Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Отаке воно, українське село ;)

Отаке воно, українське село  ;)



«Бог вам суддя!» - пише мені жіночка в дірект.

«Жить у селі і носить блискучу курточку! Ше й в Інстаграм відосіки кидать! Де таке в селах бачено?»
.
Бог мені суддя - повторюю тепер я, коли купляю варений буряк на салат в супермаркеті, коли натираюсь ввечері лосьйоном Вікторія Сікрет, живучи в селі на три вулиці і коли в 11 ранку п‘ю каву в піжамі на лавці під абрикосою
.
Інсайдерська інформація номер раз.

Село в 1850 році і в 2021 трооохи відрізняється по рівню життя. Ми тут не дмухаєм на лампочку, не носим воду коромислом, наші чоловіки не ходять на мамонтів з списами, ми купляєм цибулю в супермаркеті, вмієм платить NFC, відкриваємо бізнеси, ведемо блоги і не оргазмуємо від ідеї перебраться в мегаполіс
.
А як поробимо роботу, то ше й валяємось в гамаку, жарим мясо, паримся в банькі і катаємся на моцику по околицях, шоб побачить, як гарно за безкрайнє поле сідає сонце!

Більшість людей в селах сьогодні живуть в абсолютно комфортних умовах!

А як живе більшість в мегаполісах? Не в облущених хрущовках з ліфтами, в які заходиш і запах очі виїдає? Не в спальних районах-гетто совкової розбудови, де по паркам розкидані шпріци?

Не по графіку дом-метро-робота-метро-дом-ашаннавиходних?

То чого, коли ми говорим про місто, то говорим про той невеличкий прошарок, який буває в театрах, на концертах, в музеях, культурно розвивається? А коли говорим про село - то про той невеличкий прошарок, який курить цигарки без фільтра, водить теличку в сад і ховається в сіннику з кумом, шоб бахнуть по чарці, поки жінка не бачить?
.
Боже, як тяжко додуматься, шо рівень життя людини визначається не тим, ДЕ вона живе, а тим ЯК вона обирає жить!

А рівень її освіченості залежить тільки від її власного бажання розвиваться, як і її зовнішній вигляд. Дивно, шо в 21 столітті про це приходиться говорить
.
Я поважаю людей з міста, я поважаю людей з села. Я не поважаю людей з окрошкою в голові, який живуть подвійними стандартами і думають, шо думка, яка в тій окрошці зародилась - істина останньої інстанції, бо в дитинстві вона їздила до баби у село. Тиць-пи*диць!

Хто дурний і ледачий, тому всюди погано живеться.

Інсайдерська інформація номер 2.

Продовження
   
Re: Отаке воно, українське село  ;)

Ми вчора якраз про це говорили ) єдиний плюс на користь міста - гуртки і школи, але ...
Якщо дитина дійсно талановита і хоче, питання можна вирішити, якщо дитину ганяють примусово на вот ето всьо, то можливо воно їй і не треба зовсім  B-)

П.с. Карантин дуже змінив нас ) і здається мені, на краще
   
Re: Отаке воно, українське село  ;)

Я вам зараз розкажу шо таке село за 40 км від Вінниці.
Дороги більш-менш норм, є газ, водогін (свердловини), інтернет 4G й оптика, дроти електрики на стовпах поміняні, якось такось є навіть вуличне освітлення, простенька відремонтована амбулаторія,  доволі велика школа, дитсадок ....і все.

Аптек - вже нема, пошту - закривають.
Магазини є кілька штук, але асортимент вкрай обмежений, особливо, якщо порівнювати з "домайданними" часами.
Цього року випускний в школі був аж на ДВІ дитини.

Раніше наїжджало дофуя дачників, навіть з Києва, зараз  - занедбані їх дачі, бур'ян росте.
Продавати не хочуть - жаба давить, бо вони колись те купили за нормальні гроші, а зараз ціна впала чи не в 2 рази.

Тотальна більшість молоді перебралась до Вінниці й до села приїжджає лише батьків навідати.
Їх батьки - пенси вже й корів переважно не тримають.

Вже скільки я бачив їпанутих романтиків, що перебираються до села, "вау як тут класно!", підшаманюють якусь халупу, й типа починають фрілансити, насолоджуватись життям. Але -  до першої, максимум  - до третьої зими й усьо. Романтика проходить, фрінасери  беруть руки в ноги й остаточно зйопують до міста.

Я їпу, як там в селі зараз жити,  мене  там вистачає максимум на тиждень.
Восени коли дощ фуярить,  там хоч вовком вий  або бухай ))
 

Останнє редагування: 13 червня 2021 15:41:53 від птах Сорока
   
Re: Отаке воно, українське село  ;)

Селюки это нелюди, шановне панство.. да.. Вчера друг рассказал - у бабки кошка родила котят, она их собрала в кучу и в ведро с помоями.. вот так вот.. хуже селюков пидаров нет в мире!!
   
Re: Отаке воно, українське село  ;)

В моєму селі з сусідів ніхто не займається с/х.
Автомобільній парк в середньому крутіший ніж в місті. У найближчого сусіда 2 новенькі лексуси і бмв.
Розмови типу: гарна рибалка цього року в Норвегії була.
Ітернет: оптика в кожному домі.

Останнє редагування: 13 червня 2021 15:52:50 від Spin
   
Re: Отаке воно, українське село  ;)

Вчера друг рассказал - у бабки кошка родила котят, она их собрала в кучу и в ведро с помоями
Помиї - це жорстоко, нормальні люди в селі "вчать плавати" кошенят в відрі з чистою водою.
А ще й стару собаку можуть застрелити, коли та вже не може нормально гавкати.

Автомобільній парк в середньому крутішмй ніж в місті. У найближчого сусіда 2 новенькі лексуси і бмв.
Така фішка в селах, які фактично біля розвинених міст, ну нехай  до 30 км.
Тоді народ собі до міста на роботу їздить щодня  й нафуй йому те с/г.
То вже й не село, а такий собі заміський  "котеджний комплекс". ))

Останнє редагування: 13 червня 2021 15:53:48 від птах Сорока
   
Re: Отаке воно, українське село  ;)

Помиї - це жорстоко, нормальні люди в селі "вчать плавати" кошенят в відрі з чистою водою.
А ще й стару собаку можуть застрелити, коли та вже не може нормально гавкати.

Така фішка в селах, які фактично біля розвинених міст, ну нехай  до 30 км.
Тоді народ собі до міста на роботу їздить щодня  й нафуй йому те с/г.
То вже й не село, а такий собі заміський  "котеджний комплекс". ))

Котеджні комплекси в у нас не прижились.
Всі бажають нормальну площу подвір'я, мініпарк, ставочок і все індивідуальне за високим забором.
   
Re: Отаке воно, українське село  ;)

Селюки это нелюди, шановне панство.. да.. Вчера друг рассказал - у бабки кошка родила котят, она их собрала в кучу и в ведро с помоями.. вот так вот.. хуже селюков пидаров нет в мире!!
Так, в селі живуть дуже жорстокі люди, свиней ножем ріжуть, бичків б‘ють молотком по голові і перерізають горло, курям, качкам і гусям рубають голови, страшне шо твориться.
   
Re: Отаке воно, українське село  ;)

Котеджні комплекси в у нас не прижились.
Всі бажають нормальну площу подвір'я, мініпарк, ставочок і все індивідуальне за високим забором.
Я кажу, шо село виконує роль прокачаного "котеджного комплексу" з подвір'ями, ставочками, тощо.
Просто  місце для проживання, фактично вже "міських" за духом, людей.
Яле якшо село як в моєму випадку чи воно біля деградуючого райцентру - торба.
   
Re: Отаке воно, українське село  ;)

Селюки это нелюди, шановне панство.. да.. Вчера друг рассказал - у бабки кошка родила котят, она их собрала в кучу и в ведро с помоями.. вот так вот.. хуже селюков пидаров нет в мире!!

Угу, викидати на смітник зав'язаних в пакетах або крутити на біляші, куди гуманніше ))
Ти Вовчок і є саме "селюк" закомплексований  :)
   
Re: Отаке воно, українське село  ;)

Так, в селі живуть дуже жорстокі люди, свиней ножем ріжуть, бичків б‘ють молотком по голові і перерізають горло, курям, качкам і гусям рубають голови, страшне шо твориться.
ну так лишить их гражданства по меньшей мере!! это ж дикари!!! Убила котят просто так! просто шоб под ногами не путались!!
   
Re: Отаке воно, українське село  ;)

Я кажу, шо село виконує роль прокачаного "котеджного комплексу" з подвір'ями, ставочками, тощо.
Просто  місце для проживання, фактично вже "міських" за духом, людей.

В чому стісняюсь спрасіть "дух" міський ?  ;)  Особливо якщо прийняти до уваги що 90 відсотків теперішніх міських це просто раніше понаїхавші сільські  B-)
   
Re: Отаке воно, українське село  ;)

ну так лишить их гражданства по меньшей мере!! это ж дикари!!! Убила котят просто так! просто шоб под ногами не путались!!

Ти в свому місті спочатку повбивай , тих що собак і котів травлять  :facepalm1:
   
Re: Отаке воно, українське село  ;)

Так, в селі живуть дуже жорстокі люди, свиней ножем ріжуть, бичків б‘ють молотком по голові і перерізають горло, курям, качкам і гусям рубають голови, страшне шо твориться.

Вовчики думають що каклєти і фарш на деревах ростуть  :laugh:
   
Re: Отаке воно, українське село  ;)

В чому стісняюсь спрасіть "дух" міський ?
Це ті, хто вже й забув, з якої сторони сапку тримати, а на подвір'ї максимум - стриже газона.
А їхня дитина буде бачити на вулиці курку й  радіти: "Папа, папа, диви, птічька!"
   
Re: Отаке воно, українське село  ;)

необразованные упоротые бездуховные мрази.. тьфу.. презираю вас! Абабагаламага, суки
   
Re: Отаке воно, українське село  ;)

необразованные упоротые бездуховные мрази.. тьфу.. презираю вас! Абабагаламага, суки

Один з моїх сільських сусідів - ректор університету...
   
Re: Отаке воно, українське село  ;)

Один з моїх сільських сусідів - ректор університету...
вор и козаченько.. 100% взяточник
   
Re: Отаке воно, українське село  ;)

необразованные упоротые бездуховные мрази.. тьфу.. презираю вас! Абабагаламага, суки
Бухнув? То йди ще свого мопса виїпи, може попустить )))
   
Re: Отаке воно, українське село  ;)

Я вам зараз розкажу шо таке село за 40 км від Вінниці.
Дороги більш-менш норм, є газ, водогін (свердловини), інтернет 4G й оптика, дроти електрики на стовпах поміняні, якось такось є навіть вуличне освітлення, простенька відремонтована амбулаторія,  доволі велика школа, дитсадок ....і все.

Аптек - вже нема, пошту - закривають.
Магазини є кілька штук, але асортимент вкрай обмежений, особливо, якщо порівнювати з "домайданними" часами.
Цього року випускний в школі був аж на ДВІ дитини.

Раніше наїжджало дофуя дачників, навіть з Києва, зараз  - занедбані їх дачі, бур'ян росте.
Продавати не хочуть - жаба давить, бо вони колись те купили за нормальні гроші, а зараз ціна впала чи не в 2 рази.

Тотальна більшість молоді перебралась до Вінниці й до села приїжджає лише батьків навідати.
Їх батьки - пенси вже й корів переважно не тримають.

Вже скільки я бачив їпанутих романтиків, що перебираються до села, "вау як тут класно!", підшаманюють якусь халупу, й типа починають фрілансити, насолоджуватись життям. Але -  до першої, максимум  - до третьої зими й усьо. Романтика проходить, фрінасери  беруть руки в ноги й остаточно зйопують до міста.

Я їпу, як там в селі зараз жити,  мене  там вистачає максимум на тиждень.
Восени коли дощ фуярить,  там хоч вовком вий  або бухай ))

Я тобі можу розказати про інші села, і про не романтиків які звалили під час карантину на пару місяців, а вже другий рік пішов  :) працюють дистанційно, в 18.06 вже сидять на ставочку рибу тягають, планують міняти електрику і підводити воду в будинок
В Київ виперти хоч на пару днів нереально, хіба що одним днем прогнатися по Метро - Ашанах , і що ?
Є різні люди і різні села  :)
   
Re: Отаке воно, українське село  ;)

Така фішка в селах, які фактично біля розвинених міст, ну нехай  до 30 км.
"Села", які знаходяться в складі агломерації великих міст, розташовувавшися поряд з тими містами, - це не зовсім села. А нам тут втирають казочку про білого бичка. ТАк можна і мешканців Козина назвати селянами.
   
Re: Отаке воно, українське село  ;)

Вовчики думають що каклєти і фарш на деревах ростуть  :laugh:
Ага причому вигодували, можна сказать випестили того кабанчика, і так його шкода різать, а шо поробиш, ріжуть зі сльозами на очах. Таке жорстоке буття.
   
Re: Отаке воно, українське село  ;)

От срань кацапська, від набору слів знудило
   
Re: Отаке воно, українське село  ;)

Я тобі можу розказати про інші села, і про не романтиків які звалили під час карантину на пару місяців, а вже другий рік пішов   працюють дистанційно, в 18.06 вже сидять на ставочку рибу тягають, планують міняти електрику і підводити воду в будинок
Але тотальна більшість сіл, в найкращому варіанті таке, як в моєму випадку.
А якшо ще й нема води,  електрика ледь жива, газу  взагалі нема (як на півдні Вінничини) - то трешак, живуть кілька пенсіонерів на все село.

"Села", які знаходяться в складі агломерації великих міст, розташовувавшися поряд з тими містами, - це не зовсім села.
Ну зараз трохи й інша фішка, обласні центри розрастаються й навколишні села входять до складу їх ОТГ, тобто перетворюються в частину міста.
А наприклад ще 20 років тому, там було село "традиційного" типу.
   
Re: Отаке воно, українське село  ;)

кабанчику в пятак огнем горелки .. сволочи.. буду молиться, что вам как то тоже такое испытать.. скот бездушный, бездуховный и тупой.. Берешь любого селюка и спрашиваешь хотя что такое косинус -- из 100 99 не скажут
   
Re: Отаке воно, українське село  ;)

Це ті, хто вже й забув, з якої сторони сапку тримати, а на подвір'ї максимум - стриже газона.
А їхня дитина буде бачити на вулиці курку й  радіти: "Папа, папа, диви, птічька!"

Такі й живуть в мурашниках типу котедж під містом, ті хто їдуть в село, навпаки розвивають бурхливу діяльність ))
В перший рік насівають і насаджують всєво і пабольше там де мав бути газон, радіють як діти якщо щось сходить і росте, через рік - другий їх попускає і садиться вже по мінімуму, більше території йде під садок та травичку  8-)
   
Re: Отаке воно, українське село  ;)

В перший рік насівають і насаджують всєво і пабольше там де мав бути газон, радіють як діти якщо щось сходить і росте, через рік - другий їх попускає і садиться вже по мінімуму, більше території йде під садок та травичку
Якраз такі жили  в селі навпроти родичів.
Вистачило їх на 2 роки.
   
Re: Отаке воно, українське село  ;)

От срань кацапська, від набору слів знудило
ты тоже перед тем как заколоть кабанчика ему тыкаешь огнем горелки в нос??
   
Re: Отаке воно, українське село  ;)

Але тотальна більшість сіл, в найкращому варіанті таке, як в моєму випадку.
А якшо ще й нема води,  електрика ледь жива, газу  взагалі нема (як на півдні Вінничини) - то трешак, живуть кілька пенсіонерів на все село.

Ну зараз трохи й інша фішка, обласні центри розрастаються й навколишні села входять до складу їх ОТГ, тобто перетворюються в частину міста.
А наприклад ще 20 років тому, там було село "традиційного" типу.

Мова в дописі була якраз про стереотипи, деякі люди вважають що всі села забиті  ;) хоча купа типу містян за межі свого району не виїздить ) і хоча народилися в Києві ніяких тіятрів в очі не бачили, а Андріївський лише в кіно ))  за двома зайцями  :facepalm1:
   
Re: Отаке воно, українське село  ;)

В моєму селі з сусідів ніхто не займається с/х.
Автомобільній парк в середньому крутіший ніж в місті. У найближчого сусіда 2 новенькі лексуси і бмв.
Розмови типу: гарна рибалка цього року в Норвегії була.
Ітернет: оптика в кожному домі.
ахахаха

а на тазики каким трудом они заработали?

не пост, а утопия
   
Re: Отаке воно, українське село  ;)

Пліз до дописувачів, нажміть доповідь на цю пані, її простирадла де "пукви" на пів екрана уже дістали, одне діло коли сіськи, інше коли букви які нереально читати ні наякому екрані... Це крім  того що вона фейки по політиці постить таким же способом.

Буду вдячний.

Такими картинками з громадним текстом вона проявляє неповагу до інших дописувачів.
   
Re: Отаке воно, українське село  ;)

ахахаха

а на тазики каким трудом они заработали?

не пост, а утопия

Завідуй молча ніщєбродка ))
   
Re: Отаке воно, українське село  ;)

ахахаха

а на тазики каким трудом они заработали?

не пост, а утопия
Так светла відома форумна брехуха.
   
Re: Отаке воно, українське село  ;)

Я їпу, як там в селі зараз жити,  мене  там вистачає максимум на тиждень.
Восени коли дощ фуярить,  там хоч вовком вий  або бухай ))
ну вы же туда приезжаете как на дачу)

если есть хозяйство и осенью дела найдутся  :laugh:

в отличии от спина вы сгустили краски, но в целом картина правильная
   
Re: Отаке воно, українське село  ;)

Завідуй молча ніщєбродка ))
та куда мне  :laugh: до рыбалки в норвегии  :pooh_lol:
   
Re: Отаке воно, українське село  ;)

В моєму селі з сусідів ніхто не займається с/х.
Автомобільній парк в середньому крутіший ніж в місті. У найближчого сусіда 2 новенькі лексуси і бмв.
Розмови типу: гарна рибалка цього року в Норвегії була.
Ітернет: оптика в кожному домі.
ничо.. скоро будут ходить люди по таким селам и культурно спрашивать) откуда все это?
   
Re: Отаке воно, українське село  ;)

Більшість людей в селах сьогодні живуть в абсолютно комфортних умовах!
ахахаха

тоже бредятина
   
Re: Отаке воно, українське село  ;)

если есть хозяйство и осенью дела найдутся 
в отличии от спина вы сгустили краски, но в целом картина правильная

Повноцінного "хазяйства" в селі, як колись, мало хто тримає.
І це ще я не згустив фарби, а так лайтово  написав.
Останні 4 роки, село  - гнітюче враження. Повільно, але впевнено все здихає.



   
Re: Отаке воно, українське село  ;)

ахахаха

а на тазики каким трудом они заработали?

не пост, а утопия

Як і скрізь. Різними способами.
Хто створив невелику мережу магазинів, хто ексмер немаленького міста.
Все як і всюди )
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія