Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Летняя резина зимой.

Re: Летняя резина зимой.

ну так піднімайте собі зарплату. Автомобіль потребує грошей на заправку і утримання,  не в курсі?
Ага... Їжте тістечка. Зарплату вже підняли. Досить суттєво. Але вона ніяк не дожене петрові покращення.
   
Re: Летняя резина зимой.

Казочки, для чистого асфальту все залежить від його температури. Від -5 і вище літні кращі зимніх ( при умові чистого асфальту ). А "скандинавки" то як на коньках.
не смішно. багато зимою "чистого" асфальту? надивився я на таких фраєрів. трішки снігу, ну зовсім трішки і починається секс.
   
Re: Летняя резина зимой.

не смішно. багато зимою "чистого" асфальту? надивився я на таких фраєрів. трішки снігу, ну зовсім трішки і починається секс.

По Києву > 90% зими дороги чисті.Всі хто зараз їздить по Києву на зимових збільшує тормозний шлях десь на 10%, в порівнянні з літніми.
   
Re: Летняя резина зимой.

По Києву > 90% зими дороги чисті.Всі хто зараз їздить по Києву на зимових збільшує тормозний шлях десь на 10%, в порівнянні з літніми.
не смішно. літня дубіє вже при +5.
а 90% це не  100.
   
Re: Летняя резина зимой.

Ага... Їжте тістечка. Зарплату вже підняли. Досить суттєво. Але вона ніяк не дожене петрові покращення.
Автомобіль є для вас критично необхідним? Робота від нього залежить?
Блін,  ну задовбали - авто купують,  а на паркінг,  зимову гуму і навіть бєнзу грошей немає. І винен,  звісно,  хтось інший
   
Re: Летняя резина зимой.

не смішно. літня дубіє вже при +5.
а 90% це не  100.

+5 +10 найоптимальніша температура для літніх шин :)

https://www.zr.ru/content/articles/906607-tur-temperatur/
   
Re: Летняя резина зимой.

+5 +10 найоптимальніша температура для літніх шин :)

https://www.zr.ru/content/articles/906607-tur-temperatur/
нескромне питання, чому гонщики прогрівають не лише двигуни, але й шини?  ;)
   
Re: Летняя резина зимой.

нескромне питання, чому гонщики прогрівають не лише двигуни, але й шини?  ;)
Бо гоночна гума тоді підплавляється,  і має ліпше зчеплення. Але за півгонки їй капець приходить. Порівняння недоречне
   
Re: Летняя резина зимой.

Бо гоночна гума тоді підплавляється,  і має ліпше зчеплення. Але за півгонки їй капець приходить. Порівняння недоречне
Запитання по суті, стрілки перевести не вдасться.
і різниця в 10 відсотків гальмівного шляху на сухому асфальті - нахабне пересмикування. досить потрапити на ділянку зі снігом, і всі ці виміри накриваються мідним тазом.
   
Re: Летняя резина зимой.

По Києву > 90% зими дороги чисті.Всі хто зараз їздить по Києву на зимових збільшує тормозний шлях десь на 10%, в порівнянні з літніми.

Думаю все ж таки від гуми залежить, моя kumho літня задубла вже при -2, як пластик стає, а 8-річний зимовий мішлен наче ок.
   
Re: Летняя резина зимой.

Утром вел ребенка в школу нарахувал из 40машин 8 на летней резине. Уже и очередей на шиномонтаж не нет, но есть много дятлов которым и зима не зима...

лох желает быть умным и важным ?
   
Re: Летняя резина зимой.

На житомирщині авта на "зимовій"  ледь просуваються на рівному асфальті
Я ж лохам писав що " зимова" для них
   
Re: Летняя резина зимой.

Блін,  ну задовбали - авто купують,  а на паркінг,  зимову гуму і навіть бєнзу грошей немає. І винен,  звісно,  хтось інший
За злочинної влади мені не те, що на паркінг, навіть нове авто планував. З того часу роботи стало більше, а вільних грошей - менше. Без машини не можу - в теплий час року намагаюся жити за містом, там без машини - нікуди.
   
Re: Летняя резина зимой.

На житомирщині авта на "зимовій"  ледь просуваються на рівному асфальті
Я ж лохам писав що " зимова" для них
А трішки льоду? B-)
   
Re: Летняя резина зимой.

сейчас на нифках хорошо на летней.
мелкий дождик и сразу замерзает
   
Re: Летняя резина зимой.

А трішки льоду? B-)
Так саме зараз ожеледиця, крок ступити неможливо
   
Re: Летняя резина зимой.

Так саме зараз ожеледиця, крок ступити неможливо
тоді я згоден. ті, що на зимовій - "плетуться", ті що на "літній - летять... у кювет.  B-)
   
Re: Летняя резина зимой.

тоді я згоден. ті, що на зимовій - "плетуться", ті що на "літній - летять... у кювет.  B-)
Ага, всі аварії тільки на " літній"
   
Re: Летняя резина зимой.

Ага, всі аварії тільки на " літній"
На літній - особливо. Їм фізика неписана  :laugh:
   
Re: Летняя резина зимой.

пистуц сегодня на дорогах особенно за городом....купа аварий на гололеде....сам хватонул и трохи повилял хоть и на хорошей резине шипованной и полном приводе....бережить себе
   
Re: Летняя резина зимой.

Доïхав додому норм, але абс у дворах увечорі на невеликий швидкості на зимовій гумі спрацьовувала. Пішки ледь до дверей дійшов, намагався не падати, ще попередні травми не загоїлися.
   
Re: Летняя резина зимой.

Доïхав додому норм, але абс у дворах увечорі на невеликий швидкості на зимовій гумі спрацьовувала. Пішки ледь до дверей дійшов, намагався не падати, ще попередні травми не загоїлися.
У тебя обувь на летней резине, или на зимней? :shuffle:
   
Re: Летняя резина зимой.

Вот это диспут развели... Тут всё просто - хочешь понизить безопасность и "сэкономить" деньги (причём "сэкономить" тут условное понятие, так как летняя будет в 2 раза быстрее стираться) катайся на летней. Если сторонник безопасности за условную переплату - ставь зимнюю резину.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія