Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я с детства много ел в жизни вареной кукурузы, но это шото :bomb:

Сегодня на базаре возле Волги ГАЗ 24 её продавали двое деток, по пять гривен качан. Газ 24 это значит бедные из села. Так вот ем сейчас. И без преувеличения и эмоций. Такого я не не ел . Вроде на вид кукуруза как обычная. Но я после того как попробовал , то полез в стол проверять не насыпал ли я в воду сахара вместо соли ?  Такой сладкой я даже не представлял ...

Убедился, сыпал соли и много  ;o
   
Бондюель
   
ТС щойно відкрив для себе таку тему як "цукрова кукурудза", яка швидко вариться  :lol:
   
шо такое ?
кормову ти їв. і явно переїв
   
шо такое ?

сорт в консервных банках  :laugh:
   
шо такое ?
Сорт кукурузи. Якщо будете варити - 10 хв і готово.
   
Газ 24 это значит бедные из села.

Нищеброды.
   
такое впечатление шо её  я варил в сиропе, а той шо в баночках и близко до того шо я счас ем  :) 
   
В США обратная проблема слишком сладкая :)
   
5 грн то якась нереальна ціна
у Львові 12-14 грн за штуку  :X
   
5 грн то якась нереальна ціна
у Львові 12-14 грн за штуку  :X

так и у нас по 10, а эти по пять, шо меня и привлекло  :)
   
5 грн то якась нереальна ціна
у Львові 12-14 грн за штуку  :X
Там раніше спіє.
   
В києві теж по 5 грн на лісовому ринку
   
по 5 гривен  -  крадена))

зараз заправляти газ 24 бензино момжуть собі ддозволити лиш мільйонери .
   
у Львові 12-14 грн за штуку

у нас усі 15 :X
   
по 5 гривен  -  крадена))

зараз заправляти газ 24 бензино момжуть собі ддозволити лиш мільйонери .
Газ 24 покупают себе те, у кого и на бляху не нашлось. Этот возик никому не нах.
   
3 грн в ЗаПаріжжі
   
Його можно заправлять саморобним бензином з плавленого пластику.... Гайд є на ютубі. Двигуну поідеї пох :D
   
В дитинстві крали силосну кукурудзу на колгоспному полі.
Різних бондюелів і в помині не було.
   
Газ 24 покупают себе те, у кого и на бляху не нашлось. Этот возик никому не нах.



для манюпаса - не держслужбовця\обранця - початкова вартість автомобіля - несуттєва. потрібно орієнуватись на загальну вартість експлуатації - в  якій вартість автомобіля не вирішальна. вирішальне вартість гсм  на кілометр і вартість ремонтів . купувати вжииване авто нераціонально взагалі. оскільки продають бушки лиш ті які жеруть масло як не в себе - тобто мінімум півлітра на тисячу - а то й літр на тисячу - а це вже необхідність капіталити движок. а якщо старі автомобілі з чугуннми гільзами ще можна капіталиити - то новіші з чисто алюмінієвими блоками і гільзами з покриттям алюсілами нікасілами - це лютий пісдєц щоб відкапіталити. тут не обійдешся традиційною розточкою циліндрів  - тут потрібно розточувати блок під спец виточені цииліндри з чугунія. і ремонтних поршнів зазвичай немає. тільки заводський розммір - ))). що з другого боку є плюс оскільки  можна втавити старі поршня тільки помінявши кільця. зии. поршня на іномарк - в районі ста доларів 1. ))))
   
Насіння зараз майже усе генетично модифіковане, американське, а американці люблять солодку кукурудзу

В деяких місцях намагаються зберегти «дикий» генофонд, але таке насіння дає стабільно менші надої тому немає сенсу таке вирощувати
   
Да уж.. обычной кукурузы уже и нет наверное.
Не люблю. она на вкус как консервированая.
   
монополія монсанто на посівний матеріал по всьому світу - величезнй гемор в найблиижчому майбутньому. продовольче рабство. тільки в цьом і є небезпека гмо.
   
А я кукурузу готовлю с солью и с перцем, поэтому стараюсь не покупать бондюэль, ищу по всему Киеву белые, а не желтые початки, вчера не нашел на рынке, к сожалению. Но стараюсь покупать именно натуральную, а не бондюэль.
А так ем каждый день с июля по ноябрь по початку. Вот на завтра 3 початка уже упакованы, поедут в офисный холодильник :).
   
для манюпаса - не держслужбовця\обранця - початкова вартість автомобіля - несуттєва. потрібно орієнуватись на загальну вартість експлуатації - в  якій вартість автомобіля не вирішальна. вирішальне вартість гсм  на кілометр і вартість ремонтів . купувати вжииване авто нераціонально взагалі. оскільки продають бушки лиш ті які жеруть масло як не в себе - тобто мінімум півлітра на тисячу - а то й літр на тисячу - а це вже необхідність капіталити движок. а якщо старі автомобілі з чугуннми гільзами ще можна капіталиити - то новіші з чисто алюмінієвими блоками і гільзами з покриттям алюсілами нікасілами - це лютий пісдєц щоб відкапіталити. тут не обійдешся традиційною розточкою циліндрів  - тут потрібно розточувати блок під спец виточені цииліндри з чугунія. і ремонтних поршнів зазвичай немає. тільки заводський розммір - ))). що з другого боку є плюс оскільки  можна втавити старі поршня тільки помінявши кільця. зии. поршня на іномарк - в районі ста доларів 1. ))))
Все эти рассуждения - если машина - жоповоз. В селе Газ-24 покупают съездить несколько раз в месяц на базар, и вместо трактора возить с поля буряки и дрова из посадки на прицепе. это разовые акции и общий пробег за год = фуйня. Тут как раз важна начальная стоимость. А обслуживание после пары сотен км в год - это не самолет. :gigi:  Да и ремонтировать - херня воприс. Цены на запчасти копеечные, работа - руки.
   
Все эти рассуждения - если машина - жоповоз. В селе Газ-24 покупают съездить несколько раз в месяц на базар, и вместо трактора возить с поля буряки и дрова из посадки на прицепе. это разовые акции и общий пробег за год = фуйня. Тут как раз важна начальная стоимость. А обслуживание после пары сотен км в год - это не самолет. :gigi:  Да и ремонтировать - херня воприс. Цены на запчасти копеечные, работа - руки.

автомобіль не розкіш. роззкіш - так організувати життя своє сім.ї щоб щоденна  потреба в автомобілі і в транспорті взагалі була відсутня.
жииття коротке щоб витрачати його на рутинне щоденне кількагодиинне переміщення в транспорті
   
автомобіль не розкіш. роззкіш - так організувати життя своє сім.ї щоб щоденна  потреба в автомобілі і в транспорті взагалі була відсутня.
жииття коротке щоб витрачати його на рутинне щоденне кількагодиинне переміщення в транспорті

 :facepalm:
Я 500 тис. грн. переплатив (квартира 68 кв. м. коштувала 995 000 замість 500-600), щоб жити в 3 хвилинах від метро.
Зате я від Деміївській до Тараса Шевченка добираюсь за 20 хвилин, на машині це було б в 2 рази довше, якщо взяти увесь час від квартири до кінцевої точки маршруту.
   
:facepalm:
Я 500 тис. грн. переплатив (квартира 68 кв. м. коштувала 995 000 замість 500-600), щоб жити в 3 хвилинах від метро.
Зате я від Деміївській до Тараса Шевченка добираюсь за 20 хвилин, на машині це було б в 2 рази довше, якщо взяти увесь час від квартири до кінцевої точки маршруту.

аполітично міркуєш))) ти життя бачииш лиш з вікна київського метрополітену )))))

а за кого ти голосуватимег на парламентських?
   
автомобіль не розкіш. роззкіш - так організувати життя своє сім.ї щоб щоденна  потреба в автомобілі і в транспорті взагалі була відсутня.
жииття коротке щоб витрачати його на рутинне щоденне кількагодиинне переміщення в транспорті
Представь шо таким здоровым образом живет основная часть сельской Украины. На пенсию 1497гр и зарплату 2500. :laugh:
   
А я кукурузу готовлю с солью и с перцем, поэтому стараюсь не покупать бондюэль, ищу по всему Киеву белые, а не желтые початки, вчера не нашел на рынке, к сожалению. Но стараюсь покупать именно натуральную, а не бондюэль.
А так ем каждый день с июля по ноябрь по початку. Вот на завтра 3 початка уже упакованы, поедут в офисный холодильник :).

Это понятно - бондюэль едят с дижонской горчицей. Однако натуральная кукуруза особенно ценна, когда он проходит через пищеварительный тракт травоядных, подобно кофейным зернам, обнаруживаемым в помете циветт.
   
аполітично міркуєш))) ти життя бачииш лиш з вікна київського метрополітену )))))

а за кого ти голосуватимег на парламентських?

За усиків. Вже визначився остаточно.
   
Представь шо таким здоровым образом живет основная часть сельской Украины. На пенсию 1497гр и зарплату 2500. :laugh:

зовнішність і балачка наших селян не свідчить про здорове життя. селянка в 40 вииглядає на 60, беззуба товстта як свииня або худа як скіпка - з помятим старим обличчям згаслими очима і відсутностю думок в голові .
чоловіки ще гірше

сумно
   
За усиків. Вже визначився остаточно.

хто такі усики?
   
Сегодня на базаре возле Волги ГАЗ 24 её продавали двое деток, по пять гривен качан. Газ 24 это значит бедные из села. Так вот ем сейчас. И без преувеличения и эмоций. Такого я не не ел . Вроде на вид кукуруза как обычная. Но я после того как попробовал , то полез в стол проверять не насыпал ли я в воду сахара вместо соли ?  Такой сладкой я даже не представлял ...

Убедился, сыпал соли и много  ;o

 :facepalm1:
Сахарная кукуруза, чистое ГМО.
Смачного.
   
хто такі усики?

Вже були такі питання. Розумні люди зрозуміли відразу. Думай... те.
   
Вже були такі питання. Розумні люди зрозуміли відразу. Думай... те.

що за шифри паша?)) ти що коормової кукурудзи обївся?))))))чи соромишся))))
   
що за шифри паша?)) ти що коормової кукурудзи обївся?))))))чи соромишся))))
Так, прихильники певної політсили вони такі, не аналітики.
   
Так, прихильники певної політсили вони такі, не аналітики.

ти генетично не можеш казати правду
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія