Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

И вот я иду...с иголочки одетый...

Re: И вот я иду...с иголочки одетый...
nik

засосало праздне буржуазне скоцтво :gigi:

да, богатство развращает...

турч, ну хоть скинь голытьбе фотки обьедков.  :weep:  :weep:  :weep:

эеех, любите родину, мать вашу...
   
Re: И вот я иду...с иголочки одетый...

да, послє всіво у Маккавєя только адін шлях - самовипіліццо з хвупа
   
Re: И вот я иду...с иголочки одетый...

А ви пацакі ?

А шо, тіке пацакам можна їсти сашлик?  :gigi:  шо за гендерна дискримінація?
   
Re: И вот я иду...с иголочки одетый...

да, послє всіво у Маккавєя только адін шлях - самовипіліццо з хвупа

З якого дива?    ;o

Тільки тому, що деяким бидлодописквачам, ольгінцям і бригадним не подобається моя незалежна позиція? І вони зграєю накинулись на мене?  Хочете вижити незалежного опонента? А на воротнік вам... щось... замість чорнобурки.    :K

Я піду звідси коли сам вважатиму це за потрібне. Може це станеться і взавтра. Але вас, бидлоту, не запитуватиму.  :)

Коли я писав навіть виключно про синє небо і зелене листя, виключно в дружелюбних тонах, все було те саме в бидлокоментах - зверхність, «не вчи нас жити», менторський тон, через губу і таке інше. Повний набір в коментах бидлолайна замішаного на важких комплексах неповноцінності.

При мовчазній згоді/підтримці пасивної більшості дописувачів.

Так що не тужся, москалику під проксі (а це значить ольгінцю) , на мене це ніяк не впливає. Я сам вирішую що мені робити.

Останнє редагування: 12 грудня 2018 02:16:45 від Маковій
   
Re: И вот я иду...с иголочки одетый...

З якого дива?    ;o

Тільки тому, що деяким бидлодописквачам, ольгінцям і бригадним не подобається моя незалежна позиція? І вони зграєю накинулись на мене?  Хочете вижити незалежного опонента? А на воротнік вам... щось... замість чорнобурки.    :K

Я піду звідси коли сам вважатиму це за потрібне. Може це станеться і взавтра. Але вас, бидлоту, не запитуватиму.  :)

Коли я писав навіть виключно про синє небо і зелене листя, виключно в дружелюбних тонах, все було те саме в бидлокоментах - зверхність, «не вчи нас жити», менторський тон, через губу і таке інше. Повний набір в коментах бидлолайна замішаного на важких комплексах неповноцінності.

При мовчазній згоді/підтримці пасивної більшості дописувачів.

Так що не тужся, москалику під проксі (а це значить ольгінцю) , на мене це ніяк не впливає. Я сам вирішую що мені робити.

ти пірнув в гімно, бидлото, ще багато років тому, коли почав тут айфонами мірятись
А "іду с  іголачькі, лакєї і сєрєбряний поднос "  лише підтвердило твою скотопiдapність.
 
   
Re: И вот я иду...с иголочки одетый...

Заступлюся за Маковія, Ну подобається хлопу що вишколений льокай підносить стопку холодної водки і полумисок ікри на закуску. Це ще не кінець світу. Я б теж сьорбнув.
   
Re: И вот я иду...с иголочки одетый...

ти пірнув в гімно, бидлото, ще багато років тому, коли почав тут айфонами мірятись
А "іду с  іголачькі, лакєї і сєрєбряний поднос "  лише підтвердило твою скотопiдapність.

Розслабся, ольгінець. Я ж тобі пояснив, що не мене ворожа пропаганда не діє. Вірніше діє, але із зворотнім ефектом.   :)
   
Re: И вот я иду...с иголочки одетый...

Не, ну показал Маковей темную сторону сиротско-хохляцкой душонки. Так ведь и каждый из нас не судья, не без червоточинки. Потому, да не судимы будем. Х_уй с ними, с теми темными сторонами.
   
Re: И вот я иду...с иголочки одетый...

Пацакі то не гендер

То етно соціальний показник який характеризується високим ступенем варіативності.
   
Re: И вот я иду...с иголочки одетый...

да, послє всіво у Маккавєя только адін шлях - самовипіліццо з хвупа

Тема «я такая вся в ДольчеГаббана» не раскрыта... :) Подождём-с...:)
   
Re: И вот я иду...с иголочки одетый...

Не, ну показал Маковей темную сторону сиротско-хохляцкой душонки. Так ведь и каждый из нас не судья, не без червоточинки. Потому, да не судимы будем. Х_уй с ними, с теми темными сторонами.

Хохлами уже украинцев называть стали))) примеряюццо русские господа.

Турчинофф а ведь ты для них тоже хохляра  :lol:
   
Re: И вот я иду...с иголочки одетый...

Что персонаж продемонстрировал, про то и писано. Украинец самодовольно упивается нахождением по другую сторону заветных стеклянных дверей? Нет. Хохлишка.
   
Re: И вот я иду...с иголочки одетый...

Вы все хохлишки ! Белый усский господин будет вас пороть пока вы будете кататься и бится в зраде  X(
   
Re: И вот я иду...с иголочки одетый...

Кароффка ты готова быть хахлишкой для Макария?
   
Re: И вот я иду...с иголочки одетый...

Макарий а ты сам то как дочь усского офицера? Водко-модифицированный монгол?
   
Re: И вот я иду...с иголочки одетый...

Хохлами уже украинцев называть стали))) примеряюццо русские господа.

Турчинофф а ведь ты для них тоже хохляра

Кукуцаплю пікуй, як його називатиме його хазяїн.

Українців на цьому форумі вже відверто називають хахлами, а це вже показово - хто керує і модерує цей форум - кукуцапи, хахли, але НЕ українці.
   
Re: И вот я иду...с иголочки одетый...

Что персонаж продемонстрировал, про то и писано. Украинец самодовольно упивается нахождением по другую сторону заветных стеклянных дверей? Нет. Хохлишка.

Я чудово розумію хто це пише і з якою метою. І все ж відповім.

Я жодним сорвом не образив чи хоч чимось не принизив будь кого згаданих - бомжа, кельнера чи офіціанта. Всі люди як люди, кожен з них сам формує свою долю. Процитуйте мене де я хоч чимось когось принизив. Чи де ви побачили зверхність?

Я дав розгорнуте пояснення хто є бомжі. ЦЕ ТАКИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ. ФІЛОСОФІЯ. Вони не бажають жити інакше, хоч у них для цього є всі можливості. Всі, в тому числі і я, ПРИЙМАЄМО їх вибір. Але особисто МЕНЕ такий вибір не влаштовує. Я не сприймаю такої філософії. І зробив все, щоб моє життя було іншим. В них своє бачення як правильно жити, в мене своє. Вони щасливі по своєму, я по своєму. Ми живемо в паралельних світах і практично не перетинаємось.

Відносно кельнера, що відкриває двері, чи офіціанта із срібним підносом. Робота як робота. З чого ви взяли, що тут якась зверхність? Ще невідомо хто краще влаштувався в цьому житті - якийсь клерк чи программер з хедофіса, чи той же офіціант. Офіціант в цьому готельному ресторані лише чайовими може мати більше, ніж заробляє той же программер. При цьому офіціант завжди знаходиться в святковій обстановці. В нього щодня свято. І закінчивши роботу в нього не болить голова від невирішених задач.

І так все інше. Я описав вам ЯК ТУТ СВЯТКУЮТЬ. Як завжди з деякими коментарями. Тому що я МОЖУ ПОРІВНЮВАТИ. Я бачив наші вітчизняні корпоративи і тутешні. Далеко не всі читачі ФУПу бачили і те, і інше.

Згадка про ваучер на таксі чи можливість переночувати в готелі була зроблена виключно в контексті - НІ В ЯКОМУ ВИПАДКУ НЕ СІДАЙТЕ ЗА КЕРМО НАПІДПИТКУ. Компанія дуже ступбована щоб такого не сталось. І нічого більше.

Хоч це вилилось компанії в досить круглу суму. Тут ціни трхи інші ніж в Україні. Особисто моя поїздка на таксі коштувала більлше $80. Але я живу в субврбані, на околиці міста. Мабуть комусь їхати ближче. А комусь може і далі. Візьму для простоти $50 за поїздку. Було більше 700 гостей. Хтось залишився в готелі. А номер, між іншим $300+ за ніч. Скільки кошує люкс не знаю. Нехай 600 поїхали на таксі. Нехай їхали парами. 300 таксі з мінімум $50 за кожне. От в рахуйте.


Але справа не в тому ЩО я сказав. Справа в тому ХТО це сказав. Скажена атака на мене здійснилась восновному ольгінськими і бригадними, мета сформульована абсолютно прямолінійно - вижити мене з форуму. Вишукуючи будь шо і розносячи на на їх думку кумедні меми. Таким чином вивести мене з рівноваги і позбутись абсолютно незалежного опонента.

Відпрвідь я дав вище - мем вам на воротнік а не чорнобурку. Дарма стараєтесь.  Я коли на мене тиснуть стаю дуже впертим.
   
Re: И вот я иду...с иголочки одетый...

А чого до Маковія придовбались  :S
   
Re: И вот я иду...с иголочки одетый...

Щоб відчути себе справжнім паном потрібно їхати не в Ряшів, а ПСА.  8-)
Я вже не кажу про Францію, де офіціант здебільшого дивиться на тебе так, наче робить тобі величезну послугу.  :weep:
   
Re: И вот я иду...с иголочки одетый...

А чого до Маковія придовбались  :S

Підкацапникам не подобається факт, що людина може легко досягти успіху, починаючи з нуля, чесно працюючи - що не вписується в норми уського міра і феодального світогляду пост-совкової України.
   
Re: И вот я иду...с иголочки одетый...

Боже какая плаксивая сопля. Маковий вы понятия зелёного не имеете что такое "скажена атака". Слезу оно трусливое вышибает. Про Ольгино визжит.

Обосрал же урод, тех кто ему тут гарантировано не ответит. Стеклянные двери - тьфу, мерзость. И ФУП точно понял почему мерзость.   

Останнє редагування: 12 грудня 2018 06:29:31 від Olga Taylor
   
Re: И вот я иду...с иголочки одетый...

А чого до Маковія придовбались  :S

Бо він не заспівав сумну пісню та не зайняв чергу за велфером, «як всі». Більше того, цей відступник потурбувався про себе самостійно, почавши з нуля на чужині, а не як заведено, звинувачує всіх навкруги себе в своїх злиднях.
   
Re: И вот я иду...с иголочки одетый...

А шо таке «с іголочкі одєтий», уточніть будь-ласка.
Який кравець вас обшиває? Краватки якого кутюр‘є вам більше подобаються? Запонки які носите? Черевики шевронові італійські ручної роботи?
   
Re: И вот я иду...с иголочки одетый...

А шо таке «с іголочкі одєтий», уточніть будь-ласка.
Який кравець вас обшиває? Краватки якого кутюр‘є вам більше подобаються? Запонки які носите? Черевики шевронові італійські ручної роботи?

Друже Раднику, сподіваюся, тобі не доведеться шкодувати за слова в ситуації, коли інша людина може і шкодує, але вже запізно? Може бути запізно і для тебе ;)
   
Re: И вот я иду...с иголочки одетый...

А шо таке «с іголочкі одєтий», уточніть будь-ласка.
Який кравець вас обшиває? Краватки якого кутюр‘є вам більше подобаються? Запонки які носите? Черевики шевронові італійські ручної роботи?

Раднику, ну що ти відбиваєшся від зграї. Давай як всі, про ваучери на таксі.  На крайній випадок про бомжів :)

І того... Там я написав дось із п‘яток абзаців, ще не всі слова обсмоктали. Чомусь геть пропустили живу музику. Неподобство, як це таке ще не обсмоатали?!!!!

 ;o
   
Re: И вот я иду...с иголочки одетый...

Раднику, ну що ти відбиваєшся від зграї. Давай як всі, про ваучери на таксі.  На крайній випадок про бомжів :)

І того... Там я написав дось із п‘яток абзаців, ще не всі слова обсмоктали. Чомусь геть пропустили живу музику. Неподобство, як це таке ще не обсмоатали?!!!!

 ;o

То ли дело вашей сраной "зграей" меня хуйловкой обзывать. Легко и приятно. Маковий в костюме "с иголочки" впереди на лихом коне. Визжит.
   
Re: И вот я иду...с иголочки одетый...

А оказался не по ту сторону раздачи и тут же захныкал. Нет что бы извинится.
   
Re: И вот я иду...с иголочки одетый...

З якого дива?    ;o

Тільки тому, що деяким бидлодописквачам, ольгінцям і бригадним не подобається моя незалежна позиція? І вони зграєю накинулись на мене?  Хочете вижити незалежного опонента? А на воротнік вам... щось... замість чорнобурки.    :K

Я піду звідси коли сам вважатиму це за потрібне. Може це станеться і взавтра. Але вас, бидлоту, не запитуватиму.  :)

Коли я писав навіть виключно про синє небо і зелене листя, виключно в дружелюбних тонах, все було те саме в бидлокоментах - зверхність, «не вчи нас жити», менторський тон, через губу і таке інше. Повний набір в коментах бидлолайна замішаного на важких комплексах неповноцінності.

При мовчазній згоді/підтримці пасивної більшості дописувачів.

Так що не тужся, москалику під проксі (а це значить ольгінцю) , на мене це ніяк не впливає. Я сам вирішую що мені робити.
Это и вызывает беспокойство.

Останнє редагування: 12 грудня 2018 06:45:29 від Вело
   
Re: И вот я иду...с иголочки одетый...

А шо таке «с іголочкі одєтий», уточніть будь-ласка.

Одетый с иголочки - ето устойчивое выражение, обозначающее, в общем смысле, что человек одет в совершенно новую, первый раз надетую, одежду.
В буквальном смысле обозначает, что одежда только что от портного, который вынул все иголочки, которыми портные скрепляют между собой ещё несшитые швами детали одежды перед шитьём.
Может употребляться и по отношению к готовой одежде, которую подгоняли под фигуру в магазине готового платья, там тоже при подгонке используют иголочки для скрепления.
   
Re: И вот я иду...с иголочки одетый...

Єтот, с іголочкі адєтий, стільки років в Польщі і мусить по якихось готелях ночувати, як бомж.

Турч, давно пора вже якусь квартиру в Польщі купити, тим більше, що в тебе бізнес тут.

P.S. Тому і про тікети на таксі не було, бо їхати не було куда.  :D

Останнє редагування: 12 грудня 2018 07:25:57 від білий хорват
   
Re: И вот я иду...с иголочки одетый...

Это и вызывает беспокойство.

Кажеш гаваріш, заїло в частині про "бидло"?
   
Re: И вот я иду...с иголочки одетый...

Друже Раднику, сподіваюся, тобі не доведеться шкодувати за слова в ситуації, коли інша людина може і шкодує, але вже запізно? Може бути запізно і для тебе ;)

Я просто хочу зрозуміти, як уявляє собі «с іголочкі» людина, яка виросла в СРСР, а юність провела в кирзачах і хб.
   
Re: И вот я иду...с иголочки одетый...

Одетый с иголочки - ето устойчивое выражение, обозначающее, в общем смысле, что человек одет в совершенно новую, первый раз надетую, одежду.
В буквальном смысле обозначает, что одежда только что от портного, который вынул все иголочки, которыми портные скрепляют между собой ещё несшитые швами детали одежды перед шитьём.
Может употребляться и по отношению к готовой одежде, которую подгоняли под фигуру в магазине готового платья, там тоже при подгонке используют иголочки для скрепления.

От я і питаю, в якого кравця одягається.  :gigi:
   
Re: И вот я иду...с иголочки одетый...

Я просто хочу зрозуміти, як уявляє собі «с іголочкі» людина, яка виросла в СРСР, а юність провела в кирзачах і хб.

А что тут непонятного? Мама на нас с сестрой шила и перешивала одежду, и магазинские шмотки тожа подгоняла под рост.
Иголочки портновские, они выглядят как иголки, тока вместо ушка у них шарик такой маленький. :о)
Ими скрепляют части одежды на фигуре. А потом уже шьют швы руками или на машинке.
   
Re: И вот я иду...с иголочки одетый...

   
Re: И вот я иду...с иголочки одетый...

Кажеш гаваріш, заїло в частині про "бидло"?
Ти мене вважаєш бидлом, я тебе. От і порозумілись.
зі  з такими як ти спілкуватись не треба. Стібатись, як Турч.
а в реале - в торец

Останнє редагування: 12 грудня 2018 07:57:01 від Вело
   
Re: И вот я иду...с иголочки одетый...

На етих иголочках специально разноцветные головки, чтобы размечать разным цветом разные швы.
   
Re: И вот я иду...с иголочки одетый...

А что тут непонятного? Мама на нас с сестрой шила и перешивала одежду, и магазинские шмотки тожа подгоняла под рост.
Иголочки портновские, они выглядят как иголки, тока вместо ушка у них шарик такой маленький. :о)
Ими скрепляют части одежды на фигуре. А потом уже шьют швы руками или на машинке.

Про тебе зрозуміло. З такої іголочки тільки чорним ходом і вночі.
А портьє на центральному вході готелю, у принципі, по барабану у що ти вдягнений - подерті джинси і запрану футболку чи костюм від Бріоні. Бо твій банківський рахунок він не перевіряв.
Ну і крім того, в них професійне чуття - вони більше зважають на те, як ти тримаєшся, ніж на одяг.
   
Re: И вот я иду...с иголочки одетый...

З такої іголочки тільки чорним ходом і вночі.

А вот ето ты зря. У нас в роду все женщины умеют отлично шить.
   
Re: И вот я иду...с иголочки одетый...

Ви тут дебіли?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія