Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вимушений Киянин всё.

Re: Вимушений Киянин всё.

4.1,4.3,4,5
И за совокупностью))

пс. Но главное не это——
Там ( в правилах) четко указано——
"Ми не банимо за погляди, а за нездатність іх донести)))——
Тобто виіб..ний ще й нездара))

В правилах-то указано, а в бан-листе - нет.
   
Re: Вимушений Киянин всё.
Пшениця

За обсирання Петра не банять, а за обсирання Зеленського - банять
Бо УП знає, що Зеленський хворобливо образливий і може закрити УП взагалі одним щєлчком пальців

Останнє редагування: 11 січня 2020 17:34:18 від Пшениця
   
Re: Вимушений Киянин всё.

Совершенно верно. Но они указаны не были, хотя, казалось бы, все совершенно очевидно. В результате его забанили просто так.

Как только я здесь появился когда—то——— меня сразу же практически забанили "по беспределу"( Слав тогда был)
Почему "по беспределу"—— потому —что вскоре подтвердилась инфа за которую меня банили.
Я посидел в бане——и понял что не надо ориентироваться на "местных"—— не надо быковать, матюкаться, вести себя как чмошник((
Поэтому когда я вышел——я продолжал писать в своем ключе——без оскорблений в чей то адресс, без перехода на личности, без матов ——
То есть так же как я веду себя в обычной нормальной жизни в реале))
А оно по ходу и по жизни такое((
   
Re: Вимушений Киянин всё.

За обсирання Петра не банять, а за обсирання Зеленського - банять
Бо УП знає, що Зеленський хворобливо образливий і може закрити УП взагалі одним щєлком пальців
цього навіть овощ не наважився зробити. але з твоїми припущеннями погоджуюсь.
   
Re: Вимушений Киянин всё.

В правилах-то указано, а в бан-листе - нет.

Пані Притула може собі дозволити)))
пс. Наверняка более—менее адекватные люди в модерах ——
В последнее время только совсем буйных банят.
   
Re: Вимушений Киянин всё.

Пані Притула може собі дозволити)))
пс. Наверняка более—менее адекватные люди в модерах ——
В последнее время только совсем буйных банят.

Может, но тогда не следует претендовать на "Правду".
   
Re: Вимушений Киянин всё.

там ше походу фрілендера рикошетом зачепило
   
Re: Вимушений Киянин всё.
Пшениця

цього навіть овощ не наважився зробити. але з твоїми припущеннями погоджуюсь.

Овощ, як і було доведено подальшою історією, взагалі лохом був по життю.
Вова - туп і лох в керуванні державою, але коли чіпають його карликове Его, то 2-х метровому Егу Овоча до карликового помстливого Ега Вови - як до Києва рачки.
Зе реально може "переконати" будь кого. Методами Коломойського.

Так що УП має слушність. Нафіга їм калічити своє спокійне і сите життя із-за якогось там розведення військ, шхерення Головнокомандуючого в час, коли збили літак і т.п. ?
   
Re: Вимушений Киянин всё.

Можливо з санітизацією кнуроферми форум стане читабельним. Ато від шоколадного дристєжа ніц не видно.
   
Re: Вимушений Киянин всё.

Может, но тогда не следует претендовать на "Правду".

Та ладно))
Пани Прытула может себе позволить вести себя как ей заблогорассудится на своем ресурсе))
Выеб..ный может( мог) себе позволить вести себя как ему захочется( а захотелось как уеб..ну))
Я могу себе позволить вести себя соответственно своим внутренним правилам и убеждениям.
Вы можете себя вести так как вам захочется.
Если это все плюс—минус адекватно——— так все и будет продолжаться.
А те кому что—то не устраивает—— надрачивают друг дружке на СУПе в единственной их теме про "Упячку"))
Или окажутся вскоре там))
   
Re: Вимушений Киянин всё.

Пани Прытула может себе позволить вести себя как ей заблогорассудится на своем ресурсе))

Я же сказал, может. Но тогда не нужно надувать щеки.
   
Re: Вимушений Киянин всё.

За обсирання Петра не банять, а за обсирання Зеленського - банять
і як часто вас банять за обсирання Зеленського?
   
Re: Вимушений Киянин всё.

Все пропустила : ніби ж нормальний дописувач був...     це ж він  з Криму?   був активістом проукраїнським,  вимушений був там все залишити і виїхати?
Я скільки разів скаржилася  на відверту мразоту кацапську - нікому  ще " ніколи" не дали,  пару днів і все  :(       а тут  :(
+
Кацапская мразь чувстствует себя на ФУПе как никогда вольготно, а проукраинских юзеров забанивают навсегда. 
   
Re: Вимушений Киянин всё.

На:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1064850.0

Тобі цього мало?

Це 10 днів . Він завжди ніс подібну ахінею , просто  напевно коли бухонув непогано , то подвоїв зусилля .
ПС . Ти " бубочка" , тому твоя позиція зангажована
Погоджусь з Кілкені , раз причини не вказано значить " нізащо " , а ще й в "ніколи " -модерский безпрєдєл .
Треба привчатись свою роботу робити якісно і на совість : пункт такий , параграф такий , доказ -10 діб ( 30 , 60 , 6000) розписались в відомості -допобачення.
   
Re: Вимушений Киянин всё.

Я же сказал, может. Но тогда не нужно надувать щеки.

Не замечал "надувания щек".
В последнее время более—менее адекватно реагируют модеры.
пс. Длббами не нужно быть——тогда и банить не будут.
   
Re: Вимушений Киянин всё.

Неправильная постановка вопроса. Я не официальное лицо, я могу иметь собственное мнение, но не выношу решение. А решение может выноситься только на основании правил. Указания на нарушение конкретного правила нет.
це вже питання не до мене. І мені не важко прошвирнутися по останньому десятку постів забаненого, щоб для себе зрозуміти причини бану в Ніколи.
   
Re: Вимушений Киянин всё.

і як часто вас банять за обсирання Зеленського?

його за фейки банять
Ковбаснику, допиши в назві гілки ФЕЙК!
Андрій Александров
16 грудня о 11:56 ·
ХОДІННЯ У НАРІД
Катастрофічно втрачаючи рейтинг, Зелена Бубочка знов почав корчити з себе простого чувака.
Для цього вчора з ЦУМа його вертухаї вигнали усіх покупців А Вова зі своїми топтунами ставали у різні пози перед фотографом, роблячи вигляд, що купують подарунки.
прихильники певної політсили вже від цих фото ллють кип'яток у коментарях.
P.S. Через численні непорозуміння і навіть спроби сучукрмедіа виставити мене свідком невідомо чого, вимушений зробити доповнення.
Це фото я знайшов учора вранці на одній зі сторінок якоїсь ізраїльтянки, що відома у фейсбуці своїми побрехеньками та фотожабами. Фотожаба мені сподобалась.Тому, я вирішив написати жартівливий пост, назвавши невідомого підлітка з Тель-Авіву Вовою Зеленою Бубочкою.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1411403379009854&set=a.381065932043609&type=3&theater
   
Re: Вимушений Киянин всё.

там ше походу фрілендера рикошетом зачепило
окрім знання розкладки на клавіатурі треба ще й трішки мозгів мати.

Це тебе теж стосується.
   
Re: Вимушений Киянин всё.

там ше походу фрілендера рикошетом зачепило

а нєфіг було підгавкувати
   
Re: Вимушений Киянин всё.
Пшениця

і як часто вас банять за обсирання Зеленського?

Бан був.
А оце попередження в приваті від адміна щойно отримав.

Ну, і що тепер скажеш, вискочко?  :gigi:

ПС. За фейки про Петра не банять, до речі, не знали?  ;)

Останнє редагування: 11 січня 2020 18:24:11 від Пшениця
   
Re: Вимушений Киянин всё.

Не замечал "надувания щек".
В последнее время более—менее адекватно реагируют модеры.
пс. Длббами не нужно быть——тогда и банить не будут.

Нет. Это позиция - барин прав. Есть правила, на них следует ссылаться и при бане и при апелляции.
   
Re: Вимушений Киянин всё.

Так, це була заява на бан довічний, поржал, кароффка, дякую за посилання. Виходить, більше, ніж на два місяци на схід їде. Зазвичай, він таке учіняє перед поїздкою, та завжди були варіанти лайтові, в порівнянні з цим. Завтра подзвоню, дізнаюся, чого він так.
   
Re: Вимушений Киянин всё.

В особістому спілкуванні - ввічлива та розумна людина, хочь і страшенний холерік. Не пье, не вживае, двое діточок та гарнюня дружина. Бізнес.
   
Re: Вимушений Киянин всё.

Нет. Это позиция - барин прав. Есть правила, на них следует ссылаться и при бане и при апелляции.

Ну привели же вам правила по которым его забанили?——
Все же явно и ясно видно?
Не написано конкретно?—— да——наверное "барин прав"—— да может себе позволить на самом деле))
Всем же все ясно на самом деле ?( включая и забаненного)
   
Re: Вимушений Киянин всё.

В особістому спілкуванні - ввічлива та розумна людина, хочь і страшенний холерік. Не пье, не вживае, двое діточок та гарнюня дружина. Бізнес.

Кто бы мог подумать, да?))
Судя по написанному вчера——длбб вульгарис?))
пс. И от меня приветы передавайте)))
   
Re: Вимушений Киянин всё.

В особістому спілкуванні - ввічлива та розумна людина, хочь і страшенний холерік. Не пье, не вживае, двое діточок та гарнюня дружина. Бізнес.
Зазвичай, він таке учіняє перед поїздкою, та завжди були варіанти лайтові, в порівнянні з цим. Завтра подзвоню, дізнаюся, чого він так.

а, от чого я подумала, що він час від часу щось вживає.
бо теж з ним колись на теми автівок спілкувалася(в нас одна марка) - грамотна і ввічлива людина.
його вже довго на фупі не було.
   
Re: Вимушений Киянин всё.

Ага. Если "кожэн" будет засирать своими мозговыми экскрементами ФУП, то таки может статься. B-)
Хуцпа із палати мєр і  вєсов. :facepalm1:
Хто ж більше тебе засирає ФУП, нещастя ти гузноголове?
   
Re: Вимушений Киянин всё.

а, от чого я подумала, що він час від часу щось вживає.
бо теж з ним колись на теми автівок спілкувалася(в нас одна марка) - грамотна і ввічлива людина.
його вже довго на фупі не було.

Десь давно він писав що замість синьки вживає "ягоди"))
Не знаю що малось на увазі——але результат "наліцо"))
   
Re: Вимушений Киянин всё.

а, от чого я подумала, що він час від часу щось вживає.
бо теж з ним колись на теми автівок спілкувалася(в нас одна марка) - грамотна і ввічлива людина.
його вже довго на фупі не було.
я пояснил чому. За його словами раз на півроку - рік випива цилу пляшку горілкі. За один раз. Однак я того не бачив, завжди охайний, ввічливий, тверезий. Каву з ним підемо.
   
Re: Вимушений Киянин всё.

Ну привели же вам правила по которым его забанили?——
Все же явно и ясно видно?
Не написано конкретно?—— да——наверное "барин прав"—— да может себе позволить на самом деле))
Всем же все ясно на самом деле ?( включая и забаненного)

Я эти правила и сам мог привести. Проблема в том, что их привели все, кроме тех, кто должен был это сделать.
   
Re: Вимушений Киянин всё.

В особістому спілкуванні - ввічлива та розумна людина, хочь і страшенний холерік. Не пье, не вживае, двое діточок та гарнюня дружина. Бізнес.
Чесно сказати, пане Бєггі, довгий час думав, що ви і є той само вимушений. Щось невловиме відчувається. :shuffle:
   
Re: Вимушений Киянин всё.

а, от чого я подумала, що він час від часу щось вживає.
бо теж з ним колись на теми автівок спілкувалася(в нас одна марка) - грамотна і ввічлива людина.
його вже довго на фупі не було.

Ну ми з " гонтою " його підначували постійно . Він часами заходив і " видавав на гора " .
Я його питаю : " таблєтку пив сьодні "?
Він відповідає , ну як приклад , " таблєтка -фуєтка , пігулька -бурулька ..." і потім " я, типо козак , порубаю вас всіх довбойобів шаблею " , ну і тому подібне  :laugh:
Нормально відсилаєш його " нах " і по  забаві . В чьому проблема цього разу ?  :S
   
Re: Вимушений Киянин всё.

Чесно сказати, пане Бєггі, довгий час думав, що ви і є той само вимушений. Щось невловиме відчувається. :shuffle:
я знаю що саме, та ми розмовляемо про іньше.
   
Re: Вимушений Киянин всё.

Я эти правила и сам мог привести. Проблема в том, что их привели все, кроме тех, кто должен был это сделать.

+
   
Re: Вимушений Киянин всё.

Він правда козак стародавнего козацького роду з Дніпрянщини. В той самий час - материй евреюга. Не знаю, як в одну людину то влазить.
   
Re: Вимушений Киянин всё.

У соціумі є категорія людей, які майже нормальні, але час від часу їм потрібно зриватися і лаятися на оточуючих і ображати їх без будь-якої поважної причини.
Зовні ці люди поводяться як нормальні, але періодично їх накриває, і їм треба кудись зілляти свою агресію.
Отож, щоб не лякати близьких, вони роблять це на форумах. Заходять і починають крити матом всіх, на кого захочуть. Потім заспокоюються, і знову стають нормальними до наступного приступа, який відбувається з періодичністю приблизно раз на місяць.
Цих людей, з такою психічною хворобою, називають "форумні маніяки".

   
Re: Вимушений Киянин всё.

У соціумі є категорія людей, які майже нормальні, але час від часу їм потрібно зриватися і лаятися на оточуючих і ображати їх без будь-якої поважної причини.
Зовні ці люди поводяться як нормальні, але періодично їх накриває, і їм треба кудись зілляти свою агресію.
Отож, щоб не лякати близьких, вони роблять це на форумах. Заходять і починають крити матом всіх, на кого захочуть. Потім заспокоюються, і знову стають нормальними до наступного приступа, який відбувається з періодичністю приблизно раз на місяць.
Цих людей, з такою психічною хворобою, називають "форумні маніяки".

Добре якщо це закінчиться "на форумах"((
Але виглядає так що він по життю щось витворить(((
   
Re: Вимушений Киянин всё.

Добре якщо це закінчиться "на форумах"((
Але виглядає так що він по життю щось витворить(((
якшо не пускати на форуми, то може шось вчудити. Може навіть прилюдно відріже собі х..й тупою стороною ножа. B-)
   
Re: Вимушений Киянин всё.

Ось його вчорашня тема - все чин чином - він отримав що хотів. Адже він і планував суїциднутися. В чому проблема? Ну, хотів він цього.


https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1064850.0
Да тут не банить надо, а санитаров вызывать. Чел в здравом уме такое даже написать не сможет. Он явно был под веселящими таблетками.
   
Re: Вимушений Киянин всё.

окрім знання розкладки на клавіатурі треба ще й трішки мозгів мати.

Це тебе теж стосується.
So what?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія