Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Молодь Донбасу: "С Россієй в Сєрце!" :S Ну шо, дамо їм право вибирати майбутнє УКРАЇНИ ? :S

І, по-друге, їхати нема куди: ваш ГОлоВНОКОМАНДУЮЧИЙ війська ж розводить


так чого тоді пердіти з-за океану?
   
Ковбасники  насмотрются сепарских каналов, а потом ипутся в жопу(с) тащуть на ФУП.  :D
   
пистобол-демагог, чытач блть

слабенько насправді, пару порад тре добавити
Читачу, уряду, Держдепу і світовій закулісі
   
Ковбасники  насмотрются сепарских каналов, а потом ипутся в жопу(с) тащуть на ФУП.  :D

 :laugh:
   
У нас керівництво держави с расієй в сєрце, а ви про якихось дамбацьких личинок паритесь.
   
Лечение имеется! Тем,у кого "россия в сердце",ставить отметку в паспорте с внесением в электронную базу,закрывающую возвращение в Украину,фотографирование в разных позициях,снятие отпечатков пальцев и  фото сетчатки глаз и переводить через пограничный переход  на Россию  и оставлять на пограничной полосе между украинским и российским пограничным постами. Объяснив.что идти он может исключительно в сторону России!

А коли Ви вже так переобутися встигли? Бо Ви голосували за зовсім інше.
   
Знайшов старе відео
Етнічні українці Aston, Ruza, Дімєц, Старий Мальчік, Вєлєсов.



Що цікаво, у відео отой останній Старий Мальчік з бітою потім втік до фашистів. У Київ. Працював цирюльніком, по-моєму.
Його пару разів відловлювали, пізділі, казали піздуй в ДНР.
Не поїхало. Не схотіло.
Ото така гидота.
   
от цікаво скільки дописувачв цієї теми (не з окупованих територій) в РЕАЛІ спілкуються з людьми з окупованих територій?
   
от цікаво скільки дописувачв цієї теми (не з окупованих територій) в РЕАЛІ спілкуються з людьми з окупованих територій?

Спілкуватися ? З такими, як отой із битою ?

Та й тут на форумі є такі. Дімєц, СтарийМальчік, Мічіган...  73%
   
от цікаво скільки дописувачв цієї теми (не з окупованих територій) в РЕАЛІ спілкуються з людьми з окупованих територій?

   
https://youtu.be/8PhWln4syxU

відео з м. Дніпро
   
от цікаво скільки дописувачв цієї теми (не з окупованих територій) в РЕАЛІ спілкуються з людьми з окупованих територій?


Ну, я спілкуюсь постійно.
Майже щодня.
Сьогодні, навіть, з депутатом їхнього "народного совєта".
   
ОРДЛО упустил свой шанс на интеграцию в Украину. Нужно было поддерживать освободителей ВСУ, а не кланятся чеченам и бурятам.

На данный момент в интеграции ОРДЛО нет экономического и тем более политического смысла.

Выжженная, проклятая на сотни лет вперед земля.
   
відео з м. Дніпро

Дніпро 2014 рік.

---------
За Владимира Зеленского активнее всего проголосовали следующие области:
Луганская – 89,44%
Днепропетровская – 87,25% - навіть більше, ніж донецька !!!
Одесская – 87.21%
Донецкая – 86,94%
Харьковская – 86,88%
   
Ну, я спілкуюсь постійно.
Майже щодня.
Сьогодні, навіть, з депутатом їхнього "народного совєта".

ну в цій темі ти нічого не написав (окрім відповіді на моє питання)
   
Дніпро 2014 рік.

---------
За Владимира Зеленского активнее всего проголосовали следующие области:
Луганская – 89,44%
Днепропетровская – 87,25% - навіть більше, ніж донецька !!!
Одесская – 87.21%
Донецкая – 86,94%
Харьковская – 86,88%

скажи, ти б з Канади і Дніпро кацапам віддав би, була б твоя ковбасна воля
   
Сраное лугандонское быдлоболото -- пи3дуйте на (х) из Украины.
(tu)
   
Справжня Україна тіки Львів, Волинь та Тернопіль!
 Все інше відрізати нах !!!
Духовна,культурна Україна це Полтава.
   
ОРДЛО упустил свой шанс на интеграцию в Украину. Нужно было поддерживать освободителей ВСУ, а не кланятся чеченам и бурятам.

На данный момент в интеграции ОРДЛО нет экономического и тем более политического смысла.

Выжженная, проклятая на сотни лет вперед земля.
100%
   
ОРДЛО упустил свой шанс на интеграцию в Украину. Нужно было поддерживать освободителей ВСУ, а не кланятся чеченам и бурятам.

На данный момент в интеграции ОРДЛО нет экономического и тем более политического смысла.

Выжженная, проклятая на сотни лет вперед земля.
----------
вроде за петра, а долбоёп.)
   
Кто то на полном серьезе обсуждает пропагандистские российские каналы?
Сдуреть можно...
 :lol:
   
Если кому-то не нравится политические предпочтения украинцев Донбасса, он может выйти к АП с пикетом требования "изгнания" Донбасса из Украины путем признания "ЛДНР" и предоставления им незалежности.
Порохоботы же этого хотят, верно?
Кто то на полном серьезе обсуждает пропагандистские российские каналы?
Сдуреть можно...
 :lol:
   
Це кондові понаїхавши кацапи, точно такі як ти. Гнати вас сцяною ганчіркою назад у вашу паРашу з вашим клоачним язиком)

Э не! У меня 100% этническое, просто генетическое украинское происхождение - все предки из полтавских, сумских и херсонских малороссов.
А вот за тебя я не знаю. Может ты русин какой-то или вообще румын украинизированный  :laugh:
   
У меня 100% этническое, просто генетическое украинское происхождение - все предки из полтавских, сумских и херсонских малороссов.

Агов, націоналісти.
Ось вам яскравий приклад того, про що я весь час кажу.
Ні етнічне походження, ні громадянство не може бути ознакою належності до української нації.
Бо при таких підходах доведеться і всіх україноненависників вважати українцями.

Лише мовно-культурно-ідейний підхід адекватно характеризує ситуацію.
   
так чого тоді пердіти з-за океану?
+
   
ну в цій темі ти нічого не написав (окрім відповіді на моє питання)

Яке питання - така й відповідь.
   
Э не! У меня 100% этническое, просто генетическое украинское происхождение - все предки из полтавских, сумских и херсонских малороссов.
А вот за тебя я не знаю. Может ты русин какой-то или вообще румын украинизированный  :laugh:
брехня.  в лучшем случае у тебя 50 на 50
   
Агов, націоналісти.
Ось вам яскравий приклад того, про що я весь час кажу.
Ні етнічне походження, ні громадянство не може бути ознакою належності до української нації.
Бо при таких підходах доведеться і всіх україноненависників вважати українцями.

Лише мовно-культурно-ідейний підхід адекватно характеризує ситуацію.
україноненависник не може бути етнічним українцем. він бреше, а ти сприймаєш за чисту монету.
   
Если кому-то не нравится политические предпочтения украинцев Донбасса, он может выйти к АП с пикетом требования "изгнания" Донбасса из Украины путем признания "ЛДНР" и предоставления им незалежности.
Порохоботы же этого хотят, верно?  :laugh:

да не вопрос ! эти украинцы донбасса могут свободно собирать свои вещи и ехать на постоянное место жительство в украинскую россию :shuffle:
   
https://youtu.be/8PhWln4syxU

гы))  про пидарасов он там сильно задвинул :)

это Веселов там высттупает??
   
Десяток довбнів (та й простих акторів, якщо чесно), які засвітили свої іпальники, публічно депортувати туди, де у них жопасерце.
А так фільтрувати звичайно, кожного, хто добровільно залишався в окупації, особливо в Криму.
   
Приїжджай! Україна потребує твого захисту!  :beach: 

Тебя, шо ли, защищать, пока ты на диване сидишь и в ноут втыкаешь?  :facepalm:

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія