Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Старожили, просвітіть

Re: Старожили, просвітіть

ТС, є жінки, а є хабалки (навіть не знаю україномовного відповідника))).
З останніми спілкуватися - себе не поважати.
Тому просто поставте її в ігнор.
Побачите, наскільки ФУП стане для вас чистішим.  :)


А Меркелиха хабалка?   :-)o
   
Re: Старожили, просвітіть

Ми тут про Свободу.

Так і я про неї.

Навіщо чимось попрікати Свободу, коли у інших, великих партій - я зараз маю на увазі і БПП, і Батьківщину, рильце у пушку?

З таким же правом тоді можна сказати, що, якщо БПП та Порох, по твоєму, просували Свободу, то можна сказати, що Батьківщина просувала Слуг народу та Зеленського, бо ніяк не критикувала та була до них до них майже до останньої миті  так лояльна, що всі юльки згодом голосували саме за Зеленського.

Чи, хочеш сказати, що серед інших кандидатів у президенти не було так би мовити, "попутчіков", чи як там вони називаються, тобто людей, підтримкою яких заручилися лідери перегонів, і які, програв перший тур, не давали би меседж своїм виборцям, за кого вони мають голосувати у другому?

До речі, і Батьківщина на чолі з Тимошенко і сама на другому турі стала таким собі "попутчіком" Зеленського, практично прямо вказуючи своїм виборцям, за кого їм треба голосувати.

Може, трішки плутано пояснила, но десь так воно й було.

То чого зараз нарікати Свободі, в якому фарватері вона йшла?

Останнє редагування: 15 листопада 2019 14:00:44 від шуша
   
Re: Старожили, просвітіть

А Меркелиха хабалка?   :-)o
А під яким ніком вона на ФУПі пише?  ;o
Бо про політиків я не казала, то особлива "каста" людей.)
   
Re: Старожили, просвітіть

Не говоріть дурниць. Юля ніколи не підтримає Пороха. І да, я розділяю партію і Юлю. Юля для мене авторитет, справді.

Заради справи Юля ніколи не гребувала ситуативними союзами. Навіть з ПР, якщо це допомогало Юлі виграти свою справу.

Тому - тобі вже написали - "никогда не говори "никогда"".

Зараз події розвиваються так стрімко, що не встигаєш стежити за ними.

До речі, присутність мразі Портнова коло Зеленського не заважала Юлі деякий час підтримувати дії Зеленського, хоча саме Портнов, як кажуть, узгоджував для Яника юридичні нюанси, коли той саджав Юлю.
   
Re: Старожили, просвітіть

А під яким ніком вона на ФУПі пише?  ;o
Бо про політиків я не казала, то особлива "каста" людей.)

Бяка...  :pooh_lol:
   
Re: Старожили, просвітіть

Ти краще мовчи. Мирослава має можливість подорожувати світом завдяки тому, що що має гарну роботу і гарну дитину. У Світлани дача в Албанії. А ти по собі рівняєш, заробляючи на кнурофермі.
Якщо вони такі забезпечені, то чого на форумі ботами працюють?  :shuffle: 
Знаєте, як легко перевірити, хто є ботом?-  Ось по таких реченнях  А ти по собі рівняєш, заробляючи на кнурофермі.
   
Re: Старожили, просвітіть

Бяка...  :pooh_lol:

Я тобі іноді навіть заздрю.

Сам придумав шютку йумору, сам носиться з нею по гілках і сам же над нею перший регоче.

Ти крутий! :gigi:
   
Re: Старожили, просвітіть

Обґрунтуйте.
Шановна via відкрила тему саме про юльків(і прімкнувших к нім)
:fool:
   
Re: Старожили, просвітіть

Якщо вони такі забезпечені, то чого на форумі ботами працюють?  :shuffle: 
Знаєте, як легко перевірити, хто є ботом?-  Ось по таких реченнях  А ти по собі рівняєш, заробляючи на кнурофермі.
Яке ж ти глупеє. Це давні дописувачки, яких знають люди з реалу. А ти? Хто що знає про тебе? Чисто генератор постів. За Дрища або Пороха.
   
Re: Старожили, просвітіть

А Меркелиха хабалка?   :-)o
:gigi: Ну да. Миргородська.
   
Re: Старожили, просвітіть

Так і я про неї.

Навіщо чимось попрікати Свободу, коли у інших, великих партій - я зараз маю на увазі і БПП, і Батьківщину, рильце у пушку?

З таким же правом тоді можна сказати, що, якщо БПП та Порох, по твоєму, просували Свободу, то можна сказати, що Батьківщина просувала Слуг народу та Зеленського, бо ніяк не критикувала та була до них до них майже до останньої миті  так лояльна, що всі юльки згодом голосували саме за Зеленського.

Чи, хочеш сказати, що серед інших кандидатів у президенти не було так би мовити, "попутчіков", чи як там вони називаються, тобто людей, підтримкою яких заручилися лідери перегонів, і які, програв перший тур, не давали би меседж своїм виборцям, за кого вони мають голосувати у другому?

До речі, і Батьківщина на чолі з Тимошенко і сама на другому турі стала таким собі "попутчіком" Зеленського, практично прямо вказуючи своїм виборцям, за кого їм треба голосувати.

Може, трішки плутано пояснила, но десь так воно й було.

То чого зараз нарікати Свободі, в якому фарватері вона йшла?
Шуша, я доволі часто терплю твоє моралізаторство. Але от коли в ньому з"являються брехливі тези, повір, це виставляє тебе у дуже негативному світлі.
   
Re: Старожили, просвітіть

Заради справи Юля ніколи не гребувала ситуативними союзами. Навіть з ПР, якщо це допомогало Юлі виграти свою справу.

Тому - тобі вже написали - "никогда не говори "никогда"".

Зараз події розвиваються так стрімко, що не встигаєш стежити за ними.

До речі, присутність мразі Портнова коло Зеленського не заважала Юлі деякий час підтримувати дії Зеленського, хоча саме Портнов, як кажуть, узгоджував для Яника юридичні нюанси, коли той саджав Юлю.
Ти з Ющенком сплутала.
   
Re: Старожили, просвітіть

Ти з Ющенком сплутала.


Ага, танец маленьких лебедей)))

та всі вони побували в тих ситуативних союзах, вірно ти згадала.

тому - ще раз: никогда не говори никогда.
   
Re: Старожили, просвітіть

Нє. Погляд зі сторони - всі ініціативи ЗЕ, навить зовсім упороті, підтримуються нею безапеляційно.
Так що таки за ЗЕ.
А ты не думала, что "упоротыми" эти инициативы выглядят в твоих глазах? А у других к ним отношение другое? У педрил все инициативы, например, любого, кто не Свын - выглядят упоротыми, Для зеленых - педрячие.  :gigi:
   
Re: Старожили, просвітіть

Шуша, я доволі часто терплю твоє моралізаторство. Але от коли в ньому з"являються брехливі тези, повір, це виставляє тебе у дуже негативному світлі.

Ну слухай, адже всі юльки голосували за Зеленського - де тут неправда? Юля його практично не критикувала, тільки в кінці вони перебросилися тим скислим борщем з Чебурашки - було ж?

То де моралізаторство? Я просто пересказала, як було. Адже це вже сталося саме так?
   
Re: Старожили, просвітіть

Віа, от нафіга Вами створена оця гілка?
   
Re: Старожили, просвітіть

А ты не думала, что "упоротыми" эти инициативы выглядят в твоих глазах? А у других к ним отношение другое? У педрил все инициативы, например, любого, кто не Свын - выглядят упоротыми, Для зеленых - педрячие.  :gigi:

Тобто, якщо завтра ЗЕ в турборежимі запровадить дитячий канібалізм - для адептів ЗЕ це буде ОК і знайдуться аргументи "шо то вимагає поточний момент"?!!! Та бу-га-га! Тоді чим Ви відрізняєтесь від кнурят з їх "Порох все правильно робить"?

Я взагалі то орієнтуюся на думки експертів і спеціалістів в темах, а не на екзальтованих адептів. І якщо хтось починає пороти ху*йню - так і кажу.

ЗІ: я з Вами свиней не пасла.

Останнє редагування: 15 листопада 2019 14:33:37 від tom_cat
   
Re: Старожили, просвітіть

Яке ж ти глупеє. Це давні дописувачки, яких знають люди з реалу. А ти? Хто що знає про тебе? Чисто генератор постів. За Дрища або Пороха.
Оце читаю і думаю, що в людини в голові? Чому серед Юлькиних ботів нема ні однієї порядної, розумної людини?
Де вона вас понабирала?
   
Re: Старожили, просвітіть

Ну слухай, адже всі юльки голосували за Зеленського - де тут неправда? Юля його практично не критикувала, тільки в кінці вони перебросилися тим скислим борщем з Чебурашки - було ж?

То де моралізаторство? Я просто пересказала, як було. Адже це вже сталося саме так?
Чи хтось з юльків і "прозрівших" зелепушів покаявся перед товариством, хоча б форумним?
"Люди, вибачте нас глупих, що кинули вас і всю країну у цю зелену халепу! Каємося, і просимо прощення за катастрофу..."
   
Re: Старожили, просвітіть

Ну слухай, адже всі юльки голосували за Зеленського - де тут неправда? Юля його практично не критикувала, тільки в кінці вони перебросилися тим скислим борщем з Чебурашки - було ж?

То де моралізаторство? Я просто пересказала, як було. Адже це вже сталося саме так?
Юля його критикувала і досить цивілізовано. Ніяких вказівок щодо голосування вона нікому не давала. Казала, щоб голосували так, як підказує вам совість. І це видно по фейсбучних юльках. Одні закликали за Зе, одні  - взагалі не йти на вибори, інші - прийти і зіпсувати булетень, але найбільше було тих, хто категорично проти Зе. За Пороха не закликав ніхто. От і все. І не треба припущення видавати за істину.
   
Re: Старожили, просвітіть

О, дякую!
1. Чомусь не пам'ятаю, чи вона нечасто дописувала
2. Прихильниця Зеленського нині чи ні?
3. Це добре, хіба ж хто проти. Але щось у неї з досвідом негусто. Наче новачок поводиться. Чи ворог.
4. Не буду я її цькувати, зараз збігаю дитя зі школи заберу і прочитаю їй лекцію про багатовекторність української політики. А то вона смішно виглядає в своїй позі.
бенциона
   
Re: Старожили, просвітіть

А хто це у нас SvitLana? Якась свіжопризвана набожна прихильниця Юльки а-ля Приятелька чи може чиясь реінкарнація з Цугендера?
Чого її так плющить останній тиждень?

Як що коротко ...
1. Її давно плющит
2. Фізіологічна причина - довго немала сексу..
   
Re: Старожили, просвітіть

Оце читаю і думаю, що в людини в голові? Чому серед Юлькиних ботів нема ні однієї порядної, розумної людини?
Де вона вас понабирала?
Це якась  калірована дрищиха, генератор тупих постів буде комусь оцінки давати? Одне те, що ти палкий прихильник Паскуди Ющенка нівелює будь-які твої сентенції.
   
Re: Старожили, просвітіть

Чи хтось з юльків і "прозрівших" зелепушів покаявся перед товариством, хоча б форумним?
"Люди, вибачте нас глупих, що кинули вас і всю країну у цю зелену халепу! Каємося, і просимо прощення за катастрофу..."

Та не требя ніякого каяття. Людям притаманно робити помилки, і всі ми колись їх робили і Бог тільки зна, скільки ще наробимо.

Саме головне, що люди, які мають тверезу голову і бачать те, що вони зараз бачать, починають тверезіти від всіх хайпів.

І справа тут не в "поверніть нам Порошенко!" - я думаю, його час вже сплив, а в тому, щоб не зробити ганебний вибір ще раз і знову не повестись на тот хайп по приколу, на який повелася майже вся країна.

Бо я щиро надіюсь, що зелені таки не досидять всі п'ять років. Але тоді перед українцями знов постане вибір. І тут головне не схибити...

Якщо, звісно, нам дадуть такий шанс. Бо мені дуже не подобається, в яку сторону закручується ця зелена воронка, що намагається забрати з собою і Україну...
   
Re: Старожили, просвітіть

Чи хтось з юльків і "прозрівших" зелепушів покаявся перед товариством, хоча б форумним?
"Люди, вибачте нас глупих, що кинули вас і всю країну у цю зелену халепу! Каємося, і просимо прощення за катастрофу..."
Ти за свого Ющенка вже каялася? За те, що здав країну ПРдонівському бандву?
   
Re: Старожили, просвітіть

Я оце зараз чогось згадала...

Ніхто не пам'ятає, як хтось з мольфарів чи ще який "провидець" казав, що в Україні в цей раз переможе нікому не відома в політиці нова людина? І як всі дивувалися, дивлячись на важковаговиків - Юлю і Пєтю - невже хтось їх переможе?

 :gigi:
   
Re: Старожили, просвітіть
Via

Віа, от нафіга Вами створена оця гілка?
Бо виникло таке питання.
Зараз прочитаю все, потім напишу докладніше.
   
Re: Старожили, просвітіть

:fool:
Болить голова?
Копацил або спазмалгон! :)
   
Re: Старожили, просвітіть

Болить голова?
Копацил або спазмалгон! :)
Сам пий.
   
Re: Старожили, просвітіть

Сам пий.
Нє, сам я не п'ю.
Тіко в компанії :)
   
Re: Старожили, просвітіть

Нє, сам я не п'ю.
Тіко в компанії :)
Здря. Замечательно идёт хороший вискарь меланхоличным ноябрьским вечером.
А компания она должна быть или хорошей, или не быть. Где ж ее, хорошей, напастись при каждом случае.
   
Re: Старожили, просвітіть

Свєта якась штабна писака.
як і Мирося.

юльки її відразу захищати почали.
а це показово.
   
Re: Старожили, просвітіть
Via

Прочитала, дякую всім за інформацію.
А вона в Україні живе чи емігранта, десь в реалі з'являлася в політичних движах останніх чи давнішніх?
Ніяк не можу зрозуміти, звідки така борзоиа і чому не помічала її раніше.
Дуже нагадує Монтяншу, до речі.
   
Re: Старожили, просвітіть
Via

Свєта якась штабна писака.
як і Мирося.
Штабні писаки керовані. А ця якась відірвана від реалій, "за Юлю пасть порву".
   
Re: Старожили, просвітіть

Свєта якась штабна писака.
як і Мирося.

юльки її відразу захищати почали.
а це показово.
Ти просто брехун. Як і всі порохоботи.
Юльки за справедливість. А вона полягає в тому, що прихильники певної політсили - отстой і їх треба товкти.
   
Re: Старожили, просвітіть
Via

Не хочу її паскудну гілку піднімати, сюди її пост скопіюю:

__________________

SvitLana   cьогодні в 13:25
IP/Host: ---.mobile.kyivstar.net
DiDUS, cьогодні в 13:22
Розгорнути попередні цитати...
Шукає інфу...  :pooh_lol:
Те що знайшов не відповідає дійсності, в гілку запрошується Вія, вона ж точно знає , писала так
Бондар, 4 сотня, тримали приміщення, Вія, виходь )

___________________ __________

Вона допитує Фінікса, де був штаб 4-ї сотні, а той мало не виправдовується. SvitLana була очільником 5-ї сотні, чи звідки ці безапеляційні звинувачення всіх підряд у казна-чому?
   
Re: Старожили, просвітіть
Via

Ти просто брехун. Як і всі порохоботи.
Юльки за справедливість. А вона полягає в тому, що порохоботи - отстой і їх треба товкти.
Поговори зі мною. Мені важлива твоя думка - ти вважаєш поведінку вашої SvitLana припустимою? Чи вона не ваша?
   
Re: Старожили, просвітіть

Ти просто брехун. Як і всі порохоботи.
Юльки за справедливість. А вона полягає в тому, що порохоботи - отстой і їх треба товкти.

А себе за зелібобство тепер товкти теж будете? Чи таки Зеленський - це прорив, дерзкій та сміливий, та й досі  свій?
   
Re: Старожили, просвітіть

Ти просто брехун. Як і всі порохоботи.
Юльки за справедливість. А вона полягає в тому, що порохоботи - отстой і їх треба товкти.

 :D
Юлявже  ніколи не буде ні презом ні пм...  (P)
   
Re: Старожили, просвітіть

Тю-у-у! Жабеня вульгаріс, на кшталт Мішігена, дімца... етс...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія