Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Полностью вакцинированная семейная пара умерла от COVID в один день

ще й на ляхшське походження щось собі марить.
А в чому бонус ляшського походження?
Я от ніяких плюсів не відчуваю )))
   
Что мерзко как непринуждённо ублюдки превратили ветку в срач. Два трупа их не останавливают.
   
40 вакцинованих важкохворих. з них 3 померло.
Ну, то в нашій місцевій групі "Франківчани" таке пишуть.

До речі. А в чому полягають фейки від мене?
Наскільки пригадую, з певним інтервалом практично все відбулося.
кто пишет?

откуда тому кто пишет знать такую статистику? Если он конечно на занимает высокую должность у франику, так такой в местной франкивськой группе сидеть сутками не будет
   
кто пишет?

откуда тому кто пишет знать такую статистику? Если он конечно на занимает высокую должность у франику, так такой в местной франкивськой группе сидеть сутками не будет

Я давала посилання.

ЗІ: інформація - як вода - в середовищі лікарів циркулює, десь та й протече.
   
Вони вже були хворі, перед отриманням вакцини:

The couple, who had undisclosed underlying health conditions, fell ill earlier this month during a family camping trip, the couple's grieving daughter Sarah Dunham said.
‘[My dad] called me before our family camping trip and said he wasn’t feeling good but he thinks it’s just like sinus, and [Linda] caught it and she’s like, he gave me his cold,’ she told Fox17.
‘The third day they woke me up and said, "We’ve got to go because we don’t feel well.” So I packed them all up and they left.'

Подружжя, в якого була хвороба (яка саме - не уточнюється), почувалося зле раніше в цьому місяці протягом сімейної поїздки на кемпінг, - повідомила їхня дочка Сара Дангем, що зараз в жалобі.
"[Мій тато] подзвонив мені перед виїздом нашої сім'ї на кемпінг і сказав, що він себе погано почуває, але він думає, це лише закладений ніс, і Лінда теж це підчепила, і вона, типу, 'я від тебе заразилася'" - повідомила Сара для каналу Fox17.
"На третій день вони мене розбудили і сказали: 'нам треба їхати, ми себе погано почуваємо'. Тож я їх спакувала, і вони від'їхали".

Резюме під заголовком:

  - Grand Rapids couple Cal Dunham, 59, and wife Linda, 66, died holding hands Sunday after contracting the coronavirus earlier this month, their family says
  - Both were fully-vaccinated and considered high-risk to suffer complications
  -  It's not clear whether they received a third booster shot to bolster immunity
  -  The CDC says unvaccinated people are 11 times more likely to die from the virus

 - Подружжя з Гренд Рапідс, Кел Дангем, 59, і його дружина, Лінда, 66, померли, тримаючи руки в неділю, після того, як заразилися коронавірусом раніше на початку цього місяця, - як повідомила їхня сім'я
 - Обидва були повністю вакциновані і вважалися категоріює з високим ризиком отримання ускладнень
 - Не відомо, чи вони отримали третю дозу-бустер, щоб посилити імунітет
 - CDC повідомляє, що у не-вакцинованих людей шанс померти від вірусу вищий в 11 разів
     
   
...і померла в один день.Як у сказці! Так романтично! :weep:
   
Счастливые. Не, завидую на самом деле. Не тому, что от ковида, а тому, что в один день.
   
Вони вже були хворі, перед отриманням вакцини:

The couple, who had undisclosed underlying health conditions, fell ill earlier this month during a family camping trip, the couple's grieving daughter Sarah Dunham said.
‘[My dad] called me before our family camping trip and said he wasn’t feeling good but he thinks it’s just like sinus, and [Linda] caught it and she’s like, he gave me his cold,’ she told Fox17.
‘The third day they woke me up and said, "We’ve got to go because we don’t feel well.” So I packed them all up and they left.'

Подружжя, в якого була хвороба (яка саме - не уточнюється), почувалося зле раніше в цьому місяці протягом сімейної поїздки на кемпінг, - повідомила їхня дочка Сара Дангем, що зараз в жалобі.
"[Мій тато] подзвонив мені перед виїздом нашої сім'ї на кемпінг і сказав, що він себе погано почуває, але він думає, це лише закладений ніс, і Лінда теж це підчепила, і вона, типу, 'я від тебе заразилася'" - повідомила Сара для каналу Fox17.
"На третій день вони мене розбудили і сказали: 'нам треба їхати, ми себе погано почуваємо'. Тож я їх спакувала, і вони від'їхали".

Резюме під заголовком:

  - Grand Rapids couple Cal Dunham, 59, and wife Linda, 66, died holding hands Sunday after contracting the coronavirus earlier this month, their family says
  - Both were fully-vaccinated and considered high-risk to suffer complications
  -  It's not clear whether they received a third booster shot to bolster immunity
  -  The CDC says unvaccinated people are 11 times more likely to die from the virus

 - Подружжя з Гренд Рапідс, Кел Дангем, 59, і його дружина, Лінда, 66, померли, тримаючи руки в неділю, після того, як заразилися коронавірусом раніше на початку цього місяця, - як повідомила їхня сім'я
 - Обидва були повністю вакциновані і вважалися категоріює з високим ризиком отримання ускладнень
 - Не відомо, чи вони отримали третю дозу-бустер, щоб посилити імунітет
 - CDC повідомляє, що у не-вакцинованих людей шанс померти від вірусу вищий в 11 разів
     

Я не зрозуміла: їх вакцинували вже хворих? Це нові віяння такі? Чи вони все таки захворіли, будучи вакцинованими?
   
Звідти ж:

Vaccines have been scientifically proven to reduce the risk of contracting COVID, and severely reduce the symptoms in inoculated people who do catch it.
Unvaccinated people were more than 10 times more likely to be hospitalized, and 11 times more likely to die from COVID-19, according to a Centers for Disease Control and Prevention (CDC) study.

Науково доведено, що вакцини скорочують ризик зараження КОВІДом, і в дуже значній мірі послаблюють симптоми хвороби у вакцинованих людей, які підхопили КОВІД.
У не-вакцинованих людей більш, ніж в 10 разів вищий шанс потрапити у лікарню, і в 11 разів вищий шанс померти від КОВІДу-19, - відповідно до досліджень Центру про контролю і профілактиці хворіб (CDC).
   
Вони вже були хворі, перед отриманням вакцини:

The couple, who had undisclosed underlying health conditions, fell ill earlier this month during a family camping trip, the couple's grieving daughter Sarah Dunham said.
‘[My dad] called me before our family camping trip and said he wasn’t feeling good but he thinks it’s just like sinus, and [Linda] caught it and she’s like, he gave me his cold,’ she told Fox17.
‘The third day they woke me up and said, "We’ve got to go because we don’t feel well.” So I packed them all up and they left.'

Подружжя, в якого була хвороба (яка саме - не уточнюється), почувалося зле раніше в цьому місяці протягом сімейної поїздки на кемпінг, - повідомила їхня дочка Сара Дангем, що зараз в жалобі.
"[Мій тато] подзвонив мені перед виїздом нашої сім'ї на кемпінг і сказав, що він себе погано почуває, але він думає, це лише закладений ніс, і Лінда теж це підчепила, і вона, типу, 'я від тебе заразилася'" - повідомила Сара для каналу Fox17.
"На третій день вони мене розбудили і сказали: 'нам треба їхати, ми себе погано почуваємо'. Тож я їх спакувала, і вони від'їхали".

Резюме під заголовком:

  - Grand Rapids couple Cal Dunham, 59, and wife Linda, 66, died holding hands Sunday after contracting the coronavirus earlier this month, their family says
  - Both were fully-vaccinated and considered high-risk to suffer complications
  -  It's not clear whether they received a third booster shot to bolster immunity
  -  The CDC says unvaccinated people are 11 times more likely to die from the virus

 - Подружжя з Гренд Рапідс, Кел Дангем, 59, і його дружина, Лінда, 66, померли, тримаючи руки в неділю, після того, як заразилися коронавірусом раніше на початку цього місяця, - як повідомила їхня сім'я
 - Обидва були повністю вакциновані і вважалися категоріює з високим ризиком отримання ускладнень
 - Не відомо, чи вони отримали третю дозу-бустер, щоб посилити імунітет
 - CDC повідомляє, що у не-вакцинованих людей шанс померти від вірусу вищий в 11 разів
     
----
Пояснив!!! :facepalm1:
Я думав ти розкажеш,про те,що повністю вакциновані не те що не помирають,а навіть хворіють легко- у вас же така мантра,правда?
Ну а те,що " вони б і так померли"(ц,)- це ми вже чули.
Про "фейк" що,нічого не напишеш?
Або про те,ЯК ХВОРИМ людям вїпали вакцину?
Знали,що вони хворі і вйїпали... :shuffle:
   
Пояснив!!! :facepalm1:
Я думав ти розкажеш,про те,що повністю вакциновані не те що не помирають,а навіть хворіють легко- у вас же така мантра,правда?
Ну а те,що " вони б і так померли"(ц,)- це ми вже чули.
Про "фейк" що,нічого не напишеш?
Або про те,ЯК ХВОРИМ людям вїпали вакцину?
Знали,що вони хворі і вйїпали...

Від чого тебе теліпає? Я переклав пару абзаців зі статті.
   
Пишуть, в Франику "40 вакцинованих важкохворих. з них 3 померло......Це така ситуація на даний момент"
просто в них об'єм мозку зменшений на третину, як і в тебе, тому вони купили довідки про вакцинацію
   
Звідти ж:

Vaccines have been scientifically proven to reduce the risk of contracting COVID, and severely reduce the symptoms in inoculated people who do catch it.
Unvaccinated people were more than 10 times more likely to be hospitalized, and 11 times more likely to die from COVID-19, according to a Centers for Disease Control and Prevention (CDC) study.

Науково доведено, що вакцини скорочують ризик зараження КОВІДом, і в дуже значній мірі послаблюють симптоми хвороби у вакцинованих людей, які підхопили КОВІД.
У не-вакцинованих людей більш, ніж в 10 разів вищий шанс потрапити у лікарню, і в 11 разів вищий шанс померти від КОВІДу-19, - відповідно до досліджень Центру про контролю і профілактиці хворіб (CDC).
---
В 11 разів,ага ну і допиши- "що і довів даний випадок!" :weep:
   
---
В 11 разів,ага ну і допиши- "що і довів даний випадок!" :weep:

В тебе в голові повна паранойя, а не здатність судити про "що окремий випадок доводить".
Лікуйся.
   
просто в них об'єм мозку зменшений на третину, як і в тебе, тому вони купили довідки про вакцинацію

 :pooh_lol:

 (tu)
   
Від чого тебе теліпає? Я переклав пару абзаців зі статті.
---
Так що,повністю вакциновані помирають від Ковіду??? :lol:
   
---
Так що,повністю вакциновані помирають від Ковіду??? :lol:

В 11 разів рідше, ніж не-вакциновані. Тобто, на 1 смерть провакцинованого вакциною припадає 11 смертей ідіотів, які вирішили не вакцинуватися. Який з цих таборів тебе більш влаштовує?
Можеш не відповідати.
Тобі потрібно спочатку сходити до психіатра.
   
В тебе в голові повна паранойя, а не здатність судити про "що окремий випадок доводить".
Лікуйся.
---
Ну,лікуватись то таке.
А про паранойю мені розповідає людина,яка розказує про випадок смерті повністю вакцинованих,притому пишучи,що повністю вакциновані в 11 разів мають нижчі шанси заразитися.
То в кого параноя?
   
Холокост невакцинованих :(
   
Я давала посилання.

ЗІ: інформація - як вода - в середовищі лікарів циркулює, десь та й протече.
посилання? на ФБ? вы в своем уме? я ж говорю фейкометчица №1
   
В 11 разів рідше, ніж не-вакциновані. Тобто, на 1 смерть провакцинованого вакциною припадає 11 смертей ідіотів, які вирішили не вакцинуватися. Який з цих таборів тебе більш влаштовує?

В 11 разів рідше помирають від чого?
   
---
Ну,лікуватись то таке.
А про паранойю мені розповідає людина,яка розказує про випадок смерті повністю вакцинованих,притому пишучи,що повністю вакциновані в 11 разів мають нижчі шанси заразитися.
То в кого параноя?

Читай статтю і не плутайся в цифрах.
   
Почітала я гілки від Via і Кацапської Олі. Прийшла до висновку.

Мабуть тепер вперше треба зробить щеплення і проти грипу.

Таки я це зроблю. Вперше в своєму житті це буду робити.

Дякую вам Оля і Via


   
В 11 разів рідше, ніж не-вакциновані. Тобто, на 1 смерть провакцинованого вакциною припадає 11 смертей ідіотів, які вирішили не вакцинуватися. Який з цих таборів тебе більш влаштовує?
Можеш не відповідати.
Тобі потрібно спочатку сходити до психіатра.
-----
Тобі теж треба кудись сходити,лікар недоношений,мені твої поради афуєнно важливі! :gigi:
   
В 11 разів рідше помирають від чого?

Ти будеш розглядати ризик, від чого саме тобі померти, в залежності від можливої причини?
Наприклад, якщо ризик померти від удару електрикою, запхавши пальці в розетку, в 11 разів вищий в тих, хто тримає ноги в тазіку з ногою, - то ти вибереш сухі черевики перед тим, як сунути в розетку палець, а от якщо ризик померти від ковіду в невакцинованих в 11 разів вищий, ніж у вакцинованих, - то ти вибереш відмову від вакцини? Сподіваючись, що заразишся КОВІДом - і пронесе? Шанс, що пронесе, в тебе буде в 11 разів менший, їбанько. Тобто, якби ти пробував такий трюк 10 разів, то на 11-ий, МОЖЛИВО, і вижив би. А решта 10 - сам здогадайся.

 B-)

Останнє редагування: 28 вересня 2021 21:32:29 від GizmoGremlin
   
мені твої поради афуєнно важливі!

Саме так. В тебе шиза під осінь розгулялася.
Ми тепер почнемо такі бенефіси тут часто бачити, ти - не один!  :pooh_lol:
   
Почітала я гілки від Via і Кацапської Олі. Прийшла до висновку.

Мабуть тепер вперше треба зробить щеплення і проти грипу.

Таки я це зроблю. Вперше в своєму житті це буду робити.

Дякую вам Оля і Via

 :friends:
 :drinks:
   
---
Так що,повністю вакциновані помирають від Ковіду??? :lol:

Да тут уже гэксперты ФУПа убедительно доказали что это была кацапская пара умершая по приказу хуйло. 
   
Пишуть, в Франику "40 вакцинованих важкохворих. з них 3 померло......Це така ситуація на даний момент"
Шо за дибіл пише??? :facepalm1:
   
Это же уже нe смешно. Есть два реальных трупа. И есть дырявая задница Гизмо с "научным обоснованием" что умереть они не могли. Статью нашёл поц.   (td)
   
Это же уже нe смешно. Есть два реальных трупа. И есть дырявая задница Гизмо с "научным обоснованием" что умереть они не могли. Статью нашёл поц.   (td)

Тупий кремлядський бот навіть не зрозумів, що то - зі статті, яку він сам запостив у старт-пості.  :weep:  https://www.dailymail.co.uk/news/article-10035347/Married-couple-Michigan-fully-vaccinated-die-COVID-one-minute-apart.html
Що утверджує нас в думці, що він її не читав, бо це - саме кремлядський бот, точніше - декілька з них, що приходять на зміну одне одному, не читаючи постів попереднього бота.

Якщо в когось виникає ще сумнів, що це може бути жива людина - перегляньте тони калу, який виливається з цієї істоти, і запитайте себе, чи могла б це написати жива людина, ще й жінка, ще й вагітна.
   
Это же уже нe смешно. Есть два реальных трупа. И есть дырявая задница Гизмо с "научным обоснованием" что умереть они не могли. Статью нашёл поц.   (td)

Оля, як тобі робитимуть якусь операцію, обовязково відмовляйся від будь якмх ліків, бо то тілки погляд і рука Додіка зможе позбавити тебе від болю...

А якщо серйозно- п***а ти тупа, шо ти тут верзеш???
   
- CDC повідомляє, що у не-вакцинованих людей шанс померти від вірусу вищий в 11 разів

 :D

CDC вже стільки наговорили, що там сам чорт ногу зломе.
Вони самі не знають, що і коли вони казали, залишилось тільки їм вірити, ага.

   
CDC вже стільки наговорили, що там сам чорт ногу зломе.

Трохи словечок типу "статистика" - і в пана вже в голові макітриться?  B-)

Слухай тоді кремлядського бота "Олю Тейлор". В нього лексикон простий і доступний для розуміння.
   
Що уже Ольга вимагає жаліти тупіки вигаданих людей?

Типово для уської пропаганди. Вигадати тупіки і вимагати щоб їх жаліли, як розпятого хлопчика на танку...


Нам усіх має бути шкода що померли вигадані люди у вигаданій історії... Навіть не смішно...  :facepalm1:
   
Оля йобнутая как и ее кумир Трамп как и Хуйло
   
Тупий кремлядський бот навіть не зрозумів, що то - зі статті, яку він сам запостив у старт-пості.  :weep:  https://www.dailymail.co.uk/news/article-10035347/Married-couple-Michigan-fully-vaccinated-die-COVID-one-minute-apart.html
Що утверджує нас в думці, що він її не читав, бо це - саме кремлядський бот, точніше - декілька з них, що приходять на зміну одне одному, не читаючи постів попереднього бота.

Якщо в когось виникає ще сумнів, що це може бути жива людина - перегляньте тони калу, який виливається з цієї істоти, і запитайте себе, чи могла б це написати жива людина, ще й жінка, ще й вагітна.

Вот что мерзко в этой дырявой заднице Гизмо. Гавно - а не человек. Нихрена он не понял но тут же лепит свою ослиную мочу которой у него перебор и переходит на свинячий визг.
   
Так. Інфаркт. Паталог сказав що був ще старенький рубець. Йому лікар, коли ставив стент 9 років тому, сказав що це на 10 років. Зять мій був , не знаю як українською, мнітєльний. І коли вакцина спричинила звичайний біль м'язів, він запанікував. Емоції спричинили інфаркт. Вакцина тут ні до чого, вірніше не вона причина смерті. Телевізора надивився і звичайну біль сприйняв як смертельну. І вмер
десь так і є
   
Вот что мерзко в этой дырявой заднице Гизмо. Гавно - а не человек. Нихрена он не понял но тут же лепит свою ослиную мочу которой у него перебор и переходит на свинячий визг.

Кремлядський бот "Оля Тейлор" до сих пір не зрозумів, ЩО САМЕ він запостив. Послали зі Сколково лінк, наказали видавити сльозу "трупиками" - то бот і радий постаратися, не дивлячись ні що він запостив, ні хто й як на нього зреагував. Типова ТП.
   
Телевізора надивився і звичайну біль сприйняв як смертельну.

Це - якщо хворе серце. А якщо хвора голова - маємо Вію, Олю, Петра і компанію.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія