Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Бездротові навушники

Бездротові навушники

Експерти попереджають, що навушники AirPods Apple
 можуть посилати електромагнітне поле
 через ваш мозок: 250 вчених підписали петицію про контроль за трендовими технологіями.
https://zbruc.eu/node/87767
   
Re: Бездротові навушники

а інші навушники і телефони працюють інакше?
   
Re: Бездротові навушники

Це навушники для розмов, або кому ведмедь на вухо наступив. Безпроводні за 150$ будуть грати як проводні за 50$. А безпроводні за 50$ грають як циганські за 200 грн.
   
Re: Бездротові навушники

Близькість 3-5 Ваттного радіомодулю не хвилює
Близкість 0,01 Ваттного блютузу чи вайфаю сильно хвилює

Фізику треба вчити з дитсадку.

З.І. Бездротові навушники лише для розмови. Музику слухаю через 3,5 мм, телефонів без розєму не розглядаю в принципі

Останнє редагування: 15 березня 2019 15:20:08 від andry
   
Re: Бездротові навушники

Близькість 3-5 Ваттного радіомодулю не хвилює
Близкість 0,01 Ваттного блютузу чи вайфаю сильно хвилює

Фізику треба вчити з дитсадку.
Журналісти садків не закінчують  :-)o
   
Re: Бездротові навушники
PAL

Я зараз відкрию велику таємницю (рептилоїди її приховують від загала, але спротив землян не зупинити!!!):
БУДЬ ЯКА електроніка, або навіть прості електричні дроти "можуть посилати електромагнітне поле через мозок"!!!(с)
   
Re: Бездротові навушники

будь-які навушники псують слух (td)
   
Re: Бездротові навушники

будь-які навушники псують слух (td)
Не всі, от такі захищають  :-)o



   
Re: Бездротові навушники

Я зараз відкрию велику таємницю (рептилоїди її приховують від загала, але спротив землян не зупинити!!!):
БУДЬ ЯКА електроніка, або навіть прості електричні дроти "можуть посилати електромагнітне поле через мозок"!!!(с)
не надо так сразу, надо сначала подготовить пациента)
   
Re: Бездротові навушники

Не знаю нащет 50 баксов... Я сонькой обзавелась недавно. Радио медляк))) нормальный звук
   
Re: Бездротові навушники

Це навушники для розмов, або кому ведмедь на вухо наступив. Безпроводні за 150$ будуть грати як проводні за 50$. А безпроводні за 50$ грають як циганські за 200 грн.
ты не прав.
bluetooth это просто интерфейс для передачи цифры.
Той же цифры, что ты считываешь с CD, или любого другого современного носителя.

А современные цифровые усилители могут такое, что теплому ламповому звуку и не снилось.

У меня в хозяйстве есть пара hypex ucd-180hg.
За свои деньги - это несравненное прозрачное и стерильное качество.
   
Re: Бездротові навушники

ты не прав.
bluetooth это просто интерфейс для передачи цифры.
Той же цифры, что ты считываешь с CD, или любого другого современного носителя.

А современные цифровые усилители могут такое, что теплому ламповому звуку и не снилось.

У меня в хозяйстве есть пара hypex ucd-180hg.
За свои деньги - это несравненное прозрачное и стерильное качество.
там полоска узкая, поэтому для передачи звука используют доп сжатие
   
Re: Бездротові навушники

Я зараз відкрию велику таємницю (рептилоїди її приховують від загала, але спротив землян не зупинити!!!):
БУДЬ ЯКА електроніка, або навіть прості електричні дроти "можуть посилати електромагнітне поле через мозок"!!!(с)

Дуже сильні хвилі в етер доречі дають імпульсні бп дешевих лед і люмініс центних ламп, але яка там потужність не знаю.
   
Re: Бездротові навушники

там полоска узкая, поэтому для передачи звука используют доп сжатие

Не просто сжатие, а сжатие с потерями, хотя 99,99% не отличат мпз 128кбит от sacd
   
Re: Бездротові навушники
PAL

Дуже сильні хвилі в етер доречі дають імпульсні бп дешевих лед і люмініс центних ламп, але яка там потужність не знаю.

рівняння Максвелла, а також закони Лоренца та Фарадея повідомляють, що у всякому провіднику, що знаходиться у змінному магнітному полі (тобто, який перетинає магнітні лінії), виникає ЕРС
Вірно також и зворотнє: навколо будь-якого провідника, по якому рухається електричний струм, виникає магнітне поле

Якщо струм буде змінним, магнітне поле теж коливатиметься

Це закони фізики. Одні з фундаментальних.
   
Re: Бездротові навушники

там полоска узкая, поэтому для передачи звука используют доп сжатие
Сжатие без потерь (flac и т.п.) не вносит искажений. Только милисекундные задержки. Между видео и звуком, например это может быть как-то важно.
При прослушивании просто аудио - до лампочки.
Это про сферического коня в вакууме.

А на самом деле -  audo CD это 16 бит 44 кГц 2 канала.
44000х16х2 = 1,4 мегабита.

древний блютуз 2.0 образца 2004 года позволяет передавать 2 мегабита.
версия 5.1  (которая скоро будет стандартизирована) это более 100 мегабит.

USB это знаешь ли тоже когда-то был очень медленный интерфейс, для мышек и принтеров. И сканерам 600 dpi на нем было не уютно.
Но между usb 1.0 (1,5 мегабит) и 3.1 (10 ГИГАбит) как говорится "две большие разницы".


Останнє редагування: 16 березня 2019 01:58:08 від Воххобайт
   
Re: Бездротові навушники

Не просто сжатие, а сжатие с потерями, хотя 99,99% не отличат мпз 128кбит от sacd
Для того чтобы в принципе уметь отличать, нужно во первых понимать как работает mp3 и что такое форманты.
т.е. знать что слушать.

Во вторых иметь нормальные наушники и здоровые уши.

И в третьих иметь материал, на котором можно услышать эту разницу в принципе.

На каком-то синтипопе, где синтезатор изначально издает только несколько стерильных гармоник - разницу между wav и mp3 не найдет даже
спектральный анализатор, не то что аудиофил.
Или на абсолютно задушеном голосе, "шепчущем" какую-то пестню в микрофон.

Разницу слышно там, где математика mp3 не успевает переваривать "мясо", и начинает резать и упрощать его.
Это например тарелки, которые MP3 превращает в "генератор белого шума вкл-выкл", медные духовые, и т.п.

Но главное, что убивает mp3 - это "сцена".
Человеческий мозг получает сигнал из источника в разные уши с задержкой (фазовый сдвиг).
И именно на этом фазовом сдвиге, а не на разной громкости работает "стрельба на слух".

mp3 очень пристойно передает набор частот, но напрочь игнорирует фазы сигнала, т.е. источник сигнала
как бы мечется перед тобой вправо-влево, а не стоит на месте.

И если долго слушать mp3, то эта часть думалки вообще говорит - ну вас нафиг с вашим цирком, я сдаюсь.
И человек просто теряет свое природное умение "стрелять на слух".

З.Ы. В том, нарисовал синтезатор, или в голосе, который писался на один микрофон - понятия сцена не может быть по определению.
Это можно услышать только в "природным" путем записанных стерео записях. Джаз, классика...
 



Останнє редагування: 16 березня 2019 01:58:53 від Воххобайт
   
Re: Бездротові навушники

Pure Mozart  или solo piano radio  вообще божественно звучат в Соньке. Только вес в наушниках распределен неравномерно и они могут подло медленно сползти в декольте и ты в ужасе думаешь где же их потеряла
   
Re: Бездротові навушники

Близькість 3-5 Ваттного радіомодулю не хвилює
Близкість 0,01 Ваттного блютузу чи вайфаю сильно хвилює

Фізику треба вчити з дитсадку.

З.І. Бездротові навушники лише для розмови. Музику слухаю через 3,5 мм, телефонів без розєму не розглядаю в принципі

Так чого ж ти її не вчив? Там є про потужність і квадрат відстані. ;)
Це треба бути повним ідіотом, щоб запхати собі в вухо передавач такої частоти.
І байдуже яка там потужність.
Так само як постійно тримати планшет з вайфаєм на животі вагітної жінки.
Потім коли пухлини мозку або дауни народжуються на запитуйте чому.
Спочатку вивчіть тему чи треба мозку шкодити випромінюванням і що при тому
може порушуватись. Бажаючий та знайде. Дурному воно не треба, нехай пхає
блютуз у вухо.

Останнє редагування: 16 березня 2019 07:14:17 від б_а_р_с
   
Re: Бездротові навушники Нове

Та на блутуз навушниках світ клином не зійшовся. Відкрийте перший-ліший магазин - вибір величезний! Але це таке... кожен сам вирішує, що для нього краще

Останнє редагування: 2 вересня 2019 22:08:39 від pravda
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія