Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Бюджетна подорож по Європі (фотозвіт) Чехія-Австрія-Італія-Хорватія

Правильно.
Кредити в Польщі дають на таких вигідних умовах (2,90% річних), що людина, чесно працюючи, платячи всі податки, утримуючи на одну зарплату сім'ю з трьох осіб, двох псів і рибок, може дозволити собі кожного року на відпустку по Європі.

Власне і про це тема, як дешево, бюджетно, можна подорожувати по Європі.
Я в кінці підіб'ю всі гроші, скільки ми потратились на відпустку.
Ви будете шоковані, як мало.

Ну що можу сказати. В Польщі люди живуть. А в нас виживають.

Якщо людина у нас має купу кредитів з нашими відсотками, то хєр куди вона поїде..
   
А як з комарями в тих альпійських шато?
Як на другий раз поїдете до Відня, раджу розшукати будинок Гундертвассера. Воно того вартує, як і магазин-кав ярня напроти в стилі Клімпта і Гундертвассера.
А ще у Відні є вулиця Кульчицкі-гассе з відомою кав'ярнею і пам ятник українським козакам.
   
На Моравi нормальне вино купив ?, в Празi популярнi приколи типа таких-                                                                                                                                   
   
Ну що можу сказати. В Польщі люди живуть. А в нас виживають.

Якщо людина у нас має купу кредитів з нашими відсотками, то хєр куди вона поїде..
Гнати в шию треба бариг, які сіли на старі схеми і потоки та п'ють кров з людей.
   
Гнати в шию треба бариг, які сіли на старі схеми і потоки та п'ють кров з людей.

Хто це буде робити, коли більшість активних людей залишили Україну ?
   
А як з комарями в тих альпійських шато?
Як на другий раз поїдете до Відня, раджу розшукати будинок Гундертвассера. Воно того вартує, як і магазин-кав ярня напроти в стилі Клімпта і Гундертвассера.
А ще у Відні є вулиця Кульчицкі-гассе з відомою кав'ярнею і пам ятник українським козакам.
Ми з собою взяли Raid від комарів, який включили на ніч, але якось не було зовсім комарів. Сиділи вечером за столиком на балконі, ніхто не кусав.
   
На Моравi нормальне вино купив ?, в Празi популярнi приколи типа таких-                                                                                                                          Показати зображення...       
Нє, ну я зразу сказав, що мені вино 2015 року розливу.
Та і вони бачили нашу машину на польських номерах.
А до дому ми купили собі вино в пляшці також 2015 року.
   
А ось так в Альпах возять і згружають лісові колоди.
Одна людина, яка і водій, і відразу грузчик.


   
А це кемпінг, в якому в основному датчани і голандці

   
Нє, ну я зразу сказав, що мені вино 2015 року розливу.
Та і вони бачили нашу машину на польських номерах.
А до дому ми купили собі вино в пляшці також 2015 року.
Цей врожай цьогорiчний ще крутiший повинен бути, дуже спекотно та сухо було, треба було просити пiзднього збору врожаю,та пiдвищоноi солодкостi, вино як нектар,але скiльки б не випив на ранок голова свiжа, правда е,що на Моравi дiйсно добре,навiть з перших рук коштуе не дешево.
   
Маленький датчанин

   
Сказка...
   
А туалеты в лесу есть?
   
Познайомились з одною голандкою.
В неї дочка дуже подібна була на нашу, тільки на рік старша.
Дочку звали Souvi. А маму не знаю як.  :D
Подарувала нашій малій шарік.
Дуже привітні іноземці.
Сказала, що в Голандії зовсім не має гір і тому вони їздять в Австрію.
А ще вона тут працює, рецепціоністкою в таборі.


   
А туалеты в лесу есть?
Чесно кажучи, не бачив.
По ідеї повинні бути біотуалети.
   
Далі ми йшли, йшли і дійшли до такої таблички.
Приватна нерухомість.
Думали, що далі вхід заборонений, але ні, можна було йти далі, тільки для тих, хто з псами, треба було псів брати на поводок.

   
Ми зайшли на територію і що ж ми там побачили?

   
А побачили ми там австрійську Milku, яка паслась на галявині.  :D

Хто любить чеколядкі Milka?
Ось так вони продукуються...  :D

   
А це будинок господаря Мілки

   
супер! дякую, дуже цікаво!
а на якій мові спілкувались з хазяями? Ви розмовляєте німецькою?
   
супер! дякую, дуже цікаво!
а на якій мові спілкувались з хазяями? Ви розмовляєте німецькою?
Ні, на ломаній англійській (з моєї сторони). Хазяї дуже добре говорили англійською.
   
Жінка підійшла ближче до корів, хотіла їх погладити, вони повставали і почали йти до неї.
Жінка перестрашилась і озираючись почала тікати   :D


   
Вид з нашого готелю

   
Ні, на ломаній англійській (з моєї сторони).
збираюсь теж незабаром до Австрії - і мовне питання бентежить найбільше. якщо я на ломаній англ ще зможу щось сказати, то не впевнена, що зрозумію відповідь на такій же ломаній англ:))
(а написи німецькою у Відні просто вводять в ступор   ;o  - я їх навіть прочитати не можу. Дублювання англійською на фотках не побачила:(
Наскільки реально не спілкуватися з аборигенами взагалі?:)
   
збираюсь теж незабаром до Австрії - і мовне питання бентежить найбільше. якщо я на ломаній англ ще зможу щось сказати, то не впевнена, що зрозумію відповідь на такій же ломаній англ:))
(а написи німецькою у Відні просто вводять в ступор   ;o  - я їх навіть прочитати не можу. Дублювання англійською на фотках не побачила:(
Наскільки реально не спілкуватися з аборигенами взагалі?:)
У Відні стільки іноземців, що я впевнений, що там всі знають англійську.
На ломаній англійській реально можна порузумітися.
   
На другий день я по карті знайшов недалеко якесь озеро і ми рано-раненько поїхали туди.
Яка краса була...
Тиша, спокій, чисте повітря і озеро з качечками...

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія