Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Так а хто в курсі - у нас ковідні вакцини вже вважаються неекспериментальними, чи як?

Хто знає? Бо інфи ніде нема
   
Хто знає? Бо інфи ніде нема

Кожен уряд бере на себе стільки кримінальної відповідальності скільки вважє йому бидло спустить з рук.

Жодна генна терапія не стведжена в Штатах і тестування будуть принаймі до 24 року.
   
Кожен уряд бере на себе стільки кримінальної відповідальності скільки вважє йому бидло спустить з рук.

Жодна генна терапія не стведжена в Штатах і тестування будуть принаймі до 24 року.
FDA для Шаблезуба не аргумент
   
А хіба МОЗ їх визнав вакцинами взагалі?
   
Кожен уряд бере на себе стільки кримінальної відповідальності скільки вважє йому бидло спустить з рук.

Жодна генна терапія не стведжена в Штатах і тестування будуть принаймі до 24 року.

Соплежуй, дивись вище на повний дозвіл на використання Pfizer що видала FDA
І запахни свої антиваксовські домисли собі в кацапську дупу
   
Управління з продовольства і медикаментів США (FDA) надало повний дозвіл на використання вакцини від коронавірусу виробництва німецької компанії Biontech спільно з її американським партнером Pfizer. Відповідне рішення FDA було ухвалено у понеділок, 23 серпня. Згідно з ним, вакцина від коронавірусу Biontech/Pfizer рекомендована для населення віком від 16 років, інформує агенція dpa.

З грудня минулого року ця вакцина була допущена на американський ринок за екстреною процедурою, а у травні обидві компанії - Biontech та Pfizer - подали запит на отримання повного дозволу на використання препарату, нагадує агенція dpa.

https://www.dw.com/uk/vaktsyna-vid-biontech-pfizer-otrymala-povnyi-dopusk-u-ssha/a-58959029
   
Як це нема, а ось

https://www.fda.gov/news-events/press-announcements/fda-approves-first-covid-19-vaccine
Я про Україну.

Останні новини були,  що допущено,  як експериментальну по спрощеній процедурі.

І все.

Чи нема якогось реєстру препаратів, де це можна подивитись?
   
Я про Україну.

Останні новини були,  що допущено,  як експериментальну по спрощеній процедурі.

І все.

Чи нема якогось реєстру препаратів, де це можна подивитись?
http://www.drlz.com.ua/ibp/ddsite.nsf/all/shlist?opendocument&sklad=%CC%F0%ED%EA
   
А хіба МОЗ їх визнав вакцинами взагалі?

Так и понятие "вакцинация" уже поменяли и ВОЗ и штатовская  CDC. Вакцина теперь уже и не вакцина, а терапевтическое средство против болезней. Так что технически они теперь правы. Мы делаем "вакцинацию" препаратами которые  не вызывают иммунитет но якобы профилактически снижают тяжесть заболевания. И если теперь вакцинация это лечение, то вполне справедливо эти препараты называть вакцинами.

А для препаратов которые вызывают иммунитет в организме уже нужно придумать другое название.
   
допущено,  як експериментальну по спрощеній процедурі
по спрощеній не означає експериментальна
   
Так и понятие "вакцинация" уже поменяли и ВОЗ и штатовская  CDC. Вакцина теперь уже и не вакцина, а терапевтическое средство против болезней. Так что технически они теперь правы. Мы делаем "вакцинацию" препаратами которые  не вызывают иммунитет но якобы профилактически снижают тяжесть заболевания. И если теперь вакцинация это лечение, то вполне справедливо эти препараты называть вакцинами.

А для препаратов которые вызывают иммунитет в организме уже нужно придумать другое название.

Отож. Перша зброя подонків - підміна понять.
   
Так и понятие "вакцинация" уже поменяли и ВОЗ и штатовская  CDC. Вакцина теперь уже и не вакцина, а терапевтическое средство против болезней. Так что технически они теперь правы. Мы делаем "вакцинацию" препаратами которые  не вызывают иммунитет но якобы профилактически снижают тяжесть заболевания. И если теперь вакцинация это лечение, то вполне справедливо эти препараты называть вакцинами.

А для препаратов которые вызывают иммунитет в организме уже нужно придумать другое название.
брешеш і не червонієш.
Сходив на сайт CDC, там вакцини називають вакцинами
https://www.cdc.gov/vaccines/covid-19/info-by-product/index.html

https://www.fda.gov/emergency-preparedness-and-response/coronavirus-disease-2019-covid-19/covid-19-vaccines#authorized-vaccines
   
Оце і є інтелектуальний рівень вакцинутих.  :facepalm1:
   
Отож. Перша зброя подонків - підміна понять.

Вот здесь можно посмотреть эволюцию понятия "вакцинация"

   
брешеш і не червонієш.
Сходив на сайт CDC, там вакцини називають вакцинами
https://www.cdc.gov/vaccines/covid-19/info-by-product/index.html

https://www.fda.gov/emergency-preparedness-and-response/coronavirus-disease-2019-covid-19/covid-19-vaccines#authorized-vaccines

Така вже робота у кацапського валіка і кацапсьского соплєжуя
Український фронт
   
Вот здесь можно посмотреть эволюцию понятия "вакцинация"

Що це за картинка?
   
Така вже робота у кацапського валіка і кацапсьского соплєжуя
Український фронт
+
   
брешеш і не червонієш.
Сходив на сайт CDC, там вакцини називають вакцинами
https://www.cdc.gov/vaccines/covid-19/info-by-product/index.html

https://www.fda.gov/emergency-preparedness-and-response/coronavirus-disease-2019-covid-19/covid-19-vaccines#authorized-vaccines

Ну почему вы сразу пытаетесь дерьмом кидаться? Вы поняли о чем я пишу? Похоже что нет. Давайте я вам еще раз наглядно разьясню.

Технически они и вы правы, называя вакцинами препараты которые используют для вакцинации. Но я задаю вопрос, а что такое сейчас в их понимании вакцинация? И мы все получаем ответ. Вы можете сами убедиться, я вам нужное желтым и красным отметил, разберетесь?






Останнє редагування: 17 жовтня 2021 17:14:06 від Valentyn
   
Що це за картинка?

Вы мовою владеете. Или мне вам перевести?
   
Згідно Наказу МОЗ України від 22.02.2021 № 308 "Про державну реєстрацію лікарського засобу (медичного імунобіологічного препарату) для екстреного медичного застосування":

1. Covishield (Oxford–AstraZeneca)

2. Comirnaty (Pfizer–BioNTech)

Згідно Наказу МОЗ України від 09.03.2021 № 419 "Про державну реєстрацію лікарського засобу (медичного імунобіологічного препарату) для екстреного медичного застосування":

3. CoronaVac (Sinovac )

Згідно Наказу МОЗ України від 20.04.2021 № 778 "Про державну реєстрацію лікарського засобу (медичного імунобіологічного препарату) для екстреного медичного застосування":

4. AstraZeneca (Oxford–AstraZeneca), виробництва Кореї

Згідно Наказу МОЗ України від 31.05.2021 № 1064 "Про державну реєстрацію лікарського засобу (медичного імунобіологічного препарату) для екстреного медичного застосування":

5. AstraZeneca (Oxford–AstraZeneca), виробництва Італії

Згідно Наказу МОЗ України від 02.07.2021 № 1325 "Про державну реєстрацію лікарського засобу (медичного імунобіологічного препарату) для екстреного медичного застосування":

6. Janssen

7. Spikevax (Moderna) - не знайшов наказ.
   
Ну почему вы сразу пытаетесь дерьмом кидаться? Вы поняли о чем я пишу? Похоже что нет. Давайте я вам еще раз наглядно разьясню.

Технически они и вы правы, называя вакцинами препараты которые используют для вакцинации. Но я задаю вопрос, а что такое сейчас в их понимании вакцинация? И мы все получаем ответ. Вы можете сами убедиться, я вам нужное желтым и красным отметил, разберетесь?

Показати зображення...

Ну вибач, панацеї з рук Христа в найближчі роки нема як очікувати... До речі, що таке immunity? Підозрюю, що ти це розумієш у юридичному сенсі  :gigi: У природі такого не буває.
   
брешеш і не червонієш.
Сходив на сайт CDC, там вакцини називають вакцинами
https://www.cdc.gov/vaccines/covid-19/info-by-product/index.html

https://www.fda.gov/emergency-preparedness-and-response/coronavirus-disease-2019-covid-19/covid-19-vaccines#authorized-vaccines

ти альтернативно обдарований?

тобі ж пишуть шо раніше вакциною називали препарат котрий
“a product that stimulates a person’s immune system to produce immunity to a specific disease”

а вакцинація це було

“the act of introducing a vaccine into the body to produce immunity to a specific disease.”
https://www.miamiherald.com/news/coronavirus/article254111268.html#storylink=cpy

тобто після вакцини в дебілів типу тебе виникав ІМУНІТЕТ до хвороб і ти нею не хворів коли зтикався з тою чи іншою хворобою

тепер визначення вакцини таке

“a preparation that is used to stimulate the body’s immune response against diseases.”

тобто раніше тобі кололи те що ДАВАЛО тобі ІМУНІТЕТ від хвороби і ти нею не хворів

тепер тобі колють те що СТИМУЛЮЄ твоє тіло і твій дурний мозок на ІМУНІТЕТНУ ВІДПОВІДЬ на хворобу

якщо ІМУНІТЕТНА ВІДПОВІДЬ твоєї тушки недостатня для подолання хвороби то це твої проблеми

так дійшло?
   
Кацапи у яких не вистачило мізків на власну якісну вакцину
Розповідають українцям чому не треба вакцинуватись  :malyas:
   
Кацапи у яких не вистачило мізків на власну якісну вакцину
Розповідають українцям чому не треба вакцинуватись  :malyas:

ухуєлє - ти вважаєш що антиваксерська пропаганда на Раісі від котрої вмирає більше москалів це добре чи погано?
ти уникнув відповіді у своїй гілці
ти за москалів переживаєш?
   
ухуєлє - ти вважаєш що антиваксерська пропаганда на Раісі від котрої вмирає більше москалів це добре чи погано?
ти уникнув відповіді у своїй гілці
ти за москалів переживаєш?

Дивиться шановні дописувачі як ухуйваня скинув маску і пішов в атаку за своїх, за кацапів
Кумедно  :malyas:
   
До речі, що таке immunity? Підозрюю, що ти це розумієш у юридичному сенсі   У природі такого не буває.

Не могли бы вы мне объяснить что такое immunity в юридическом сенсі, которой не бывает в природе. Я знаю понятие immunity в юриспруденции, я знаю понятие immunity в медицинском смысле. О какой вы говорите? И чего я нє розумію?

   
ти альтернативно обдарований?

тобі ж пишуть шо раніше вакциною називали препарат котрий
“a product that stimulates a person’s immune system to produce immunity to a specific disease”
а вакцинація це було

“the act of introducing a vaccine into the body to produce immunity to a specific disease.”
https://www.miamiherald.com/news/coronavirus/article254111268.html#storylink=cpy

тобто після вакцини в дебілів типу тебе виникав ІМУНІТЕТ до хвороб і ти нею не хворів коли зтикався з тою чи іншою хворобою

тепер визначення вакцини таке

“a preparation that is used to stimulate the body’s immune response against diseases.”

тобто раніше тобі кололи те що ДАВАЛО тобі ІМУНІТЕТ від хвороби і ти нею не хворів

тепер тобі колють те що СТИМУЛЮЄ твоє тіло і твій дурний мозок на ІМУНІТЕТНУ ВІДПОВІДЬ на хворобу

якщо ІМУНІТЕТНА ВІДПОВІДЬ твоєї тушки недостатня для подолання хвороби то це твої проблеми

так дійшло?


Навіть це не головне. Первісне визначення вакцини - ослаблений патоген, який робить розповсюдження інфекції  неможливим.

Тому що генна терапія не дає ніяких позитивних епідеміологічних наслідків, поміняли і визначення.
   
Цитувати
так дійшло?

Я сейчас еще им подкину, так у них вообще мозги задымятся:

У модных сегодня mRNA "вакцин" нет в составе ослабленного вируса или его фрагментов. Цитата с веб-сайта CDC:


To trigger an immune response, many vaccines put a weakened or inactivated germ into our bodies. Not mRNA vaccines. Instead, they teach our cells how to make a protein—or even just a piece of a protein—that triggers an immune response inside our bodies.

Очень интересно, но вот до сегодняшнего момента на том же веб-сайте CDC в разделе Vaccine & Immunization вакцина имеет вот такое определение:

A suspension of live (usually attenuated) or inactivated microorganisms (e.g. bacteria or viruses) or fractions thereof administered to induce immunity and prevent infectious diseases and their sequelae.

Суспензия живых (обычно ослабленных) или инактивированных микроорганизмов (например, бактерий или вирусов) или их фракций, вводимая для индукции иммунитета и предотвращения инфекционных заболеваний и их последствий.

https://www.cdc.gov/vaccines/terms/glossary.html

Вы думаете у нас на только на форуме много дебилов, их полно и в государственных органах штатов. Они даже не удосужились как-то согласовать свои definition.

И вводят народ в заблуждение, как можно, согласно их определения, mRNA препараты без присутствия вируса или его фрагментов называть вакцинами?!


Останнє редагування: 17 жовтня 2021 18:47:51 від Valentyn
   
по спрощеній не означає експериментальна
Але на той момент вважалася експериментальною
   
Згідно Наказу МОЗ України від 22.02.2021 № 308 "Про державну реєстрацію лікарського засобу (медичного імунобіологічного препарату) для екстреного медичного застосування":
1. Covishield (Oxford–AstraZeneca)
2. Comirnaty (Pfizer–BioNTech)
Згідно Наказу МОЗ України від 09.03.2021 № 419 "Про державну реєстрацію лікарського засобу (медичного імунобіологічного препарату) для екстреного медичного застосування":
3. CoronaVac (Sinovac )
Згідно Наказу МОЗ України від 20.04.2021 № 778 "Про державну реєстрацію лікарського засобу (медичного імунобіологічного препарату) для екстреного медичного застосування":

4. AstraZeneca (Oxford–AstraZeneca), виробництва Кореї

Згідно Наказу МОЗ України від 31.05.2021 № 1064 "Про державну реєстрацію лікарського засобу (медичного імунобіологічного препарату) для екстреного медичного застосування":
5. AstraZeneca (Oxford–AstraZeneca), виробництва Італії

Згідно Наказу МОЗ України від 02.07.2021 № 1325 "Про державну реєстрацію лікарського засобу (медичного імунобіологічного препарату) для екстреного медичного застосування":
6. Janssen
7. Spikevax (Moderna) - не знайшов наказ.
Ясно,  дякую.
   
ти альтернативно обдарований?

тобі ж пишуть шо раніше вакциною називали препарат котрий
“a product that stimulates a person’s immune system to produce immunity to a specific disease”
а вакцинація це було

“the act of introducing a vaccine into the body to produce immunity to a specific disease.”
https://www.miamiherald.com/news/coronavirus/article254111268.html#storylink=cpy

тобто після вакцини в дебілів типу тебе виникав ІМУНІТЕТ до хвороб і ти нею не хворів коли зтикався з тою чи іншою хворобою

тепер визначення вакцини таке

“a preparation that is used to stimulate the body’s immune response against diseases.”

тобто раніше тобі кололи те що ДАВАЛО тобі ІМУНІТЕТ від хвороби і ти нею не хворів

тепер тобі колють те що СТИМУЛЮЄ твоє тіло і твій дурний мозок на ІМУНІТЕТНУ ВІДПОВІДЬ на хворобу

якщо ІМУНІТЕТНА ВІДПОВІДЬ твоєї тушки недостатня для подолання хвороби то це твої проблеми

так дійшло?
от дурне одне з другим.
Через словоблудство підняли гвалт.
Вакцина завжди була препаратом, яка викликає імунну відповідь. Це за визначенням, по іншому не може бути, це її покликання по житті)) . Ніколи вакцина не була "імунітетом" (тим, що 100% виключає, як вище вказано, юридичним терміном - типу "депутатський імунітет".)  :D
Ніколи і ніде не стверджувалося, що вакцинація це гарантоване здоров'я і неможливість захворіти відповідною інфекцією.

   
 
Цитувати
Навіть це не головне. Первісне визначення вакцини - ослаблений патоген, який робить розповсюдження інфекції  неможливим.

Тому що генна терапія не дає ніяких позитивних епідеміологічних наслідків, поміняли і визначення.

Ну за шо я вас Петро уважаю, то что вы опять говорите сермяжную правду.

Вот здесь можно помотреть, согласно словаря Webster, какое было каноническое определение вакцины до Global Reset и после:



Вот определение вакцины того же Webster с 70 годов:



А вот что сейчас прогрессивный Гугл выдает:




   
Я сейчас еще им подкину, так у них вообще мозги задымятся:

У модных сегодня mRNA "вакцин" нет в составе ослабленного вируса или его фрагментов. Цитата с веб-сайта CDC:


To trigger an immune response, many vaccines put a weakened or inactivated germ into our bodies. Not mRNA vaccines. Instead, they teach our cells how to make a protein—or even just a piece of a protein—that triggers an immune response inside our bodies.
Очень интересно, но вот до сегодняшнего момента на том же веб-сайте CDC в разделе Vaccine & Immunization вакцина имеет вот такое определение:

A suspension of live (usually attenuated) or inactivated microorganisms (e.g. bacteria or viruses) or fractions thereof administered to induce immunity and prevent infectious diseases and their sequelae.
Суспензия живых (обычно ослабленных) или инактивированных микроорганизмов (например, бактерий или вирусов) или их фракций, вводимая для индукции иммунитета и предотвращения инфекционных заболеваний и их последствий.
https://www.cdc.gov/vaccines/terms/glossary.html

Вы думаете у нас на только на форуме много дебилов, их полно и в государственных органах штатов. Они даже не удосужились как-то согласовать свои definition.

И вводят народ в заблуждение, как можно, согласно их определения, mRNA препараты без присутствия вируса или его фрагментов называть вакцинами?!
Дурко
Файзер і модерна містять частинки рнк віруса. Тобто це його фрагмент.
Не намагайся втопити в слоблудстві
   
Зе лепить горбатого недоумка

Ось вам статті Конституції які напряму забороняють примусове щеплення експериментальними вакцинами (а це медично-науковий дослід)
 

Стаття 27. Кожна людина має невід'ємне право на життя.

Ніхто не може бути свавільно позбавлений життя. Обов'язок держави - захищати життя людини.

Кожен має право захищати своє життя і здоров'я, життя і здоров'я інших людей від протиправних посягань.

Стаття 28. Кожен має право на повагу до його гідності.

Ніхто не може бути підданий катуванню, жорстокому, нелюдському або такому, що принижує його гідність, поводженню чи покаранню.

Жодна людина без її вільної згоди не може бути піддана медичним, науковим чи іншим дослідам.


   
Ну за шо я вас Петро уважаю, то что вы опять говорите сермяжную правду.

Вот здесь можно помотреть, согласно словаря Webster, какое было каноническое определение вакцины до Global Reset и после:

Показати зображення...
Вот определение вакцины того же Webster с 70 годов:

Показати зображення...
А вот что сейчас прогрессивный Гугл выдает:

Показати зображення...
а, ну раз Вебстер так каже))
Вебстер це світило в медицині!))
   
Зе лепить горбатого недоумка

Ось вам статті Конституції які напряму забороняють примусове щеплення експериментальними вакцинами (а це медично-науковий дослід)
 

Стаття 27. Кожна людина має невід'ємне право на життя.

Ніхто не може бути свавільно позбавлений життя. Обов'язок держави - захищати життя людини.

Кожен має право захищати своє життя і здоров'я, життя і здоров'я інших людей від протиправних посягань.

Стаття 28. Кожен має право на повагу до його гідності.

Ніхто не може бути підданий катуванню, жорстокому, нелюдському або такому, що принижує його гідність, поводженню чи покаранню.

Жодна людина без її вільної згоди не може бути піддана медичним, науковим чи іншим дослідам.

Ти тіки шо до фейсбука добрався?))
Ятобі підкину для роздумів ще одну ст. Конституції:
Ст. 49. Кожен має право на охорону здоров'я... Держава забезпечує санітарно-епідемічне благополуччя.
Держава забезбечує право на здоров' я і сан/епід благополуччя методами, єдино можливими в даних умовах (вакцинація, карантин, масоковий режим), для цього можуть порушуватися інші деякі права громадян, бо здоров' я і життя є найвищою цінністю
   
Ти тіки шо до фейсбука добрався?))
Ятобі підкину для роздумів ще одну ст. Конституції:
Ст. 49. Кожен має право на охорону здоров'я... Держава забезпечує санітарно-епідемічне благополуччя.
Держава забезбечує право на здоров' я і сан/епід благополуччя методами, єдино можливими в даних умовах (вакцинація, карантин, масоковий режим), для цього можуть порушуватися інші деякі права громадян, бо здоров' я і життя є найвищою цінністю
Государство действуя в соотвествии со ст 49 не должна нарушать права своих гранждан и тем более нарушать какую то стаью Конституции. Так что ваш отсыл к ст 49 неуместен.
 С другой стороны формально вакцины в законодательство внесли как "вакцини або інших медичні імунобіологічні препарати для специфічної профілактики коронавірусної хвороби (COVID-19) під зобов’язання для екстреного медичного застосування" , т.е. они  как бы не экспериментальные, потому что для регистрации должны быть предоставлены результаты доклинических испытаний, а также приложены результаты какой то экспертизы.

 Не знаю почему но списке экстренных вакцин нет Короновака и Модерны

http://www.drlz.com.ua/ibp/ddsite.nsf/all/shlist?opendocument&stype=8
   
Дурко
Файзер і модерна містять частинки рнк віруса. Тобто це його фрагмент.
Не намагайся втопити в слоблудстві

Дурко это ты. mRNA содержит single gene вируса. Фрагментом в этом смысле называют мертвый, неактивный или ослабленный вирус.

Но проблема даже не в этом. И если бы ты умел читать то понял бы мой пойнт.

Как меняется определение какого-то понятия в зависимости от политического сьгодєння.

Вчера вакциной называли средство содержащее живой, ослабленный или мертвый вирус, сегодня это генетический материал или синтетическая субстанция. Вчера вакцина вызывала иммунитет к определенному заболеванию, сегодня она вызывает имунный ответ организма.

Если тебе не понятна разница то я ни чем тебе не смогу помочь.


Останнє редагування: 17 жовтня 2021 23:10:03 від Valentyn
   
а, ну раз Вебстер так каже))
Вебстер це світило в медицині!))

Словарь Webster я привел в качестве дополнительной иллюстрации манипулирования и подмены понятий. Если этого вам мало то выше я приводил пример изменения понятия вакцинация с официального веб-сайта CDC.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія