Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Очередное ДТП с бляхой :(

Очередное ДТП с бляхой  :(



   
Re: Очередное ДТП с бляхой  :(

Ахрєнєл поляк....
   
Re: Очередное ДТП с бляхой  :(

Сьогодні, 24 червня, на трасі Біла Церква – Володарка поблизу села Мала Вільшанка відбулося лобове зіткнення двох автомобілів, один з яких відразу ж загорівся
На трасі Біла Церква – Володарка поблизу села Мала Вільшанка зіткнулися автомобіль "Hyundai Sonata" та "Ford", після зіткнення "Hyundai" відразу ж спалахнув.
Один із загиблих депутат Київської обласної ради Панченко Борис Максимович, 1952 року народження.
За словами очевидців, обидва водії рухалися зі швидкістю більше 100 км/год. Наразі відомо про трьох загиблих.


ps
Интересно, через сколько в этот раз ,  местные бляхари-сектанты забанят меня по 4.7 ?
   
Re: Очередное ДТП с бляхой  :(

Почему произошел пожар? Неужели по причине технического состояния бляхи?
   
Re: Очередное ДТП с бляхой  :(

В дтп попадают все - и бляхи, и не бляхи.
Но мне ОЧЕНЬ интересно - а было ли у этого бляхаря приобретено обязательное страхование?
   
Re: Очередное ДТП с бляхой  :(
Ice9192

Сьогодні, 24 червня, на трасі Біла Церква – Володарка поблизу села Мала Вільшанка відбулося лобове зіткнення двох автомобілів, один з яких відразу ж загорівся
На трасі Біла Церква – Володарка поблизу села Мала Вільшанка зіткнулися автомобіль "Hyundai Sonata" та "Ford", після зіткнення "Hyundai" відразу ж спалахнув.
Один із загиблих депутат Київської обласної ради Панченко Борис Максимович, 1952 року народження.
За словами очевидців, обидва водії рухалися зі швидкістю більше 100 км/год. Наразі відомо про трьох загиблих.


ps
Интересно, через сколько в этот раз ,  местные бляхари-сектанты забанят меня по 4.7 ?
... більше 100? ... на тій дорозі? ... це серьйозно? ... бляхар причина?
   
Re: Очередное ДТП с бляхой  :(

Так сразу загорелся Хюндай а не бляха...
   
Re: Очередное ДТП с бляхой  :(

Ну тут пох с бляхой или нет, погибшие насколько я понял в обеих машинах
   
Re: Очередное ДТП с бляхой  :(

Так сразу загорелся Хюндай а не бляха...

Оно и понятно, ведь бляхи не горят, а лишь поджигают.
   
Re: Очередное ДТП с бляхой  :(

Так сразу загорелся Хюндай а не бляха...
Цей допис засмучує бляхофоба.

А Пізніше виявиться, що то децутап на Сонаті чудив(на 90% переконаний, що саме так і було), і що далі? Бідному Савантеру життя суїцидом завершувати?

Зверніть увагу, що бляха - універсал, машина потрібна на господарці, а не понтомобіль.
   
Re: Очередное ДТП с бляхой  :(

Цей допис засмучує бляхофоба.

А Пізніше виявиться, що то децутап на Сонаті чудив(на 90% переконаний, що саме так і було), і що далі? Бідному Савантеру життя суїцидом завершувати?

Зверніть увагу, що бляха - універсал, машина потрібна на господарці, а не понтомобіль.

а я ничего не утверждаю, я задавал вопросы. Но тут видимо опытные игсперды собрались, раз на глазок определили кто первый загорелся.
   
Re: Очередное ДТП с бляхой  :(

а я ничего не утверждаю, я задавал вопросы. Но тут видимо опытные игсперды собрались, раз на глазок определили кто первый загорелся.



ps
Интересно, через сколько в этот раз ,  местные бляхари-сектанты забанят меня по 4.7 ?

Riiight! Suuuure. Просто задав питання, без жодних натяків, ага...
   
Re: Очередное ДТП с бляхой  :(

За крайние ШЕСТЬ лет, на дорогах Украины погибло чуть больше ДВАДЦАТИ ШЕСТИ ТЫСЯЧ граждан Украины.
Просто....Статистик а... Говорящая о многом...
   
Re: Очередное ДТП с бляхой  :(

а я ничего не утверждаю, я задавал вопросы. Но тут видимо опытные игсперды собрались, раз на глазок определили кто первый загорелся.

Читаем ноость нимательно ..."після зіткнення "Hyundai" відразу ж спалахнув"
   
Re: Очередное ДТП с бляхой  :(

так шо там , опять номера виноваты?
   
Re: Очередное ДТП с бляхой  :(

За крайние ШЕСТЬ лет, на дорогах Украины погибло чуть больше ДВАДЦАТИ ШЕСТИ ТЫСЯЧ граждан Украины.
Просто....Статистик а... Говорящая о многом...
Большинство убило себя ,а не погибло
   
Re: Очередное ДТП с бляхой  :(

За крайние ШЕСТЬ лет, на дорогах Украины погибло чуть больше ДВАДЦАТИ ШЕСТИ ТЫСЯЧ граждан Украины.
Просто....Статистик а... Говорящая о многом...
Хтось тут, на форумі, наводив статистику, шо динаміка в бік зменшення.
   
Re: Очередное ДТП с бляхой  :(

блін вам накидати фото , де не з бляхою аварія???
   
Re: Очередное ДТП с бляхой  :(

так шо там , опять номера виноваты?

если бы данный конкретный автомобиль остался гнить в польше,
то данные конкретные люди остались бы живы
факт
   
Re: Очередное ДТП с бляхой  :(

На скорости 100 км в час с обеих сторон? :weep:
   
Re: Очередное ДТП с бляхой  :(

если бы данный конкретный автомобиль остался гнить в польше,
то данные конкретные люди остались бы живы
факт

ну краще пішки ходити для більшої впевненості.
   
Re: Очередное ДТП с бляхой  :(

если бы данный конкретный автомобиль остался гнить в польше,
то данные конкретные люди остались бы живы
факт
Ці так, але децутап би інших знайшов. Так що в даному випадку на моє переконання мимо.
   
Re: Очередное ДТП с бляхой  :(

если бы данный конкретный автомобиль остался гнить в польше,
то данные конкретные люди остались бы живы
факт
якби в сраці росли гриби
   
Re: Очередное ДТП с бляхой  :(

якби в сраці росли гриби
То це був би кандидоз сраки  :weep:
   
Re: Очередное ДТП с бляхой  :(

1) По дорозі, призначеній для гужового транспорту, не можна їздити зі швидкістю 100 км/год.
2) В Україні, з її середньою зарплатою 3200 гривень, не повинно бути приватних автівок... Взагалі.
   
Re: Очередное ДТП с бляхой  :(

Большинство убило себя ,а не погибло
потому что тотальное пренебрежение и не соблюдение пдд. Многие из нас кто за рулём это могут видеть даже в столице, на день ,очень много раз.
   
Re: Очередное ДТП с бляхой  :(

1) По дорозі, призначеній для гужового транспорту, не можна їздити зі швидкістю 100 км/год.
2) В Україні, з її середньою зарплатою 3200 гривень, не повинно бути приватних автівок... Взагалі.
Іди нахуй.

Деґенерат, котрий щойно довідався про безкамерні шини, буде тут розповідати чи повинні бути в Україні приватні авто, чи ні.

Ковбаса смердюча...

Останнє редагування: 25 червня 2017 00:38:56 від Taras_Potatos
   
Re: Очередное ДТП с бляхой  :(

Іди нахуй.

+1, мнение колбасного эмигрантега очень важно для нас.
   
Re: Очередное ДТП с бляхой  :(

если бы данный конкретный автомобиль остался гнить в польше,
то данные конкретные люди остались бы живы
факт

Зовсім не факт, пригадайте фільм "пункт призначення". може то доля така, карма
   
Re: Очередное ДТП с бляхой  :(

Хтось тут, на форумі, наводив статистику, шо динаміка в бік зменшення.
простая аппроксимация- резкое увеличение кол-ва  б/у авто и также резкое увеличение кол-ва похуистичных или вообще ебанутых на всю голову безбашенных водил , а также безхребетность и мягкость властей, не ебущих жостко и конкретно, а чтото мямлящих постоянно,сделает эту динамику резко в бок увеличения, уже в ближайшие пару лет.
   
Re: Очередное ДТП с бляхой  :(

2) В Україні, з її середньою зарплатою 3200 гривень, не повинно бути приватних автівок... Взагалі.

А якщо статки високі, то обов'язково злодій?
   
Re: Очередное ДТП с бляхой  :(

1) По дорозі, призначеній для гужового транспорту, не можна їздити зі швидкістю 100 км/год.
2) В Україні, з її середньою зарплатою 3200 гривень, не повинно бути приватних автівок... Взагалі.
+1
Я завжди кажу коли розігнався більше 60, будь готовим здохнути..
Шкода дітей оцих далбайобів,  які гинуть як заручники,  батьків далбайобів.. А батьків ніхуя не шкода, сів за кермо, розігнався - здохни нах, очисти світ від себе, зроби його спокійнішим і безпечнішим.
Останній раз їхав в таксі,  попередив таксиста  не розганятися  більше 50 км. довіз нормально, попрощався,  подивилися одне одному в очі і кожен подумав про своє.
   
Re: Очередное ДТП с бляхой  :(

Почему противники машин с Европы убеждены что суда тянут только хлам? Вы их видели эти машины, вы на них ездили?
Это не проблема блях, а отсутствия в государстве нормальных законов о дорожном движении, и прежде всего отсутствие нормального адекватного техосмотра, как в той же Польше или Литве, независимого и под камеры.
   
Re: Очередное ДТП с бляхой  :(

простая аппроксимация- резкое увеличение кол-ва  б/у авто и также резкое увеличение кол-ва похуистичных или вообще ебанутых на всю голову безбашенных водил , а также безхребетность и мягкость властей, не ебущих жостко и конкретно, а чтото мямлящих постоянно,сделает эту динамику резко в бок увеличения, уже в ближайшие пару лет.
Я не маю статистики з прийдешнього, але статистика з минулого свідчить про протилежне.
   
Re: Очередное ДТП с бляхой  :(

+1
Я завжди кажу коли розігнався більше 60, будь готовим здохнути..
Шкода дітей оцих далбайобів,  які гинуть як заручники,  батьків далбайобів.. А батьків ніхуя не шкода, сів за кермо, розігнався - здохни нах, очисти світ від себе, зроби його спокійнішим і безпечнішим.
Останній раз їхав в таксі,  попередив таксиста  не розганятися  більше 50 км. довіз нормально, попрощався,  подивилися одне одному в очі і кожен подумав про своє.
Це пише уєбан, котрий укурений ганяє на ровері.
 :facepalm1:
   
Re: Очередное ДТП с бляхой  :(
PAL

Почему противники машин с Европы убеждены что суда тянут только хлам? Вы их видели эти машины, вы на них ездили?
Это не проблема блях, а отсутствия в государстве нормальных законов о дорожном движении, и прежде всего отсутствие нормального адекватного техосмотра, как в той же Польше или Литве, независимого и под камеры.

законы тут нипричем
это проблема:
- отсуствие нормальных некоррумпированных правоохранительных органов
- отсуствие нормальной некоррумпированной судебной власти

решение второй проблемы решит как минимум 50% первой

Вот и все.
Законы у нас более-менее нормальные. Их просто не выполняют
   
Re: Очередное ДТП с бляхой  :(

А чому вирішили, що хюндой був на українських номерах?
   
Re: Очередное ДТП с бляхой  :(

Це пише уєбан, котрий укурений ганяє на ровері.
 :facepalm1:
М
Я не є загрозою навіть для мтоцикліста, не кажучи вже автомобіліста,  і по місту швидше 47-48 я дуже рідко катаю, вже здоровья стільки немає.
Так я вважаю смертельною швідкістю більше 55.. А ось автомобілісти які з траси вилітають в кювет в будь якому місці, є прямою загрозою моєму життю.
А тепер поясніть чому я уїбан, тому що Ви в своєму цивілізаційному розвитку зупинилися на рівні забезпечення своїх первинних потреб ? і не здатні зрозуміть що авторанспорт вбиває значно більше ніж вогнепальна зброя? Ну звісну ви ж дикун і імпотент, для вас не існує життя без консерви, як Ви можете зрозуміти альтернативний транспорт?
   
Re: Очередное ДТП с бляхой  :(

У нас скорость никак не контролируется, НИКАК это значит ВАЩЕ НЕТ НИКАКОВА КОНТРОЛЯ, ездий как хочешь.
Была одно время тема фотоаппараты ставить, проверили, только по Киеву на много миллионов грн в день камеры нащелкали нарушений скорости, проговорили и забыли, и никто не вспоминает.
   
Re: Очередное ДТП с бляхой  :(

М
Я не є загрозою навіть для мтоцикліста, не кажучи вже автомобіліста,  і по місту швидше 47-48 я дуже рідко катаю, вже здоровья стільки немає.
Так я вважаю смертельною швідкістю більше 55.. А ось автомобілісти які з траси вилітають в кювет в будь якому місці, є прямою загрозою моєму життю.
А тепер поясніть чому я уїбан, тому що Ви в своєму цивілізаційному розвитку зупинилися на рівні забезпечення своїх первинних потреб ? і не здатні зрозуміть що авторанспорт вбиває значно більше ніж вогнепальна зброя? Ну звісну ви ж дикун і імпотент, для вас не існує життя без консерви, як Ви можете зрозуміти альтернативний транспорт?

Уїбаном я Вас вважаю за: апломб та порушення ПДР, про яке Ви самі зізнались, ба більше, обстоювали своє право так поводитись. А чи існує у мене життя поза автомобілем, чи ні - Ви не знаєте, та й то не Ваша справа.  :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія