Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Жертвоприношение Исаака

Re: Жертвоприношение Исаака

Я не знаю.
  Існують різні етичні концепції.
  Неконкурентноздатні обов'язково визначають себе як унікальні, або єдино вірні.
  Це як певні математичні теорії, які оперують з числами, але не знають властивості адитивності.

  Подивіться на поточну дискусію під іншим кутом - вельмишановні панове оперують певними цитатами, як певними інваріантами істини, і при цьому цілком усвідомлюють, що такі цитатати неодмінно несуть похибку і в силу історичної давнини, і в силу неадекватності перекладу, і, головне, в силу нерозуміння мети перших інтерпретаторів.
  І панове, цілком і частково усвідомлюючи це, гаряче чубляться, хто всерйоз, хто для отримання інтелектуального задоволення. ;)

Останнє редагування: 11 березня 2019 20:22:58 від Топа
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Як на мою думку, Авраам являється релігійним фанатиком і моральним уродом. Як і бог який його так випробовував.



Показати зображення...

Якщо б ти мав нагоду говорити з Богом особисто, як Авраам, то твої судження тоді мали б іншу вагу, друже Світлозтіні.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Якщо б ти мав нагоду говорити з Богом особисто, як Авраам, то твої судження тоді мали б іншу вагу, друже Світлозтіні.

Каждый говорит с Богом лично. Не каждый слышит своего собеседника.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

  Існують різні етичні концепції.
  Неконкурентноздатні обов'язково визначають себе як унікальні, або єдино вірні.
  Це як певні математичні теорії, які оперують з числами, але не знають властивості адитивності.

  Подивіться на поточну дискусію під іншим кутом - вельмишановні панове оперують певними цитатами, як певними інваріантами істини, і при цьому цілком усвідомлюють, що такі цитатати неодмінно несуть похибку і в силу історичної давнини, і в силу неадекватності перекладу, і, головне, в силу нерозуміння мети перших інтерпретаторів.
  І панове, цілком і частково усвідомлюючи це, гаряче чубляться, хто всерйоз, хто для отримання інтелектуального задоволення. ;)

Да.

Именно поэтому мне интересны не обмен цитатами из интернета или учебников, а именно личные субъективные представления и формулировки.

Не каждые рискуют публиковать свою глупость, конечно, но только так можно найти ценности в информационном шлаке.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Каждый говорит с Богом лично. Не каждый слышит своего собеседника.

Бо не кожному Він з'являється в образі палаючого куща. Навряд чи віра пересічного манюпаса сильніша за віри Мойсея - але і навіть для нього Бог мусив був влаштувати таке собі шоу.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

но только так можно найти ценности в информационном шлаке.
Спочатку тре мислити концептуально, тобто оволодіти декількома концепціями, і системно, тобто вміти віднаходити наріжні камені якоїсь нової інтелектуальної системи.
 Тобто без грунтовної освіти марно за те братися - калейдоскоп фактів сам по собі нічого в особистості не зрушує.  :(
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Якщо б ти мав нагоду говорити з Богом особисто, як Авраам, то твої судження тоді мали б іншу вагу, друже Світлозтіні.


дякую, якби не дуже б хотілось чути голос в голові що наказує тобі зарізати свого сина ...


   
Re: Жертвоприношение Исаака

хиба неуважно читали
книга йова, та і взагалі змій спокуситель
Для тех, кто в танке - нет в ВЗ дьявола, ни чуточки. Змей в бытии - просто змей, его ещё ног лишили за искушение. Это ж какой бог дебил, ежели не заметил, что змей - Дьявол, а не просто змейка с ногами.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Для тех, кто в танке - нет в ВЗ дьявола, ни чуточки. Змей в бытии - просто змей, его ещё ног лишили за искушение. Это ж какой бог дебил, ежели не заметил, что змей - Дьявол, а не просто змейка с ногами.

як мені говорив один священник РПЦЗ Є дві штуки, святе пісаниіє і святе преданіє ...
Святе пісаніє було сформовано богословами з святого пріданія, що хотіли то включили в святе пісаніє що хотіли то не включили ....
святе пісаніє це то чим оперує біблія і церква. Святе пріданіе це маса текстів вибране з якого стало святим пісанієм ...

Так ось по сатані і іншому є купа інфи в пріданії ....
   
Re: Жертвоприношение Исаака

  Існують різні етичні концепції.
  Неконкурентноздатні обов'язково визначають себе як унікальні, або єдино вірні.
  Це як певні математичні теорії, які оперують з числами, але не знають властивості адитивності.

  Подивіться на поточну дискусію під іншим кутом - вельмишановні панове оперують певними цитатами, як певними інваріантами істини, і при цьому цілком усвідомлюють, що такі цитатати неодмінно несуть похибку і в силу історичної давнини, і в силу неадекватності перекладу, і, головне, в силу нерозуміння мети перших інтерпретаторів.
  І панове, цілком і частково усвідомлюючи це, гаряче чубляться, хто всерйоз, хто для отримання інтелектуального задоволення. ;)
(tu)
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Это ж какой бог дебил

Та він взагалі (по бібліі) якесь єбанько і бракороб :D 
Зробив людей - ті одразуж яблука погризли :(
Розплодилися - почали пхацця прямо в ачько :facepalm:  і чучуть не чпокнули його НеАнгелів.
Скіки він отих жидів, аж впрів, виручял з полону - виручив, вивєл, а вони тіки вилізли на полонину - одразуж послалі бога нах і почали молитися баранчику Шону і т.д.

Якесь нещчастя ув облацех (td) 
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Так Аврааама или Исаака? Мля.... :facepalm:  А что? Было жертвоприношение? Его не было. А что было? Это не Бог испытывал Авраама,а Авраам БОГА. Потому что условие было таково: Я жертву принесу,да я принесу в жертву и своего сына,  но  Я ГОТОВ САМ ПРИНЕСТИ СЕБЯ В ЖЕРТВУ,а Бог,который хочет в жертву детей, НАМ НЕ НУЖЕН. БОГ уступил. Вероятно и не собирался получить эту жертву.. А может быть и ждал подобной реакции. Дождался. Потому что приносить в жертву детей-это языческое. Думаю,что было именно так. Право на самопожертвование-он оставил,а право на жертву-нет. Зачем Творцу нужен ребенок,просто человек или ,скажем баран? Ясно.что не нужен. Но вот самопожертвование-это АРГУМЕНТ.


Пишут всякую херню,не понимая вааще ни хера.


долбанные богохульники.... тупые как дверь от уборной.

Браво, Вольтер!
P.s. Авраам не был христианином, шо за херню вы тут пишете
...
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Для тех, кто в танке - нет в ВЗ дьявола, ни чуточки. Змей в бытии - просто змей, его ещё ног лишили за искушение. Это ж какой бог дебил, ежели не заметил, что змей - Дьявол, а не просто змейка с ногами.

Ты дурак? А к отпадению от Бога кто призывает ?? Просто улитка???
   
Re: Жертвоприношение Исаака

> но  Я ГОТОВ САМ ПРИНЕСТИ СЕБЯ В ЖЕРТВУ,а Бог,который хочет в жертву детей, НАМ НЕ НУЖЕН.

Про це в Біблії немає. Це - твоя спроба виправдати таку незрозумілу вимогу Бога.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Ты дурак? А к отпадению от Бога кто призывает ?? Просто улитка???
Бог - дебил, который наказал невинных змей ?
Не узнал падшего ангела в гриме ?
Вы ж думайте своей головой хоть иногда. У евреев нет ада и дьявола, откуда ж оно все возьмётся в Ветхом Завете - Торе то есть ?

Останнє редагування: 11 березня 2019 22:04:14 від kurt
   
Re: Жертвоприношение Исаака

> но  Я ГОТОВ САМ ПРИНЕСТИ СЕБЯ В ЖЕРТВУ,а Бог,который хочет в жертву детей, НАМ НЕ НУЖЕН.

Про це в Біблії немає. Це - твоя спроба виправдати таку незрозумілу вимогу Бога.

це він мабудь ще не знає, що якось бог послав ангела щоб вбити всіх первістків

"В Египте за одну ночь смерть постигла всех первенцев от домашнего скота до человека (Исход 12:29-32)"

В полночь Господь поразил всех первенцев в земле Египетской, от первенца фараона, сидевшего на престоле своем, до первенца узника, находившегося в темнице, и все первородное из скота.


К - "кровожадність"
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Взагалі-то Бог і є джерелом моралі, він визначає що є моральним, а що аморальним.
А не сторонній спостерігач по за межами морально-етичної парадигми Бога.
Немає БОГА, нема кому карати, мораль одна, Секс, наркотики і Рок-ен-РОЛ, задоволення, задоволення і задоволення, і не попастись. :gigi:
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Бог - дебил, который наказал невинных змей ?
Не узнал падшего ангела в гриме ?
Вы ж думайте своей головой хоть иногда. У евреев нет ада и дьявола, откуда ж оно все возьмётся в Ветхом Завете - Торе то есть ?

Вот это у тебя каша в голове....каких змей он наказывал....
Дьявол искусил Еву и Адама,  те ослушались и пошли против Бога. За что были наказаны.
Сатана был низвергнут до этого.
Шо не ясно?
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Немає БОГА, нема кому карати, мораль одна, Секс, наркотики і Рок-ен-РОЛ, задоволення, задоволення і задоволення, і не попастись. :gigi:

Люди карають частіше ніж Бог, а вже сам хід подій карає ще частіше, але то таке
"украл-випіл-в тюрму" вічне коло задоволення
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Люди карають частіше ніж Бог, а вже сам хід подій карає ще частіше, але то таке
"украл-випіл-в тюрму" вічне коло задоволення
А ті що не попались Стали Коломойським, Юлею, Зелею ))))) Розумних не може бути багато а тим більше везучих))))
   
Re: Жертвоприношение Исаака

ти ж мислиш з точки зору гуманізму

а гуманізм він антирелігійний. Першим гуманістом, можна сказати, був Сатана
Юльок і Сатаніст  :facepalm1:
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Колись професор з екзегетики Старого Заповіту о. Левицький питав таких , хто нахватався вершків і починав розсусолювати  філософію . Так от він питав : як звали дружину Мойсея ?
Луксембург , як звали дружину Мойсея ?
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Ты дурак? А к отпадению от Бога кто призывает ?? Просто улитка???
Ещё раз для танкистов - бог иудеев - моцный парень, создатель всего ссущего, одна штука. Не нужен ему антагонист, как нещасным богам политеистов. Дуалисты приспособили абстрактное "зло" в качестве противника Создателя, но еврейцам такой финт ушами не нравился никогда - наш бог самый сильный,  какой такой хаос/зло/энтропия, он у нас ими тоже рулит.
Дьявол появился в христианстве, где клятые еретики из мессии сделали последовательно сына бога, богочеловека, самого бога. И Троицу выдумали, ироды. И святым/иконам/мощам молится начали, как последние анимисты, прости Господи. Дьявол с адом (и чистилищем) - это цветочки по сравнению с Троицей.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Юльок і Сатаніст  :facepalm1:

А Олд Бой , між іншим,  абсолютно правий і немає чого реготати .
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Курт - ты бухой шоле?
Нужен, не нужен  :facepalm1:
Сатана отпал - точка.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Колись професор з екзегетики Старого Заповіту о. Левицький питав таких , хто нахватався вершків і починав розсусолювати  філософію . Так от він питав : як звали дружину Мойсея ?
Луксембург , як звали дружину Мойсея ?
сефора як не помиляюсь
   
Re: Жертвоприношение Исаака

А я сам себе в жертву Богу колись приніс. Хто читав мою документальну повість, той в темі як далі розвивались події.  ;)
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Вот это у тебя каша в голове....каких змей он наказывал....
Дьявол искусил Еву и Адама,  те ослушались и пошли против Бога. За что были наказаны.
Сатана был низвергнут до этого.
Шо не ясно?
Хренушки.
И сказал Господь Бог жене: что ты это сделала? Жена сказала: змей обольстил меня, и я ела.
И сказал Господь Бог змею: за то, что ты сделал это, проклят ты пред всеми скотами и пред всеми зверями полевыми; ты будешь ходить на чреве твоем, и будешь есть прах во все дни жизни твоей;
и вражду положу между тобою и между женою, и между семенем твоим и между семенем ее; оно будет поражать тебя в голову, а ты будешь жалить его в пяту.

Где здесь Дьявол ? Если змей-дьявол  - пошто Господь животинку мучает ?
   
Re: Жертвоприношение Исаака

А то, шо тебя , прививочника ненормального ,так от Святой Троицы колбасит - это показательно :pooh_lol:
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Колись професор з екзегетики Старого Заповіту о. Левицький питав таких , хто нахватався вершків і починав розсусолювати  філософію . Так от він питав : як звали дружину Мойсея ?
Луксембург , як звали дружину Мойсея ?

уяви не маю як її звати, і я не розсосолюю філософію а говорю що в наші часи чувака б примусово лікували або покарали за те що зібрався зарізати свого сина тому що йому голос в голові наказав це зробити
   
Re: Жертвоприношение Исаака

сефора як не помиляюсь

Почекай , хай Люксембург скаже  :laugh:
Люксембург , як звали дружину Мойсея ?
   
Re: Жертвоприношение Исаака

А ті що не попались Стали Коломойським, Юлею, Зелею ))))) Розумних не може бути багато а тим більше везучих))))

жах, скільки я взнав про Коломосйського Юлю і Зелю  ;o
сподіваюсь секс наркотики і рок-н-рол вони хоч не втрьох разом практикували?
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Почекай , хай Люксембург скаже  :laugh:
Люксембург , як звали дружину Мойсея ?
а син був гершко)))
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Курт - ты бухой шоле?
Нужен, не нужен  :facepalm1:
Сатана отпал - точка.
Кто куда отпал, меня не волнует. В Бытии змей - просто змей, неужели не ясно ? Ежели есть возражения (ну типа это переодетый дьявол, иносказание, читать надо слева направо или по диагонали) - пошто животинку ног лишили, прах есть заставили и всякие разные ещё мучения придумали ?
   
Re: Жертвоприношение Исаака

А то, шо тебя , прививочника ненормального ,так от Святой Троицы колбасит - это показательно :pooh_lol:

а тобі бог теж голосами в твоїй голові сказав ?
ти теж вирішила принести в жертву своїх дітей як антипрививочниця  ?
   
Re: Жертвоприношение Исаака

уяви не маю як її звати, і я не розсосолюю філософію а говорю що в наші часи чувака б примусово лікували або покарали за те що зібрався зарізати свого сина тому що йому голос в голові наказав це зробити

Ну раз не знаєш , то з чого ти вирішив  , що можеш тут щось тлумачити ? Ну давай поговоримо про лінійну алгебру , будемо вдвох як ідіоти на умнякє .
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Ну раз не знаєш , то з чого ти вирішив  , що можеш тут щось тлумачити ? Ну давай поговоримо про лінійну алгебру , будемо вдвох як ідіоти на умнякє .

де я тут тлумачу ?  :lol:
розглядаю окрему конкретну історію єврейських народних казок ... що увійшла в святу книгу однієї з найбільших релігій світу 
   
Re: Жертвоприношение Исаака

де я тут тлумачу ?  :lol:
розглядаю окрему конкретну історію єврейських народних казок ... що увійшла в святу книгу однієї з найбільших релігій світу 

Люксе, до речі: а хіба віра в "надістоту" - не основна вимога для членства в масонстві? Якщо так - то в яку надістоту ти віриш?  B-)
   
Re: Жертвоприношение Исаака

А то, шо тебя , прививочника ненормального ,так от Святой Троицы колбасит - это показательно :pooh_lol:
Как можно заметить, никакой Троицы в библии нет и не было никогда. Сначала (после смерти Иисуса) была Двоица, Троицу придумали триста лет спустя. Была большая заруба с арианами, но выиграли ее тринитаристы, поэтому маемо що маемо.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Люксе, до речі: а хіба віра в "надістоту" - не основна вимога для членства в масонстві? Якщо так - то в яку надістоту ти віриш?  B-)

вимагається бути монотеїстом, вірити у вищу сутність, безсмертя душі і вище призначення людини.
Але ніхто ніяк не уточняє конкретний культ чи релігію.

А на твоє запитання я не хочу відповідати, моя віра і в те що я вірю залишиться при мені. Це не твоє діло як і не діло масонства до того.
Формально я християнин - грекокатолик
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія