Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Так что-таки нападёт? Названа по-сути дата нападения Рашки в Украину.

Я вважаю що кацапи обдрищуться вже на Києві. Шо таке 175 000 на 5 мільйонне місто ? Це ніщо. Тут треба буде контролювати кожне перехрестя, їх будуть тут тупо спалювати і підривати. На контроль просто не мтане чисельності. Хіба шо тактичне ЯЗ  щоб просто знищити ціле місто
   
это откуда такие в рашке появились ?
От чеченских войн одни старперы остаоись, а больше лапти нигде масштабно не воевали
   Самое тупое, что сейчас можно придумать-это недооценивать противника. Я не говорю- миллион, но 200 тысяч они обучили и натаскали.  (и вооружили).  И опыта БД за последние десятилетия было предостаточно.
   
А если будет в военкомат пойдешь?

Или может ты таки мужик а не фуфло и пойдешь к военкому без приглашения?

Я так розумію контракт з 113 бригадою ти вже підписав? Бо щось згадую один фільм.

— Откуда ты, солдат?
— Из Техаса, сэр!
— Из Техаса призывают только быков и редиска. Рогов у тебя нет — так что выбор у тебя невелик.
«Цельнометаллическая оболочка» ©
   
позвоню ка я домой.
пусть наоленят тонну бенза в подвал.
І гривню з депозитів зніми. В бакси. поки не пізно.
   
Повторюю що я в іншій гілці написав чому на 99% впевнений що ніякого маштабного вторгення не буде:

1) західні видання публікують "секретні" плани вторгнення отримані прямо з російського штабу. Коли кацапи раніше вторгалися то це робилося несподівано і приховано. Це їх стиль. А тут виходить прямо вони оголосили дату запланованої інвазії. Таке навіть Гітлер соромився робити.

2) кацапи витрачають міліарди на реалізацію NorthStream і інших проектів, на економічну експансію в Європу. А тут раз, і захєрачити одним ударом усі їхні багаторічні спроби м'ягкого проникнення в Європу і підкупу еліт. Нелогічно виглядає.

3) хуйло еліта дуже тісно пов'язана з Європою: дачі, банкові рахунки, яхти, діти в університетах і т.д. Вони зацікавлені у войовничій анти-західній риториці, але на розрив піти не можуть.

4)хуйло не любить йти на ризики. В усіх війнах які він починав до того, у нього була як мінімум 90% гарантія успіху. Напад не України несе в собі непередбачувані ризики. Російський пропагандист Кац якось на своєму форумі признався що кацапи багато разів моделювали маштабне вторгнення в Україну і відмовилися від ідеї бо важко передбачити наслідки.

5)Кацапи люблять стверджувати що вони "не порушують міжнародне право". В 2008, вони лише "захищали своїх миротворців", яких обстрілювали грузини. В Сірію вони ввійшли "на запрошення легітимного уряду країни". В Криму вони знаходилися на законних умовах і "лише допомагали місцевим органам влади провести референдум". А на Донбасі взагалі "нас там нєт", це лише окремі "добровольці", а уряд тут ні до чого. І раптом пряме вторгнення без усіляких причин - таке робити і Гітлер соромився. Можна звісно повторити Ґлайвіц - але усі уже оголосили приблизну дату вторгнення. А в таких умовах Глайвіц не має ніякого ефекту.

6) хуйло жалівся Лукашенку на дуже великі втрати під час дебальцевської операції (інтерв'ю Лукашенка Гордону), участок фронту який лише 2.5 тис українських солдат захищало. Він чудово розуміє що кацапський манюпас не любить втрат на фронті, а тому такі втрати приховували. Кацапи так зраділи анексії Криму саме тому що там усе без втрат обійшлося. Нічого подібного не буде при маштабній війні, а отже ніякого побєдобєсія з їх сторони не буде.

Ще можна купу причин назвати, але це основні.
   
у мене жінка зранку "карту" на фейсбуках побачила, до обіду вже "тривожний чемоданчик" склала  :weep:
   
Я вважаю що кацапи обдрищуться вже на Києві. Шо таке 175 000 на 5 мільйонне місто ? Це ніщо. Тут треба буде контролювати кожне перехрестя, їх будуть тут тупо спалювати і підривати. На контроль просто не мтане чисельності. Хіба шо тактичне ЯЗ  щоб просто знищити ціле місто
шо патронний завод збудував? Вилами прийдеться  175 тис. разів проткнути.
   
И опыта БД за последние десятилетия было предостаточно.

где ?
   
Мотивованими чим?Грошима?
Кацапи свято вірять,що буде як в 2014
Якщо ж їх тут почнуть утилізувати так само,як під Луганськом-Іловайськом в 2014,то мотивація дуже швидко зникне
   Пропагандистская машина в РФ работает без перерывов и сбоев. 24/365. Вал информации, эмоциональная накачка, твёрдая уверенность в своей правоте, высокий боевой дух и вера в светлое будущее. Думаю, на пару месяцев хватит.
   
Повторюю що я в іншій гілці написав чому на 99% впевнений що ніякого маштабного вторгення не буде:

1) західні видання публікують "секретні" плани вторгнення отримані прямо з російського штабу. Коли кацапи раніше вторгалися то це робилося несподівано і приховано. Це їх стиль. А тут виходить прямо вони оголосили дату запланованої інвазії. Таке навіть Гітлер соромився робити.

2) кацапи витрачають міліарди на реалізацію NorthStream і інших проектів, на економічну експансію в Європу. А тут раз, і захєрачити одним ударом усі їхні багаторічні спроби м'ягкого проникнення в Європу і підкупу еліт. Нелогічно виглядає.

3) хуйло еліта дуже тісно пов'язана з Європою: дачі, банкові рахунки, яхти, діти в університетах і т.д. Вони зацікавлені у войовничій анти-західній риториці, але на розрив піти не можуть.

4)хуйло не любить йти на ризики. В усіх війнах які він починав до того, у нього була як мінімум 90% гарантія успіху. Напад не України несе в собі непередбачувані ризики. Російський пропагандист Кац якось на своєму форумі признався що кацапи багато разів моделювали маштабне вторгнення в Україну і відмовилися від ідеї бо важко передбачити наслідки.

5)Кацапи люблять стверджувати що вони "не порушують міжнародне право". В 2008, вони лише "захищали своїх миротворців", яких обстрілювали грузини. В Сірію вони ввійшли "на запрошення легітимного уряду країни". В Криму вони знаходилися на законних умовах і "лише допомагали місцевим органам влади провести референдум". А на Донбасі взагалі "нас там нєт", це лише окремі "добровольці", а уряд тут ні до чого. І раптом пряме вторгнення без усіляких причин - таке робити і Гітлер соромився. Можна звісно повторити Ґлайвіц - але усі уже оголосили приблизну дату вторгнення. А в таких умовах Глайвіц не має ніякого ефекту.

6) хуйло жалівся Лукашенку на дуже великі втрати під час дебальцевської операції (інтерв'ю Лукашенка Гордону), участок фронту який лише 2.5 тис українських солдат захищало. Він чудово розуміє що кацапський манюпас не любить втрат на фронті, а тому такі втрати приховували. Кацапи так зраділи анексії Криму саме тому що там усе без втрат обійшлося. Нічого подібного не буде при маштабній війні, а отже ніякого побєдобєсія з їх сторони не буде.

Ще можна купу причин назвати, але це основні.



цей злив на 99% контрольований, залякування і підняття ставок
але це не значить що вторгення точно не буде.
   
где ?
Сирія
   
Тут треба буде контролювати кожне перехрестя, їх будуть тут тупо спалювати і підривати.

Цікаво, скількo баянів-гармошок порвуть жителі Києва зустрічаючи братів...
   
где ?
   На этом шарике всегда есть, где повоевать. Хоть каждый день. Было бы желание. А желания у них-хоть отбавляй. Всё равно больше ничего делать не умеют. Нет, они сильны и опасны. И это надо учитывать.
   
Я вважаю що кацапи обдрищуться вже на Києві. Шо таке 175 000 на 5 мільйонне місто ? Це ніщо. Тут треба буде контролювати кожне перехрестя, їх будуть тут тупо спалювати і підривати. На контроль просто не мтане чисельності. Хіба шо тактичне ЯЗ  щоб просто знищити ціле місто


накуя ти оце пишеш, хоча сам у нього не віриш?

скільки народу залишилось у Києві захищати Майдан у ніч штурму і скільки із них були кияни?
   
   Пропагандистская машина в РФ работает без перерывов и сбоев. 24/365. Вал информации, эмоциональная накачка, твёрдая уверенность в своей правоте, высокий боевой дух и вера в светлое будущее. Думаю, на пару месяцев хватит.

Не думаю,що вони розраховують,що бойові дії будуть тривати так довго
2 місяці-це по суті в разі серйозного опору з боку України.а це вже автоматом серйозні втрати для кацапів
   
Я так розумію контракт з 113 бригадою ти вже підписав? Бо щось згадую один фільм.

— Откуда ты, солдат?
— Из Техаса, сэр!
— Из Техаса призывают только быков и редиска. Рогов у тебя нет — так что выбор у тебя невелик.
«Цельнометаллическая оболочка» ©

За меня не переживай, на жопе ровно никогда не сидел и  этот раз не буду.
   
І гривню з депозитів зніми. В бакси. поки не пізно.
не користуюся депозитами, тільки маю дебітний рахунок.

Ще б в Україні тримати гроші в банку.
   
Україна має близько 40 тис. боєздатних вояк .175 тис кацапів не зупинять, але затримають на день-два. цього достатньо для евакуації бубочки з цирком -в сторону європи.мобілізації не буде-часу нема на це.
   
    Фронт будет прорван в первые недели (если не дни) начала  военного конфликта. Дальше -отдельные очаги сопротивления. Уцелевшие части ВСУ будут драться в окружении. Продержатся от двух недель до полутора месяцев.
   Твоя задача- отмобилизоваться, подтянуть резервы, перевести экономику на военные рельсы, принять беженцев. ...
питань по сценарію в мене 2
1) ті що в оточенні, звідки отримають боєприпаси на 2-6 тижнів боїв??
2) а яка така є економіка яку можна перевести на воєнні рейки?? ТРЦ і відділи продажу новобудів?
   
Надо начинать по новостям показывать сюжет как мы делаем грязну бонбу, и не одну

нафигачить топлива из реактора в ракету, написать на ракете "На Москву" и 50 таких ракет показать по новостям.

Мол, извиняйте, товарищи кацапы, но вы нас вынуждаете сделать из вашей Москвы непригодную на тыщу лет ядерную мусорку.

Так шо думай- те  :-)o
   
скільки народу залишилось у Києві захищати Майдан у ніч штурму і скільки із них були кияни?

та всі хто був, всі і залишились

а шо було таке шо кияни масово бігли з міста ?
   
Надо начинать по новостям показывать сюжет как мы делаем грязну бонбу, и не одну

нафигачить топлива из реактора в ракету, написать на ракете "На Москву" и 50 таких ракет показать по новостям.

Мол, извиняйте, товарищи кацапы, но вы нас вынуждаете сделать из вашей Москвы непригодную на тыщу лет ядерную мусорку.

Так шо думай- те  :-)o


симптоматично, що ідея створити ядерну бомбу навіть у голову не приходить
хоча після совка в україні навіть вчені ядерщики були, школа наукова, та і власне самі ракети були.


а наприклад потєшний Пончик і його папаша у північній кореї ядерну бомбу створив із своїми неграмотними селянами в умовах практично повної зовнішньої блокади
   
так на карті в Більд москалі планують кордон по Житомиру.
так що можна уряд у Львові формувати. 
не знаю тільки чи погодиться Петро.
Та якось воно не те, от десь на півдні хранції, біля річки і недалечко від моря, саме те було б зібратися професійним патріотам, у Арль до прикладу, я був, рекомендую.
   
та всі хто був, всі і залишились

а шо було таке шо кияни масово бігли з міста ?


ахахах
та нє, учасники кажуть що декілька сотень активних і близько тисячі зівак
   
симптоматично, що ідея створити ядерну бомбу навіть у голову не приходить
хоча після совка в україні навіть вчені ядерщики були, школа наукова, та і власне самі ракети були.


а наприклад потєшний Пончик і його папаша у північній кореї ядерну бомбу створив із своїми неграмотними селянами в умовах практично повної зовнішньої блокади

  брудна бомба дешевше та ефективніше
   
Україна має близько 40 тис. боєздатних вояк .175 тис кацапів не зупинять, але затримають на день-два. цього достатньо для евакуації бубочки з цирком -в сторону європи.мобілізації не буде-часу нема на це.
Ти береш лише тих що зараз в АТО

Тільки резервістів через АТО пройшло близько 150 тис

А цифра УБД - 400 тис
   
   На этом шарике всегда есть, где повоевать. Хоть каждый день. Было бы желание. А желания у них-хоть отбавляй. Всё равно больше ничего делать не умеют. Нет, они сильны и опасны. И это надо учитывать.

Есть десятки видео на ютубе тех, кого на донбассе ловили. Это ссыкота малолетняя. Поголовно. А их кидали в реальный бой.

Спецназовцы у них были Ерофеев и Александров - два задрота  :laugh:

Не нужно преувеличивать мощь кацапов, их просто очень много, но они говно
   
Не думаю,що вони розраховують,що бойові дії будуть тривати так довго
2 місяці-це по суті в разі серйозного опору з боку України.а це вже автоматом серйозні втрати для кацапів
    Так в том и фишка. Наша задача- помножить на ноль армию вторжения, их основные силы, лучших, кого они смогли собрать. Беда в том, что при этом придётся пожертвовать не только большей частью ВСУ, но и несколькими сотнями тысяч мирного населения. Дать время провести мобилизацию, ввести военное положение, принять ряд мер и встретить вторую волну. Тех самых  "салабонов" о которых тут говорилось.
    Вот здесь наступит перелом. Потому что мотивации теперь у нас будет хоть отбавляй. Ужасы первых недель вторжения, личные потери, глубокий эмоциональный шок. Я не завидую тем, кто вздумает сунуться на территорию  Украины во втором эшелоне. Кроме того, запасы вундервафель в РФ к тому времени кончатся, останется обычное барахло, такое, как у нас. Поговорим на равных. При толике военной удачи до Урала гнать будем. А там уже китайцы чекатимуть...
   
у мене жінка зранку "карту" на фейсбуках побачила, до обіду вже "тривожний чемоданчик" склала  :weep:
Що оленіли?

Я от своїх нажахав поїдуть зранку оленити бенз і наливати його в бочки.

Формувати резерви :D
   
ахахах
та нє, учасники кажуть що декілька сотень активних і близько тисячі зівак

а решта киян виїхала з міста ?

просто аналогія у тебе якась поцовата вийшла
   
Есть десятки видео на ютубе тех, кого на донбассе ловили. Это ссыкота малолетняя. Поголовно. А их кидали в реальный бой.

Спецназовцы у них были Ерофеев и Александров - два задрота  :laugh:

Не нужно преувеличивать мощь кацапов, их просто очень много, но они говно

И да и нет.

Первый этап явно будет авиацей и ракетами

А тут вопрос к состоянию ПВО

Железа у них банально больше. Ну и дятлам мозги промыли достаточно - что их тут хлебом-солью все встретят
   
симптоматично, що ідея створити ядерну бомбу навіть у голову не приходить
хоча після совка в україні навіть вчені ядерщики були, школа наукова, та і власне самі ракети були.


а наприклад потєшний Пончик і його папаша у північній кореї ядерну бомбу створив із своїми неграмотними селянами в умовах практично повної зовнішньої блокади

ідея приходить, але є нюанси
не проблема створить її - проблема протриматись поки її створюють
пончик зробив її маючи на руках дуже суттєвий козир - Сєул під прицілом + китайські гарантії безпеки - цим забезпечив силове невтручання зовнішніх гравців

   
  брудна бомба дешевше та ефективніше

не те шо дешевше, а взагалі копійки і пару годин часу

попросимо у американців пару Patriot і буде красота
   
Харків можна вважати втраченним якщо армія не зробить диво і не дасть в нього зайти. Ніякого серйозного спротиву там не буде, ніхто не озброїть вчасно ту невеличку купку патріотів що там є і їх радісно здаватимуть сусіди. Так, може будуть якісь загони того ж НК, але то швидко подавлюється. Маріуполь, теортетично, може стати точкою куди відійдуть війська з ООС і там може бути спротив в ситуації оточення

Херсон ймовірно приречений бо через Крим будуть ти кращі війська москалів

Одеса... Там важко сказати наскільки там готові до оборони але думаю Одесу швидко взяти реально важко

Дніпро і Запоріжжя можуть стати ключовими містами війни. Ну а як москалі можуть брати Київ окрім як в стилі Грозного я не уявляю

Кацапов надо пропускать в глубь территории. Избегать больших сражений за города. Мы проиграем при вторжении, но, потом, победим в партизанской войне.
   
симптоматично, що ідея створити ядерну бомбу навіть у голову не приходить
хоча після совка в україні навіть вчені ядерщики були, школа наукова, та і власне самі ракети були.


а наприклад потєшний Пончик і його папаша у північній кореї ядерну бомбу створив із своїми неграмотними селянами в умовах практично повної зовнішньої блокади
тю.
ФУП всю цю тему детально розібрав.
як створити ЯЗ

проблем 2 в основному
1) міжнародні санкції
2) де її тестувати
   
Не надо гнать на Киев. Киев у Майдана был и фронтом и тылом

Кто мог тот помогал - деньгой, шинами, лекарствами, жратвой.

По выходным и вечерам ходили на митинги.

С Небесной сотни - киевлян много
   
И да и нет.

Первый этап явно будет авиацей и ракетами

А тут вопрос к состоянию ПВО

Железа у них банально больше. Ну и дятлам мозги промыли достаточно - что их тут хлебом-солью все встретят

ПВО вроде американцы какое-то обещали дать. Или уже дали.
   
А меня злит мысль о войне.. о том, что тогда придется отрываться от работы.. Кто мне возместит потеряное время и деньги?..
И много ли золота у кацапского населения в Воронеже, Краснодаре и Ростове?  :D

   
ПВО вроде американцы какое-то обещали дать. Или уже дали.

Ти купив?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія