Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вісті з вірусних фронтів

Re: Вісті з вірусних фронтів

Я там в іншій гілці написав:
Якщо ця херня протоимається ще 3-4 місяці в мене буде не те, що капець, але дуже й дуже важко.
У мене робота пов‘язана з подорожами, а я вже більше місяця нікуди не їжджу. Доходи падають стрємітєльним домкратом. Якщо 6 місяців, то навіть не знаю, що буде далі.
А я ще й, мудак, півроку тому купив дорогу машину. Вільних грошей залишилося обмаль.
Власне житло плюс пасивні доходи на корм і бензин і карантин пох)
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Власне житло плюс пасивні доходи на корм і бензин і карантин пох)
дуже недовго.
без економічної діяльності суспільства,
на протязі 3-6-9 міс будуть ламатися зовнішні структури які забезпечують твоє існування в житлі.

досит. щоб зникла (хоч 1 з списку) електрика, газ, вода, каналізація - і тобі кранти.

завоз корму в магазини - це теж складний ланцюжок. в який залучено купу людей, техніки, праці.

Останнє редагування: 23 березня 2020 23:43:22 від T.Blair.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

думаю войны начнутся уже летом
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

так пишуть же, що борис дає всім по 80% з\п на час карантину
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

дуже недовго.
без економічної діяльності суспільства,
на протязі 3-6-9 міс будуть ламатися зовнішні структури які забезпечують твоє існування в житлі.

досит. щоб зникла (хоч 1 з списку) електрика, газ, вода, каналізація - і тобі кранти.

завоз корму в магазини - це теж складний ланцюжок. в який залучено купу людей, техніки, праці.
Я маю город.
Для Відня є навідь занадто  автономний.
Струм свій і вода.
Так що з фупа пропаду останнім))

Порада всім на рік два
Мінімізуйте своі витрати...
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Власне житло плюс пасивні доходи на корм і бензин і карантин пох)
Нюню, хто ж тобі в клювіку носитиме, якщо всі будуть курить бамбук.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

так пишуть же, що борис дає всім по 80% з\п на час карантину
пи3да фунтові
хоча, яка вже нах різниця.
всі валюти знеціняться, в фіналі.

 а гроші звідки?
це внутрішній борг.
це суми не десятки, а СОТнІ мільярдів фунтів

ти уявляєш, скільки десятиліть ЮК буде розхльобувати цей карантин??? а за той час ще якась біда може появитися
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

думаю войны начнутся уже летом
кого з ким? Хто перший почне?
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

так пишуть же, що борис дає всім по 80% з\п на час карантину
Якщо півень клюне такі як бОріс закриються перші.
Насрати ім на манюпас.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Нюню, хто ж тобі в клювіку носитиме, якщо всі будуть курить бамбук.
Купа народу буде працювати за пайку.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

так пишуть же, що борис дає всім по 80% з\п на час карантину
У країні 5 мільйонів самозайнятого населення. Як їм компенсуватимуть вимушений простій поки ніхто не знає.
Якщо бізнеси не будуть генерувати дохід, то після того, як знімуть карантин, і скасують ці 80% - все завалиться.
Населення закредитоване по самі помідори. Ну відтерміновують платежі по іпотеці на кілька місяців і що? Нерухомість обвалиться і поховає під своїми уламками решту економіки.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

так пишуть же, що борис дає всім по 80% з\п на час карантину
Не всім, фріланс - у жопі
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Швеция догоняет, +15 трупов, правда 6ро какие-то нигры из сомали, жившие в ринкеби, так шо можно их к статистике по сомали прицепить.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Я маю город.
Для Відня є навідь занадто  автономний.
Струм свій і вода.
Так що з фупа пропаду останнім))

Порада всім на рік два
Мінімізуйте своі витрати...

ще як тільки ця фігня почалась в китаї, було ясно що дійде до нас, справа лише часу, тому підготувався і почав мінімізовувати свої видатки ще з середини лютого, але звичайно форс-мажор у вигляді відсутності продуктів, бензину, відключення електро, каналізації, внесуть свої досить суттєві корективи, але знову ж таки беручи за приклад китай, думаю на 3-4 місяці треба запастись терпінням і готівкою, а далі буде легше.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Не всім, фріланс - у жопі

пишуть що розглядають можливість платити 80% від середнього доходу за останніх 3 роки
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

пишуть що розглядають можливість платити 80% від середнього доходу за останніх 3 роки
Це занадто добре звучить. Єдине покращення - фріланс може заплатити податки на півроку пізніше, тому бабло на харчі і іпотеку в теорії є.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

пишуть що розглядають можливість платити 80% від середнього доходу за останніх 3 роки
Швеция сказала всем самозанятым курить бамбук.
Компаниям с сотрудниками введут 3 уровня компенсации за сокращение рабочего времени на 20-40-60%, но про полную остановку пока ни слова.
За март выдали нотис об увольнениях уже 18300 чел.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

У країні 5 мільйонів самозайнятого населення. Як їм компенсуватимуть вимушений простій поки ніхто не знає.
Якщо бізнеси не будуть генерувати дохід, то після того, як знімуть карантин, і скасують ці 80% - все завалиться.
Населення закредитоване по самі помідори. Ну відтерміновують платежі по іпотеці на кілька місяців і що? Нерухомість обвалиться і поховає під своїми уламками решту економіки.
Слідкуйте за маневрами перших осіб джі20 якщо то затягнеться на місяць два з трендом вниз.
Почекаємо того збіговиська.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Це занадто добре звучить. Єдине покращення - фріланс може заплатити податки на півроку пізніше, тому бабло на харчі і іпотеку в теорії є.

зараз тактика зовсім інша як в 2008, замість того щоб помпувати бомбезні суми в банки для їхнього порятунку, які більше ніхто і ніколи не побачив, вирішили помпувати в манюпаса, бо по факту розраховують що манюпас і так все одно поверне ті гроші в економіку і зокрема банкам
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Без паники
Сейчас посмотрим у кого реальная работа, а у кого понты  :gigi:
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Без паники
Сейчас посмотрим у кого реальная работа, а у кого понты  :gigi:
Аналітикам і маркетологам - жопа.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

channel 4 зараз показує док фільм про хуйла
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

полгода - и про этот вирус забудут..
а вот экон кризис включился, но он странный,
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

У країні 5 мільйонів самозайнятого населення. Як їм компенсуватимуть вимушений простій поки ніхто не знає.
Якщо бізнеси не будуть генерувати дохід, то після того, як знімуть карантин, і скасують ці 80% - все завалиться.
Населення закредитоване по самі помідори. Ну відтерміновують платежі по іпотеці на кілька місяців і що? Нерухомість обвалиться і поховає під своїми уламками решту економіки.
так воно і є як казав мій дід *справа пахне канфіною*  від цієї тотальної жопи хрен відпетлєш
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Криза це можливість затаритися цікавинками.

Так шо тримайте кеш, а потім як нарід почне скидати цікаву нерухомість, брюліки, шедеври мистецтва ловітт рибку!
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Продезинфікуй і залиш попід дверима.

Саме так і зробив.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Так шо тримайте кеш, а потім як нарід почне скидати цікаву нерухомість, брюліки, шедеври мистецтва ловітт рибку!
А шо є люди на заході які тримають кеш?
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

В Ішіглі там де інфікувалися ісландці і норги коли бухали шнапс тірольці поставили карантин тотальний.
От одна покоівка сракомийка  (чешка 22р ) вирішила прорватися через гори додому.
Вийшла на висоту 2300 потім на спуску ставало круто очканула  і мусила звонити і викликати допомогу.
Забрали вертольотом назад.
Як пишуть тірольці:
"Жінка притягнута до відповідальності за порушення обмеження руху у відповідності з законом про епідемію"


   
Re: Вісті з вірусних фронтів

А шо є люди на заході які тримають кеш?
Був момент що в атеемах кешу бракувало минулого тижня.
Олєні ломанулися.
Так що тримаємо трохи)
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Був момент що в атеемах кешу бракувало минулого тижня.
Олєні ломанулися.
Так що тримаємо трохи)
За той кеш хату не купити  :weep:
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Тим часом у Львові
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Нюню, хто ж тобі в клювіку носитиме, якщо всі будуть курить бамбук.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

А шо є люди на заході які тримають кеш?

Під кеш я маю на увазі вільні активи.
Шоб була вільна сума для крізіс фестиваль шопінг
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Тим часом у Львові
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2859091017469889&set=a.870587416320269&type=3

все вірно, метро у львові закрили із за карантину, доводиться злим бандерівцям рішати проблему відразу на місці  :vinsent:
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Я маю город.
Для Відня є навідь занадто  автономний.
Струм свій і вода.
Так що з фупа пропаду останнім))
Город? У Відні? І своя криниця/скважина? І генератор? Нівроку пан.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Льондон

   
Re: Вісті з вірусних фронтів

перший день, очікувано, майже як києв коли закрили метро, україна то європа  [ua]
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Боріс Джонсон zебіл   :lol:

як мені жалько хому  :(
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

дуже недовго.
без економічної діяльності суспільства,
на протязі 3-6-9 міс будуть ламатися зовнішні структури які забезпечують твоє існування в житлі.

досит. щоб зникла (хоч 1 з списку) електрика, газ, вода, каналізація - і тобі кранти.

завоз корму в магазини - це теж складний ланцюжок. в який залучено купу людей, техніки, праці.
+=====================================================================================================+
У мене все своє, окрім електрики. Буду встановлювати сонячні батареї. Акумулятори вже є. Шукаю підходящого інвертора...
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Глава Черновицкой ОГА Сергей Осачук сообщил, что в области зафиксированы еще 13 случаев заражения коронавирусом.
Об этом он сообщил на странице в сети Facebook, передает Цензор.НЕТ.

"Сегодня утром мы получили очередные результаты нашего лабораторного центра. Приходится констатировать, что количество больных коронавирусом увеличилось на 13 человек. И в этот момент имеем уже 38 инфицированных людей", - сообщил глава Черновицкой ОГА.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія