Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Велосипедистам наглядний приклад

Re: Велосипедистам наглядний приклад

І ще одне - називати всіх без винятку водіїв водятлами,  а роверистів - велопідарами чи заднєприводними
І ще одне, я всіх не називаю,от Вальдемара нашого, я не вважаю за такого.
Він упоротий, хвацький велосіпедіст,вірю без підйобок(він же  написав  що цей зі СП не правий), але любить браваду і словоблудіє.
Ну але це фігня  в інших питаннях я не пригадую щоб він мав протилежну моїй думку.

   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

у мене сьогодні була подібна ситуація, але встиг затормозити, це велосипедне падло на переході вискочило раптово...

велосипедистів треба карати за порушення правил ПДР  нещадно :butcher:
Трохи не так

Всіх треба карати за порушення правил ПДР  нещадно - бо один довбойоб на ровері хоче проскочити пішохідний перехід, ішнший довбойоб на авто не хоче "тошнити" чи сіда за кермо під шофе бо він бач "норму знає і себе контролює", а третій двоногий перебігає  трасу і скаче через відбійниик   :facepalm1: 
Довбойобів море - ім'я їм "легіон"  :-)o
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

Я гадаю що Ви закомплексований клоун, і на доорозі навіть вікно засците відкрити щоб щось бовкнути велосипедисту, а я  таких як ви витягав білим личком  об коліно,  з десяток , і пояснював лише одне, що головне правилна дорозі  це збереження людського життя, зазвичай мовчать у відповідь і очі по 5 коп. Бережіть себе і інших. Добре що Ви сците і виливаєте свій гнів на форумі,  для того форуми і існують

Ну от.
Як я і казав. :laugh:
Вальдемар будеш у Львові  пиши ПМ можеш  потім навіть тему замутити з фото мого побитого після зустрічі личка.
Тим більше що я фото свої виклав і навіть відео .
Хочеш будучи в Києві я напишу, он минулого тижня був.
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

на доорозі навіть вікно засците відкрити щоб щось бовкнути велосипедисту,
ти правий, я не бовкаю щось велосипедисту, а переважно терпляче об'їжджаю.
кожний 2,та навіть частіше - їбанько калірований,живий тільки тому що їх рятують від незнання ПДР водії.
   
Я чесно, не знаю вже як вам пояснювати.
Писав ПДР, пояснював,матом кричав...<br (())
Они не понимают ,что на тротуаре едущий велосипедист не может оказатся не нарушив правила т.к двигатся по тротуарам ЗАПРЕЩЕНО ,а в случае
6.5 Если велосипедная дорожка пересекает дорогу вне перекрестка, велосипедисты обязаны уступить дорогу другим транспортным средствам, движущимся по дороге.
а в остальных случаях он такой-же уасник движения
6.7.Велосипедисты должны выполнять требования данных Правил, касающиеся водителей или пешеходов и не противоречащие требованиям этого раздела.
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

Ну от.
Як я і казав. :laugh:
Вальдемар будеш у Львові  пиши ПМ можеш  потім навіть тему замутити з фото мого побитого після зустрічі личка.
Тим більше що я фото свої виклав і навіть відео .
Хочеш будучи в Києві я напишу, он минулого тижня був.
Тю, таких як  я , колишніх автомобілістів,  які зреклися цього долбоєбіізму,   дедалі буде більше і більше, вірогідність вігребсти піздюлєй така сама у Львові , як будь де..
Поведінка в стилі , відійди наКкуй, бо дорога дляя машини і  машаина давить насмерть а не жартує, сприймається велосипедистом як загроза життю, якщо не можеш відпиздити, відслідкувати де паркується машина і розхуярити вщент- кодекс честі.
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

Поведінка в стилі , відійди (()), бо дорога дляя машини і  машаина давить насмерть а не жартує, сприймається велосипедистом як загроза життю, якщо не можеш відпиздити, відслідкувати де паркується машина і розхуярити вщент- кодекс честі.
Вадим, ти просто ще не попадав на нормальних, але принципових хлопців.
Я знаю чому, бо хоч ти і пдзякаєш тут красіво, насправді вправно крутиш педальки.
Мабуть рідко коли , тобі попадаються ну конкретні вже дауни(так їх дофіга за кермом) і тоді ти щось там їм робиш, або ні.
Але май на увазі, всі випендрьожі в стилі "життя людей головніше за ПДР" проходять боком коли перед тобою стоїть на свому,підкріпленому законом , нормальний пацан який не сцить зарядити піздюліну.
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

Они не понимают ,что на тротуаре едущий велосипедист не может оказатся не нарушив правила т.к двигатся по тротуарам ЗАПРЕЩЕНО ,а в случае
6.5 Если велосипедная дорожка пересекает дорогу вне перекрестка, велосипедисты обязаны уступить дорогу другим транспортным средствам, движущимся по дороге.
а в остальных случаях он такой-же уасник движения
6.7.Велосипедисты должны выполнять требования данных Правил, касающиеся водителей или пешеходов и не противоречащие требованиям этого раздела.
цілком можливо доїхати до переходу по дорозі,  не заїжджаючи на тротуар,  використати його для переїзду через дорогу,  ну і далі вже куди треба. Ясно діло,  по тротуару не можна їхати,  того ніхто не заперечує
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

:laugh:
Та прикалуюсь я.
Хоч і не без задоволення.
тим не менше,  збоку виглядає,  як рагулізм
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

цілком можливо доїхати до переходу по дорозі,  не заїжджаючи на тротуар,  використати його для переїзду через дорогу,
все вірно, але небезпека зіткнення з перехожими є, а також момент раптової появи на переході веосипедиста.
Тому як бачиш роблять велооріжку поруч.
От і все, вам залишається змиритись із фактом ,що  за очевидних причин, переваги на такій доріжці(навіть поруч переходу) велосипедист немає.Хіба є світлофор.
От і тему можна закривати.
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

тим не менше,  збоку виглядає,  як рагулізм
пробач  земляк , якщо тебе чимось образив.
Просто   полюбляю підїбнути ,є таке.
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

Вадим, ти просто ще не попадав на нормальних, але принципових хлопців.
Я знаю чому, бо хоч ти і пдзякаєш тут красіво, насправді вправно крутиш педальки.
Мабуть рідко коли , тобі попадаються ну конкретні вже дауни(так їх дофіга за кермом) і тоді ти щось там їм робиш, або ні.
Але май на увазі, всі випендрьожі в стилі "життя людей головніше за ПДР" проходять боком коли перед тобою стоїть на свому,підкріпленому законом , нормальний пацан який не сцить зарядити піздюліну.
я дуже багато провожу часу на дорозі, бачив різних, чим прикрити собі  сраку маю, просто так ніколи не залупаюся. І головне,  моя активність нікому не загрожує , я позбавив місто ще одного далбайоба
, на машині , котрий щодня виїжджає щоб отруювати місто і створювати корки на дорогах.. як не крути правда за мною. А отримати постріл травматом або зламана рука монтіровкою, це все хуйня  в порівннні з тим що тобі на 30 км. на годину хтось в пробці відкриває двері і тебе розриває на дві частини,  це все проходив в 20 років.. Тому сціться Ви.

Останнє редагування: 7 червня 2018 19:39:45 від Vadym Noskoff
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

все вірно, але небезпека зіткнення з перехожими є, а також момент раптової появи на переході веосипедиста.
Тому як бачиш роблять велооріжку поруч.
От і все, вам залишається змиритись із фактом ,що  за очевидних причин, переваги на такій доріжці(навіть поруч переходу) велосипедист немає.Хіба є світлофор.
От і тему можна закривати.
ну так а яким конкретним пунктом правил це регулюється?  Я поки не бачив більше ніде такої думки.
Якщо до,  на відміну від вимоги переходити перехід пішки, мені не влом пропустити дорожній трафік,  але я хочу бачити конкретне обгрунтування
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

я позбавив місто ще одного далбайоба
, на машині , котрий щодня виїжджає щоб отруювати місто і створювати корки на дорогах.. як не крути правда за мною. А отримати постріл травматом або зламана рука монтіровкою, це все хуйня ,  це все проходив в 20 років.. Тому сціться Ви.
:facepalm1:
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

пробач  земляк , якщо тебе чимось образив.
Просто   полюбляю підїбнути ,є таке.
ок приймається. Та я і сам люблю,  але вживу,  оскільки тоді є невербальна інформація,  котра показує,  що це підйоб дружній,  а не наїзд. А в текстовому режимі тої інформації немає,  тому в неті треба бути максимально коректним
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

Спробую мислити логічно.
6.5. Якщо велосипедна доріжка перетинає дорогу поза перехрестям, велосипедисти зобов’язані дати дорогу іншим транспортним засобам, що рухаються по дорозі.
https://vodiy.ua/pdr/6/#65

Тобто звідси слідує логічний висновок.
6.5.* Якщо велосипедна доріжка перетинає дорогу в межах перехрестя, велосипедисти НЕ зобов’язані дати дорогу іншим транспортним засобам, що рухаються по дорозі.

Так?

Можуть дати дорогу, можуть не дати - як схочуть. При відсутності світлофора. Бо тоді керуються сигналами світлофора.


Останнє редагування: 7 червня 2018 19:53:06 від com1
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

ну так а яким конкретним пунктом правил це регулюється?  Я поки не бачив більше ніде такої думки.
Якщо до,  на відміну від вимоги переходити перехід пішки, мені не влом пропустити дорожній трафік,  але я хочу бачити конкретне обгрунтування
Я ж тобі писав , немає конкретно пункту що їхати ровером по зебрі заборонено.
Але ПДР мають таку особливість,не все там прямо на всі випади життя розписано.Єпоясненн я до тексту пдр,є логіка продиктована зібранням різних пунктів правил з різних розділів.
От наприклад є розділ про велосипедистів, там основні моменти.Але там ні слова як проїхати перехрестя,чи ні слова про те що поворот ліворуч на дорогах з3ми смугами чи колією заборонений.
Про це сказано у відповідних розділах для всіх учасників руху.
Так само є розділ про  інші ТЗ де є основні моменти і правила і там же також немає відомостей  про їхню поведінку і різних дорожніх ситуаціях,тому що ...
Вони (ситуації)описані для всіх,  у інших відповідних розділах.
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

ідітє нафіх
на переходах, при зеленому для пішоходів, людей і без велосипедів збивають. :X  насмерть https://fraza.ua/video/269506-marshrutka-nasmert-sbila-zhenschinu-na-peshehodnom-perehode-v-kieve-pojavilos-video-tragedii

Останнє редагування: 8 червня 2018 03:03:02 від Lanista
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

ідітє нафіх
на переходх, при зеленому для пішоходів, людей і без велосипедів збивають. насмерть https://fraza.ua/video/269506-marshrutka-nasmert-sbila-zhenschinu-na-peshehodnom-perehode-v-kieve-pojavilos-video-tragedii
Приклад дуже вдалий. Там як раз велосипед проїжджає після аварії.
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

Спробую мислити логічно.
6.5. Якщо велосипедна доріжка перетинає дорогу поза перехрестям, велосипедисти зобов’язані дати дорогу іншим транспортним засобам, що рухаються по дорозі.
https://vodiy.ua/pdr/6/#65

Тобто звідси слідує логічний висновок.
6.5.* Якщо велосипедна доріжка перетинає дорогу в межах перехрестя, велосипедисти НЕ зобов’язані дати дорогу іншим транспортним засобам, що рухаються по дорозі.

Так?

Можуть дати дорогу, можуть не дати - як схочуть.
Ні.
В межах перехрестя велосипедист керується правилами проїзду перехресть на загальних засадах, як звичайний учасник руху.Як і водій гужового воза.
Он про гужові вози не сказано що їм заборонено їхати чз зебру,як пішоходам,то що ?
Значить можна?
Так само не сказано що їм заборонено рух по тротуарах,то що їм можна?
Правила потрібно вивчити всі, виділити час і мати бажання.
Там все написано і все пояснюють.
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

А якщо переїжджати зі швидкістю пішохода?

это еще куда ни шло
и мигалки разные на велосипедах  (tu) даже днем
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

Я ж тобі писав , немає конкретно пункту що їхати ровером по зебрі заборонено.
Але ПДР мають таку особливість,не все там прямо на всі випади життя розписано.Єпоясненн я до тексту пдр,є логіка продиктована зібранням різних пунктів правил з різних розділів.
От наприклад є розділ про велосипедистів, там основні моменти.Але там ні слова як проїхати перехрестя,чи ні слова про те що поворот ліворуч на дорогах з3ми смугами чи колією заборонений.
Про це сказано у відповідних розділах для всіх учасників руху.
Так само є розділ про  інші ТЗ де є основні моменти і правила і там же також немає відомостей  про їхню поведінку і різних дорожніх ситуаціях,тому що ...
Вони (ситуації)описані для всіх,  у інших відповідних розділах.
ну да,  це само собою,  але такий переїзд вважається велодоріжкою (це я знаю точно),  а на велодоріжці ровер має пріоритет, а як виняток з цього правила маємо перетин поза межами перехрестя.

Ну і я вже вище давав малюнки з сайту,  де тлумачення пдр дуже повні,  і там чітко намальовано,  що якраз є перевага у ровер в такій ситуації. Тобто це не чисто мої домисли.
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

Blackout, на ровері коли останній раз їздив? У Львові їздив?

Те саме питання до Владимир Р.

Останнє редагування: 7 червня 2018 20:02:30 від com1
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

Blackout, на ровері коли останній раз їздив? У Львові їздив?
Я народився верхи на ровері.
У Львові не їжджу.
В селі по горбах ,лісах, полях.
Я не упоротий велосипедист, не вмію витворяти такого як зараз сцикуни на БМіксах витворяють, але тримаюся досить впевнено.
Зараз дуже рідко їздю .


   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

Приклад дуже вдалий. Там як раз велосипед проїжджає після аварії.
https://www.facebook.com/KyivOperativ/videos/510352616027496/
після - йому вже не страшно
___________________ _____
 :( завтра йду на похорон
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

Я народився верхи на ровері.
У Львові не їжджу.
В селі по горбах ,лісах, полях.
Я не упоротий велосипедист, не вмію витворяти такого як зараз сцикуни на БМіксах витворяють, але тримаюся досить впевнено.
Зараз дуже рідко їздю .
Проїдь разок Львівськими доріжками з перехрестями. Але то треба маршрут скласти.
Навмання не вийде.

Це для того - що написано в правилах руху.
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

ну да,  це само собою,  але такий переїзд вважається велодоріжкою (це я знаю точно),  а на велодоріжці ровер має пріоритет, а як виняток з цього правила маємо перетин поза межами перехрестя.
так .А в межах велосипедист керується правлами проїзду перехресть на загальних засадах.
Ну шо не ясно?
Розумію,в жопі крутить упередженість, як жеж так...несправедливо .

Ну і я вже вище давав малюнки з сайту,  де тлумачення пдр дуже повніі там чітко намальовано,  що якраз є перевага у ровер в такій ситуації. Тобто це не чисто мої домисли.
Пояснюю по суті
розділ проїзд перехресть
велосипедист (1) на малюнку керується правилом проїзду перехресть на загальних підставах.
1.має перевагу перед зустрічним авто (яке повертає ліворуч), бо їде прямо по рівнозначній дорозі
2,та має перевагу перед попутним ТЗ бо
16.2
На регульованих і нерегульованих перехрестях водій, повертаючи праворуч або ліворуч, повинен дати дорогу пішоходам, які переходять проїзну частину, на яку він повертає, а також велосипедистам, які рухаються прямо в попутному напрямку.

   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

так .А в межах велосипедист керується правлами проїзду перехресть на загальних засадах.
Ну шо не ясно?
Розумію,в жопі крутить упередженість, як жеж так...несправедливо .

Пояснюю по суті
розділ проїзд перехресть
велосипедист (1) на малюнку керується правилом проїзду перехресть на загальних підставах.
1.має перевагу перед зустрічним авто (яке повертає ліворуч), бо їде прямо по рівнозначній дорозі
2,та має перевагу перед попутним ТЗ бо
16.2
На регульованих і нерегульованих перехрестях водій, повертаючи праворуч або ліворуч, повинен дати дорогу пішоходам, які переходять проїзну частину, на яку він повертає, а також велосипедистам, які рухаються прямо в попутному напрямку.

Показати зображення...
я не про цей випадок,  тут само собою. Там була інша картинка.
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

Ще питання будуть?
Бо мені вже треба їхати.
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

Там була інша картинка.
Оця?

Тут перевага у водія.

6.5. Якщо велосипедна доріжка перетинає дорогу поза перехрестям, велосипедисти зобов'язані дати дорогу іншим транспортним засобам, що рухаються по дорозі.
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

І до речі - так велосипедисти спеціально вказані,  так що це не зовсім на загальних підставах. Якби була така ж ситуація,  але замість ровера - автомобіль,  то він би не мав переваги,  бо мав би рухатися зліва.
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

І до речі - так велосипедисти спеціально вказані,  так що це не зовсім на загальних підставах. Якби була така ж ситуація,  але замість ровера - автомобіль,  то він би не мав переваги,  бо мав би рухатися зліва.
:weep:
До того моменту я думав що це я тебе тролю.
А виходить що?
Ти або троль, або ...
Бувай здоров .
Потім продовжимо.
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

Ну так йомайо,  то виходить,  що таки в межах перехрестя є перевага,  чи немає? По загальних правилах теж так?) Нє,  я реально не проти зупинятись,  просто хочу собі в голові вкласти, наразі дуже неоднозначна ситуація.

І тут ще питання - шо вважається межами перехрестя?
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

По переходу верхи - довбойоб  :facepalm1:

 :buba:
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

До речі цей сайт гамно і там багато помилок.І навіть на твому малюнку є непонятка з зеленим  мопедом.
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

І тут ще питання - шо вважається межами перехрестя?
:weep:
Фсьопісдєц я пашол.
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

Ось реальний приклад
https://www.google.com/maps/
Перехрестя проспект Чорновола-Липинського. Через цей острівець проходить пішохідний перехід та велодоріжка.
Поясніть - чим керується велосипедист при перетині цієї дорого (Липинського).
Виправив мапу.

Навколо цієї кільцевої велодоріжки проходять навкруги. І перетинають всі чотири дороги.
Але три ніби в межах перехрестя. Один перетин не в межах, бо поодаль.

Останнє редагування: 7 червня 2018 20:35:56 від com1
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

після - йому вже не страшно
___________________ _____
 :( завтра йду на похорон
Дуже шкода. Це тільки вчора сталося.
Треба бути уважним і намагатись уникати подібного.
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

То не велосипедист. То пішохід на велосипеді
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія