Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Якою мовою ви вільно сприймаєте інформацію?

Опитування
Якою мовою ви вільно сприймаєте інформацію?
Всього проголосувало: 80
Тільки українською  7 
 
 9% 
Тільки російською  0 
 
 0% 
Українською та російською  34 
 
 43% 
Укр, рос, та англійською  24 
 
 30% 
Трьома наведеними плюс ще ...  10 
 
 13% 
Укр, рос, та іншою (не англійською)  5 
 
 6% 




subj
   
Re: Якою мовою ви вільно сприймаєте інформацію?

Это опрос для тех, кто удосужился чести работающей голосовалки? :)

PS Больше трех.
   
What was your purpose in asking that question?
   
Это опрос для тех, кто удосужился чести работающей голосовалки?
Сидишь тут на ФУПе - ни украсть, ни на стреме постоять
В том смысле, что ни тему завести, ни проголосовать
Доколе? :pooh_door:
   
Re: Якою мовою ви вільно сприймаєте інформацію?

Немецькою трохі ще з великими проблемами. Особливо старі тексти.  Трохі чітаю італійською. Дружина, френчає вільно, та то дружина, Альянс франсез, чі як його, закінчувала.
   
українською та російською, але якщо інформація із технічної області то російською  вільніше
   
What was your purpose in asking that question?

I guess the purpose is to identify the cultural or national identity.
   
з 28-ми тільки двоє не сприймає російською. Це Дацко і Ольгерд.
   
Дружина, френчає вільно
Французька має бути обоюдною. :)
   
Re: Якою мовою ви вільно сприймаєте інформацію?

Французька має бути обоюдною. :)
я не можу. То трохі іньше, ніж те до чого звик. А чітати іх, то сором якійсь. Вона спілкуеться вільно з панами із Монпелье, мушу додати, відношення окреме до франко-, та англо-, мовних.
   
Сорос змусив мене вивчити англійську.
   
Re: Якою мовою ви вільно сприймаєте інформацію?

Я на чотире здав іспит аспіранській немецкою. А англійську, то життя навчіло. Тож, як абзац, особливо, як на іньшу сторінку перелазить, я теряюся. Завджи шукаю в кінци "ab", іди відшукай, до якого то глаголу. Мені важко перекладати стару німецьку.
   
Проголосував за Укр, рос, та англійською, але ще повністю розумію польську і трошки болгарську.
Латину вже підзабув
   
Re: Якою мовою ви вільно сприймаєте інформацію?

Польську та болгарську украінци розуміють без знання мов. То просто, як і мову лемків або белорусів. Укри і белоруси мають щось, що дозволяє то розумити. І не знаю що. Ну, "guma do perdelenja",то ясно, що гандон, або кацап, всім.

Останнє редагування: 26 липня 2021 19:27:09 від beggy
   
укр
   
Я боюся що середній українській манюпас сприймає або українською, або кацапською. ФУП не дуже репрезентативний нмхд.

Тобто що я тут запошую з англомовних інтерв'ю манюпас тупо не сприймає, а соросьонишам воно накуй не тре.

Власне вся проблема що сприйняття інформації в Україні йде через призму або кацапів, або соросятні, яка перекладає що їм треба. Звідти і специфічна соросяцька інформаційна бульбашка.
   
Re: Якою мовою ви вільно сприймаєте інформацію?

Я боюся що середній українській манюпас сприймає або українською, або кацапською. ФУП не дуже репрезентативний нмхд.

Тобто що я тут запошую з англомовних інтерв'ю манюпас тупо не сприймає, а соросьонишам воно накуй не тре.

Власне вся проблема що сприйняття інформації в Україні йде через призму або кацапів, або соросятні, яка перекладає що їм треба. Звідти і специфічна соросяцька інформаційна бульбашка.
ви не праві. Тут багато хто постить англійською, крім вас. Як очами пробіжав, і не цікаво, я для себе не перекладаю все і не відповідаю. От і вся тайна.
   
Re: Якою мовою ви вільно сприймаєте інформацію?

Немецькою, ято я навіть перекладати не беруся, бо буде жопа, не так зрозумію.
   
Тобто що я тут запошую з англомовних інтерв'ю манюпас тупо не сприймає

А ти не задумувався над тим, що ти переважно перепощуєш фуйню?
   
Re: Якою мовою ви вільно сприймаєте інформацію?

де білоруська?
   
Проголосував за перший варіант, хоча сприймаю інформацію і українською, і російською, і англійською, і польською ... мовами.
   
Re: Якою мовою ви вільно сприймаєте інформацію?

де білоруська?
з тим легка проблема. В мене. Легко розуміти пісьменну італійську, складно в розмові. З чехами і белорусами -  навпаки. Я не знаю, чому.
   
Я на чотире здав іспит аспіранській немецкою. А англійську, то життя навчіло. Тож, як абзац, особливо, як на іньшу сторінку перелазить, я теряюся. Завджи шукаю в кінци "ab", іди відшукай, до якого то глаголу. Мені важко перекладати стару німецьку.

кіко років було коли почав на слух розуміти англійську?
   
де білоруська?

Чесно кажучи, я ще не зустрічав українця, який би її не розумів.
   
Не слухайте соросьонка Петра Шаблезуба! Сорос окупував англійську, там теж його пропаганда!
   
Якщо тупий та пишеш тут по методичках, то до 3.14зди яка мова
   
Re: Якою мовою ви вільно сприймаєте інформацію?

What was your purpose in asking that question?

Це йому для роботи треба, зоб знати якою мовою гнати кацапську пропаганду та конспірологічну маячню.
   
3 + польська
   
Re: Якою мовою ви вільно сприймаєте інформацію?

кіко років було коли почав на слух розуміти англійську?
пане, коли сталася потреба, то є рік мійже завжди, може, півроку. Років з 20-25 тому. І саме на слух. Технічна англійська не була проблемою років з 30 тому.
   
Re: Якою мовою ви вільно сприймаєте інформацію?

Чесно кажучи, я ще не зустрічав українця, який би її не розумів.
а кацапів,  що обох мов не розуміють, ви  певно, зустрічали?
   
Re: Якою мовою ви вільно сприймаєте інформацію?

Я боюся що середній українській манюпас сприймає або українською, або кацапською. ФУП не дуже репрезентативний нмхд.

Тобто що я тут запошую з англомовних інтерв'ю манюпас тупо не сприймає, а соросьонишам воно накуй не тре.

Власне вся проблема що сприйняття інформації в Україні йде через призму або кацапів, або соросятні, яка перекладає що їм треба. Звідти і специфічна соросяцька інформаційна бульбашка.

те що Україна відрізана від зовнішнього світу крім москалів я писав тут ще років тому

десь 90 відсотків інформації що генерується в світі проходить повз Україну
   
Re: Якою мовою ви вільно сприймаєте інформацію?

кіко років було коли почав на слух розуміти англійську?
Кстати, да, о каком восприятии информации идет речь - текстов или на слух? Я песенку на русском недавно слушал, так кроме "Федерико Феллини" первые десять раз ни одного русского слова рвзобрать не смог. :S
   
а кацапів,  що обох мов не розуміють, ви  певно, зустрічали?

Практично усі.
   
пане, коли сталася потреба, то є рік мійже завжди, може, півроку. Років з 20-25 тому. І саме на слух. Технічна англійська не була проблемою років з 30 тому.

саме тоді і я подолав мовний бар"єр щоб працювати закордоном. :-B
   
Re: Якою мовою ви вільно сприймаєте інформацію?

Ви, оцінюю, років за сімь мододший за мене. Мені 50.
   
Re: Якою мовою ви вільно сприймаєте інформацію?

Или вот здесь, например, разобрал только "Байден" и "крупный бизнес", хотя и этого уже достаточно, чтобы понять, что песня о Северном потоке-2.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія