Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кидану вам идею по экономному и интересному отдыху в Турции.

ЮБТ это как ЮБК. Только лучше. Там еще масса полудикой природы. Где можно устраивать дикий кемпинг. А захочется в цивилизацию, так она рядом. Закончится коронобесие, поеду.

Там сейчас полно народу с Украины по всей Турции шарится.
   
Трошки побільшало )
В даному випадку ви в який спосіб мандрували?

Пешком. Ваще тяжеловато уже в наши почтенные годы. Тропа (или дорога) всё время вверх-вниз. Поэтому возникла идея перемещаться прямо по морю. Там есть такие бухточки куда даже пешком не попадешь. Ну и виды с воды должны быть интереснее.
   
Не зовсім вдале фото. Це маленька бухта поруч з чирали. Далі таких тиша до мармаріса.
Ідея добра, поки в Туреччині не ганяють за ночівлю де заманеться.
Показати зображення...

Щось з цитуванням
   
Там сейчас полно народу с Украины по всей Турции шарится.

Та да. Мы встретили на своем не очень долгом пути наверное с десяток групп. Здрасьте-здрасьте. Ощущение, что ты в Крыму.
   
І що, отак можна просто на березі намета поставити?
І ніхто не прийде: ніякі турецькі лісники та захисники природи?

Невероятно, но факт. МОЖНО!!!
   
ад...
в принципе за 300 евро в мес можно студию найти ... нахрена это бомжацтво и обгаживание природы? дидывкрымусрали?

Мене б ця студія десь на 3-4-й день вкурвила. А от прикинутися вранці у новому місці з краєвидом на море, який відкривається з одного з пагорбів – саме то.

Щодо "водного транспорту": ідея цікава. Треба буде глянути на той плавзасіб. Можна квест печерами собі організувати + у Кекові над затопленим містом поплавати (якщо дозволено, звичайно).

Останнє редагування: 8 травня 2021 13:20:34 від Navas
   
Невероятно, но факт. МОЖНО!!!

У зв'язку з короною були впроваджені певні обмеження, але вони, певно, більше турків стосуються. У профільних ФБ-групах про це писали.
   
Бери другана. правда він зараз під іншим ніком пишє
   
лови. Готовь. Никаких проблем.

А як в Туреччині із дозволом на підводну?
   
Бери другана. правда він зараз під іншим ніком пишє

Почему не взять? Возьму. Если он возьмется конечно.
   
Пешком. Ваще тяжеловато уже в наши почтенные годы. Тропа (или дорога) всё время вверх-вниз. Поэтому возникла идея перемещаться прямо по морю. Там есть такие бухточки куда даже пешком не попадешь. Ну и виды с воды должны быть интереснее.
Ми свого часу байдарками ходили. По річці. Класний відпочинок в смислі краєвидів, помірного фізичного навантаження та інших переваг. Ми наприклад йшли за течією, проте постійно гребли веслами. Як в цьому сенсі, гребсти по хвилях до того ж враховуючи прилив/ відлив, впораєтесь з процесом, як думаєте?
   
А як в Туреччині із дозволом на підводну?

не знаю.
   
А як в Туреччині із дозволом на підводну?

мені здаеться для підводного підійдє і домашня криниця  :lol:
   
не знаю.

дивно
   
А як в Туреччині із дозволом на підводну?

Нічна, здається, заборонена. Але я бачив колись москалів, яким на це було пофіг - у Чирали, блін  :weep:
   
Ми свого часу байдарками ходили. По річці. Класний відпочинок в смислі краєвидів, помірного фізичного навантаження та інших переваг. Ми наприклад йшли за течією, проте постійно гребли веслами. Як в цьому сенсі, гребсти по хвилях до того ж враховуючи прилив/ відлив, впораєтесь з процесом, як думаєте?

Приливы-отливы на Средиземном море конечно есть, но небольшие совсем. А в Черном так нету вовсе. Гребля по волнам - самому интересно. Как потеплеет буду выяснять какова мореходность пакрафта. Но на ЮБТ есть очень закрытые заливы. Например в районе Даламана. А там и аэродром кстати рядом. С корабля на бал. В смысле с самолета в байдарку.
   
дивно

та да с таким ником и не знает. Ганьба.
   
а якщо вкрасти там у когося вітрильника
перемалювати номери папери і гарна подорож
зробити рент папіри фейкові і майнути навколо світу
(жарт)
   
головне добратися до херсонськіх плавнів до другого затону
   
головне добратися до херсонськіх плавнів до другого затону

В топку затон. Затон нам не нужен. Прямо на набережной под пушкой надуваем пакрафт и вперед в плавни!
   


начало ноября 2019 года.
   
В топку затон. Затон нам не нужен. Прямо на набережной под пушкой надуваем пакрафт и вперед в плавни!

надоби перекусить на дорожку. «будьнуть «  :)
   
А ці пакрафти (якісні та легкі) є двомісні? Чи краще вже 2 штуки мати?
   
А ці пакрафти (якісні та легкі) є двомісні? Чи краще вже 2 штуки мати?

кращє взяти з собою сокиру
   


Отакие там бухточки. И почти в каждой есть вода. Разве это не прекрасно?
   
типа пресная где есть?
   
А ці пакрафти (якісні та легкі) є двомісні? Чи краще вже 2 штуки мати?

Мне кажется, что лучше два взять.
   
Отакие там бухточки. И почти в каждой есть вода. Разве это не прекрасно?

Не знущайся  :D Я вже 2 чи 3 роки там не був...
   
Показати зображення...
Отакие там бухточки. И почти в каждой есть вода. Разве это не прекрасно?
Звичайно прекрасно. Можна дня на три стопорнутися.
   
типа пресная где есть?

Есть. Или это будет ручеек или джерельце или искуственный... Ну водопой, не знаю как это назвать. Откуда-то проложены пластиковые трубки и стоит сооружение "поилка" и в нем краник. Кран открыл, пошла вода.
   
Звичайно прекрасно. Можна дня на три стопорнутися.

Мы встречали людей которые по месяцу там жили.
   
типа пресная где есть?

припиздив  чого ти сюди припийшов  :lol:
   
Мы встречали людей которые по месяцу там жили.

як три плюс два
   
Оксанин чоловік розпалив багаття в парці в юті і мав штрав 5 тисяч дол
так що потрібно вме уважно прочітати 
чі можно там спати вночі
чі можно там прати
чі можно багаття палити
чі можно там ходити до вітру
   
До речі, бухточки, які ти постиш, смахують на ділянку між Чирали та Текіровою.
   
Есть. Или это будет ручеек или джерельце или искуственный... Ну водопой, не знаю как это назвать. Откуда-то проложены пластиковые трубки и стоит сооружение "поилка" и в нем краник. Кран открыл, пошла вода.

з привкусом як в криму було коли роднічка з гори пьєшь?
   
До речі, бухточки, які ти постиш, смахують на ділянку між Чирали та Текіровою.
також подорожував там
   
Почему не взять? Возьму. Если он возьмется конечно.

И на Десну бухать ! B-)
   
як три плюс два

 Блин, такие люди удивительные попадались, это надо видеть. Один такой длинный, худой, с длинными волосами и бородой. Ну вот как Иисуса рисуют так он выглядел. В каких-то задрыпаных шортах и с посохом. И с рюкзачком типа котомка за плечами. Представляешь какой видон? Я сначала подумал, что это какой-то странствующий дервиш. А оказалось, что это украинский турист.
   
До речі, бухточки, які ти постиш, смахують на ділянку між Чирали та Текіровою.

И це не дывно. Потому, что это та самая дилянка.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія