Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В імейлі співробітникам Ілон Маск попередив про можливість банкрутсва SpaceX.

Хочеш в бан?

Мова про мене, чи про Маска?
намьок на "образу"?

Так ти скажи, що образився - я вибачусь!  ))


Просто зараз така ситуація на фуп - можна срати на форумі що захочешь, і якщо тобі у морду лиця кажуть що ти серун - то ти пишешь доповідь що тебе образили?
Нє?
   
Якщо б я мав цей час а також знав що я працюю над дуже перспективним проектом та вирішую задачі які до мене ніхто ще не вирішував то звичайно працював би........  Якщо мене виженуть на вулицю через те що я не впорався з задачею яка для інших взагалі непосильна, то я зможу дуже легко влаштуватись куди завгодно...........

Ну от такі і підняли Маска. Дали йому на собі заробити.
   
Ну от такі і підняли Маска. Дали йому на собі заробити.

Мене Маск, як особистість взагалі мало цікавить.......... мене проекти цікавлять.........
   
намьок на "образу"?

Так ти скажи, що образився - я вибачусь!  ))

На кого ображатись - на якогось прищавого бота? Тому що лише боти на рівному місці переводять тему на співрозмовника. Тому ботів потрібно банити.
   
Как чувака от Маска корчит  :lol:
   
Мене Маск, як особистість взагалі мало цікавить.......... мене проекти цікавлять.........

Ну так шли резюме. Покинь свою сім‘ю і побатракуй на Маска. Якщо в тебе така несримна тяга підзаробити на собі Маску ще трохи грошей.
   
Він хоче щоб найбільш наворочені та найскладніші в світі двигуни Раптор йому штампували як пиріжки............ .... Минулий віце по цій проблемі не справився з цією практично неможливою задачею, але мовчав......... тепер його буцанули, перевірили, і виявили непосильність задачі..........

Тож Маск і почав махати нагайкою та рвати все щоб вмотивувати інженерів так би мовити.........

Елон Маск - авантюрист. Його компанії були і є збитковими та існували лише на довірі інвесторів до нових технологій.

SpaceX - виключення бо його фінансує фактично NASA.
   
На кого ображатись - на якогось прищавого бота? Тому що лише боти на рівному місці переводять тему на співрозмовника. Тому ботів потрібно банити.

нащьот прищавого - то мабуть воно зараз тебе пече та проблема - чив таке: у кого що болить, той про те і говорить?

А от нащьот ботів - то ти один з перших у списку!
Та надиво дуже скушний і тупий...
Тому без варіантів - заношу тебе у ігнор..


ПС. Тобто - не  пиши у мою адресу, не займайся самодрочєвом - я не бачу шо ти там пишешь.



Останнє редагування: 2 грудня 2021 21:11:14 від kleynod
   
Как чувака от Маска корчит  :lol:

Та пофіг мені той гламурний Маск.

Мене просто смішить, як люди не маючи поняття хто такий Маск і яким чином він огламурився, підносять його до небес. Як генія всіх часів і народів.
   
Ну так шли резюме. Покинь свою сім‘ю і побатракуй на Маска. Якщо в тебе така несримна тяга підзаробити на собі Маску ще трохи грошей.

У мене свої проекти..... нема часу тими займатись........ продовжу спостерігати збоку...... та і взагалі, як ти кажеш - тема не про мене...........
   
нащьот прищавого - то мабуть воно зараз тебе пече та проблема - чив таке: у кого що болить, той про те і говорить?

А от нащьот ботів - то ти один з перших у списку!
Та надиво дуже скушний і тупий...
Тому без варіантів - заношу тебе у ігнор..

 (tu)

Це найкраще що ти міг зробити.
   
Елон Маск - авантюрист. Його компанії були і є збитковими та існували лише на довірі інвесторів до нових технологій.

SpaceX - виключення бо його фінансує фактично NASA.

Бо НАСА ця співпраця вигідніша навіть чим самому СпейсХ
   
Елон Маск - авантюрист. Його компанії були і є збитковими та існували лише на довірі інвесторів до нових технологій.

SpaceX - виключення бо його фінансує фактично NASA.


Тюю...
Якщо ти такий вумний, то зроби такий проект аби НАСА платила тобі!

пс. До твого відома НАСА платить і Боінгу, і Рокетдаймам. І не тільки.
   
Елон Маск - авантюрист. Його компанії були і є збитковими та існували лише на довірі інвесторів до нових технологій.

SpaceX - виключення бо його фінансує фактично NASA.


Зараз отримаєш:


Как чувака от Маска корчит  :lol:


 :gigi:
   
https://www.youtube.com/watch?v=nhllZWfnXKQ

В даному випадку це ти ганяєшся за мною.

 :gigi:
   
О хорошем..
Астранавтов доставляет..
Грузовик отличный..
И интернет мировой в скором времени..
Про машины - тесла не скажу.. но тренд удачный..
Кто то оспорит? О тож..
Марс .. посмотрим..
Не, верней так.. вот когда полетит, тогда и пагаварим
   
О хорошем..
Астранавтов доставляет..
Грузовик отличный..
И интернет мировой в скором времени..
Про машины - тесла не скажу.. но тренд удачный..
Кто то оспорит? О тож..
Марс .. посмотрим..
Не, верней так.. вот когда полетит, тогда и пагаварим

Марс - тупа, але досить гучна та смілива мета для мрійників-ідіотів........... А от справа якою він досягає ціє мети: Зробити космос доступним для масового споживача - дуже добра  (tu)
   

И интернет мировой в скором времени
Это и есть источник проблемы в Starlink бабла влуплено много $ если сдвинется график запусков Starship будут финансовые проблемы
   
Бо НАСА ця співпраця вигідніша навіть чим самому СпейсХ


Звичайно вигідніша. Тому що в NASA всі працівники це високооплачувані держслужбовці, з відповідними комфортними умовами роботи, пакетами бенефітів, пенсіями, страховками, профспілками, своїми правами і таким іншим.

А у Маска безправні безіменні і безголосі роботяги, з яких витискують всі соки. Які доводять до розуму розробки того самого NASA від яких в свій час відмовились. Як від безперспективних. А за це отримують голу зарплату і пєнделя під задницю в будь який момент.

І робиться це в спартанських умовах, часто просто «на коліні».

Звісно що рентабельність в Маска буде вищою.

Але навіть не це основне. Проекти Маска для NASA то була база/реклама щоб зірвати значно більший куш. І він вже зірвав, за рахунок виходу на паблік. А от наступний етап - вихід на СВІТОВЕ ФІНАНСУВАННЯ вже забуксував. Тому йому світить банкрутство.

Останнє редагування: 2 грудня 2021 21:20:46 від Маковій
   
Він ледь не збанкрутував через проблеми з масовим виробництвом 3

Тут подібна проблема замайоріла новими фарбами ....... все ж таки раптори - трохи складніша річ чим 3
   
Він ледь не збанкрутував через проблеми з масовим виробництвом 3

Тут подібна проблема замайоріла новими фарбами ....... все ж таки раптори - трохи складніша річ чим 3

Чого в Маска не відбереш, це те що в нього геніальна чуйка на перспективний бізнес і ВЧАСНО скинути безперспективні активи. Що він неодноразово демонстрував. Або за ним стоять якісь невідомі генії менеджменту, а він лише торгує фейсом. І він/вони геніальний менеджер. Уміє витискувати з роботяг всі соки до останньої краплі.

У нього всі проекти стартували важко і були в якийсь час на грані банкрутства. І ПейПел, і Тесла, і СпейсХ.

Але він вірно вибрав свою основну стратегію - підсадити всі свої бізнеси на державне фінансування/субсидії.

А ще він мислить ВЕЛИКИМИ КАТЕГОРІЯМИ. Він працює виключно над ГЛОБАЛЬНИМИ ПРОЕКТАМИ. В перспективі отримати СВІТОВЕ ФІНАНСУВАННЯ. З останнім в нього, як виглядає, не зовсім складається.
   
ЧАСНО скинути безперспективні активи
Угу типа Paypal  :lol:
   
О хорошем..
Астранавтов доставляет..
Грузовик отличный..
И интернет мировой в скором времени..
Про машины - тесла не скажу.. но тренд удачный..
Кто то оспорит? О тож..
Марс .. посмотрим..
Не, верней так.. вот когда полетит, тогда и пагаварим

Ніхто не заперечує його напрацювань. Вірніше, його інженерів.

Так, старі ракети підмарафетив, літають пристойно. Але нічого принципово нового там немає. У всякому випадку в принципах роботи двигунів. Довів до розуму управління тими двигунами. Первісних інженерів які доводили і запускали перші ракети Маска він повиганяв, їх імен ніхто не знає. Це все одно, якби оголосили, що Хрущов запустив перший супутник. І більше ніхто.

Тесла… Купив вже ГОТОВИЙ ПРОЕКТ. Попередніх розробників і власників вигнав. Сьогодні це все Маск. Як «лампочка Ілліча».

Супутниковий інтернет. Знову таки нічого нового. Від існував задовго до Маска. Маск лише ХОЧЕ зробити його МАСОВИМ. Але це не так просто. Тому що в Маска це в якійсь мірі СТАЦІОНАРНИЙ інтернет. Потрібен досить енергоємний і габаритний спеціальний ресівер. Плюс нестабільний - якась гроза і інтернету немає. А народ вже звик до мобільного і щоб в кишені. Для віддалених МАЛОЗАСЕЛЕНИХ районів підійде. Для великих скупчень людей навряд.

Марс - то класичний мухльож.
   
Угу типа Paypal  :lol:

От із ПейПелом він чи не єдиний раз продешевив. Міг би продати трохи пізніше в рази дорожче.

А свій попередній бізнес він продав якраз дуже вчасно і надзвичайно дорого, просто неймовірно дорого. Якраз в часи доткомів, коли все у всіх повалилось і обезцінилось. А Маск якось умудрився продати свій бізнес неймовірно дорого. За разунок цієї продажі він зміг купити і розвинути стартап, який ми тепер знаємо під назвою ПейПел. Який також важко стартував і був на грані банкрутства. Але якось відпетляли. Вливаючи туди на старт масу грошей.

От тому і є підозри, що «Ілон Маск» визначально є якийсь груповий проект товстосумів. Щось дуже вже складно і СТРІМКО все виходить в емігранта в Канаду із Південно Африканської Республіки, який в свій час чистив котли в Канаді, а потім із студента ракетою злетів на бізнес вершини.
   
Ніхто не заперечує його напрацювань. Вірніше, його інженерів.

Так, старі ракети підмарафетив, літають пристойно. Але нічого принципово нового там немає. У всякому випадку в принципах роботи двигунів. Довів до розуму управління тими двигунами. Первісних інженерів які доводили і запускали перші ракети Маска він повиганяв, їх імен ніхто не знає. Це все одно, якби оголосили, що Хрущов запустив перший супутник. І більше ніхто.

Ну а це вже на рівні кацапських тролів що зі скрежетом слідкують за успіхами спейсх: спроба безапеляційно применьшити вже зроблене, усвідомлено не називаючи при цьому ключові досягнення, та не маючи навіть найменьшої уяви що і як робив спейсх
   
Але навіть не це основне. Проекти Маска для NASA то була база/реклама щоб зірвати значно більший куш. І він вже зірвав, за рахунок виходу на паблік. А от наступний етап - вихід на СВІТОВЕ ФІНАНСУВАННЯ вже забуксував. Тому йому світить банкрутство.

SpaceX - частная компания, в паблик не выходила.
   
Проблеми з виробництвом двигунів Raptor.

https://spaceexplored.com/2021/11/29/spacex-raptor-crisis/
Все таки метанові двигуни не такі прості, як видавалось.

Фсё, сдулся свадебный генерал без господдержки?
   
Ну а це вже на рівні кацапських тролів що зі скрежетом слідкують за успіхами спейсх: спроба безапеляційно применьшити вже зроблене, усвідомлено не називаючи при цьому ключові досягнення, та не маючи навіть найменьшої уяви що і як робив спейсх

Я в курсі всіх ВІДКРИТИХ деталей тих розробок. Але щоб описати все в детялях, то буде робота як Маска 16-18 годин на добу. Тому я пишу лише тезово. Поки є трохи вільного часу. І то, цей час вже закінчився.

І я не заперечую того, що дійсно зробив Маск. Я лише описую ЯКИМ ЧИНОМ він того досяг. А це надзвичайне видавлювання соків із своїх працівників і назвичайно жорстке поводження із ним.
   
подібні страшилки сприймаю лише як мотивацію для інженерів
   
Вірно. Видно Маск вирішив трохи окешити і заникати якусь частину тих шерз, яких назбиралось за трильйон. Тому що незабаром шерхолдери і уряди почали б вже запитувати про конкретні ОБІЦЯНІ результати.

Все смешал в кучу. Шерхолдеров и уряды и обкешивание акций … :facepalm:

Какое отношение уряды имеют к Тесле, часть акций которой Маск обкешил.
И какие обязательства у него по Тесле к шерхолдерам? Которые заработали на Тесле больше чем на любых других инвестициях.

Или ты не отличаешь Теслу от SpaceX???
   
Ну а це вже на рівні кацапських тролів що зі скрежетом слідкують за успіхами спейсх: спроба безапеляційно применьшити вже зроблене, усвідомлено не називаючи при цьому ключові досягнення, та не маючи навіть найменьшої уяви що і як робив спейсх

Оголоси КЛЮЧОВІ досягнення. Тобто, що ПРИНЦИПОВО НОВОГО було зроблено Маском.

Ніхто не заперечує його досягнень в доведенні до розуму попередніх чужих розробок.
   
Я в курсі всіх ВІДКРИТИХ деталей тих розробок. Але щоб описати все в детялях, то буде робота як Маска 16-18 годин на добу. Тому я пишу лише тезово. Поки є трохи вільного часу. І то, цей час вже закінчився.


Так от в результаті і виходять тези типу "старі ракети підмарафетив", які абсолютно не відповідають реальному стану речей
   
Звичайно вигідніша. Тому що в NASA всі працівники це високооплачувані держслужбовці, з відповідними комфортними умовами роботи, пакетами бенефітів, пенсіями, страховками, профспілками, своїми правами і таким іншим.

А у Маска безправні безіменні і безголосі роботяги, з яких витискують всі соки. Які доводять до розуму розробки того самого NASA від яких в свій час відмовились. Як від безперспективних. А за це отримують голу зарплату і пєнделя під задницю в будь який момент.

І робиться це в спартанських умовах, часто просто «на коліні».

Звісно що рентабельність в Маска буде вищою.

Але навіть не це основне. Проекти Маска для NASA то була база/реклама щоб зірвати значно більший куш. І він вже зірвав, за рахунок виходу на паблік. А от наступний етап - вихід на СВІТОВЕ ФІНАНСУВАННЯ вже забуксував. Тому йому світить банкрутство.

Когда это SpaceX вышла на паблик?
Или это ты так глубоко разобрался в бизнесах Маска? :lol:
   
Ніхто не заперечує його напрацювань. Вірніше, його інженерів.

Так, старі ракети підмарафетив, літають пристойно. Але нічого принципово нового там немає. У всякому випадку в принципах роботи двигунів. Довів до розуму управління тими двигунами. Первісних інженерів які доводили і запускали перші ракети Маска він повиганяв, їх імен ніхто не знає. Це все одно, якби оголосили, що Хрущов запустив перший супутник. І більше ніхто.

Тесла… Купив вже ГОТОВИЙ ПРОЕКТ. Попередніх розробників і власників вигнав. Сьогодні це все Маск. Як «лампочка Ілліча».

Супутниковий інтернет. Знову таки нічого нового. Від існував задовго до Маска. Маск лише ХОЧЕ зробити його МАСОВИМ. Але це не так просто. Тому що в Маска це в якійсь мірі СТАЦІОНАРНИЙ інтернет. Потрібен досить енергоємний і габаритний спеціальний ресівер. Плюс нестабільний - якась гроза і інтернету немає. А народ вже звик до мобільного і щоб в кишені. Для віддалених МАЛОЗАСЕЛЕНИХ районів підійде. Для великих скупчень людей навряд.

Марс - то класичний мухльож.

Не согласен..
Хотя в этом деле здоровый пессемизм во благо..
Капитализм :(
Результаты есть и они уже в истории.
Достижения реальны.. а чьи идеи, кто где стоял вопрос второй.. победителей не ...
А мухлеж это робот федя, самоучнитожающаяся флешка и ракеты ангара, федерация, орел с космодромом атстойчный..
Ангару тридцать лет делать, каково?
   
Оголоси КЛЮЧОВІ досягнення. Тобто, що ПРИНЦИПОВО НОВОГО було зроблено Маском.

Ніхто не заперечує його досягнень в доведенні до розуму попередніх чужих розробок.

- Раптор вроді єдиний двигун, який за своїми специфікаціями обійшов RD-180
- контрольована посадка бустеру на плаваючий дрон - то взагалі на рівні фантастики
- і як розвиток цієї фантастики керування "кастрюлями" 9Х30 м розміром в атмосфері за допомогою тяги ракетних двигунів
- комбінування трьох різних бустерів в один

це тільки те що на поверхні....... але і це вже далеко за межами простого "підмарафетив старі ракети"
   
Самые крупные инвесторы Tesla
Vanguard 7 Trillion Assets under management
BlackRock 10 Trillion Assets under management
И у абстрактного василия с ФУПа рассказывающего про пирамиды даже не закрадывается
сомнение что Vanguard и BlackRock возможно чуть лучше понимают как оценивать компании  :-)o
   
Самые крупные инвесторы Tesla
Vanguard 7 Trillion Assets under management
BlackRock 10 Trillion Assets under management
И у абстрактного василия с ФУПа рассказывающего про пирамиды даже не закрадывается
сомнение что Vanguard и BlackRock возможно чуть лучше понимают как оценивать компании  :-)o

Ну після 2008 я б на це не розраховував.....
   
- Раптор вроді єдиний двигун, який за своїми специфікаціями обійшов RD-180
- контрольована посадка бустеру на плаваючий дрон - то взагалі на рівні фантастики
- і як розвиток цієї фантастики керування "кастрюлями" 9Х30 м розміром в атмосфері за допомогою тяги ракетних двигунів
- комбінування трьох різних бустерів в один

це тільки те що на поверхні.......

Потужніший двигун і з кращим управлінням це аж ніяк не принципово нове. Принципово нове це телеграф в порівнянні із паперовим листуванням. Чи компютер в порівнянні із дерев‘яною рахівницею.

Посадка на точку то велике досягнення. Не заперечую. Але це не прорив. Здійснене лише і виключно за впровадження сучасного управління двигунами старого типу.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія