Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В центре Киева убили охранника Порошенко

Астоні, тут несподівано з'явилась Натуся. Тобі привіт передавала і оце  :love:
Сподіваюсь що Юлька тут ні до чого.

Навіщо ти тут ще флуд розводиш дешева підробка під старого ЮАРа?
   
Ігнор.

Чесно не знаю, що там таке з тобою сталось... :(    Ну давай приїду влітку на день до Полтави, поговоримо... :(

:( 
   
Безумовно.
Але щось мені підказує що боксер так би не зробив.  Хоча б тому що він собачник , не напівбог.


До речі , а де була спецпідготвка удошників ? Фізична ? Психологічна ?
Вони.  і при охороні перших осіб  починають бикувати від кожного  чиха і пропускати і падати з одного удару ?
Гріш їм тоді ціна.
тобто ви були б на боці удошника? Я вас правильно зрозумів?
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Які нах експертизи в країні де щезають експерти , а вбивця що покалічили 6 і. вбила 5 людей не може насцяти 5 кубів для експертизи..
Про що ти мелеш , уристка ?

Шо за бред сівого кобила? Хто тобі у рота насцяв 5 кубів? Не захлинувся? Чи це ти так колотиш то все?

Ну, колоти - не буду тебе відволікати. Тіке ж не захленися як той мент.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

:umnik2: почитав я вас тут і ....зрозумів.

Кароффка в долє. Вєк волі нє відать.

Кароффка не в долі, а свого часу  підручники всі до єдиного за всі майже 6 років навчання, не скурила, а перегризла від першої до останньої сторіночки. Аббажала вчитися в юр.академії. За то її і преміровалі особим діпломчіком.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Чесно не знаю, що там таке з тобою сталось... :(    Ну давай приїду влітку на день до Полтави, поговоримо... :(

:( 

 :gigi: ували йому пі*юлєй і за мене.
   
:gigi: ували йому пі*юлєй і за мене.

Ти вважаєш що люди не відчувають напруги??? Та напруга і незадоволеність реальна...
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Не чипайте Кароффку. Это нечто вроде талисмана тутошнего. Если сильно раздразнить ее, то вылазит из быдлотетки юрист и профи. И вообще, это живой человек. Вы уже сына отговорили, Кароффка? Или таки покупает?
   
Шо за бред сівого кобила? Хто тобі у рота насцяв 5 кубів? Не захлинувся? Чи це ти так колотиш то все?

Ну, колоти - не буду тебе відволікати. Тіке ж не захленися як той мент.

Поки що в гілці захлинаєшся ти , Тетяно. Як дурна собака на ціпку.
Уристка, пляць.
   
Не чипайте Кароффку. Это нечто вроде талисмана тутошнего. Если сильно раздразнить ее, то вылазит из быдлотетки юрист и профи. И вообще, это живой человек. Вы уже сына отговорили, Кароффка? Или таки покупает?

Хай до людей не чіпляється як лайно на підошві і ніхто її чіпати не буде. Кому вона потрібна ?
   
:gigi: ували йому пі*юлєй і за мене.

 (P)

Угу. " Зайдєт Пєтя, дай єму в морду" (с)
   
Кароффка не в долі, а свого часу  підручники всі до єдиного за всі майже 6 років навчання, не скурила, а перегризла від першої до останньої сторіночки. Аббажала вчитися в юр.академії. За то її і преміровалі особим діпломчіком.

 (P)

І що це тобі дало, Таня  ?
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

(P)

І що це тобі дало, Таня  ?


Тільки не академію, а університет
Ну їздила в ОРДЛО, зустрічалася з Мозговим
   
Я здогадуюсь чого уристка завелась. Ось після цього.

НЕмає кажеш ? А це що ?


Стаття 36. Необхідна оборона

1. Необхідною обороною визнаються дії, вчинені з метою захисту охоронюваних законом прав та інтересів особи, яка захищається, або іншої особи, а також суспільних інтересів та інтересів держави від суспільно небезпечного посягання шляхом заподіяння тому, хто посягає, шкоди, необхідної і достатньої в даній обстановці для негайного відвернення чи припинення посягання, якщо при цьому не було допущено перевищення меж необхідної оборони.

2. Кожна особа має право на необхідну оборону незалежно від можливості уникнути суспільно небезпечного посягання або звернутися за допомогою до інших осіб чи органів влади.

3. Перевищенням меж необхідної оборони визнається умисне заподіяння тому, хто посягає, тяжкої шкоди, яка явно не відповідає небезпечності посягання або обстановці захисту. Перевищення меж необхідної оборони тягне кримінальну відповідальність лише у випадках, спеціально передбачених у статтях 118 та 124 цього Кодексу.

4. Особа не підлягає кримінальній відповідальності, якщо через сильне душевне хвилювання, викликане суспільно небезпечним посяганням, вона не могла оцінити відповідність заподіяної нею шкоди небезпечності посягання чи обстановці захисту.

5. Не є перевищенням меж необхідної оборони і не має наслідком кримінальну відповідальність застосування зброї або будь-яких інших засобів чи предметів для захисту від нападу озброєної особи або нападу групи осіб, а також для відвернення протиправного насильницького вторгнення у житло чи інше приміщення, незалежно від тяжкості шкоди, яку заподіяно тому, хто посягає.
   
Тільки не академію, а університет
Ну їздила в ОРДЛО, зустрічалася з Мозговим

 ;o

Монтяниха?  :X
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

;o

Монтяниха?  :X
Я монтяншу тут не застал, может самый поздний ее вариант видел. Она гнусная и черноротая. Каровка это всеми любимый ежик. Матерится, но ласково
   
;o

Монтяниха?  :X

Дуже схоже.
   
Була ще нєкая уристка Лєса на фупоголіку. Теж щоки роздувала про наше "правосуддя" начебто воно існує. Теж схоже за рівнем хамства.
Але та російскою фігачила.
   
Вже з*ясувалося , чому  троє "ахфіцеров" так "професіонально" вискочили з машини на одного пішохода ? Що там з аналізами крові на алкоголь
учасників конфлікту, включаючи покійного і водія  ? 
Журнал обліку зброї вже затерли чи дотирають ?

Як флешку з відеорегістратора тут.



 https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1025813.0

До речі, у цих "ахфіцеров" був відеорегістратор ?
   
Вже з*ясувалося , чому  троє "ахфіцеров" так "професіонально" вискочили з машини на одного пішохода ? Що там з аналізами крові на алкоголь
учасників конфлікту, включаючи покійного і водія  ? 
Журнал обліку зброї вже затерли чи дотирають ?

Як флешку з відеорегістратора тут.



 https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1025813.0

До речі, у цих "ахфіцеров" був відеорегістратор ?
Там еще камера должна быть в районе  шлагбаума, где запись с нее?
   
Там еще камера должна быть в районе  шлагбаума, где запись с нее?

Та все в них є. Якби було на їх користь , то вже давно б виложили все, а не тільки  цей мутний фрагмент.
З якого видно лише.

1. Їх дійсно вискочило  троє проти одного.
2. Справа була на піщохідному переході.
3. Удар не призвів до падіння головою об дорогу .
4. Ті двоє друзяк не кинулись допомагати тому хто впав .
5. Ті двоє не кинулись затримувати нападника.


   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Вже з*ясувалося , чому  троє "ахфіцеров" так "професіонально" вискочили з машини на одного пішохода ? Що там з аналізами крові на алкоголь
учасників конфлікту, включаючи покійного і водія  ? 
Журнал обліку зброї вже затерли чи дотирають ?

Як флешку з відеорегістратора тут.



 https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1025813.0

До речі, у цих "ахфіцеров" був відеорегістратор ?

конкретно цей зрадойоб своєю настирливою і показною тупістю нагадує пріснопам'ятного чеширського кота з епічної гілки з його виряченими очима "де Бурейко?"
долбойоб, подивись нарешті відео з судового засідання про визначення запобіжного заходу

обвинувачений сам з власної ініціативи (потім не можна буде з'їхати, що свідчення в нього вибивали у відділку) підтвердив, що він сам ініціював конфлікт, і що жодного "нападу" на нього не було - відеореєстратори, табелі і аналізи крові не допоможуть цьому вбивці і його неадекватним фанатам

адвокат порадив придумати байку, що йому нібито погрожували пістолетом в кишені, але доказувати це - нічим
якби пістолет був, його б використали найпізніше після того, як постраждалий вже впав, а обвинувачений ще деякий час залишався на місці - очевидно, він так злякався погрози пістолетом, що не міг зрушити з місця   :pofig:

   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Там еще камера должна быть в районе  шлагбаума, где запись с нее?
Дружина загиблого вже теж розповіла свою версію. Служив в "элитном подразделении охраны президента", правду не скоро довідаємося.
   
конкретно цей сомневающийся* своєю настирливою і показною тупістю нагадує пріснопам'ятного чеширського кота з епічної гілки з його виряченими очима "де Бурейко?"
долбойоб, подивись нарешті відео з судового засідання про визначення запобіжного заходу

обвинувачений сам з власної ініціативи (потім не можна буде з'їхати, що свідчення в нього вибивали у відділку) підтвердив, що він сам ініціював конфлікт, і що жодного "нападу" на нього не було - відеореєстратори, табелі і аналізи крові не допоможуть цьому вбивці і його неадекватним фанатам

адвокат порадив придумати байку, що йому нібито погрожували пістолетом в кишені, але доказувати це - нічим
якби пістолет був, його б використали найпізніше після того, як постраждалий вже впав, а обвинувачений ще деякий час залишався на місці - очевидно, він так злякався погрози пістолетом, що не міг зрушити з місця   :pofig:

Пан вирішив перейти на особистості ? Не питання. Йди на х.й
   
О йожика ззабанили, це за цю гілку? :D
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Кароффка- монтян? Нужно идти мыть руки и глаза.
   
Людас навідь не розуміє наскільки він хвора людина.
   
Людас навідь не розуміє наскільки він хвора людина.

Пєтровіч, я вирішив більше не витрачати час на таких як ти. Перейшов на особистості, а не аргументи  ?
Ти теж йди на х.й  І розмовляй тепер сам собою там. Бай.
   
Кароффка- монтян? Нужно идти мыть руки и глаза.

Дуже схоже. Трохи постаріла, але опит і мастєрство нє пропьєшь..

Останнє редагування: 8 січня 2019 15:39:19 від Людас
   
Дружина загиблого вже теж розповіла свою версію. Служив в "элитном подразделении охраны президента", правду не скоро довідаємося.

В елітном падраздєлєнії ?  Ну що можу сказати. Тоді в них ні фізична , ні психологічна підтримка ні к чорту.
Я б на місці перших осіб сцявся з такою охороною. Їм пташка на голову серне - вони ж один одного
і перших осіб перестріляють
з такою витримкою
Один раз в диню пропустять і все ? Лапті ?  А перше ліцо без охорни ?
І взагалі, як може елітний ахфіцер пропустити в диню ? Та ще  втрьох на одного ?

Останнє редагування: 8 січня 2019 15:41:19 від Людас
   
Пєтровіч, я вирішив більше не витрачати час на таких як ти. Перейшов на особистості, а не аргументи  ?
Ти теж йди на х.й  І розмовляй тепер сам собою там. Бай.
просто показав цю гілку знайомому психіатру. Це його вердикт не мій. Він ще дечого додав проте я вирішив що це писати тут не доречно.
   
просто показав цю гілку знайомому психіатру. Це його вердикт не мій. Він ще дечого додав проте я вирішив що це писати тут не доречно.

 (P)

Ось не п.зди , педрило.

По суті , що є ? Ні ? Вали куди тебе послали.
   
О йожика ззабанили, це за цю гілку? :D

Йожиха на юриста не вчилася
   
Я монтяншу тут не застал, может самый поздний ее вариант видел. Она гнусная и черноротая. Каровка это всеми любимый ежик. Матерится, но ласково

Тогда она была в агонии. А когда ранее рассказывала про Васю и депутатcкие члены, то полфорума было очаровано её дебилизмом...

По стилю таки да, очень похожа
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Каловка ніяка не бикувата і не мунтянша. Не страдайтє xyйньой
   
Каловка ніяка не бикувата і не мунтянша. Не страдайтє xyйньой

Та ну. Один в один. Тільки підтопталась трохи. Що поробиш.

"Годы - гады.."
   
;o

Монтяниха?  :X

   
Вчера сдавая задом по заснеженному двору, чуть не наехал на парня лет 20.
Худого и высокого.
Он начал крыть меня матом. Я молча поехал по своим делам.

Он живой, я на свободе...
   
Вчера сдавая задом по заснеженному двору, чуть не наехал на парня лет 20.
Худого и высокого.
Он начал крыть меня матом. Я молча поехал по своим делам.

Он живой, я на свободе...

 (tu)

Нормальна здорова реакція на неадеквата.

В свій час в мене постійно виникали подібні ситуації із неадекватам. У більшості випадків виходив з них саме таким способом. Тому прожив здоровим і на свободі.

І вам раджу.
   
Вчера сдавая задом по заснеженному двору, чуть не наехал на парня лет 20.
Худого и высокого.
Он начал крыть меня матом. Я молча поехал по своим делам.

Он живой, я на свободе...

 (tu)

Ну ти ж не охоронець перших осіб. Слабак.. :shuffle:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія