Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Старожили, просвітіть

Старожили, просвітіть
Via

А хто це у нас SvitLana? Якась свіжопризвана набожна прихильниця Юльки а-ля Приятелька чи може чиясь реінкарнація з Цугендера?
Чого її так плющить останній тиждень?
   
Re: Старожили, просвітіть

А хто це у нас SvitLana? Якась свіжопризвана набожна прихильниця Юльки а-ля Приятелька чи може чиясь реінкарнація з Цугендера?
Чого її так плющить останній тиждень?

А тебе чого плющить  останній тиждень?  :punish:
   
Re: Старожили, просвітіть
Via

А тебе чого плющить  останній тиждень?  :punish:
Бо окупанти до землі лапи тягнуть, та й взагалі ситуація ахова.
   
Re: Старожили, просвітіть

А хто це у нас SvitLana? Якась свіжопризвана набожна прихильниця Юльки а-ля Приятелька чи може чиясь реінкарнація з Цугендера?
Чого її так плющить останній тиждень?
Ну про тебе те ж саме можна сказати.
Щось якось "попередні 5 років" з прокацапським кнуром тебе тут майже було не видно й не чутно.
   
Re: Старожили, просвітіть

А хто це у нас SvitLana? Якась свіжопризвана набожна прихильниця Юльки а-ля Приятелька чи може чиясь реінкарнація з Цугендера?
Чого її так плющить останній тиждень?
1. SvitLanа я  чітко пам"ятаю ще за часів Швєти і Слава.
2. Вона не є набожною прихильнецею Юлі.
3. SvitLanа має завжди свою думку.
4. Плющить насправді тебе, чому і підтвердження відкриття цієї гілки.
І не намагайся влаштувати її цькування. Одна вже спробувала. Тільки мурчить десь тихенько.
   
Re: Старожили, просвітіть

Бо окупанти до землі лапи тягнуть, та й взагалі ситуація ахова.

Так SvitLana за Юлю і проти окупантів, які до землі лапи тягнуть!  :-)o
   
Re: Старожили, просвітіть
Via

Ну про тебе те ж саме можна сказати.
Щось якось "попередні 5 років" з прокацапським кнуром тебе тут майже було не видно й не чутно.
З кольором моїх політичних штанів питань наче ні в кого нема.
То вона з команди юльків чи якийсь самостійний горе-аматор?
Потім поясню, чому питаю.
   
Re: Старожили, просвітіть

Бо окупанти до землі лапи тягнуть, та й взагалі ситуація ахова.

Так якщо вона прихильниця Юлі, то теж має ж виступати проти продажу землі. Ви ж в цьому питанні маєте бути однодумцями, ні?
   
Re: Старожили, просвітіть

1. SvitLanа я  чітко пам"ятаю ще за часів Швєти і Слава.
2. Вона не є набожною прихильнецею Юлі.
3. SvitLanа має завжди свою думку.
4. Плющить насправді тебе, чому і підтвердження відкриття цієї гілки.
І не намагайся влаштувати її цькування. Одна вже спробувала. Тільки мурчить десь тихенько.
ну я бачу від нею наглухо упороту тему про жовті пов'язки. Важко таку людину назвати адекватною
   
Re: Старожили, просвітіть

Ну про тебе те ж саме можна сказати.
Щось якось "попередні 5 років" з прокацапським кнуром тебе тут майже було не видно й не чутно.
Це правда. Свобода створена для провокацій та боротьби з Юлькою. Ну а Кнурь був свій. Тільки шкода, що рядові свободівці голови склали, а верхівка, та й підпанки їхні, тільки прапорами  та смолоскипами годні розмахувати і піаритись на справжніх патріотах.
   
Re: Старожили, просвітіть

Нах тебе все эти Юлько-Зеботы  нужны
лучше уж со столбом телеграфным общаться чем с ними
   
Re: Старожили, просвітіть

1. SvitLanа я  чітко пам"ятаю ще за часів Швєти і Слава.

Здається вони її забанили чи не в ніколи...
   
Re: Старожили, просвітіть

А хто це у нас SvitLana? Якась свіжопризвана набожна прихильниця Юльки а-ля Приятелька чи може чиясь реінкарнація з Цугендера?
Чого її так плющить останній тиждень?
+=================================================================+
А ти можеш пояснити чого педрил так плющить вже піврку від вибору українців?
Чи вони тіко педрил вважають україцями?
   
Re: Старожили, просвітіть
Via

1. SvitLanа я  чітко пам"ятаю ще за часів Швєти і Слава.
2. Вона не є набожною прихильнецею Юлі.
3. SvitLanа має завжди свою думку.
4. Плющить насправді тебе, чому і підтвердження відкриття цієї гілки.
І не намагайся влаштувати її цькування. Одна вже спробувала. Тільки мурчить десь тихенько.
О, дякую!
1. Чомусь не пам'ятаю, чи вона нечасто дописувала
2. Прихильниця Зеленського нині чи ні?
3. Це добре, хіба ж хто проти. Але щось у неї з досвідом негусто. Наче новачок поводиться. Чи ворог.
4. Не буду я її цькувати, зараз збігаю дитя зі школи заберу і прочитаю їй лекцію про багатовекторність української політики. А то вона смішно виглядає в своїй позі.
   
Re: Старожили, просвітіть

ну я бачу від нею наглухо упороту тему про жовті пов'язки. Важко таку людину назвати адекватною

Адекватний, а що ти робив під час майдану?

В гамериці гнівно клеймив ?
   
Re: Старожили, просвітіть

Це правда. Свобода створена для провокацій та боротьби з Юлькою. Ну а Кнурь був свій. Тільки шкода, що рядові свободівці голови склали, а верхівка, та й підпанки їхні, тільки прапорами  та смолоскипами годні розмахувати і піаритись на справжніх патріотах.
Свобода в повному гівні через Тягнисрака та Фаріон.
Плюс гасла "лівацько-соціалістичні".
Якби були справжнею "правою партією" у них би було набагато більше прихильників.
Я думав, що Кошулинський виправить ситуацію та все піде в правильному напрямку.
Але ні, знову цю КДБшну потвору Фаріон почали "з клітки" випускати в ключові моменти. :facepalm:  8-:
   
Re: Старожили, просвітіть

Бо окупанти до землі лапи тягнуть, та й взагалі ситуація ахова.
   Похоже, нашу Вию скажени юльки покусали. Шо? Нет, это был не я.
   
Re: Старожили, просвітіть

1. SvitLanа я  чітко пам"ятаю ще за часів Швєти і Слава.
2. Вона не є набожною прихильнецею Юлі.
3. SvitLanа має завжди свою думку.
4. Плющить насправді тебе, чому і підтвердження відкриття цієї гілки.
І не намагайся влаштувати її цькування. Одна вже спробувала. Тільки мурчить десь тихенько.

Тигрик, заради Бога!

І SvitLanа, і Вію плющить з абсолютно однаковою силою. Тільки SvitLanа за ЗЕ, а Вію - проти!

Так цікаво за цим спостерігати....
   
Re: Старожили, просвітіть

Свобода в повному гівні через Тягнисрака та Фаріон.
Плюс гасла "лівацько-соціалістичні".
Якби були справжнею "правою партією" у них би було набагато більше прихильників.
Я думав, що Кошулинський виправить ситуацію та все піде в правильному напрямку.
Але ні, знову цю КДБшну потвору Фаріон почали "з клітки" випускати в ключові моменти. :facepalm:  8-:
Та я добре знаю багатьох свободівців і на різних рівнях. Піарщики дешеві, брехуни і екзальтовані слиноплюї. Низи патріотичні. Є трохи. Бо вже відвертаються від цих кремлівських маріонеток. Я поважаю Вію за те, що вона призналася, що голосувала за Петра. Вією теж користуються, схоже. Була у них установка на Петра.
Чомусь Кошулинському райадміністрації надавали свої зали для виступів, в порушення  законодавства. Було таке.
   
Re: Старожили, просвітіть

Тигрик, заради Бога!

І SvitLanа, і Вію плющить з абсолютно однаковою силою. Тільки SvitLanа за ЗЕ, а Вію - проти!

Так цікаво за цим спостерігати....
Я не можу сказати, що СвітЛана за Зе. Що жорстко проти Петра, то це так.
   
Re: Старожили, просвітіть

Я не можу сказати, що СвітЛана за Зе. Що жорстко проти Петра, то це так.

Нє. Погляд зі сторони - всі ініціативи ЗЕ, навить зовсім упороті, підтримуються нею безапеляційно.
Так що таки за ЗЕ.
   
Re: Старожили, просвітіть

Я не можу сказати, що СвітЛана за Зе. Що жорстко проти Петра, то це так.
Смищные. Когда наконец выскажетесь "за" кого вы?
За батткивщину не предлагать.
   
Re: Старожили, просвітіть
RSP

Бо окупанти до землі лапи тягнуть, та й взагалі ситуація ахова.
Вія, у тебе всі окопанти. Хочеш землю? Міняю свої  незалежні українські чудові чотири гектари землі на твою комуністичну окопантську квартирку в Києві. Можна без ремонту.
По руках?
   
Re: Старожили, просвітіть

Смищные. Когда наконец выскажетесь "за" кого вы?
За батткивщину не предлагать.
Якщо вам цікаво, перечитайте мої пости. Я за Юлію Тимошенко. І ніколи цього не приховувала.
   
Re: Старожили, просвітіть

О, дякую!
1. Чомусь не пам'ятаю, чи вона нечасто дописувала
2. Прихильниця Зеленського нині чи ні?
3. Це добре, хіба ж хто проти. Але щось у неї з досвідом негусто. Наче новачок поводиться. Чи ворог.
4. Не буду я її цькувати, зараз збігаю дитя зі школи заберу і прочитаю їй лекцію про багатовекторність української політики. А то вона смішно виглядає в своїй позі.
Повністю Вас підтримую - українцям від неї дуже разить.
 Вона якимись набігами працює на форумах, може її залучають на періоди. А оскільки їй як і Мирославі, треба "заробити на  Албанію", то аж задуже старається. Ті "старання" якісь зовсім неадекватні, як і у Мирослави. Обидві у мене у парі йдуть.
   
Re: Старожили, просвітіть
RSP

Я не можу сказати, що СвітЛана за Зе. Що жорстко проти Петра, то це так.

Значить розумна і порядна людина.
   
Re: Старожили, просвітіть

Та я добре знаю багатьох свободівців і на різних рівнях. Піарщики дешеві, брехуни і екзальтовані слиноплюї. Низи патріотичні. Є трохи. Бо вже відвертаються від цих кремлівських маріонеток. Я поважаю Вію за те, що вона призналася, що голосувала за Петра. Вією теж користуються, схоже. Була у них установка на Петра.
Чомусь Кошулинському райадміністрації надавали свої зали для виступів, в порушення  законодавства. Було таке.

Давай не будемо про порушення, ок?

Бо на моїх очах перед останніми виборами роздавали бабцям гроші від Батьківщини, стидливо загорнуті у передвиборчу рекламну брошюру. Навіть в приміщення нікого не запрошували, а просто винесли стол на двір та до них набігла черга зі старушок.

А бапці відходили від столика, та діставали при всіх ті гроші з буклетів, ховаючи по карманах. На очах у ізумльонной публіки.

Всього було на тих виборах, давай краще не згадувати. там один краще іншого був. Проби не було на кому ставити.

Останнє редагування: 15 листопада 2019 13:39:06 від шуша
   
Re: Старожили, просвітіть

Світлана , як на мене, є занадто агресивною дописувачкою....    я взагалі не розумію, як так можна буквально вгризатися в горло іншим проукраїнським дописувачам тільки на основі  того, що вони є прибічниками іншого політичного лідера?  ми знаємо один одного тут вже давно, коли ми були на одній стороні ( за одного лідера,  того ж Ющенка), сьогодні по різні...   я можу сперечатися, але ніколи не стану ображати того ж Бартку, Лірника, Мирославу чи Єлку...  так проблеми не вирішуються...   тим більше я довіряю деяким дописувачам на ФУПі більше, ніж їхнім політичним лідерам....   а от Світлана, схоже, тут не для консолідації української нації, а для її роздраю, имхо...


Останнє редагування: 15 листопада 2019 13:36:32 від ценительница алей
   
Re: Старожили, просвітіть

Повністю Вас підтримую - українцям від неї дуже разить.
 Вона якимись набігами працює на форумах, може її залучають на періоди. А оскільки їй як і Мирославі, треба "заробити на  Албанію", то аж задуже старається. Ті "старання" якісь зовсім неадекватні, як і у Мирослави. Обидві у мене у парі йдуть.
Ти краще мовчи. Мирослава має можливість подорожувати світом завдяки тому, що що має гарну роботу і гарну дитину. У Світлани дача в Албанії. А ти по собі рівняєш, заробляючи на кнурофермі.
   
Re: Старожили, просвітіть

Якщо вам цікаво, перечитайте мої пости. Я за Юлію Тимошенко. І ніколи цього не приховувала.
Щодо вас у меня нет сомнений. Практически нормальный юлек. И, конечно, если Юля станет поддерживать пороха или ещё кого (сттуативно, конечно!), вы последуете за линией партии.
А вот за свету тревожно как-то. Там сложнее имхо.

Останнє редагування: 15 листопада 2019 13:44:55 від Observer
   
Re: Старожили, просвітіть

Давай не будемо про порушення, ок?

Бо на моїх очах перед останніми виборами роздавали бабцям гроші від Батьківщини, стидливо загорнуті у передвиборчу рекламну брошюру. Навіть в приміщення нікого не запрошували, а просто винесли стол на двір та до них набігла черга зі старушок.

А бапці відходили від столика, та діставали при всіх ті гроші з буклетів, ховаючи по карманах. На очах у ізумльонной публіки.

Всього було на тих виборах, давай краще не згадувати. там один краще іншого був. Проби не було на кому ставити.
Ми тут про Свободу.
   
Re: Старожили, просвітіть

Щодо вас у меня нет сомнений. Практически нормальный юлек. И, следовательно, если Юля станет поддерживать пороха или ещё кого (сттуативно, конечно!), вы последуете за линией партии.
А вот за свету тревожно как-то. Там сложнее имхо.
Не говоріть дурниць. Юля ніколи не підтримає Пороха. І да, я розділяю партію і Юлю. Юля для мене авторитет, справді.
   
Re: Старожили, просвітіть

Ми тут про Свободу.
Взагалі-то тема про юльків, нє? :)
   
Re: Старожили, просвітіть

Взагалі-то тема про юльків, нє? :)
Нє.
   
Re: Старожили, просвітіть

дєвачькі, не лайтесь
обніміться краще і поплачте
над ненею... 8-)
   
Re: Старожили, просвітіть

Не говоріть дурниць. Юля ніколи не підтримає Пороха. І да, я розділяю партію і Юлю. Юля для мене авторитет, справді.
Never say never))
   
Re: Старожили, просвітіть

Нє.
Обґрунтуйте.
Шановна via відкрила тему саме про юльків(і прімкнувших к нім)
   
Re: Старожили, просвітіть
Via

Never say never))
О, десь про те саме я і хотіла докладненько розтлумачити.
   
Re: Старожили, просвітіть
RSP

Обґрунтуйте.
Шановна via відкрила тему саме про юльків(і прімкнувших к нім)
Так порохоботи значно дурніші і нікчемніші.
Лікувати потрібно саме цих нещасних довірливих людей.
А юльки і інші вони ніби не страдають психічними розладами.
   
Re: Старожили, просвітіть

ТС, є жінки, а є хабалки (навіть не знаю україномовного відповідника))).
З останніми спілкуватися - себе не поважати.
Тому просто поставте її в ігнор.
Побачите, наскільки ФУП стане для вас чистішим.  :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія