Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Священний Синод засудив Преосвященного Михаїла, Митрополита Луцького і Волинського

Я - юзер з 2005 року. Ви, бачу, теж. Якого хера ви хамите??
Я не хамив, шановний пане... :angel:
   
Але зараз українські церкви в Україні (і греко-католики і православні) дотримуються Юліанського календаря.

Зайди на сайт ПЦУ чи онуфрієвців. Подивися новини.


Вони привикли, що 7 числа Різвдо, коляда ... і все. Крапка!


От нехай відвикають від, на даний момент, "неправильного" григоріанського. Коли звикнуть до різдва 25-го, можна буде на якийсь Новий Рік зробити трюк - викинути 14 днів. І все, синхронізувалися.

Останнє редагування: 6 лютого 2020 20:08:55 від andry
   
Зайди на сайт ПЦУ чи онуфрієвців. Подивися новини.
В релігійному житті вони живуть виключно за юліанським календарем, але для зручності паралельно згадують і дати цивільного, григоріанського календаря...
Зрозумів, що ти маєш на увазі.  Маєш рацію.  В церквах повинні наголошувати, що різдво не 7 числа а 25.   Тоді людям буде зрозуміліше...  Може і легше за якийсь час перейти на григоріанський

Останнє редагування: 6 лютого 2020 20:44:03 від Мавр
   
Зрозумів, що ти маєш на увазі.  Маєш рацію.  В церквах повинні наголошувати, що різдво не 7 числа а 25.   Тоді людям буде зрозуміліше...  Може і легше за якийсь час перейти на григоріанський

Власне так  :-B
Коли звикнуть - можна буде вибрати період, коли є обмаль релігійних свят і вирізати з церковного календаря 2 тижні.
Буде абсолютно непомітно.

Останнє редагування: 6 лютого 2020 20:48:06 від andry
   
Дак ці пі2раси МП не відспівують кремованих людей, а УПЦ - КП - так. Релігія - то усе ширма для дебілів, для витягування енегрії та бабла.
   
Я не хамив, шановний пане...
Та Бог з вами. Просто затямте, що

Велика частина українців вже зараз святкує Різдво 25 грудня разом з усім світом  - і хай ворог цей факт досхочу використовує, жере, жує і ригає ним.
   
Цікаво, чи відомо (тут) хоч комусь, що Православна Церква в Константинополі вже давно перейшла на Григоріанський календар і святкує Різдво за новим стилем, 25 грудня?
Цікаво, чи відомо (тут) хоч комусь, що за Юліанським календарем Різдво теж святкується 25 грудня (лише припадає воно на 7 січня Григоріанського календаря)?
   
Цікаво, чи відомо (тут) хоч комусь, що Православна Церква в Константинополі вже давно перейшла на Григоріанський календар і святкує Різдво за новим стилем, 25 грудня?
Цікаво, чи відомо (тут) хоч комусь, що за Юліанським календарем Різдво теж святкується 25 грудня (лише припадає воно на 7 січня Григоріанського календаря)?
1. новоюліанський
2. так,я про це щоразу нагадую всім.
   
Цікаво, чи відомо (тут) хоч комусь, що Православна Церква в Константинополі вже давно перейшла на Григоріанський календар

На Новоюліанський, який на даний час повністю співпадає з Григоріанським. Але факт, перейшла і давно. Не перейшла, в основному, РПЦ і її сателіти.

Цікаво, чи відомо (тут) хоч комусь, що за Юліанським календарем Різдво теж святкується 25 грудня

Освічені люди знають, але основна маса агресивно рве сорочку, що Різдво "7 січня" і нііпьот. Дрімуче невігаство, відрижка совка.
Я навіть бачив таких, що кажуть на 25 грудня "польське Різдво".  На уточнююче питання, "а чого не, наприклад, італійське чи німецьке", кліпають очима і кажуть - бо то тільки поляки 25-го святкують,

Останнє редагування: 7 лютого 2020 11:41:11 від andry
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія