Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хто знає де можна купити насіння штирійських гарбузів?

Бажано зі Штирії, бо те, що продають в Україні це фейк.
   
Цьогорічним урожаєм корисної олійної культури у «Сварог Вест Груп» задоволені: в сухому вигляді насіння зібрали 320 кг/га.

На наступний рік, кажуть у компанії, площі під штирійським гарбузом будуть збільшувати. Перш за все планують забезпечувати сировиною власний насіннєвий завод ТОВ «Лотівка Еліт», що має цех з доробки нішевих культур.


https://superagronom.com/blog/421-agropoligon-svarog-vest-grup-shtiriyskiy-garbuz-poraduvav-nezvajayuchi-na-pogodni-syurprizi
   
Цьогорічним урожаєм корисної олійної культури у «Сварог Вест Груп» задоволені: в сухому вигляді насіння зібрали 320 кг/га.

На наступний рік, кажуть у компанії, площі під штирійським гарбузом будуть збільшувати. Перш за все планують забезпечувати сировиною власний насіннєвий завод ТОВ «Лотівка Еліт», що має цех з доробки нішевих культур.

https://superagronom.com/blog/421-agropoligon-svarog-vest-grup-shtiriyskiy-garbuz-poraduvav-nezvajayuchi-na-pogodni-syurprizi

Це ясно, але де купити насіння?
   
а штирить сильно, чи від чого такий ажиотаж?
   
а шо це за гарбузи такі?
штирять гарно?
   
слухайте розумники, запитання було конкретне :) Треба цього насіння, отримувачі в Україні. Шо блін нема тут агрономів?
   
Це ясно, але де купити насіння?

Перш за все планують забезпечувати сировиною власний насіннєвий завод ТОВ «Лотівка Еліт», що має цех з доробки нішевих культур.
   
Перш за все планують забезпечувати сировиною власний насіннєвий завод ТОВ «Лотівка Еліт», що має цех з доробки нішевих культур.

ну блін ти єврей? питання було де купити насіння.
   
Виробництвом олії збираєтесь зайнятись чи що, бо смакові якості тих гарбузів не дуже. Та й не думаю, що австрійці продають  насіння  з того сорту гарбузів, виготовленням  олії з яких є одною з основних фішок австрійського с/г.
   
Виробництвом олії збираєтесь зайнятись чи що, бо смакові якості тих гарбузів не дуже. Та й не думаю, що австрійці продають  насіння  з того сорту гарбузів, виготовленням  олії з яких є одною з основних фішок австрійського с/г.

яка різниця чим я хочу зайнятися, чому б не відповісти на просте запитання, якщо знаєте відповідь. Якщо не знаєте, навіщо писати взагалі?
   
Якого дідька хамити на політфорумі, шукали би вже серед аграріів, але й то, якщо Ви впевнені, що в Україні все фейк, то шукайте оригінал у країні походження.
   
яка різниця чим я хочу зайнятися, чому б не відповісти на просте запитання, якщо знаєте відповідь. Якщо не знаєте, навіщо писати взагалі?

Якщо ти такий скажений, то відповідь буде дуже проста, - Купи там де продають. Крапка.
Це ФУП, а не довідка. Щоб зрозуміти куди тебе послати, треба зрозуміти що тобі потрібно і для чого.
Не хочеш пояснювати, напиши до спортлото чи до екстрасенсів.
   
Я й не знала що насіння без шкурки називається штирійсьим.
   
ну блін ти єврей? питання було де купити насіння.
Дай об'яву в селі, де той завод, робітники і винесуть...
   
Хто знає де можна купити насіння штирійських гарбузів?
Напевно в Штирії.
   
А простий звичайний каннабіс вульгаріс не підійде?  8-)
   
Бажано зі Штирії, бо те, що продають в Україні це фейк.

Раньше в Кварталє-95, а сєйчяс в ВР, і навєрняка в правітєльствє! там штиріт так, шо їпать-копать  :facepalm:
   
Бажано зі Штирії, бо те, що продають в Україні це фейк.

Так в Австрии и купи. Че ты на Украинский форум приперлось мудло?
   
его курить можно ? как приход ?  :gigi:
   
fuck them. Віддати це кодло хуйлу і зажити нарешті.(с)ТС
---------------
віддамо кодло, засіємо штирійськими гарбузами та заживемо нарешті, fuck them. :facepalm:
   
Бажано зі Штирії, бо те, що продають в Україні це фейк.


Якщо  насіння голе, то як це може бути фейком?  :fool:   
   
Напевно в Штирії.
  (tu) краща порада
   
Бажано зі Штирії, бо те, що продають в Україні це фейк.
ТС, купуй через інтернет напряму:
https://www.samenhaus.de/gleisdorfer-oelkuerbis-bio-kuerbissamen-von-culinaris-saatgut/a-536015/
   
Я й не знала що насіння без шкурки називається штирійсьим.
тоже не знала. мне таких семян гарбузов соседка дала посмтрим на урожайность
   
Для оліі з курбісу?
)))
Годна штука.
Хоча й примхлива в зберіганні.
Окислюється і починає гірчити.
Але для салату де в основі помідор або салат неперевершена штука.
Краще нерафінованоі соняшниковоі яку з Украіни замовляю.

Але там потрібні технологіі як тиснути.
Варто гуглити курбіс фест і не тільки в штиріі може бути нижня австрія.
Вибрати і іхати на місце.
Саме за технологією .
Того через нет як насіння не купити.
На фесті можна купити взірці оліі поспілкуватися якщо дойчь знаєте
Оліястрохи відмінна
Підібрати смак

То годна тема якщо маєте пару гектарів і бажання.
Беріть пару квадратів в Костельмана в Арені чи в Гулівері в залі на півроку  під фудбутік і будете мати щастя. На крайній випадок аренда в прикасовій. Потім можна вже через маркетпляц
))
І вважайте що поза елітним покупцем тема не потягне.
10є за півлітра то не легко протовкнути.
Тому напочатку має бути футбутік в залі ля сільпо або хоча би стіл на розкрутку потім маркнтпляц коли знайомі ваших покупців розпробують.
На пляшці ліпіть  наліпку як замовляти в неті.
Так моі сусіди роблять.

Не забувайте що олія  примхливіша в зберіганні  в рази проти оліі з олив. Темна пляшка 0.5л максимум може бути 0.3
То не соняшникова.
Удачі


Писи на жаль фести по селам  вже скінчилися
Вчора вже адвент почався. Перша свічка
Наступноі осені чекати хіба.
   
Сриймаючи такі тєми як опосередковану і схоже свідому рекламу , я лише подякую автору , що "випадково" покращив мою поінформованість .
   
тоже не знала. мне таких семян гарбузов соседка дала посмтрим на урожайность
Хороша, я на дачі вже років 10 такі саджаю. Правда гарбуз не дуже смачний.
   
Лучше грибами засадить поле те штырять больше
   
А кто пробовал  убирать те гарбузы спину сорвать можно  и подорвать здоровье .
   
ну блін ти єврей? питання було де купити насіння.

"тато, а де море?"  :facepalm1:

   
ТС, купуй через інтернет напряму:
https://www.samenhaus.de/gleisdorfer-oelkuerbis-bio-kuerbissamen-von-culinaris-saatgut/a-536015/

Щиро дякую.
   
купити гарбузів і наколупати насіння.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія