Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи може розумна людина хизуватись незнанням англійської мови?

Помітив тенденцію серед юзерів хвупа: люди, які працюють в айті, хизуються тим що не знають англійської мови  :facepalm: І це у 2020 році, коли вже десятки років доступні матеріали для вивчення, аудіо/відео, книжки і т.д.

Як це взагалі можливо? Як можна себе так не поважати, щоб не вивчити одну з найпростіших мов? Я не кажу про тих, кому зараз за 50, в їх час це було важче і то люди вивчили!

Бути дурним зараз модно?
   
я не знаю як вони заробляють тоді в ІТ?
через газду, який бере 50% за переклад Т3 або програмують на кацапській біржі за 3 рубля?
   
елементарно
тому що англосакси дятли...


   
А хто хизувався?
   
я не знаю як вони заробляють тоді в ІТ?
1) Працюють на українське айті
2) Працюють на дешеве закордонне айті якому достатньо рівня мгімо фінішед
   
А хто хизувався?
Ти чого мову досі не вивчив?
   
beneide nicht :D
   
Ти чого мову досі не вивчив?
Чого це, володію на достатньому рівні, не на рівні носія звичайно, але стараюся покращувати.
   
beneide nicht
Іх бін аналіст ніхт!
   
володію на достатньому рівні
мгмімо фінішед рівень? Читаєш зі словником? Може з ним і розмовляєш?  :weep:

але стараюся покращувати
Дивлячись крадений контент кацапською?
   
елементарно
тому що англосакси дятли...
незнанням мови може хизуватись лише дятел
   
а що маєш під поняттям незнання?

багато кацапів зустрічав, які взагалі ні бельмеса

у нас всеж розуміють-так сяк, хтось може лише читати, хтось дивитись серіали, хтось говорити. для фрілансу достатньо читати.
   
Помітив тенденцію серед юзерів хвупа: люди, які працюють в айті, хизуються тим що не знають англійської мови  :facepalm: І це у 2020 році, коли вже десятки років доступні матеріали для вивчення, аудіо/відео, книжки і т.д.

Як це взагалі можливо? Як можна себе так не поважати, щоб не вивчити одну з найпростіших мов? Я не кажу про тих, кому зараз за 50, в їх час це було важче і то люди вивчили!

Бути дурним зараз модно?
Вот это в вас сидит эта чушь, которую нам вдалбливают с детства, отнимая у нас 17 лет жизни. Человеку нужны только те знания, которые он применяет. Если ему не нужно знание иностранного языка, это не значит, что он идиот, и тем более это не должно волновать посторонних людей, решаем за себя, а не за других.
   
що для Вас є критерієм володіння/неволодіння?
   
багато кацапів зустрічав, які взагалі ні бельмеса
Тут погоджусь. Людина, яка не знає іноземної - кацап.

для фрілансу достатньо читати.
:weep:
   
И я даже знаю, почему так происходит - очень много невостребованных учителей или тех, кто мнит себя учителем. Да и востребованных много, полмиллиона учителей - это очень много. Как и 12 лет долботни в школе.
   
клятий гуугл транслейт  :laugh:  до якої тупості деджітайзелів довів  :laugh:
   
Тут погоджусь. Людина, яка не знає іноземної - кацап.
:facepalm1:
   
Вот это в вас сидит эта чушь, которую нам вдалбливают с детства, отнимая у нас 17 лет жизни. Человеку нужны только те знания, которые он применяет. Если ему не нужно знание иностранного языка, это не значит, что он идиот, и тем более это не должно волновать посторонних людей, решаем за себя, а не за других.

Цей фрукт ще б додав - хто, досі не переїхав в Лондон, той дурень -  і його портрет був би повністю закінченим.
   
Цей фрукт ще б додав - хто, досі не переїхав в Лондон, той дурень -  і його портрет був би повністю закінченим.
Пан Клован, тема про хизування незнанням мови.  Це приблизно так само, як років 30 тому казати - а нафіга мені таблиця множення? Для фрілансу є калькулятор і таблиця Брадіса.
   
Іх бін аналіст ніхт!

Ich bin kein Analytiker

Ну ось, і живеш  ж якось без знання німецької?  ;)
   
Ну ось, і живеш  ж якось без знання німецької?
англійська фактично мова міжнародного спілкування. Німецька - то трохи інше, але, що характерно, усі німці знають англійську.
   
Ти чого мову досі не вивчив?
А нафик оно надо, если он не общается с англоязычными?
Спец литература читается легко с базовыми школьными знаниями, да и переводчиков текста валом.
Я все время читал англоязычные источники довольно свободно, но не мог ни слова сказать по английски и абсолютно не воспринимал ее на слух.
А когда начал ездить туда и появилась необходимость в живом общении, все наладилось само собой.
Конечно, у меня и произношение кривое и на слух я могу где-то недопонять, но уже через год я свободно, без бумажки, делал доклады на час-два с ответами на вопросы и обсуждением.
Не сразу конечно. По началу просил написать, что они говорили, или просил сказать то-же но другими словами, сам писал когда они меня не понимали. Но постепенно все наладилось.
   
Мені, доречі, соромно, що я не знаю іспанської.
   
Я все время читал англоязычные источники довольно свободно, но не мог ни слова сказать по английски и абсолютно не воспринимал ее на слух.
:lol:
А нафик оно надо, если он не общается с англоязычными?
А нафіга вчити таблицю множення якщо є калькулятор?
   
Подивіться в дипломи українських вишів.
Знаєте на який предмет виділяється найбільше годин і за який дають найбільше кредитів?
Загадка, типу.
Хтось скаже?
   
незнанням мови може хизуватись лише дятел

а я тим хизуюся? в розумінні незнанням мови?

я констатую факт...що англосакси дятли
   
Мені, доречі, соромно, що я не знаю іспанської.

А за німецьку не соромно, значить?
Ну а навіщо, якщо німці англійською володіють :D
   
Мені, доречі, соромно, що я не знаю іспанської.

а в латині розбираєшся?
   
А за німецьку не соромно, значить?
Ну а навіщо, якщо німці англійською володіють :D

знаєш, на деяких європейських локаціях краще знати німецьку ніж англійську
   
Ich bin kein Analytiker

Ну ось, і живеш  ж якось без знання німецької?  ;)
Іх браухе ім альтаг кейн дейч абер іх бенутце ес бай бедарф
   
Американці, до речі, також, окрім англійської, ніякими мовами завичай більше не володіють, навіть після універів.  Ну а навіщо їм  :D
   
А за німецьку не соромно, значить?
Іспанською говорить набагато більше.

а в латині розбираєшся?
В івриті трохи
   
Американці, до речі, також, окрім англійської, ніякими мовами завичай більше не володіють, навіть після універів.  Ну а навіщо їм
Які американці? Ті що вільна каса?
   
Іх браухе ім альтаг кейн дейч абер іх бенутце ес бай бедарф


Оце інша справа  (tu)
Респект
   
Іспанською говорить набагато більше.

В івриті трохи

папа юрист?
   
Оце інша справа 
Респект
Отож, видно розумну людину. А міг би технічну зі словником  :facepalm:

Мій колега, дуже розумний чел в свої 50 років знає:
1) Англійську
2) Німецьку
3) Італійську
4) Іспанську
5) Іврит і ідіш

На рівні вільного спілкування. І ще декілька мов на рівні просунутого юзера.
   
папа юрист?
Працюю з ізраїльськими колегами вже 15+ років. Тому пасивно трохи вивчив.
   
якщо не має потреби у повсякденному спілкуванні, то ті всі книжки, аудіокурси не допоможуть вивчити.
   
якщо не має потреби у повсякденному спілкуванні
Так можна, наприклад, кіно дивитись мовою оригіналу замість кацапських торентів
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія