Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сколько еще У Теслы получится морочить голову?

Про Модель 3.
А в принципе и про другие такие же трюки Маска——
Предоплата за несуществующие поверволлы
Предоплата за несуществующую черепицу—соляр
Предоплата за картинки и макеты грузовиков.

Как долго продержится еще Тесла?( в смысле со всеми ее финансовыми показателями всем известными)
Как долго будут морочить голову Гиперлупом?—— который все никак и нигде не может завестись без поддержки государства( схема по которой работает Маск)
пс. А что будет с теми всеми машинками Тесла, которые уже есть после банкротства Теслы?
И кто их утилизировать возьмется со всеми проблемами утилизации батареек.( вспомним про ежиков((()
ппс.

Останнє редагування: 23 вересня 2018 20:02:52 від pravda
   
Хто підкаже як називається оця психічна хвороба "——" ?
   
Хто підкаже як називається оця психічна хвороба "——" ?

Ти вже питав—— склероз старчєскій?))
Називається——" невідома хрєнь"))
   
А ще шкандаль з співробітником Тесли, який міг злити на сторону цікаву внутрішню інформацію——
Наприклад він стверджує що батареі Моделі3 складаються частково з батареєк що вже використовувалися в інших моделях—— така собі утилізація))
Та й взагалі там цікава ситуація з тим що " бортові журнали" Тесла не верифіковані і в любий момент можуть бути підроблені Теслою в свою користь—— наприклад це стосується данних які дійдуть до поліціі у випадку ДТП.
https://3dnews.ru/971922
   
Re: Сколько еще У Теслы получится морочить голову?

Нагадує, як десь в російському засранську два тупуватих кацапи обговорюють під пиво, як ось ось обрушиться доллар. 
   
Хто підкаже як називається оця психічна хвороба "——" ?

Для неписемних: це називається em dash.
   
Re: Сколько еще У Теслы получится морочить голову?

Тесл уже в Киеве полно,, а ты и дальше говори что это обман.
   
Re: Сколько еще У Теслы получится морочить голову?

Мене вже задовбали усілякі омеляни своїми гіперзалупами через 30 років. Нехай би краще шляхи відремонтували,бо все попиздили...
   
Мене вже задовбали усілякі омеляни своїми гіперзалупами через 30 років. Нехай би краще шляхи відремонтували,бо все попиздили...

Волька, ты шо, с дома не выходишь шоле?
   
Re: Сколько еще У Теслы получится морочить голову?

Кацапу болить Тесла та СпейсЕкс  :weep:
   
Кацапу болить Тесла та СпейсЕкс  :weep:

Якщо це до мене—— то по перше—я украінець, а по друге—— не болить, а просто цікаво—— скільки це все протримається ще?
пс. А болить мені за іжачків до речі—— які постраждають ( і вже страждають) в зв"язку з утилізацією батареєк(((
   
пс. А болить мені за іжачків до речі—— які постраждають ( і вже страждають) в зв"язку з утилізацією батареєк(((

Отвечает за пи3дёж
Топором убитый ёж
   
Якщо це до мене—— то по перше—я украінець, а по друге—— не болить, а просто цікаво—— скільки це все протримається ще?
пс. А болить мені за іжачків до речі—— які постраждають ( і вже страждають) в зв"язку з утилізацією батареєк(((
Тоді викинь свій телефон. Там теж стоїть літій-іонна батарея. Врятуй їжачків !
   
Re: Сколько еще У Теслы получится морочить голову?

почитайте о том шо думает маск о нынешнем положении вещей в мире о перспективах развития человечества, я думаю вопросов у вас не останется.
   
Отвечает за пи3дёж
Топором убитый ёж

Вам смішно((——
А десяткам( може й сотням) тисяч іжачків—— вже ні((
https://nubip.edu.ua/node/37061
пс.
Хороша ідея викинути телефон—врятувати іжачка.——але ж я і не топлю за Маска як декотрі?
   
Re: Сколько еще У Теслы получится морочить голову?

почитайте о том шо думает маск о нынешнем положении вещей в мире о перспективах развития человечества, я думаю вопросов у вас не останется.

Кацапа Сєргєя людство та Земля не цікавлять.
Йому мерехтить невідворотна перспектива колапсу сировинної моделі Масковії.
   
почитайте о том шо думает маск о нынешнем положении вещей в мире о перспективах развития человечества, я думаю вопросов у вас не останется.
А киньте ссылку какую нибудь?
Что там?—— все гики улетят с Маском на Марс?
пс. Самое главное что меню уже где—то мелькало того межпланетного перелета))( основательно готовятся))).
ппс. Но судя по тому что многие его проэкты расходятся с действительностью—— полет на Марс тоже откладывается в долгий ящик((
   
Кацапа Сєргєя людство та Земля не цікавлять.
Йому мерехтить невідворотна перспектива колапсу сировинної моделі Масковії.

Абсолютно пофіг украінцю Сергію на Московію))
Переживаю щоб цей " невідворотній колапс Мордору" не накрив собою і Украіну((
   
Re: Сколько еще У Теслы получится морочить голову?

Якщо це до мене—— то по перше—я украінець, а по друге—— не болить, а просто цікаво—— скільки це все протримається ще?
пс. А болить мені за іжачків до речі—— які постраждають ( і вже страждають) в зв"язку з утилізацією батареєк(((

Люди діляться на два типи - ті хто працює та досягає успіху, та тих що тільки скиглить бо на інше не здатні, і єдиний зміст їх існування полягає в гарному виконані сумних пісень про те що в тих хто щось пробує змінити нічого не вийде. Історичні культурні особистості Росії завжди відрізнялися диспропорційним породженням скуглунів з любовью до страждання та блажених.

На жаль, украінці в своїй культурній більшості скуглуни, імпотентні, бездарні, нікому непотрібні скиглуни та невдачники. І це потрібно змінювати. Скиглуни нікому не потрібні. На скиглунів-невдачників не тільки в Україні, але і у людства немає ресурсів.
   
Люди діляться на два типи - ті хто працює та досягає успіху, та тих що тільки скиглить бо на інше не здатні, і єдиний зміст їх існування полягає в гарному виконані сумних пісень про те що в тих хто щось пробує змінити нічого не вийде. Історичні культурні особистості Росії завжди відрізнялися диспропорційним породженням скуглунів з любовью до страждання та блажених.

На жаль, украінці в своїй культурній більшості скуглуни, імпотентні, бездарні, нікому непотрібні скиглуни та невдачники. І це потрібно змінювати. Скиглуни нікому не потрібні. На скиглунів-невдачників не тільки в Україні, але і у людства немає ресурсів.

В городі бузина, а в Кийові дядько))
До чого тут це скиглення?
Про іжачків напиши щось?
   
Re: Сколько еще У Теслы получится морочить голову?

Модель 3  даже при нынешнем темпе производства Model 3 продается больше чем любой другая модель в этом сегменте рынка те больше чем BMW 3, Audi a4, Mercedes C класс в США
Model S продается больше чем все остальные полноразмерные Luxery седаны вместе Mercedes S class +  Audi A8 + BMW 7ка  в США

Да на запланированную мощность выйдут позже и проблемы вполне себе могут быть
   
Re: Сколько еще У Теслы получится морочить голову?

А киньте ссылку какую нибудь?
Что там?—— все гики улетят с Маском на Марс?
пс. Самое главное что меню уже где—то мелькало того межпланетного перелета))( основательно готовятся))).
ппс. Но судя по тому что многие его проэкты расходятся с действительностью—— полет на Марс тоже откладывается в долгий ящик((

Вы типичный потребитель того продукта который вам скармливают и несмотря на то шо это отборное гуано вы  счастливы.
   
Re: Сколько еще У Теслы получится морочить голову?

В городі бузина, а в Кийові дядько))
До чого тут це скиглення?
Про іжачків напиши щось?

Поки ти скиглиш «що в них нічого не вийде», Вони за тиждень побудували гіганськи намет поруч з цехами, та встановили там обладнання для ще однієї лінії щоб вийти на запланований рівень виробництва. А ти скигли скиглун бо в самого руки зі сраки ростуть в голові пусто, бо якби не було би пусто то не пробирався би не помилках російських ресурсів. Скиглунам «в них нічого не вийде» немає місця.
   
 :facepalm: ну если вы готовы за железный гроб набитый батарейками отдать сто штук, в чем проблема, покупайте и пользуйтесь. imho за эти деньги есть шикарный выбор авто на бензине, до которому тесле сто верст гамном плыть. пока автогиганты массово не войдут на рынок электокаров это ниша для фриков.  X(  :zrada:
   
Re: Сколько еще У Теслы получится морочить голову?

А ще шкандаль з співробітником Тесли, який міг злити на сторону цікаву внутрішню інформацію——
Наприклад він стверджує що батареі Моделі3 складаються частково з батареєк що вже використовувалися в інших моделях—— така собі утилізація))
Та й взагалі там цікава ситуація з тим що " бортові журнали" Тесла не верифіковані і в любий момент можуть бути підроблені Теслою в свою користь—— наприклад це стосується данних які дійдуть до поліціі у випадку ДТП.
https://3dnews.ru/971922
херня собача, навіть звичайні батарейки не можна використовувати разом з розрядженими, а то цілий акумулятор збирати із хламу.
   
Re: Сколько еще У Теслы получится морочить голову?

это ниша для фриков.
Те Тесла продает больше всех машин в сегменте Luxery full size sedan потому что машины гавно и люди которые покупает машины за 100K
просто тупые ну че логичная мысль.
   
Те Тесла продает больше всех машин в сегменте Luxery full size sedan потому что машины гавно и люди которые покупает машины за 100K
просто тупые ну че логичная мысль.

 :facepalm: ты теслу отнес к Luxery? там кроме цены больше ничего от Luxery нет. от слова совсем.
   
Re: Сколько еще У Теслы получится морочить голову?

ты теслу отнес к Luxery? там кроме цены больше ничего от Luxery нет. от слова совсем.
Апять же откуда людям у которых есть 100ка на машину знать шо такое Luxury небось до этого на Ланосах ездили вобшем тупые лохи
   
Re: Сколько еще У Теслы получится морочить голову?

"Людям" которые хотят жрать в два+ рыла и срать в три+ жопы никогда не понять того шо делает и к чему стремится илон маск.
   
це вже другий клієнт з Чернівців на розкуркулення після пісюкасова вімінана
   
Luxery? там кроме цены больше ничего от Luxery нет.

свиня не може в мови  :D
   
Вы типичный потребитель того продукта который вам скармливают и несмотря на то шо это отборное гуано вы  счастливы.

То есть Маск уже не собирается домой на Марс?))
   
Re: Сколько еще У Теслы получится морочить голову?

То есть Маск уже не собирается домой на Марс?))

А вы в психдиспансере собираетесь долечиваццо или уже нашли единомышленников и считаете себя нормальным?







   
Про Модель 3.
А в принципе и про другие такие же трюки Маска——
Предоплата за несуществующие поверволлы
Предоплата за несуществующую черепицу—соляр
Предоплата за картинки и макеты грузовиков.

Как долго продержится еще Тесла?( в смысле со всеми ее финансовыми показателями всем известными)
Как долго будут морочить голову Гиперлупом?—— который все никак и нигде не может завестись без поддержки государства( схема по которой работает Маск)
пс. А что будет с теми всеми машинками Тесла, которые уже есть после банкротства Теслы?
И кто их утилизировать возьмется со всеми проблемами утилизации батареек.( вспомним про ежиков((()
ппс.
https://www.ixbt.com/news/2018/06/30/tesla-model-3-2500.html
Для того чтобы продавать один литр бензина по цене двух (благодаря налогам, сборам и акцизам, которые закладываются в цену) нужна сказка про альтернативы.

Первой альтернативой выступил дизельный двигатель, сейчас толкают электротранспорт. Главное чтобы не задавали вопрос: кто выбрасывает больше всего СО2? А то вдруг узнают, что электрогенерация, индустрия и строительство, а не персональный автотранспорт.

Казалось бы все просто: дешевый бензин, а сэкономленные деньги на катализаторы. Но кому это интересно? Лучше про езду зимой на велосипеде и элетромобили с ценником от 30 штук.
   
херня собача, навіть звичайні батарейки не можна використовувати разом з розрядженими, а то цілий акумулятор збирати із хламу.

Ну—
Можна чи не можна у випадку з Теслою це така собі заявочка((
Ось деякі моменти які теж виглядають дивними і скорш за все " не можна"—— а вони є.))

1. Всі бортові журнали Тесли недоступні для аналізу без персоналу Тесли. Частина з них попадає на сервери Тесли, але навіть у випадку розслідування передаються органам після обробки Теслою. Тому ( поки що) всі випадки ДТП з Теслою—— "вина водіів"
2.Всі системи Тесли функціонують на базі ОС від Тесли—— чорний ящик який ніколи не проходив якийсь аудит .( на відміну від Віндовс наприклад).
3.Для покращення якості послуг та для аналізу інцидентів в салоні Модель 3 постійно працюють 2 камери. Закрити іх не можна—— порушення умов використання. Куди ідуть данні з них— комерційна таємниця.( і це не Персональні Данні—— у Тесли немає ліцензій на обробку та зберігання Перс.Данних)—— це просто "допоміжна інфа".
4. Модель 3 по суті неможливо отримати у власність—— це скорше " пожиттєва оренда"——
У випадку порушення ряду пунктів—— від тех обслуговування до здачі в оренду в таксі—— договір може бути розірвано і послуги анульовані—— ви не можете заробляти на "своій" машині грощі—— для цього "є" сервіс від Тесли каршерінг—— і у випадку порушень цього пункту вас відключать від сервісу Тесла—— ви не зможете більше заряджатися на фірмових зарядках Тесла і ще деякі опціі—— як наприклад " розблокування частини батареі"
Ну і зараз включився вже "віддалений доступ" двигуном та іншим( раніше було як виняток——зараз ця функція мусить бути постійно включена.І водій це все відключити не може—— в нього немає доступу.

(С)
Вільний переклад потезово "антиМасківців"))
   
А вы в психдиспансере собираетесь долечиваццо или уже нашли единомышленников и считаете себя нормальным?

Это был сарказм))
пс. Ну вот не нравится мне Маск))
Как не нравится и вот эта вся байда про " альтернативную энергетику"——
И дело в том что взгляды на это все сформировались у меня как раз много лет назад после прочтения и анализа в разных источниках ветки обсуждения на ФУПе)))——
И будущее человечества не в альтернативной
Нергетике, а в термоядерной .( вот так мне кажется).
ппс. А самое смешное в этом всем что буквально на днях в доме моих родителей запустят солнечные панели на 10—15 киловатт))
Буду следить))
В случае Успешного Успеха буду рвать волосы))( уж поищу где))))
   
пс. Ну вот не нравится мне Маск))
Почему? Есть люди, которые хотят верить в то, что потратив 70 штук на электрокар они спасают Землю.
   
Re: Сколько еще У Теслы получится морочить голову?

Почему? Есть люди, которые хотят верить в то, что потратив 70 штук на электрокар они спасают Землю.


Почему именно спасают землю?? а просто владеть идеальным автомобилем мало?
   
Re: Сколько еще У Теслы получится морочить голову?
smx

Про Модель 3.
А в принципе и про другие такие же трюки Маска——
Предоплата за несуществующие поверволлы
Предоплата за несуществующую черепицу—соляр
Предоплата за картинки и макеты грузовиков.

Как долго продержится еще Тесла?( в смысле со всеми ее финансовыми показателями всем известными)
Как долго будут морочить голову Гиперлупом?—— который все никак и нигде не может завестись без поддержки государства( схема по которой работает Маск)
пс. А что будет с теми всеми машинками Тесла, которые уже есть после банкротства Теслы?
И кто их утилизировать возьмется со всеми проблемами утилизации батареек.( вспомним про ежиков((()
ппс.
https://www.ixbt.com/news/2018/06/30/tesla-model-3-2500.html

кацап детектед
тебе сюда
«Русского Илона Маска» изнасиловали и убили в тюрьме. Это считают самоубийством
   
Мене вже задовбали усілякі омеляни своїми гіперзалупами через 30 років. Нехай би краще шляхи відремонтували,бо все попиздили...

Ти скавчиш на будь-які теми.
Про зливи в Україні вже скиглив, чи ще не встиг?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія