Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

откуда столько машин класса люкс

Re: откуда столько машин класса люкс

Не возите голодранцев в Украину. Ну что это за лохи для которых 15-ти летние лексусы и бмв дорогие тачки?
де ти в Лондоні стільки жипів побачиш. ще й люксових. на чорному Рейнж ровері принц Вільям їзде. а в нас мешканці шпаківень.
   
Re: откуда столько машин класса люкс

де ти в Лондоні стільки жипів побачиш. ще й люксових.
А где ты видишь много люксовых внедорожников? Я вижу, в основном, всякое хламье 10-15-20 лет от роду. Плюс всякого говна из ЕС и штатов навезли в промышленных объемах. А вот по-настоящему дорогих авто очень мало! Какое отношение 15-ти летний Рэндж имеет к люксовым тачкам? Там китайских з/ч уже больше, чем в новом Чери.

Останнє редагування: 19 грудня 2019 21:48:22 від Lecturer
   
Re: откуда столько машин класса люкс

Ага.. одна тьолка їздить на Теслі джипі , 2019 року, в Черкасах, в спальному районі, кожного ранку з 9-поверхового скворечника приводить дитину в дитсадок. І їде 5 км на роботу.
   
Re: откуда столько машин класса люкс

А где ты видишь много люксовых внедорожников? Я вижу, в основном, всякое хламье 10-15-20 лет от роду. Плюс всякого говна из ЕС и штатов навезли в промышленных объемах. А вот по-настоящему дорогих авто очень мало! Какое отношение 15-ти летний Рэндж имеет к люксовым тачкам? Там китайских з/ч уже больше, чем в новом Чери.
щось я в одесі такого не помічала.
   
Re: откуда столько машин класса люкс

Был во многих странах, количество элитных тачек, зависит от места проживания. Так же и Киев, это столица , концентрация бабла и тд и тп.aa
Кучу Оверсайдз МайбаховРолс-Ройсов в Лас Вегасе видел и ездил, как такси.
Мои Numbers
1 North Miami  Beach  ( full of new Russian and Ukrainian )

2 Boca Raton  ( old Jewish h

3 China
   
Re: откуда столько машин класса люкс

причому в ніколи. за українофобію.
До речі так  :X  :X
   
Re: откуда столько машин класса люкс

в Украине?
це фопи, які жаліються на грабіжницькі податки
   
Re: откуда столько машин класса люкс

де ти в Лондоні стільки жипів побачиш. ще й люксових. на чорному Рейнж ровері принц Вільям їзде. а в нас мешканці шпаківень.

це лікується кількома роками еміграції, коли приїзжаєш в Україну, то перше що кидається в очі - жахливий стан інфраструктури та обшарпаність автівок навіть в кієвє.
   
Re: откуда столько машин класса люкс

-Люксовые машины в Украине это в основном металлолом 10+ лет . Новых дорогих машин немного.
-Относительно всего населения в Украине один из самых низких уровней автомобилизации в Европе
-Срабатывает психологический эффект,когда вы замечаете "дорогую" машину в который сидит один человек,но не замечаете 300 человек, проехавших мимо вас в маршрутке и еще 20,проехавших в ланосах и логанах
-В Лондоне чисто визуально больше дорогих машин на дорогах,все равно. По-другому,и быть не может.
   
Re: откуда столько машин класса люкс

де ти в Лондоні стільки жипів побачиш. ще й люксових. на чорному Рейнж ровері принц Вільям їзде. а в нас мешканці шпаківень.

Ну это неправда.Range rover это стандартная машина домохозяйки из среднего класса в хороших районах в Лондоне и других городах/регионах. У них даже прозвище есть- Chelsea tractor (хотя раньше это оприменялос в основном к Defender).

Я вот живу в нормальном рай оне так когда школы начинаются-невозможно до работы доехать.Кругом пробки и все забито мамашами на своих рэнжроверах и мамашами попроще на кашкаях.Ненавижу.
   
Re: откуда столько машин класса люкс

-Люксовые машины в Украине это в основном металлолом 10+ лет . Новых дорогих машин немного.
-Относительно всего населения в Украине один из самых низких уровней автомобилизации в Европе
-Срабатывает психологический эффект,когда вы замечаете "дорогую" машину в который сидит один человек,но не замечаете 300 человек, проехавших мимо вас в маршрутке и еще 20,проехавших в ланосах и логанах
-В Лондоне чисто визуально больше дорогих машин на дорогах,все равно. По-другому,и быть не может.
(tu)
   
Re: откуда столько машин класса люкс

в Украине?

когда привожу бритов в Украину у них глаза на выкать )


бедная страна с невероятным количеством элитных авто


Все настолько плохо, что Изя переквалифицировалс я в канал провоза всяких нелегалов-эфиопов в британию?
   
Re: откуда столько машин класса люкс

-Люксовые машины в Украине это в основном металлолом 10+ лет . Новых дорогих машин немного.
-Относительно всего населения в Украине один из самых низких уровней автомобилизации в Европе
-Срабатывает психологический эффект,когда вы замечаете "дорогую" машину в который сидит один человек,но не замечаете 300 человек, проехавших мимо вас в маршрутке и еще 20,проехавших в ланосах и логанах
-В Лондоне чисто визуально больше дорогих машин на дорогах,все равно. По-другому,и быть не может.

Чому ви "люксовість" міряєте британськими стандартами? НМД, 10-ти річний РР для злиденної України є дорогим авто. І безперечно є показником бантустаності і тотальної корупції ....
   
Re: откуда столько машин класса люкс

Чому ви "люксовість" міряєте британськими стандартами? НМД, 10-ти річний РР для злиденної України є дорогим авто. І безперечно є показником бантустаності і тотальної корупції ....

Так я не меряю! Я просто говорю,что люксовость не такая уж и люксовость как кажется.

БМВ 530 2010 года в Британии стоит где-то 6-7000£, британцу купить ее (наличкой или в расрочку)-раз плюнуть.Но люди начинают считать расходы, ремонты и проч и скорее купят чт0-то поновее,хоть и не БМВ.

А в Украине это - солидная тачка.


   
Re: откуда столько машин класса люкс

Так я не меряю! Я просто говорю,что люксовость не такая уж и люксовость как кажется.

БМВ 530 2010 года в Британии стоит где-то 6-7000£, британцу купить ее (наличкой или в расрочку)-раз плюнуть.Но люди начинают считать расходы, ремонты и проч и скорее купят чт0-то поновее,хоть и не БМВ.

А в Украине это - солидная тачка.
Так, бо "пересічному" на неї збирати 3-5 років. Нічого при цьому не їсти. Тому і дивуються іноземці, бо ми постійно по всьому світу ходимо з простягнутою рукою, а джипів 4 литрових більше ніж в будь-якому місті Європи ....
   
Re: откуда столько машин класса люкс

Новых дорогих машин немного.
А где считать будем, в моем родном теперь Житомире, на стоянке под кабмином или в Конче?
Разница будет ощутимой.
   
Re: откуда столько машин класса люкс

Так, бо "пересічному" на неї збирати 3-5 років. Нічого при цьому не їсти. Тому і дивуються іноземці, бо ми постійно по всьому світу ходимо з простягнутою рукою, а джипів 4 литрових більше ніж в будь-якому місті Європи ....
Ти не порівнюй Європу з Україной.
В нас два майдани + революція гідності були, маємо право.

ЗИ. От тому я вже й зневажаю всі ці майдани з революціями.
До дупи вони з боку пересічного українця.
ДО ДУ-ПИ
Одне гівно у владі змінилось на інше і не більше.
   
Re: откуда столько машин класса люкс

по нашим дорогам їздити то краще купити 15 річний лендкрузер ніж новий гольф от і здається мол багато джипів, але ж вони усі старі
   
Re: откуда столько машин класса люкс

Ізя бомжів британських возить?
У мене серед сусідів по вулиці із 30 будинків десь штук десять мерсів, стільки ж бмв. Кілька ауді різних - від а3 до q7. Штук 5 ренджів і ягуарів.
Діти їздять на міні та всяких японцях маленьких.
Менше двох машин в будинку немає. Десь в пооовини по три і більше машин.
   
Re: откуда столько машин класса люкс

На сам деле на много больше чем дорогие машины поражают красивые девушки с грустными глазами в метро и маршрутках
   
Re: откуда столько машин класса люкс

На сам деле на много больше чем дорогие машины поражают красивые девушки с грустными глазами в метро и маршрутках

Це ненадовго. В Європі серед нових вихідців з близького сходу на 10 молодих чоловіків одна дівчина. І поїдуть наші Насті та Даші в пригороди Стокгольма, приймуть мусульманство, народять 5-ро дітей і будуть щасливі що залишили тих хто любить голосувати по приколу як страшний сон.
   
Re: откуда столько машин класса люкс

Піздьож. Їх дивує саме кількість таких авто. Ну не можуть тупі бритти зрозуміти напуркуа в напіврозваленій, воюючій країні така кількість економічних сбушників, прокурорів, суддів, мегаманагерів і іншої поєбенської шелупоні...
То нужно их везти в Конча-Заспу показывать имения Ылиты и объяснять, что официальные зарплаты сбушников, прокуроров, судей не имеют ничего общего с "доходом".
   
Re: откуда столько машин класса люкс

В Німеччіні в любому селі машини в масі кращі.
Ще по дворам  всяке стоїть (бо в них і бабусі по декілька авто мають) а от на парковці курорту , самого недорогого, чи біля озера, приміром, будуть всі авто хороші, незрівняні з нашими в тому ж Буковелі. Я вже мовчу що в нас їздить по трасам, в селах, та на яких авто в нас заробляють копійку.

Я хз звідки це упередження, хіба що якщо в Києві не виходити за межі урядового кварталу.
Та і я щось не чула, щоб ті ж німці з України вживанні авто купували, раз тут так багато елітних  :weep:
   
Re: откуда столько машин класса люкс

в общей массе старого уепищного хлама ... вот что их удивляет, а не их наличие
Хлама в нас і справді багато
Було б непогано, щоб людина могла недорого авто розмитнити, якість нащих авто а масі відразу б зросла.
Але як при цьому не перетворити країну в звалище, як ото Болгарія чи Румунія, частково Польща, тут треба подумати
   
Re: откуда столько машин класса люкс

підтримка в робочому стані автомобіля після 200 тисяч км а це звичайно 8-10 років, справа безнадійна в краінах де праця механіка коштує дорого. Де я живу, Range Rover, Jaguar, BMW, тощо, машини досить популярні, і візуально їх досить багато. Але на 90% їх середній вік дуже маленький. Я підозрюю що в своій масі вони знаходять нове життя десь в інших краінах після 8-10 років.

Що цікаво, 8-10 річні машини в нас здебільшого в подряпинах, зі слідами м’ятин від дверей інших машин на парковках, а в Україні такі самі за віком машини в ідеальному стані ніби щойно з салону. Поки обслуговування в Україні дешеве, ринок може бути перекошений в сторону дорогих авто.
   
Re: откуда столько машин класса люкс

Куєвлянє такіє куєвлянє.
Ще й пащекують з українців разом з ковбасниками.
Добробут у них мовляв.
Так ви країну обікрали , ото й живете у вашому куєві, ще й нас вчите як жити. Подивився б ятна вас якби столицю у вас забрали.
   
Re: откуда столько машин класса люкс

Хлама в нас і справді багато
Було б непогано, щоб людина могла недорого авто розмитнити, якість нащих авто а масі відразу б зросла.
Але як при цьому не перетворити країну в звалище, як ото Болгарія чи Румунія, частково Польща, тут треба подумати
Еге подумати, канєшно що, бо у Свина скіки гарних жигулів по ціні ренджровера є  :lol:
Нахєр ідіть. Подумати їм.
   
Re: откуда столько машин класса люкс
den

В Києві повно старих і дуже старих машин
Те що виглядає як нове - дійсно в нормальному стані 10+ років

Тобто по факту дешеве авто з Європи

   
Re: откуда столько машин класса люкс

В Києві повно старих і дуже старих машин
Те що виглядає як нове - дійсно в нормальному стані 10+ років

Тобто по факту дешеве авто з Європи
Для кого дешеве ? Для куєвлянєна ?
Тобто простій людині куєвлянєн відмовляє навіть у праві мати нормальне авто ?
   
Re: откуда столько машин класса люкс

в Украине?

когда привожу бритов в Украину у них глаза на выкать )


бедная страна с невероятным количеством элитных авто


Нічого дивного. Це - маштаби корупції.
   
Re: откуда столько машин класса люкс
den

Для кого дешеве ? Для куєвлянєна ?
Тобто простій людині куєвлянєн відмовляє навіть у праві мати нормальне авто ?

Дешеве для багатьох
Мегани гольфи пасати 10+ років - реально старі і дешеві авто

Є ше ауді бмв 15- але там купа проблем утримувати навіть в нас

   
Re: откуда столько машин класса люкс

в Украине?

когда привожу бритов в Украину у них глаза на выкать )


бедная страна с невероятным количеством элитных авто
Нужно смотреть не только на марку, но и на состояние авто.
Ну вот для примера:

   
Re: откуда столько машин класса люкс

в Украине?

когда привожу бритов в Украину у них глаза на выкать )

бедная страна с невероятным количеством элитных авто

Такі суспільні цінності.
Они будут на четвереньках ползать, а мы на них плевать...

   
Re: откуда столько машин класса люкс

Перше що мене вразило в Києві після повернення- величезна кількість люксових авто на фоні не ремонтованої інфраструктури ще радянських часів. Було видно що людям абсолютно начхати на те місце де вони проживають і їх хвилюють тільки понти. Типова ситуація для країни третього світу.
   
Re: откуда столько машин класса люкс

Я никогда не забуду тот диссонанс, когда я приехал в Киев спустя лет 15 и стоял перед блестящей Бентли ГТ, которую окружал жуткий пейзаж, состоявший из некрашеного забора, провалившегося асфальта и мусора. Первое о чем я подумал было- этот человек реально согласен выходить в такой окружающий мир из своей тачки? И он наверное даже не задумывается чтобы что-то изменить вокруг? А не приятней было бы припарковать свой VW Golf на чистой улице, с покрашенными оградками парков, горящими фонарями без выбитых лампочек и баками для разного мусора?
Я знаю один цементный комбинат на западе Украины, на котором сделаны состояния, включая бухгалтеров, инженеров и тд. Там у самого низкого звена трёхэтажные дома и дети на новых тачках гоняют, но, трубу этого завода- не красили со времён ссср. То есть она так и стоит выгоревшая и облупленная. Вот и ответ.

инфантильная чушь,
через неделю всё будет ровно такое же - разворованное, сломанное, обрисованное.
Наш КК слишком мягок к плебсу и вандализму.
Наследие СССР
   
Re: откуда столько машин класса люкс

Та ввести податки на старі і багатолітражні, люксусові машини- і проблема вирішеться ( в тому числі з корками) за 2-3 роки...
в Нью Йорку таксі і метро покривають всі транспорті проблеми.. тим більше що вже таксі без водіїв їздять ...

Останнє редагування: 22 лютого 2021 10:29:36 від andy lev
   
Re: откуда столько машин класса люкс

откуда столько машин класса люкс

одни зарабатывают черный нал под крышей, другие берут за крышу


   
Re: откуда столько машин класса люкс

 Чогось пригадався Петросян, який оргазмував від фото із 40 сортами ковбаси.

 Мо' тому, що петросянщина безсмертна? :D
   
Re: откуда столько машин класса люкс

Кого ти привозиш, брехло?  :facepalm:
2019р
Продажі  бмв в Украіні 2140авто
Австрія бмв 19.500 авто
В перерахунку на кількість населення  в Австріі бренд бмв продає авто в 50раз більше  ніж ніж в Украіні
Продажі моделі Х5 1490 шт

Подібна статистика і по іншим преміум брендам.

Глянув острів.
На острові доля бмв трохи менше Австріі в нових реєстраціях але той самий 2019р Бмв продав 189тис авто в ВБританіі

Самих тільки Х5 брити купили 9700шт в 2019р.
В Украіні хіба  сотню дві х5 (влом на сайт авт баварія лізти)

Писи.
Ринок Украіни за розміром  рівня словацького. 5млн населення.

Останнє редагування: 22 лютого 2021 11:25:19 від Lemberg.AT
   
Re: откуда столько машин класса люкс

Ізя як завжди хyйню споров.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія