє забилі вже...  :facepalm1: А Педро-підсвинки біблішко заробляють... От і хвіксірують їх, видно пара-трійко десь загубилися і не голоснули  :lol:
   
Re: Петро победит на следующих выборах?

Шота Вєня забарився.
 Мо, класик стане у пригоді?

Не спить Петро, не спить в цей час
Петро забув про втому
Працює він, щоб кожен з нас
Міг жити по новому!

Птах®

пане Топо, в істинного  митця йде від серця. Істинний митець на заказ не працює.
От народився в мене панегірик, а тепер хз ще коли народиться. Тут мірятись нічим.
Концентрована мудрість явище не конвеєрне, це товар штучний
   
Re: Петро победит на следующих выборах?

это таки уже дно или дали буде ? автар, давай еще на бис :laugh:

та читайте ж скільки влізе. Може що й залишиться в голові)
   
Re: Петро победит на следующих выборах?

Да Юльку всє забилі вже...  :facepalm1: А Педро-підсвинки біблішко заробляють... От і хвіксірують їх, видно пара-трійко десь загубилися і не голоснули  :lol:

у тьоті Рози навіть питати не буду чи має докази щодо "баблішко заробляють". Неприємно мені спілкуватися з такою збоченою парсуною :sad:
   
Re: Петро победит на следующих выборах?

Яка перемога в Педри? Ви подуріли? Люди й так офуєвають, а ще два роки ріхворм при тому що МВФ вимагае щось робити а не імітувати роботу і не дає бабла... А бабло потрібне бо свинаргник звик добре жрать.

Подивiться резалти голосувалки. Отi 70% - то не пiдтримка порошенка. То канстатацiя факту. Не свiтить нiчого чаэчьке. Нi-чо-гоу.

Тому, як тiльки з'явиться РЕАЛЬНА альтернатива, не замурзана брудними грошима, тi 70% будуть в ii активi. Отаке.
   
Re: Петро победит на следующих выборах?

пане Топо, в істинного  митця йде від серця. Істинний митець на заказ не працює.
От народився в мене панегірик, а тепер хз ще коли народиться. Тут мірятись нічим.
Концентрована мудрість явище не конвеєрне, це товар штучний
Злився, бісова дитина, жалюгідний Птахів плагіатор.
 Може, тому що і сам 4см того?
 Не першовиток?

 То пригадай первинну мантру - "Гавріла бил прімєрним мужем", і продовжуй.
 Шоу маст гоу!
   
Re: Петро победит на следующих выборах?

Подивiться резалти голосувалки. Отi 70% - то не пiдтримка порошенка. То канстатацiя факту. Не свiтить нiчого чаэчьке. Нi-чо-гоу.

Тому, як тiльки з'явиться РЕАЛЬНА альтернатива, не замурзана брудними грошима, тi 70% будуть в ii активi. Отаке.
Сімдесят відсотків шоколак на фупі - то наслідок "незаангажованої модерації"... їх може бути і сто... а скільки в реальності?
 То, мабть, неважливо.
 Егеж?
   
Re: Петро победит на следующих выборах?

Сімдесят відсотків шоколак на фупі - то наслідок "незаангажованої модерації"... їх може бути і сто... а скільки в реальності?
 То, мабть, неважливо.
 Егеж?


а що поробиш?
54% українців підтримали Петра.
Ніхто не досягав такого успіху 8-) 
   
Re: Петро победит на следующих выборах?

Злився, бісова дитина, жалюгідний Птахів плагіатор.
 Може, тому що і сам 4см того?
 Не першовиток?

 То пригадай первинну мантру - "Гавріла бил прімєрним мужем", і продовжуй.
 Шоу маст гоу!

не чіпляйтесь і не нав'язуйтесь, пане Топо. Ви також парсуна не з приємних, як на мій смак.Можу ж я хоч в тирнеті обирати коло спілкування??
   
Re: Петро победит на следующих выборах?

Сімдесят відсотків шоколак на фупі - то наслідок "незаангажованої модерації"... їх може бути і сто... а скільки в реальності?
 То, мабть, неважливо.
 Егеж?

це самообман, пане Топо. Ну або політика така, щоб потім можна було покричати про неправельні підрахунки
   
Re: Петро победит на следующих выборах?

Тільки націоналісти здатні кардинально змінити стан речей в країні.

Така моя думка.

Подивіться на всі успішні країни - Польщу, Ізраїль, там правлять націоналісти.
   
Re: Петро победит на следующих выборах?

Сімдесят відсотків шоколак на фупі - то наслідок "незаангажованої модерації"... їх може бути і сто... а скільки в реальності?
 То, мабть, неважливо.
 Егеж?

а що поробиш?
54% українців підтримали Петра.
Ніхто не досягав такого успіху 8-) 

та ше й в першому турі.
Це показник (tu)
   
Re: Петро победит на следующих выборах?

Тільки націоналісти здатні кардинально змінити стан речей в країні.

Така моя думка.

Подивіться на всі успішні країни - Польщу, Ізраїль, там правлять націоналісти.

дурна думка, як на мою думку)
   
Re: Петро победит на следующих выборах?

Як казав найкращий реформатор совкової системи останніх років Каха Бендуідзе

«Я погано ознайомлений із політичними віяннями в Україні, але доки до влади не прийдуть радикали, я навіть сказав би, радикальні націоналісти, нічого не зміниться. Причому радикали прийдуть не тому, що вони дуже хочуть бути при владі, а тому що розуміють: ніхто інший не спроможний виконати цю чорну роботу, вони працюватимуть в ім’я України — вибачте за пишномовність. Це дасть змогу країні звестися на ноги. Без цього я не очікую серйозних покращень. Вважаю, на це потенційно здатні тільки радикальні націоналісти. І не лише в Україні, взагалі в світі на такі речі здатні ті люди, котрим болить національна ідея».

 2015
   
Re: Петро победит на следующих выборах?

це самообман, пане Топо. Ну або політика така, щоб потім можна було покричати про неправельні підрахунки
  Охендовський забезпечить? :lol:
   
Re: Петро победит на следующих выборах?

Петро победит на следующих выборах?

Не знаю - победит или не победит, но я за него точно голосовать не буду.
   
Re: Петро победит на следующих выборах?

Предложите идеальную кандидатуру, и расскажите почти Это лучше, и что Эта кандидатура реально сделала, или сделает кроме п***а-а
   
Re: Петро победит на следующих выборах?

Предложите идеальную кандидатуру, и расскажите почти Это лучше, и что Эта кандидатура реально сделала, или сделает кроме п***а-а
Кошулинський.
Скажи мені, що він гірший за Порошенка і я плюну тобі в око.
   
Re: Петро победит на следующих выборах?

Уровень дискуссии на уровне базарной бабы, пусть Кашулинский возглавит Свободу, и приведет ее в Раду, пусть покажет какой то уровень руководителя и руководства коллективом и какие то реальные результаты.  Я его сильно уважаю но для Президента маловато.  Президент не просто  уважаемая личность как человек, а должен уметь руководить и добиваться результатов не в идиальных условиях, в нашем реальном болоте из воров, популистов и не умных людей и часто врагов государства.
   
Re: Петро победит на следующих выборах?

та ше й в першому турі.
Це показник (tu)

Порифмопльотствую.

Сімдесят відсотків какао бобів
 – це чорний шоколад,
Гіркий, але смачнішого немає,
Хай довелось нам жити між рабів,
Ми обираєм шоколад,
Хай він гіркий, але в нас кращого немає.
   
Re: Петро победит на следующих выборах?

Тільки націоналісти здатні кардинально змінити стан речей в країні.

Така моя думка.

Подивіться на всі успішні країни - Польщу, Ізраїль, там правлять націоналісти.

Що за нацiоналiсти у нас? Хто такi? Був Чорновiл, ще декiлька людей. А зараз хто?
   
Re: Петро победит на следующих выборах?

Порифмопльотствую.

Сімдесят відсотків какао бобів
 – це чорний шоколад,
Гіркий, але смачнішого немає,
Хай довелось нам жити між рабів,
Ми обираєм шоколад,
Хай він гіркий, але в нас кращого немає.
треба щоб майстри хокку підключились. колись хвуп таке про хвьодорича і унітаз видавав, що я "підстолом" була.
   
Re: Петро победит на следующих выборах?

Президент не просто  уважаемая личность как человек, а должен уметь руководить и добиваться результатов не в идиальных условиях, в нашем реальном болоте из воров, популистов и не умных людей и часто врагов государства.
Нинішній добився видатних успіхів. Рівень життя переважної більшості опустив в 4 рази! Ось- успіх!
   
Re: Петро победит на следующих выборах?

Кошулинський.
Скажи мені, що він гірший за Порошенка і я плюну тобі в око.
нажаль виборці складаюсться не тільки з жителів львівщини, киiвщини і політикообізнаниx. підозрюю, шо більшість мешканців одесшини чи харківщини навіть не знає хто це.
   
Re: Петро победит на следующих выборах?

Що за нацiоналiсти у нас? Хто такi? Був Чорновiл, ще декiлька людей. А зараз хто?
Кошулинський, Білецький.
   
Re: Петро победит на следующих выборах?

нажаль виборці складаюсться не тільки з жителів львівщини, киiвщини і політикообізнаниx. підозрюю, шо більшість мешканців одесшини чи харківщини навіть не знає хто це.
Про шоколадного теж знали тільки що він з обрізаних і регіони заснував.
 Хто зна, як історія поверне.
   
Re: Петро победит на следующих выборах?

Ну не справдився шоколадний...
Треба йти вперед, розвиватись...

Не можна зациклюватися на одному і тому самому.

   
Re: Петро победит на следующих выборах?

Про шоколадного теж знали тільки що він з обрізаних і регіони заснував.
 Хто зна, як історія поверне.
я все свідоме життя цікавлюсь політикою, але не знала ні що він обрізаний (а звідки така інфа?) ні що він засновник пр. знала тільки, що він власник рошену, кум і друг ющенка, і при високих посадах більшість часу.
   
Re: Петро победит на следующих выборах?

Ну не справдився шоколадний...
Треба йти вперед, розвиватись...

Не можна зациклюватися на одному і тому самому.

бля...чувак..
скажу як є
я був про тебе дуже позитивної думки, але розчаровуєш
хулі ти "гниєш" на цьому форумі?
маєш собі там хатинку в селі і тішся
тут кожен третій має таке або може мати
але ти нав"язуєш своє бачення ситуації в країні, в якій не живеш
от мені  похуй, що там і як в польщі
хоча я на 75% поляк і там маса моїх родичів
мені - похуй
шариш?
я не лізу до них, поки не лізуть до нас
і всяким ващиковським треба нагадувати скільки часу вони протрималися проти гітлера
чи, бля, дати зелене світло кацапським танкам на твій газон?
сидиш там в спокої, то сиди тихенько
не маєш права нас вчити
без образ
   
Re: Петро победит на следующих выборах?

я все свідоме життя цікавлюсь політикою, але не знала ні що він обрізаний (а звідки така інфа?) ні що він засновник пр. знала тільки, що він власник рошену, кум і друг ющенка, і при високих посадах більшість часу.
  :gigi: Обрізані - це назва СДПУ(о)! В той час в народі їх по другому і не називали.   B-)

В 1998 году Порошенко получил депутатский мандат объединенной социал-демократической партии Украины (СДПУо). Посвятив фракции два года, Порошенко ушел, осознав, что главенствующие позиции в партии занимают Виктор Медведчук и Григорий Суркис, а не, как предполагалось, его сторонники Леонид Кравчук и Василий Онопенко. Уйдя из СДПУ, он основал собственную партию «Солидарность».

Далее: https://uznayvse.ru/znamenitosti/biografiya-petr-poroshenko.html

Створена в травні 1990 році під назвою Соціал-демократична партія України (СДПУ), зареєстрована 1 листопада 1991 року. Першим головою партії став Андрій Носенко.

Центральний друкований орган партії — «Наша газета +».

У 1995 році керівництво СДПУ прийняло рішення об'єднатися з Партією прав людини (Партією цивільних прав) і Партією справедливості. Лідером СДПУ був вибраний міністр юстиції Василь Онопенко, а його заступником — адвокат Віктор Медведчук.
27 квітня 1996 року на з'їзді СДПУ було ухвалене рішення перейменувати партію в Соціал-демократичну партію України (об'єднану) (СДПУ(о)).

На XIII з'їзді в жовтні 1998 року головою СДПУ(о) був вибраний Віктор Медведчук.
СДПУ(о) брала участь у парламентських виборах 1998 (4%), 2002 (6%) і 2006 року.

На парламентських виборах 1998 року отримала 4% голосів виборців. Фракцію СДПУ(о) у Верховній Раді очолив Євген Марчук. Проте невдовзі шляхи Марчука і СДПУ(о) розійшлися. Прихильники екс-прем'єра створили власну партію — Соціал-демократичний союз. А фракцію об'єднаних соціал-демократів у парламенті очолив Олександр Зінченко.

На президентських виборах 1999 року партія підтримала Леоніда Кучму.
На виборах до Верховної Ради України в 2002 році СДПУ(о) здобула 6,27% голосів. Парламентську фракцію об'єднаних соціал-демократів спочатку очолив Віктор Медведчук, а після його призначення керівником президентської адміністрації — Леонід Кравчук.

У кампанії 2004 року СДПУ(о) підтримувала Віктора Януковича.

На парламентских виборах 2006 року СДПУ(о) не змогла перебороти 3% бар'єр. Партія брала участь у виборах у складі блоку «Не так!», що одержав усього 257 106 голосів (1,01%).
Фракцію СДПУ(о) у Верховній Раді України 3 і 4 скликань в 1998–2006 очолював Леонід Кравчук. 26 квітня 2006 у зв'язку з поразкою СДПУ(о) на виборах Леонід Кравчук заявив про намір вийти з керівних органів партії й зайнятися суспільно-політичною діяльністю в більш вільному режимі, не будучи прив'язаним до однієї партії.

На 1 січня 2005 року кількість членів партії становила 405 тис. осіб.
Віктор Медведчук заявив про намір покинути пост голови СДПУ(о) ще 29 березня 2006 року, але зміна керівництва відбулася лише на XXI з'їзді партії (проводився у два етапи влітку 2007). 17 серпня 2007 головою СДПУ(о) був обраний Юрій Загородній.

Представники СДПУ(о) — спочатку Михайло Папієв, а згодом — і Нестор Шуфрич — увійшли до складу уряду Віктора Януковича. Проте в серпні 2007 року обидва вийшли з партії в зв'язку з наміром балотуватися до Верховної Ради за списком Партії регіонів. СДПУ(о) брати участь у виборах відмовилася, пояснюючи за тим, що вважає їх незаконними.
У 2007 році лідер СДПУ(о) Юрій Загородній заявляв, що в партії близько 20 тисяч реальних членів.
Сама СДПУ(о) оголошує себе лівоцентристською партією. Однак велика частина експертів відносить її до правих партій, або ж взагалі вважає її «позаідеологічною» організацією, що лобіює інтереси бізнесу, який належить кільком ключовим фігурам у лавах СДПУ(о). Очільників партії не раз звинувачували в належності до олігархії, сповідуванні авторитаризму і використанні у свої цілях кримінальних угруповань. Партія ці звинувачення відкидає.

  Все це відкрита інформація.
  Дивіться, хто де, коли, з ким і позбудетеся недолугих питань на зразок "А що Медведчук робив на мінських ?"

Останнє редагування: 11 листопада 2017 19:19:38 від Топа
   
Re: Петро победит на следующих выборах?
Geo

бля...чувак..
скажу як є
я був про тебе дуже позитивної думки, але розчаровуєш
хулі ти "гниєш" на цьому форумі?
маєш собі там хатинку в селі і тішся
тут кожен третій має таке або може мати
але ти нав"язуєш своє бачення ситуації в країні, в якій не живеш
от мені  похуй, що там і як в польщі
хоча я на 75% поляк і там маса моїх родичів
мені - похуй
шариш?
я не лізу до них, поки не лізуть до нас
і всяким ващиковським треба нагадувати скільки часу вони протрималися проти гітлера
чи, бля, дати зелене світло кацапським танкам на твій газон?
сидиш там в спокої, то сиди тихенько
не маєш права нас вчити
без образ

+
   
Re: Петро победит на следующих выборах?

+
----------->
А зараз нижче відповім Гаррі.
   
Re: Петро победит на следующих выборах?

бля...чувак..
скажу як є
я був про тебе дуже позитивної думки, але розчаровуєш
хулі ти "гниєш" на цьому форумі?
маєш собі там хатинку в селі і тішся
тут кожен третій має таке або може мати
але ти нав"язуєш своє бачення ситуації в країні, в якій не живеш
от мені  похуй, що там і як в польщі
хоча я на 75% поляк і там маса моїх родичів
мені - похуй
шариш?
я не лізу до них, поки не лізуть до нас
і всяким ващиковським треба нагадувати скільки часу вони протрималися проти гітлера
чи, бля, дати зелене світло кацапським танкам на твій газон?
сидиш там в спокої, то сиди тихенько
не маєш права нас вчити
без образ
Чувак, ти думаєш я не хотів би повернутися в Україну?
Але із-за таких 54% дебілів, я не можу цього зробити.
Україна, поки правлять баригі, рухається у прірву.

Коли я був у Львові, я зустрічався з різними людьми.
Починаючи від інтелігенції і закінчуючи маргіналами, бандитами в законі і злодіями.
ВСІ, від слова, ВСІ, казали, що є ХУЙОВО і що країна рухається в неправильному напрямку. Люди тікають з країни.

Знаменитий на весь Львів хірург, Андрій Папст говорив, що теперішні хірурги не вміють навіть швів наложити. Він пенсіонер, але його ще досих пір викликають на операції, бо нема кому робити складні операції.

Скрипачка в оперному театрі розповідала, що на роботу приймають дочок чиновників, які грати не вміють.

Бізнесмени розповідали, що змушені укривати доходи, бо тоді субсидії заберуть.

Вдумайся, чувак, людина, щоб вижити, працює на трьох роботах, але легально платить податки тільки з однієї роботи, бо якщо заплатить податок з трьох робіт, то заберуть субсидії.

Тобто політика субсидій спонукає до тіньової економіки, до укривання податків - це дорога у прірву, до зростання тіньової економіки.

І всі хають Порошенка і його банду - Ахметова, Медведчука, Шуфрича і інших любих друзів, регіоналів та друзів хуйло, Клімкіна і тд.

Корупція повернулася.
Після Майдану не було такої корупції, як зараз. Все вернулося до часів Януковича, а навіть і гірше.

І не треба мене, чувак, переконувати, що все заєбісь.
Все стає тільки хуйовіше.

І я підтримую парі з тобою, що Порошенко не буде другий раз президентом.

Щоб він тільки дожив до кінця свого першого строку.

P.S. І мені похуй, що ти про мене думаєш.


Останнє редагування: 11 листопада 2017 19:54:32 від білий хорват
   
Re: Петро победит на следующих выборах?

Але із-за таких 54% дебілів, я не можу цього зробити.
хм, і хто в 2014 мав би стати президентом, щоб ти повернувся?

нагадаю, що в казні після янука ніц не залишилося, і зразу війна почалася.
   
Re: Петро победит на следующих выборах?

Уровень дискуссии на уровне базарной бабы, пусть Кашулинский возглавит Свободу, и приведет ее в Раду, пусть покажет какой то уровень руководителя и руководства коллективом и какие то реальные результаты.  Я его сильно уважаю но для Президента маловато.  Президент не просто  уважаемая личность как человек, а должен уметь руководить и добиваться результатов не в идиальных условиях, в нашем реальном болоте из воров, популистов и не умных людей и часто врагов государства.

еще до того как будет озвучена эта идея тягныбок с орлыцей из него форшмак сделают,
после чего на пост президента останется единственная кандидатура казака Гаврилюка.
   
Re: Петро победит на следующих выборах?

Подивiться резалти голосувалки. Отi 70% - то не пiдтримка порошенка. То канстатацiя факту. Не свiтить нiчого чаэчьке. Нi-чо-гоу.

Тому, як тiльки з'явиться РЕАЛЬНА альтернатива, не замурзана брудними грошима, тi 70% будуть в ii активi. Отаке.
досить точно сказано.це люди ,які не за педру персонально,а проти того,що пробує влізти на сьогодні туди де сидить педро.Це голосувалка фактично ПРОТИ того контигенту претендентів.яких пробують тут їх пахолки попхати на місце зайнЯте педро.появиться реально альтернатива і 70 % перекочують на ту альтернативу,але НІЯК не на сьогоднішню шваль коло трону.
   
Re: Петро победит на следующих выборах?

бля...чувак..
скажу як є
я був про тебе дуже позитивної думки, але розчаровуєш
хулі ти "гниєш" на цьому форумі?
маєш собі там хатинку в селі і тішся
тут кожен третій має таке або може мати
але ти нав"язуєш своє бачення ситуації в країні, в якій не живеш
от мені  похуй, що там і як в польщі
хоча я на 75% поляк і там маса моїх родичів
мені - похуй
шариш?
я не лізу до них, поки не лізуть до нас
і всяким ващиковським треба нагадувати скільки часу вони протрималися проти гітлера
чи, бля, дати зелене світло кацапським танкам на твій газон?
сидиш там в спокої, то сиди тихенько
не маєш права нас вчити
без образ
(tu) чисто про батярськи (tu) без всякого сюсюкання (tu) такому новоспеченому 2полякові".що не бачить вже СВОГО,а лізе до ,тепер,чужого.нехай "ващиковських" на польських форумах попробує критикувати-думаю,що там йому накидають ,нам і не снилося скільки. :)
   
Re: Петро победит на следующих выборах?

Чувак, ти думаєш я не хотів би повернутися в Україну?
Але із-за таких 54% дебілів, я не можу цього зробити.
Україна, поки правлять баригі, рухається у прірву.

Коли я був у Львові, я зустрічався з різними людьми.
Починаючи від інтелігенції і закінчуючи маргіналами, бандитами в законі і злодіями.
ВСІ, від слова, ВСІ, казали, що є ХУЙОВО.

Знаменитий
тебе вже раз питали-счого ж ти революсіонер,якому(54% не дають) поїхав пиріжки жерти по гостях.юа не поїхав у палатки в києві здобуівати владу і міняти ситуацію,щоб потім вернутися?......хочеш почути чому? :D
   
Re: Петро победит на следующих выборах?

все йде до вибору меншого зла. Ну хто решта кандидатів? юля, ляшко, гриць, бойко, рабінович  це ж позорища за які притомна людина не проголосує
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія