Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А чи не пора СБУ впритул зайнятись і деякими ФУПчиками?

А пам'ятаєте, як кнуроботи списки складали, тих хто не хотів Порохатого в дупу цілувати.
Та самі обісралися...  :bueee:
   
А чи не пора СБУ впритул зайнятись і деякими ФУПчиками, які виступають проти законно обраного президента?

 :-)o
   
Ніяк свинки не вкурюють що на 4 роки їх місце під шконкою. Я розумію боляче, але пора звикати, свинки.
   
А пам'ятаєте, як кнуроботи списки складали, тих хто не хотів Порохатого в дупу цілувати.
Та самі обісралися...  :bueee:


якби Петро виграв, вони б у СБУ пороги обивали зі своїми списками, щоб усіх ворогів народу до одного покарали
   
Знаєм, знаєм.
хуйло - Бушу: "Україна - це не держава"
Пєсня старая, слова затьортиє. В Україні-це не держави не може бути дієздатної СБ. Ти так думаєш кацапчику?
Розачарую тебе, 99.9% там люди націлені на захист держави. Ну й на захист своїх інтересів. Не без цього. Брєлки,те се.
хулі ти пистиш упороте ? :laugh:
чо тільки 99.9% , та там всі 140% справжніх патріотів , особливо в відділі К  :gigi:

будешь свої казочки розповідати психіатру, діточкам на ніч , і прихильники певної політсили в свинарнику

а іншим я пропоную попитати бійців на фронті про їхню "співпрацю" з службою брелків
тай сам можу дещо розповісти про Маріуполь 14 року, і їхню діяльність в місті Чернівці
   
хулі ти пистиш упороте ? :laugh:
чо тільки 99.9% , та там всі 140% справжніх патріотів , особливо в відділі К  :gigi:

будешь свої казочки розповідати психіатру, діточкам на ніч , і прихильники певної політсили в свинарнику

а іншим я пропоную попитати бійців на фронті про їхню "співпрацю" з службою брелків
тай сам можу дещо розповісти про Маріуполь 14 року, і їхню діяльність в місті Чернівці
Є якась інформація? Оприлюдлне, не тримайте в собі. І знову ж таки, ОФФтоп. Що ви думаєте про олдбоїв, didus, drim і т.д.

Останнє редагування: 30 березня 2020 23:04:26 від Лимарь
   
Пора. Например, жителем города Черновцы неким Вениамином Протасовым.
Непаханное поле работы для СБУ, для нацдружин, етс.
   
Пора. Например, жителем города Черновцы неким Вениамином Протасовым.
Непаханное поле работы для СБУ, для нацдружин, етс.
Бережи Боже цього простого українця. Якась істерика? Правилами ФУПу заборонено розголошуати особисті дані.
"Єслі єсть люді кто пріходят к тєбє, найдуться і люди кто прідут за табой"


Останнє редагування: 30 березня 2020 23:28:55 від Лимарь
   
Є якась інформація? Оприлюдлне, не тримайте в собі. І знову ж таки, ОФФтоп. Що ви думаєте про олдбоїв, didus, drim і т.д.
чучело - конспектуй, тому чому я був свідком :
при звільненні Маріка чомусь вся інформація що попадала в СБУ - ставала відома сепарам,
і операція по звільненю міста азовом була тільки тому іспішною що про неї служба брелків не була попереджена

в Че сбу-ники прославилися не тільки кришуванням бізнесу і контрабанди... а й якшо памьятаете плітки - що тіпо румуни хотять приеднати Буковину до себе? так ось це була чисто операція брелкошукачів, з засилкою агентів в румунські товариства, вербовкою румунів і головне розпилом бюджетних грошеняв , а також піаром своеї необхідності (пошукайте скільки кожного року йде на фінансування цих бевздарів в такій крихітній області як наша)
... якшо у вас будуть питання з звідки ж я знаю такі подробиці - мені "повезло" навчатися в 23 школі(тепер 4 чи колегім, чи то гімназія) що стоїть напроти місцевого відділення кдб сбу , і в нас пів класу було діточками кдбешніків(я в той клас теж не просто так попав, моя мамця була глав.бухом одного секретного заводу) , із моїх однокласників 7 досі  продовжують "славну" традицію працюючи на кдб сбу

ще згадав - коли зернятко з самопомічью блокувало вугілля з даунбасу (ми туди іздили підтримати хлопців) всплив дуже цікавий факт:
всі вагони получали дозвіл в сбу , хоча ви ніде не побачите що така фунція надана брильківцям ... і чомусь ніхто не вірив що ті дозволи сбу надавало безкоштовно

а це лише те чому я був свідком  :K

пс:щодо інших фупчиків , я не якись там йопнутий на всю голову свин щоб обговорювати інших за їхнею спиною. всіх цих персонажів я буду посилати в піші еротичні подорожі особисто
   
На Ганса Ананатора  потрібно заяви до СБУ писати.
Скріни його дописів зробити легко, хто він такий й де мешкає, в принципі загальновідомо.
Звісно, що на перший чи другий раз він відмажеться. Податківець з СБУшником то майже близнюки-брати-гамасєкі.
Але якшо таких заяв буде кілька штук на місяць, то Гансу  влетить в копійчину відмазуватись.  B-)   :K

Останнє редагування: 30 березня 2020 23:44:39 від птах Сорока
   
Під виглядом політичних баталій, цілеспрямовано топлять проти України.
Основна ознака, ні один проукраїнський політик не удостоюється у них доброго слова.
Змініть в їх постах порошки, порошата, свинарчуке-е-е... на українці і все стає на свої місця.
Відразу стає зрозуміло проти кого вони топлять. Саме це вони мають на увазі, коли клацають по клавіатурі.

Кацапська "мяка сила". Просувати прокацапські идеї небезпечно. Українці не сприймуть.
Тому стараються обгадити все проукраїнське. Щоб зрештою залишились Бойко, Медведчук, Шурфич...
Профіт.
+===========================================================+
Наприклад - тобою. Бо займаєшся антиукраїнським пропагандонством -
пропагандониш розкол в суспільстві заради повернення шоколадного
кнура на табуретку. І закликаєш нехтувати владою України, І робиш це
за гроші хуйла.
   
и это пишут циничные твари, которые прямо называли большинство украинцев скотами  :facepalm1:
Ну скотами - это конечно перебор. Но ипанутыми неадекватами в самый раз. Всё ж таки к 73-х процентам надо с уважением относится.. Хоть они и еба-нутые.  :gigi: Нужно соблюдать политкорректность.  :gigi:
   
Е одна приемна новина.

От той онук монголоіда ,Венечка Протасов с Чернівців,то ідейний кацап тут змін не буде,совкодрочити буде до могили.
 А більшисть банди яку куріруе бобошон Рафік яка відмітиласьв ці гільці на зарплатні ,ну може окрім DiDisa --це просто дебіл, я б на місці Рафіка би йому не платив,може пряник з Тули посилав на місяць
Так от нафта зараз по 22. Рафіку якшо і платять то по інерціі. Скоро фонди скоротять.
І ця "попівська" банда дуже скоротится і якісно і кількісно.
Це вже через пару місяців буде помітно.
Як одужае або зникне Мірося,потеряе активність бобошон Рафік, перестане активничати костяша та попадья Светка.
99% даю 2-3 місяці нафти по 22 і кацапська бригада Рафіка ссохнеться.
Не зникне але  буде на багато менш помітною

Останнє редагування: 31 березня 2020 07:22:08 від bassarabia
   
Під виглядом політичних баталій, цілеспрямовано топлять проти України.
Основна ознака, ні один проукраїнський політик не удостоюється у них доброго слова.
Змініть в їх постах порошки, порошата, свинарчуке-е-е... на українці і все стає на свої місця.
Відразу стає зрозуміло проти кого вони топлять. Саме це вони мають на увазі, коли клацають по клавіатурі.

Кацапська "мяка сила". Просувати прокацапські идеї небезпечно. Українці не сприймуть.
Тому стараються обгадити все проукраїнське. Щоб зрештою залишились Бойко, Медведчук, Шурфич...
Профіт.

А чого це еміги не хочуть повертатись до неньки карантинити?
Де ви всі сидите насправді, га, патріоти?
От з з*ясування по твоїй персоні можна і почати. Профіт?
Всі інші заткнуться з подібними пропозиціями скавучати з за кордону.
   
Е одна приемна новина.

От той онук монголоіда ,Венечка Протасов с Чернівців,то ідейний кацап тут змін не буде,совкодрочити буде до могили.
 А більшисть банди яку куріруе бобошон Рафік яка відмітиласьв ці гільці на зарплатні ,ну може окрім DiDisa --це просто дебіл, я б на місці Рафіка би йому не платив,може пряник з Тули посилав на місяць
Так от нафта зараз по 22. Рафіку якшо і платять то по інерціі. Скоро фонди скоротять.
І ця "попівська" банда дуже скоротится і якісно і кількісно.
Це вже через пару місяців буде помітно.
Як одужае або зникне Мірося,потеряе активність бобошон Рафік, перестане активничати костяша та попадья Светка.
99% даю 2-3 місяці нафти по 22 і кацапська бригада Рафіка ссохнеться.
Не зникне але  буде на багато менш помітною

Рано не випив - день пропав (с)
Це про вас? Хто всі ці люди??  :facepalm:
   
Саме це вони мають на увазі, коли клацають по клавіатурі.

 Ну воно і так . Тобто я і погоджуюсь із цитованою тезою , але ж - не давати людині випорожнити мозок , воно якось і не шось .., начебто .

Та і я , як не читаю , то і марне їхнє клацання , а як і прочитаю шось , то скліроз спамагає .

Такщо н-ай собі клацають хоч по клаві , хоч зубами , та мети своєї не досягнгуть , що-би керувати моїми мізками , бо я їх тих мізків не маю .  ))
   
Рано не випив - день пропав (с)
Це про вас? Хто всі ці люди??  :facepalm:
Венечка Протасов = Авіатор = prince of silense
дід монголоід = дід Венічкі Протасова з фото яке викладав Вєнєчка
бобошон (дідусь) Рафік =узбек = Рафаэль Ізраєловіч= (Олдбой)
........
що тут незрозумілого?

Останнє редагування: 31 березня 2020 08:09:34 від bassarabia
   
попри все, що часом ляпає Олд-бой, я б не дорікав йому походженням.
   
Чому забанили Дріма, а не автора параноїчної гілки???
   
Прошу СБУ зайнятися кнурятами, головним Кнуромі його компаньйоном Медведчуком, якого ГоловнийКнур   витяг із забуття будучи на посаді президента України.
   
попри все, що часом ляпає Олд-бой, я б не дорікав йому походженням.
а коли узбек історію запоріжского козацьства тут з пафосом доводить питань і дисбалансу не виникае?

як би був кацапом то був би ідейним імперцем як Вєнечка Протасов --то було би природньо  ,тут би питань не було.
а узбеку насрати і на кацапів і на "хахлов"
як і тому  еврею  Соловьеву на раша ТВ
що їми обома  керуе? Якщо кацап Кіселев ще може бути ідейним --то Соловьев з Рафіком ні.

І це якраз походженя видае .  Це цінічна, корисна,беспринципна  мразота і саме походженя це доводить.
В них нема ідейной зацікавлености ,нема інтересу за походженям,нема ємоцій,тільки профіт .....це найгірше що може бути...цінізм....он лі бізнес

Останнє редагування: 31 березня 2020 08:22:32 від bassarabia
   
Венечка Протасов = Авіатор = prince of silense
дід монголоід = дід Венічкі Протасова з фото яке викладав Вєнєчка
бобошон (дідусь) Рафік =узбек = Рафаэль Ізраєловіч= (Олдбой)
........
що тут незрозумілого?
Сильно. Тоді перепрошую. Ви - геній мислі  :-)o
   
а коли узбек історію запоріжского козацьства тут з пафосом доводить питань і дисбалансу не виникае?

як би був кацапом то був би ідейним імперцем як Вєнечка Протасов --то було би природньо  ,тут би питань не було.
а узбеку насрати і на кацапів і на "хахлов"
як і тому  еврею  Соловьеву на раша ТВ
що їми обома  керуе? Якщо кацап Кіселев ще може бути ідейним --то Соловьев з Рафіком ні.

І це якраз походженя видае .  Це цінічна, корисна,беспринципна  мразота і саме походженя це доводить.
В них нема ідейной зацікавлености ,нема інтересу за походженям,нема ємоцій,тільки профіт .....це найгірше що може бути...цінізм....он лі бізнес
Так Ви теж не українець, і навіть не в Україні живете - Вам то яке діло до нас?
   
Так Ви теж не українець, і навіть не в Україні живете - Вам то яке діло до нас?
ну pent@gon жеж написав --я "геній мислі" (с) ,до того ще й українську треную
напевне через рік на польский форум вже можно буде
   
ну pent@gon жеж написав --я "геній мислі" (с) ,до того ще й українську треную
напевне через рік на польский форум вже можно буде
думаешь за там те будут больше платить? :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія