Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мусульмани знову намагаються влаштувати бійню в США :X

Тому що це саме та платформа де з викладачів та студентів намагаються зробити антисемітів.

Якщо Х проти політики Натаняху - він не проти Ізраїлю.
Якщо хтось проти політики Януковича - він не проти України.

Може так зрозумієш
А тi що збираються i скандують death to Israel, death to America! - вони хто такi, вони за кого i проти кого?

Гарнi пропозицii пiшли: вiзу анулювати, студентську позичку на виплату негайно. Гарантую якщо дiйсно так зроблять то всi тi довбойоби в арафатках завтра стануть ку-клукс-кланiвцями i мага-кюанонівцями.
Це звичайний хайп як носити футболку з портретом маньяка Че Гевари.

і ще одне, більшість  цих в арафатках вони всі за хуйла, ти сам зрозуміеш чому.
   
Залізною рукою та силовим методом ізраільсько-палестинську проблему не вирішити. Це шлях в нікуди для обох сторін, але тільки Ізраїль має що втрачати. Тому я бачу багато раціонального в позиції сенатора Шумер щодо необхідності позачергових виборів в Ізраїлі та визнання Палестини як незалежної держави.

я взагалі не розумію хамас терористично визнана організація з ким чак шумер закликає створювати державу поясніть хтось?

   
я взагалі не розумію хамас терористично визнана організація з ким чак шумер закликає створювати державу поясніть хтось?
тобі вже пояснили
шумер виступае для муслімів виборців
і для молодоі порослі антіфи і остальних нероб та дебілів, бо історія "все одно за нас проголосуете бо інакше Трумп" вже ніби не працюе.
   
На яких всіх? Я такого каналу «на Всіх» не знаю. Є наратив на FOX News накласти ярлик «антисеміт»  на викладачів та студентів значна частина яких є євреї.

Якщо самі євреї не згодні з політикою Натаьяху, це зовсім не означає що вони проти Ізраїлю а тим паче є антисемітами.
Я до цього привів статтю cnn)
   
Наприклад? Позов припинити насилля в Газі це антисемітизм чи ні? На думку сенатора Чака Шумера це не є антисемітизмом. Але він мабуть що дурніше за нас.
Лозунги смерть Ізраїлю це вимога припинити насильство в газі?)
   
Re: Мусульмани знову намагаються влаштувати бійню в США :X

Лозунги смерть Ізраїлю це вимога припинити насильство в газі?)

Це звідки? Навіть Fox News такого матеріалу з акцій протестів студентів та викладачів не надали

Останнє редагування: 25 квітня 2024 08:05:33 від Dobre
   
Це звідки? Навіть Fox News такого матеріалу з акцій протестів студентів та викладачів не надало?
А ти послухай що ті протестуючі скандують - та подивись на їх плакати)
І така хєрня по багатьох університетах та штатах

The Palestine Solidarity Committee in Austin organized a walkout and occupation on the school’s south lawn. According to an Instagram post announcing the event, students were encouraged to bring “blankets, food and water, face masks, and lots of energy.”
   
Re: Мусульмани знову намагаються влаштувати бійню в США :X

я взагалі не розумію хамас терористично визнана організація з ким чак шумер закликає створювати державу поясніть хтось?

Хамаз це не єдина організація що представляє Палестину. Так само як право налаштовані на силове вирішення Лекуд на чолі з Натаняху не єдині хто монополізували право представляти Ізраїль.
   
More than 130 people were arrested Monday night at a pro-Palestinian protest at New York University, an NYPD official told CNN. NYU said it asked for help from the NYPD after school officials said there were “intimidating chants and several antisemitic incidents” during a protest.
   
Re: Мусульмани знову намагаються влаштувати бійню в США :X

А ти послухай що ті протестуючі скандують - та подивись на їх плакати)

Читав та дивився, такого немає. Навіть Fox не здатний скомпілювати такий матеріал.
   
Читав та дивився, такого немає. Навіть Fox не здатний скомпілювати такий матеріал.

However, Democratic House Rep. Josh Gottheimer of New Jersey described the encampment as “full of protesters spewing incendiary antisemitic hate and vitriol.”
   
Скільки любителів вівцейобів на фупі - це піпець)
   
Читав та дивився, такого немає. Навіть Fox не здатний скомпілювати такий матеріал.

Сенатор Рубио пойдёт?

   
Гарний хамасівський прихильник -
Мертвий хамасівський прихильник)
Як і гарний кацап - мертвий кацап
Все інше - хуйня)
   
Наруга над державною символікою не є злочином у США.

Перша поправка до Конституції США гарантує право громадянам вільно пропагувати нацизм, антисемітизм, коммунізм, висловлювати підтримку ХАМАС тощо. А свідомі громадяни згідно якоїсь там ще поправки мають право зі зброєю в руках захищати право громадян США вільно пропагувати нацизм, антисемітизм, коммунізм, висловлювати підтримку ХАМАС тощо. Тому США найвеличніша країна найновішої історії - свобода слова, захищена зброєю. MAGA!

Цитувати
the Radical Left wants to Criminalize Free Speech!
Donald Trump
   
Re: Мусульмани знову намагаються влаштувати бійню в США :X
TC

Скільки любителів вівцейобів на фупі - це піпець)

Так чому ти своїм любителям не радієш?  :laugh:
   
Так чому ти своїм любителям не радієш?  :laugh:
Йди лікуй дитину, дибіл
   
Хамаз це не єдина організація що представляє Палестину. Так само як право налаштовані на силове вирішення Лекуд на чолі з Натаняху не єдині хто монополізували право представляти Ізраїль.

та ні звичайно, тим більше з тих протестуючих ніхто не протестує проти хамасу
   
   
А тi що збираються i скандують death to Israel, death to America! - вони хто такi, вони за кого i проти кого?

Гарнi пропозицii пiшли: вiзу анулювати, студентську позичку на виплату негайно. Гарантую якщо дiйсно так зроблять то всi тi довбойоби в арафатках завтра стануть ку-клукс-кланiвцями i мага-кюанонівцями.
Це звичайний хайп як носити футболку з портретом маньяка Че Гевари.

і ще одне, більшість  цих в арафатках вони всі за хуйла, ти сам зрозуміеш чому.


 :)

Прочитав останні дві лінійки і згадав, де я бачив таку картину.

Куба: футболка з портретом маняка Че Гавари, арафатки і всі за хуйла.




п.с.

Отой, що у футболці з портретом терориста Чегавари, це теперішній "празидент" Куби, - такий собі Фідель Кастро джуніор.

Мігель Діас-Канель Бермудес (ісп. Miguel Mario Díaz-Canel Bermúdez; нар. 20 квітня 1960)
— кубинський політик, перший секретар Комуністичної партії Куби, голова Державної ради,
п'ятнадцятий президент і вісімнадцятий прем'єр-міністр Куби[2]. https://w.wiki/9sof
   
:)

Прочитав останні дві лінійки і згадав, де я бачив таку картину.

Куба: футболка з портретом маняка Че Гавари, арафатки і всі за хуйла.

Показати зображення...
п.с.

Отой, що у футболці з портретом терориста Чегавари, це теперішній "празидент" Куби, - такий собі Фідель Кастро джуніор.

Мігель Діас-Канель Бермудес (ісп. Miguel Mario Díaz-Canel Bermúdez; нар. 20 квітня 1960)
— кубинський політик, перший секретар Комуністичної партії Куби, голова Державної ради,
п'ятнадцятий президент і вісімнадцятий прем'єр-міністр Куби[2]. https://w.wiki/9sof
Був на Кубі два рази - біль лінивого народу не зустрічав)
   
Сорі за офтоп.

Але ще додам про Кубу;

На днях читав.

Канадська сім`я з Монреалю відпочивала на Кубі.
Чоловік 68 років помер.
Сім`я заплатила $10000 щоб доставити його тіло з Куби в Канаду.

Кубинці їм прислали якогось мертвого татуїрованого кацапа.  :weep:

https://montrealgazette.com/news/local-news/wrong-body-sent-to-quebec-family-after-father-dies-on-cuban-vacation
   
Сорі за офтоп.

Але ще додам про Кубу;

На днях читав.

Канадська сім`я з Монреалю відпочивала на Кубі.
Чоловік 68 років помер.
Сім`я заплатила $10000 щоб доставити його тіло з Куби в Канаду.

Кубинці їм прислали якогось мертвого татуїрованого кацапа.  :weep:

https://montrealgazette.com/news/local-news/wrong-body-sent-to-quebec-family-after-father-dies-on-cuban-vacation
Дивно що взагалі когось прислали)
Кубинці лінивіше за брайтонську деревяху)
   
?t=bwYzTKM_dLIF3Cnhwz-cLQ&s=19
   
?t=8IGgd0e1aM81wztTBrqKRQ&s=19
   
Представники Держ Університету Арізони кажуть що більшість протестувальників не мають ніякого стосунку до університету

   
Сорі за офтоп.

Але ще додам про Кубу;

На днях читав.

Канадська сім`я з Монреалю відпочивала на Кубі.
Чоловік 68 років помер.
Сім`я заплатила $10000 щоб доставити його тіло з Куби в Канаду.

Кубинці їм прислали якогось мертвого татуїрованого кацапа.  :weep:

https://montrealgazette.com/news/local-news/wrong-body-sent-to-quebec-family-after-father-dies-on-cuban-vacation

Ще раз сорі за офтоп.

Є продовження історії з канадцем, який помер на Кубі і замість його тіла, кубинці прислали в Монреаль тіло якогось дохлого татуїрованого кацапа.
Виявляється, тіло померлого канадця кубинці переслали в кацапію, а там ваньки його вже поховали (десь на північ від москви).
В кацапстані ніхто навіть не цікавився чиє тіло привезли з Куби, - головне що з`явився повід для п`янки.

https://www.cbc.ca/news/canada/montreal/faraj-jarjour-mistakenly-buried-in-russia-1.7185277
   
Сорі за офтоп.

Але ще додам про Кубу;

На днях читав.

Канадська сім`я з Монреалю відпочивала на Кубі.
Чоловік 68 років помер.
Сім`я заплатила $10000 щоб доставити його тіло з Куби в Канаду.

Кубинці їм прислали якогось мертвого татуїрованого кацапа.  :weep:

https://montrealgazette.com/news/local-news/wrong-body-sent-to-quebec-family-after-father-dies-on-cuban-vacation
хай радіють хорошему рускому
   
А чтого тільки у США?

❗️Казалось, что это случится  не скоро и «на наш век нормальной жизни хватит», но нет.
В Гамбурге подняли головы исламисты.
Они открыто вышли на одобренную властями акцию с призывом установить в Германии Халифат. Вы не ослышались. Именно так.

Кто-то из правительства Германии попытался вякнуть,  мол не дело это, «они- исламисты хотят иметь право издеваться над женщинами, давайте признаем их экстремистами», но его быстро приструнили
другие члены правительства, заявив, что Германия - демократичная стана в который  право голоса  имеют все.

«С разрешения властей они требовали превратить Германию в исламистскую диктатуру, которая управляется религиозным лидером — без каких-либо прав для женщин, гомосексуалов, христиан, евреев и инакомыслящих», — пишет Bild.

Ну что же, прецедент  создан, ждем и выбираем хиджабы.

@nevzorovtv
   
Полиция NYC начала разгон и арест демонстрантов в университете Columbia. Кстати, автор твитта, девочка из Киева.


Применяют технику. Запускают гранаты со слезоточивым газом.


В университете обучаются 55% иностранных студентов.

Ранее днем их представитель требовал от администрации университета кормить и поить протестантов.

Личность представителя вызывает огромный интерес. Эта дама кандидат в PhD, ассистент преподавателя и изучает, внимание "Теорії уяви та поезії, які інтерпретуються через призму марксизму"

"Theories of the imagination & poetry as interpreted through a Marxian lens"


Охуеть. Columbia University.  :facepalm:

Вот ещё одна либеральная дама.


Одного не могу понять. Они что, революцию как в Китае решили сделать. Или администрация так заигрывает перед мусульманами избирателями в Мичигане? Может хотят повторить погромы как летом 2020?

Какой у них end game?



Останнє редагування: 1 травня 2024 05:10:42 від Valentyn
   
Ого, верещить, як недорізана свиня.
Істеричка дурнувата
   
Схоже цього разу задавлять цей безлад в зародку. Влаштувати 2020 вже не вийде
   
Сюрреализм какой-то. Полиция отбивает у заколотників территорию учебного заведения и водружает американский флаг.  В центре NY city. Сегодня.


   
Сюрреализм какой-то. Полиция отбивает у заколотників территорию учебного заведения и водружает американский флаг.  В центре NY city. Сегодня.

https://twitter.com/view/status/1785529408201134330

Те як він зім'яв та жбурнув ту ганчірку демонструє що у народа вже в печінках ті прогресивістські адженди.
   
Те як він зім'яв та жбурнув ту ганчірку демонструє що у народа вже в печінках ті прогресивістські адженди.

Відчуваю, що скоро побачимо еталонні приклади дискусій американського суспільства з тими хуцпатими  :laugh:

"не люблю я
 Тих блядських теревенiв, бо не вiрю
 У силу слова я, а вiрю в силу пiздюлєй."
(с) Митець
   
А чтого тільки у США?

❗️Казалось, что это случится  не скоро и «на наш век нормальной жизни хватит», но нет.
В Гамбурге подняли головы исламисты.
Они открыто вышли на одобренную властями акцию с призывом установить в Германии Халифат. Вы не ослышались. Именно так.

Кто-то из правительства Германии попытался вякнуть,  мол не дело это, «они- исламисты хотят иметь право издеваться над женщинами, давайте признаем их экстремистами», но его быстро приструнили
другие члены правительства, заявив, что Германия - демократичная стана в который  право голоса  имеют все.

«С разрешения властей они требовали превратить Германию в исламистскую диктатуру, которая управляется религиозным лидером — без каких-либо прав для женщин, гомосексуалов, христиан, евреев и инакомыслящих», — пишет Bild.

Ну что же, прецедент  создан, ждем и выбираем хиджабы.

@nevzorovtv

анжелу треба за ноги підвісити посеред Площі Республіки, бо вся ця хуєта - результат її "політики".
   
Відчуваю, що скоро побачимо еталонні приклади дискусій американського суспільства з тими хуцпатими  :laugh:


ці дискусії точаться невпинно
   
шось не видно в гілочці Татуся і Слава Редько. Де ви захисники From the River to the sea?
   
Re: Мусульмани знову намагаються влаштувати бійню в США :X

Сцуко! Актуально як ніколи!  :D

   
Схоже цього разу задавлять цей безлад в зародку. Влаштувати 2020 вже не вийде


Відразу видно різницю між Байденом і Трампом.  :good:
Погроми в 2020 це більш ніж на половину "заслуга" довбойоба Трампа. (td)  :bueee:
Він своїми діями постійно підігрував і роздував погроми.
Зараз же буйних спокійно розігнали і все.

В 2020-му довбойоб Трамп думав, що роздуваючи протести він отримає перевагу на виборах, але він настільки довбойоб, що не міг зрозуміти, що то зіграє проти нього.
Так само, як і Янукович в 2013.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія