Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ВООЗ:Не рекомендовано використовувати сертифікат вакцинації як умову для міжнародних подорожей

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) на десятому засіданні комітету з надзвичайних ситуацій рекомендувала країнам-учасницям скасувати або послабити обмеження на подорожі між країнами.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Комітет був занепокоєний тим, що країни у разі погіршення епідобстановки запроваджують повну заборону на поїздки. Зокрема, у ВООЗ вказали на ситуацію з поширенням штаму "омікрон". Повна заборона на подорожі неефективна у боротьбі з поширенням коронавірусу і може перешкоджати обміну інформацією про виникнення заражень", - йдеться у заяві комітету.

У зв'язку з цим ВООЗ рекомендує "скасувати або послабити заборону на міжнародні поїздки, оскільки вона і далі спричиняє економічний та соціальний стрес, з яким стикаються держави".

"Не рекомендовано використовувати сертифікат вакцинації як єдину можливу умову для міжнародних подорожей, оскільки наразі не всі громадяни мають можливість вакцинуватися. Державам-учасницям слід розглянути ризик-орієнтований підхід до полегшення міжнародних поїздок: тестування на коронавірус або карантин у випадках, коли це доречно, відповідно до настанов ВООЗ", - йдеться у заяві.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Єврокомісія скоротила термін дії COVID-сертифікатів для поїздок до 9 місяців

Як вважають в організації, влада країн може вживати заходів для зниження ризику поширення інфекції: масковий режим, тестування мандрівників на коронавірус або поміщення їх на карантин. Однак ці заходи слід визначати, виходячи з ризиків, і не створювати фінансового тягаря для мандрівників

Ну всьо, відчуваю до літа повністю заб'ють на ковід, а я так і не встиг вакцинуватися.  B-)
   
Ну всьо, відчуваю до літа повністю заб'ють на ковід, а я так і не встиг вакцинуватися.
У мене колега по роботі, 65 років, в комі лежить в реанімації. Теж казав, що то все фігня і вакцинуватися не буде. Так, що вважай.
   
Ну всьо, відчуваю до літа повністю заб'ють на ковід, а я так і не встиг вакцинуватися.  B-)

Навіть не мрій, що забудуть про вакцинацію, навпаки, лише вакциновані подорожуватимуть.
   
Навіть не мрій, що забудуть про вакцинацію, навпаки, лише вакциновані подорожуватимуть.
Так до літа навіть хто бустером ширнувся спливе термін дії сертифікату.
Чи ти думаєш чого заспівали таких пісень.  B-)
   
У мене колега по роботі, 65 років, в комі лежить в реанімації. Теж казав, що то все фігня і вакцинуватися не буде. Так, що вважай.

Омікрон?
   
Так до літа навіть хто бустером ширнувся спливе термін дії сертифікату.
Чи ти думаєш чого заспівали таких пісень.  B-)

не спливе
та й наступну запропонують
   
В Чехии скончалась вокалистка фолк-группы Asonance Гана Горка, которая заразилась коронавирусом специально, чтобы после болезни получить возможность посещать общественные заведения. Смерть 57-летней певицы подтвердил Би-би-си ее сын.

Горка писала в соцсетях, что поправляется после положительного теста на коронавирус, но умерла через два дня после этой записи.

Сын певицы Ян Рек рассказал, что Горка специально заразилась коронавирусом, когда инфекция была обнаружена у него и его отца. Рек и его отец полностью вакцинированы, но все равно подхватили вирус в конце декабря. Вместо того чтобы изолироваться, Горка оставалась с ними рядом. При этом певица прививок не делала.

"Она должна была изолироваться на неделю после нашего положительного диагноза, но она от нас не отходила", - сказал Рек.

Поправившись, певица планировала получить ковид-пропуск, необходимый в Чехии для входа в некоторые заведения, в том числе в кинотеатры, бары и кафе. За два дня до смерти Горка написала, что поправляется. "Теперь можно будет пойти в театр, в сауну и на концерт", - добавила она.

Утром в воскресенье, в день своей смерти, певица сказала близким, что чувствует себя лучше и оделась для прогулки. Но внезапно у нее заболела спина, и она прилегла в спальне. "Через десять минут все было кончено. Она задохнулась", - рассказывает ее сын.

В беседе с BBC News Ян Рек подчеркнул, что несмотря на то, что его мать не была вакцинирована, она не придерживалась никаких конспирологических теорий о вакцинах и происхождении вируса. «Ее философия заключалась в том, что лучше заразиться ковидом, чем сделать прививку. Ни о каких микрочипах или чем-то подобном она не говорила», — отмечает Рек. Однако Горка очень эмоционально реагировала на уговоры сделать прививку.

При этом, как пишет The Guardian, в комментарии чешскому радио iRozhlas.cz сын певицы обвинил в смерти матери антиваксеров, заявив, что у лидеров местного движения антипрививочников «руки в крови», поскольку именно они убедили Горку не вакцинироваться. «Я точно знаю, кто на нее повлиял… Мне грустно от того, что она больше верила незнакомцам, чем собственной семье», — сказал он.





   
не спливе
та й наступну запропонують
ну дивись вже скоротили термін дії сертифікату з року до 9 місяців.
тобто хто ширнувся до зими, до наступного літа їх сертифікат іде по 3.14зді, або ширяйся бустером.
так це у нас масово почали ширятися з осени, а в Європі і Америці всі ширнулися ще минулого літа, чи навіть минулої весни.
такшо до наступного літа у багатьох навіть термін дії бустера спливе..
   
А якщо + бустер то скільки місяців додається ? 9ть ?
   
Навіть не мрій, що забудуть про вакцинацію, навпаки, лише вакциновані подорожуватимуть.

 :fuck:  ну помечтайте еще немного.
   
В Чехии скончалась вокалистка фолк-группы Asonance Гана Горка, которая заразилась коронавирусом специально, чтобы после болезни получить возможность посещать общественные заведения. Смерть 57-летней певицы подтвердил Би-би-си ее сын.

Горка писала в соцсетях, что поправляется после положительного теста на коронавирус, но умерла через два дня после этой записи.

Сын певицы Ян Рек рассказал, что Горка специально заразилась коронавирусом, когда инфекция была обнаружена у него и его отца. Рек и его отец полностью вакцинированы, но все равно подхватили вирус в конце декабря. Вместо того чтобы изолироваться, Горка оставалась с ними рядом. При этом певица прививок не делала.

"Она должна была изолироваться на неделю после нашего положительного диагноза, но она от нас не отходила", - сказал Рек.

Поправившись, певица планировала получить ковид-пропуск, необходимый в Чехии для входа в некоторые заведения, в том числе в кинотеатры, бары и кафе. За два дня до смерти Горка написала, что поправляется. "Теперь можно будет пойти в театр, в сауну и на концерт", - добавила она.

Утром в воскресенье, в день своей смерти, певица сказала близким, что чувствует себя лучше и оделась для прогулки. Но внезапно у нее заболела спина, и она прилегла в спальне. "Через десять минут все было кончено. Она задохнулась", - рассказывает ее сын.

В беседе с BBC News Ян Рек подчеркнул, что несмотря на то, что его мать не была вакцинирована, она не придерживалась никаких конспирологических теорий о вакцинах и происхождении вируса. «Ее философия заключалась в том, что лучше заразиться ковидом, чем сделать прививку. Ни о каких микрочипах или чем-то подобном она не говорила», — отмечает Рек. Однако Горка очень эмоционально реагировала на уговоры сделать прививку.

При этом, как пишет The Guardian, в комментарии чешскому радио iRozhlas.cz сын певицы обвинил в смерти матери антиваксеров, заявив, что у лидеров местного движения антипрививочников «руки в крови», поскольку именно они убедили Горку не вакцинироваться. «Я точно знаю, кто на нее повлиял… Мне грустно от того, что она больше верила незнакомцам, чем собственной семье», — сказал он.

Показати зображення...

долго вы еще будете эту усопшую таскать по форуму? ваши лякалки ни на кого уже не действуют, ширяйтесь сколько вам влезет до схочу.
н
   
А якщо + бустер то скільки місяців додається ? 9ть ?
Тепер всі сертифікати стануть 9 міс., потім кожний бустер буде його продовжувати на 9 міс.
   
вопще-то я не розумію цього агресивного нав'язування вакцинації.
ну вирішив ти убезпечити себе, ширнувся, це твій вибір.
чого ти намагаєшся когось переконати і заставити вчинити так само.
якщо ти вакцинований і важаєш що тобі нічого не загрожує, чому тоді так паритеся.
оці обмеження, якого хєра, якби воно дійсно хоч дпомогало.  (td)
 
   
Тепер всі сертифікати стануть 9 міс., потім кожний бустер буде його продовжувати на 9 міс.
вангую на бустер дадуть 6 місяців.
   
Ну от, я до вересня буду спокійно подорожувати після бустера в січні, без обмежень, які були через Коронавак
   
вангую на бустер дадуть 6 місяців.
Що там вангувати? Вже дали 9ть.
   
вопще-то я не розумію цього агресивного нав'язування вакцинації.
ну вирішив ти убезпечити себе, ширнувся, це твій вибір.
чого ти намагаєшся когось переконати і заставити вчинити так само.
якщо ти вакцинований і важаєш що тобі нічого не загрожує, чому тоді так паритеся.
оці обмеження, якого хєра, якби воно дійсно хоч дпомогало.  (td)
А я не розумію, тих хто з піною у рота, розганяє зраду навколо вакцини. От вирішив не вакцинуватися, не вакцинуйся. Навіщо іншим нав'язувати? Тим більше коли не фахівець в цій справі, не лікар не вірусолог.
   
Омікрон?
Скоріше, так. Десь на свята підхопив.
   
Що там вангувати? Вже дали 9ть.
І шо? дали 9, а стане 6, скоротять на 3 місяці і будь здоров.
   
У мене колега по роботі, 65 років, в комі лежить в реанімації. Теж казав, що то все фігня і вакцинуватися не буде. Так, що вважай.

Дядько вакцинувався, 2 дози поставив. Лежав у реанімації 2 місяці, але виповз.
Так що вважай - вакцини від корони не працюють (я вколов навіть бустер - бо вакцини від корони не працюють)
   
Ну от, я до вересня буду спокійно подорожувати після бустера в січні, без обмежень, які були через Коронавак

Так, саме для цього і ширнув пфайзерівський шмурдяк.
   
так а пцр-тести рекомендують?
   
Дядько вакцинувався, 2 дози поставив. Лежав у реанімації 2 місяці, але виповз.
Так що вважай - вакцини від корони не працюють (я вколов навіть бустер - бо вакцини від корони не працюють)
Робити глобальний висновок по одному дядькові, це така собі аналітика.
Тим більше вакцина не бореться з хворобою, бореться імунітет. Щоб ви там не розповідали, але у людини якої імунітет вже "ознайомлений" з вірусом шансів вижити більше.
   
Не рекомендовано використовувати сертифікат вакцинації як єдину можливу умову для міжнародних подорожей, оскільки наразі не всі громадяни мають можливість вакцинуватися. Державам-учасницям слід розглянути ризик-орієнтований підхід до полегшення міжнародних поїздок: тестування на коронавірус або карантин у випадках, коли це доречно, відповідно до настанов ВООЗ", - йдеться у заяві.

Для начала Ссылка на оригинал
В Эрэфии тоже постят это заседание, в русле, что "ВОЗ наконецто подписался, свобода"!,
что все это не имеет смысла и россияне уже точат лыжи что их будут пускать теперь везде...
Потому как ВОЗ рекомендует, ("не имеешь права, старший приказал...")

 
Цитувати
п.п.6. Отменить или ослабить запреты на международные перевозки, поскольку они ... демонстрирует неэффективность таких мер с течением времени.

Но в то же время п.п.8 пишет кого п.п.6 касается. А вот оголтелые этот пункт не цитируют.
 А там написано конкретнее некуда.

Цитувати
п.п.8. Признавать все вакцины, внесенные в Список ВОЗ для использования...   в контексте международных поездок.
 
Вывод 1.
Для тех кто вакцинировался из списка ВОЗ (какйнахспутник?) не должно быть препятствий для международных путешествий.
А господа дикие и оголтелые идут лесом.
Вывод 2.  Привитые граждане Украины скорее всего будут участвовать в международных поездках на ровне со всеми.
А москалям - ЗАСЬ.
   
переболел ковидом трижды, в 19-м, 20-м и 21-м году. Вакцинироваться не собираюсь, так как антитела выработались природным путем.
   
переболел ковидом трижды, в 19-м, 20-м и 21-м году. Вакцинироваться не собираюсь, так как антитела выработались природным путем.

И не надо. А как проходила болезнь все три раза (ты особенно везучий :()?
У моего друга жена первый раз проболела на ногах а на второй раз попала в больницу ;o
   
И не надо. А как проходила болезнь все три раза (ты особенно везучий :()?
У моего друга жена первый раз проболела на ногах а на второй раз попала в больницу ;o

в прошлом году было с односторонней бронхопневмонией. С весьма болезненными симптомами, по всей видимости дельта.  Ковид подтвердил тест.
В больницу не попадал, лечился амбулаторно.
   
в прошлом году было с односторонней бронхопневмонией. С весьма болезненными симптомами, по всей видимости дельта.  Ковид подтвердил тест.
В больницу не попадал, лечился амбулаторно.

Все равно довольно серьезно.
   
переболел ковидом трижды, в 19-м, 20-м и 21-м году.
Вакцинироваться не собираюсь, так как антитела выработались природным путем.
Без бамажки ты какашка, а с бамажкой человек.

Не зависит от того, что у тебя там выработалось природным путём.
справка нужна чесная, законная, легальная, настоящая.
Иначе ты так и останешься никем.
Мой сын тоже болел и тест определил ковид.
Но он не ходил никуда и нигде не регистрировался. десять дней окочуривался сам в пустой квартире и вычухался.
Потому бамажки у него нет.
НО. Надо было лететь в Дубай на выставку Экспо, пошел и сделал вакцину, потому как без неё, без бамажки, на борт не сажали и в Дубай не пускали.  так что, как говорят у оголтелых соседей,  у каждого додика - своя методика.
Или как говорят в Украине,
 хто як хоче - так i дроче.
Но всё должно быть надлежащим образом оформлено.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія