Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: що обрати - м"ясорубку чи кухонний комбайн? Прошу порад та рекомендацій

йой ;o  "мамо, шоце"
это  чудо в Полтаве выпускают)))реально адская машина и в некоторых случаях здорово выручает и облегчает жизнь)
   
Бош з круглою чашею - річ гарна, зручна.
Але твоїм "котячим меню" ти його вб"єш дуже швидко.
Отже, бери шнекову м"ясорубку максимально надійну (метал).

Овочі краще різати іншим пристроєм.
Імхо.
   
это  чудо в Полтаве выпускают)))реально адская машина и в некоторых случаях здорово выручает и облегчает жизнь)
и где продается???
   
и где продается???
і як їі звати?
   
и где продается???
на олксе и на пром.уа.я покупал на последнем,2500грн.в комплекте насадка для сока и мясорубка
Универсальный пресс ТШМ-2М  http://elmotor.com.ua/taxonomy/term/63 глянул-сейчас на олксе есть за 2100

Останнє редагування: 26 листопада 2017 11:06:50 від Earl
   
значить, м"ясорубка
з реверсом
металева
кріплення крутєлки _не_ 6-гранне

що в ній іще важливо? а оце ви про потужність казали - що це значить?
   
значить, м"ясорубка
з реверсом
металева
кріплення крутєлки _не_ 6-гранне

що в ній іще важливо? а оце ви про потужність казали - що це значить?

чим потужніша тим краще. а взагалі бери ZELMER максимально який можеш дозволити собі по ціні і не парся.

Останнє редагування: 26 листопада 2017 13:30:59 від DRIM
   
Той кітченейд шо я навів якраз і коштує в районі 200 дол
той кітченейд нема ніякого відношення до ринку кенвуду. як він може його віддати?
   
той кітченейд нема ніякого відношення до ринку кенвуду. як він може його віддати?

Та ж сама хуйня шо і ваш кенвуд, чи не так?
   
Недайбог комбайн!Згорить мотор,або якась передача і жеппа комбайнові.
Треба все окремо і привід якомога потужніший.
Треба:блендери з чашою і погружний,чоппер(він може виконувати роль м"ясорубкиі),міксер,м"ясорубка(якщо ти робиш ковбаси),тістоміс,мультиварка,мікрохвильовка,духовка з грілем,електрокоптилка,...
Все якнайпотужніще.Я маю блендер 2 квт-обалдєнна штука!
   
значить, м"ясорубка
з реверсом
металева
кріплення крутєлки _не_ 6-гранне

що в ній іще важливо? а оце ви про потужність казали - що це значить?

Захист від перевантаження не пластиковою втулкою, а запобіжником. Бо продавці парять, що втулка - то охуєнно і мотор ніколи не згорить, а по факту вона в сервісі коштує так, ніби з чистого золота. Маркетинговий хід...
   
Треба:блендери з чашою і погружний,чоппер(він може виконувати роль м"ясорубкиі),міксер,м"ясорубка(якщо ти робиш ковбаси),тістоміс,мультиварка,мікрохвильовка,духовка з грілем,електрокоптилка,...
у мене кухня 4 метри - не "4 погонних", а 4 квадратних метри.
1,40х2,60
а, пардон - це 3,64 кв.метри))

Останнє редагування: 26 листопада 2017 13:44:58 від Svitlana Bykova
   
Захист від перевантаження не пластиковою втулкою, а запобіжником. Бо продавці парять, що втулка - то охуєнно і мотор ніколи не згорить, а по факту вона в сервісі коштує так, ніби з чистого золота. Маркетинговий хід...

о, дякую!
   
Та ж сама хуйня шо і ваш кенвуд, чи не так?
по-перше - кенвуд не наший.
по-друге - не так.
   
МВ - это чисто подогрев.
притом что моя навернута и грилем и конвекц.
никогда не пользуюсь. духовку ею заменить никак
;o
   
Ніколи не мала цього девайсу, тому тупо не уявляю, за якими крітеріями робити вибір
прошу хелпу
І взагалі, що краще - м"ясорубка з функціями комбайну (???... а що це таке?) - чи кух.комбайн з функціями м"ясорубки?

===========
ТЗ:
десь 1-2 рази на місяць я кручу/рубаю м"ясо та овочі у відносно промислових масштабах, причому м"ясо з жилами, кістками та хрящами - роблю їжк для своїх кішок. Вручну це крутити вже трохи підзамахало. Син вимагає електродевайс - загалом то його робота, я чищу-ріжу, він крутить

також я обожнюю вінегрет та квашану-тушену капусту - але різати оте на кубики або шинковати капусту - вище за мої сили, краще вбитися. Читала, що сучасні девайси самі це роблять

і ост.часом реально шкодую, що стара соковижималка зламалася та була відправлена в утиль ще давно. Не вистачає мені її коротше.

Тісто я НЕ роблю і не замішую. Віддавна ми з тістом не дружимо, раніше його за потреби заводив чоловік, зараз син бавиться. Та й духовки нині нема і не особливо й потрібно :laugh:
Тяжеленький топорик и хороший нож решат все Ваши проблемы.
   
по-перше - кенвуд не наший.
по-друге - не так.

В чому кенвуд кращий за кітченейд?
   
у мене кухня 4 метри
у мене 12-ть і теж на всі ці каструлі місця не вистачає. то нескінченно.
   
Захист від перевантаження не пластиковою втулкою, а запобіжником. Бо продавці парять, що втулка - то охуєнно і мотор ніколи не згорить, а по факту вона в сервісі коштує так, ніби з чистого золота. Маркетинговий хід...
нахера брехать?в комплекте с Зелмером идет запасная -это раз,а новая стоит 35-40грн,это два.
   
о, дякую!
не нужно благодарить за бред))
   
В чому кенвуд кращий за кітченейд?
обое рябое))от ща смотрел-можно было купить китченейд рефарбишед по цене 169-199 баксов,но...ипане 110 вольт-это +еще немного денег(ну то фигня)+трансформатор,который немаленький.в обще печаль-беда))
   
у меня был комбайн Бош-куча насадок,всякой хоботни и т.д.давно продал,громоздко и неудобно.сейчас Зелмер мясорубка -более чем достаточно+насадка для сока и барабанчики для терки и шинковки.когда я хочу сделать сок в промышленных масштабах или намаслать фарш,у меня есть для этого тяжелая артиллерия,просто адова машина))))вот такая
Показати зображення...
Эточтооо??? Это вундервафля какая-то
   
WTF. Це самий популярний комбайн у нас хз з яких часів. Чавунний, грубий, але надійний та вічний. Ну і доступний звичайно.

Дякую за лікбез. А тепер повторюсь, "покажи, розкажи". Цікаво ж.
Тому що в Україні така техніка, звичайно, доступна, але, скажем так, умовно  :laugh:  http://hotline.ua/bt-miksery-kombajny-blendery/kitchenaid-5ksm7580/prices/
   
А у вас таких нема?

Показати зображення...

Есть, но они неадекватно дорогие - проще Бош или Кенвуд проверенные купить.
   
Да, Йожа: для твоих потребностей - только какая-то зверь-мясорубка. Бош делаем мне без проблем фаршик из идеальной мякоти, а вот такое вот как у тебя я даже и не пробовала ему скормить :)))
   
Исходя из всех твоих пожеланий, Света, лучше взять качественный комбайн с мясорубкой и  с функцией нарезки кубиками.
колись в свій час теж цим керувалась - у підсумку отим "кубиками" користувалась рівно два рази-  в якості експерименту:) - варені овочі (олів"є, вінегрет) воно меле "в кашу" - дуже дрібно, мені не подобається, а от яблука сирі на кубіки з подальшою консервацією "на пироги" , кабачки на заморозку- сподобалось.
Але зрештою - набагато простіше ножем перекромсати пару отих овочевин, ніж ото складати-розбирати-мити півдня і оправдано це лиш тоді, коли треба дійсно переробити "відро продукту".
Що стосується м"ясорубки - користуюся нею (з комбайну) регулярно.
Що саме обрати - залежить від того, що у вас уже є на господарці (в мене з придбанням комбайну майже все продублювалося, ну але дуже хотілося такого..професійног о монстра:)
Якщо ж поки що техніки обмаль - треба керуватись тим, що вам найчастіше знадобиться - зазвичай 70% тих девайсів нєвострєбовани..і таки да - тоді краще купувати окремі достойні екземпляри, а не те, що може усе, але в півсили:)
   
Що саме обрати - залежить від того, що у вас уже є на господарці (в мене з придбанням комбайну майже все продублювалося, ну але дуже хотілося такого..професійног о монстра:)
Якщо ж поки що техніки обмаль - треба керуватись тим, що вам найчастіше знадобиться - зазвичай 70% тих девайсів нєвострєбовани..і таки да - тоді краще купувати окремі достойні екземпляри, а не те, що може усе, але в півсили:)
(tu) -Розумна річ!
Нмд, слід брати окремо эл.м,ясорубку - бо в неъ окремий двигун, а то в комбайні один мотор згорить, і всі ваші девайси всё...(
   
Цитувати
Треба:блендери з чашою і погружний,чоппер(він може виконувати роль м"ясорубкиі),міксер,м"ясорубка(якщо ти робиш ковбаси),тістоміс,мультиварка,мікрохвильовка,духовка з грілем,електрокоптилка,...
а зберігати той шрот весь де?  В ТС 1кімн квартира ж наче
   
 :)

Останнє редагування: 27 листопада 2017 12:27:23 від alejandro
   
М"ясорубка відрізняється від класичної механічної тільки наявністю електромоторчика. В комбайна більш розширені можливості.
Маю м"ясорубку  Браун.  Запобіжником від перевантаження є пластикова шестерня, яка при заклинюванні злизується. Коштує 100 гр , міняється за 3хв.
   
бери зелмер

там є комбайн з реверсом + на томати + на ковбаси + 4 насадки для шинкування

буде вартувати в районі 2,5 тис

в магазині воно вартує 5
   
Да, Йожа: для твоих потребностей - только какая-то зверь-мясорубка. Бош делаем мне без проблем фаршик из идеальной мякоти, а вот такое вот как у тебя я даже и не пробовала ему скормить :)))

Курячі шії і вуха точно не перемеле - згорить.

   
Наскільки критичне те, що матеріал лотка та корпусу - пластик?
   
Наскільки критичне те, що матеріал лотка та корпусу - пластик?

тобі нею, що цвяхи забивати?
   
усім дякую за поради! це вийшов Мулінекс, отакий https://comfy.ua/mjasorubka-moulinex-me626132.html

машина - ЗВЕР! :) вчора намолотила мені 12 кг котячого фаршу и 3 кг моркви - і не піскнула
   
хотіла зелмер, хоч він і з пластиковим кріпленням - але чогось припав до душі https://comfy.ua/mjasorubka-zelmer-zmm1589sua.html
але в києві його нема в комфі (а мені тре було купити саме в комфі)

тому вийшов цей мулінекс. Взяла чисто по потужності.
   
Ніколи не мала цього девайсу, тому тупо не уявляю, за якими крітеріями робити вибір
прошу хелпу
І взагалі, що краще - м"ясорубка з функціями комбайну (???... а що це таке?) - чи кух.комбайн з функціями м"ясорубки?

===========
ТЗ:
десь 1-2 рази на місяць я кручу/рубаю м"ясо та овочі у відносно промислових масштабах, причому м"ясо з жилами, кістками та хрящами - роблю їжк для своїх кішок. Вручну це крутити вже трохи підзамахало. Син вимагає електродевайс - загалом то його робота, я чищу-ріжу, він крутить

також я обожнюю вінегрет та квашану-тушену капусту - але різати оте на кубики або шинковати капусту - вище за мої сили, краще вбитися. Читала, що сучасні девайси самі це роблять

і ост.часом реально шкодую, що стара соковижималка зламалася та була відправлена в утиль ще давно. Не вистачає мені її коротше.

Тісто я НЕ роблю і не замішую. Віддавна ми з тістом не дружимо, раніше його за потреби заводив чоловік, зараз син бавиться. Та й духовки нині нема і не особливо й потрібно :laugh:

Шинковка капусти зараз не актуальна - на базарі одразу шинковану продають , притяг до хати кульок капусти , кульок тертої моркви , жінці залишається тільки перетерти з сіллю і в слоїки розіпхати.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія