Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Трумп:Втрата стандарту долара - програш в найбільшої війні світу

1/10 or whatever. - дякую за чітку відповідь! просто хочу зрозуміти з якими мельницями донкіхоти місцеві б`ються.
долар вже тобі гарантує whatever одиницю золота на ринку і навіть гривня також whatever/40 тобі гарантує,
Може ти за щось не то бьєшся що декларуєш?
поясни що ще треба зробити до повного щатся? привязка до whatever є і нікуда не зникала.

може ти хотів щоб США "грязниє бумажкі" не друкувало чи яка твоя мета?
   
може ти хотів щоб США "грязниє бумажкі" не друкувало чи яка твоя мета?

Cам з собою одною рукою?  :gigi:
   
Юрко, ти на істерику не сходь, давай, задавай притомні питання, а то побачив агліцьке слово і обсопливився.  :laugh:
   
Юрко, ти на істерику не сходь, давай, задавай притомні питання, а то побачив агліцьке слово і обсопливився.  :laugh:

ок, повторю питання, для тебе не шкода: ти вимагаєш, whatever привязку до долара,
я ж пишу: привязка ж є, ти можеш купити x золота за бакс, за гривню ти купиш x/40 золота, привязка навіть в гривні є плаваюча,
міровая закуліса зазнала поразки? чи ти за стабільну "привязку" і категорично проти плаваючої?
   
ок, повторю питання, для тебе не шкода: ти вимагаєш, whatever привязку до долара,
я ж пишу: привязка ж є, ти можеш купити x золота за бакс, за гривню ти купиш x/40 золота, привязка навіть в гривні є плаваюча,
міровая закуліса зазнала поразки? чи ти за стабільну "привязку" і категорично проти плаваючої?

Плавачою прив'язкою ти називаєш друк доларів?

   
У Трампа когнітивний дисонанс. Самоізоляцією цю проблему не вирішиш, бо саме вісь Росія-Китай бореться за багатополярний світ без значущого впливу долару ))
=================================
 Не все так просто в королівстві дацькому...

 Що таке стандарт доллЯра? Чим він забезпечується? Золотом? Ні. Ні у мериканців золота багато,але не достатньо для забеспечення всієї маси доллярів. Доллар забеспечується усій світовий економікою, принаймні точно енергоресурсами  та й не тільки. Доллар опора валютних активів усіх країн світу. Так склалося. Це справедливо? А ХЗ? А що буде забеспечувати цінність інших валют? Євро? Ну з часом буде й євро. Ну припустимо буде євро-що це змінить? Якісь єдиний стандарт- це глобалізація світової економіки. Доллар поки більш надійний в світі, ніж навіть євро. Бо з хуйлом ще не зрозуміло що буде далі, в тому числі і з євро.

 Тобто, як не волають деякі, долларовий стандарт поки що є і поки його заменити нічім. Хіба що золотим. Але це повернення в минуле.

 Деякі кажуть: мериканці можуть надрукувати доллара, але так це не проходить, а ось золота,де воно є, можна здобувати і тут буде перекосяк. Корочше- дурня це все. ДоллЯр наше усе! B-)
   
Плавачою прив'язкою ти називаєш друк доларів?

ти хотів любу привязку, я тобі кажу привязка є - за 2400 баксів зараз тобі гарантується унція,
чи ти проти друку долара? заборонити друк хочеш? напиши чого вимагаєш і ми розберем далі, по кроку. Ти ж не спішиш і я ні.

   
чи ти проти друку долара? заборонити друк хочеш? напиши чого вимагаєш і ми розберем далі, по кроку. Ти ж не спішиш і я ні.

А ти шо, за обкрадання людей на 3468% за останні 50 років?
   
І це - найстабільніша валюта з найбільшою довірою, зауваж.
   
А ти шо, за обкрадання людей на 3468% за останні 50 років?
================================
 Цифір якась занадта,але.... оце вам сісілістична рівність. Долляровий стандрат тут ні до чого.
   
А ти шо, за обкрадання людей на 3468% за останні 50 років?

ні, я проти обкрадання. я хочу взнати за що ти, - я ж питання задав, дай чітку відповідь, це ж діалог мав бути? питання - відповіть.
не будь як power
   
================================
 Цифір якась занадта,але.... оце вам сісілістична рівність. Долляровий стандрат тут ні до чого.

Звісно що 3468% це не обіцяні 100% (грубо, бо ж обіцяна центробанком інфляція - 2% на рік).

P.S. Ти плутаєш прив'язку до долара з золотим стандартом.
   
Звісно що 3468% це не обіцяні 100% (грубо, бо ж обіцяна центробанком інфляція - 2% на рік).

P.S. Ти плутаєш прив'язку до долара з золотим стандартом.
=======================
Золото вже не канає. Ну як допоміжно щось.
   
ні, я проти обкрадання. я хочу взнати за що ти, - я ж питання задав, дай чітку відповідь, це ж діалог мав бути? питання - відповіть.
не будь як power

От не треба справді як вужак на пательні: я тобі наочно показав як ФЕД обкрадає не тільки Штати, але й весь світ. І написав декілька разів за що я: проти обркадання яке можливо тільки і виключно за золотого стандарта.
   
Трамп имеет свои недостатки.

 :weep:  :facepalm1:

Недостатки.  :suicide2:
Кацапський пропагандон валік не може, щоб на збрехати.
Трамп - це абсолютний довбойоб, найгірший президент за всю історію США,  який загнав країну в таку дупу, що ледве ледве почали вилазити.
Якби Трамп залишився на другий срок, то країні точно був би повний піздець.
Навіть брехливі трампанзівські Фокси визнають, що економіка росте,  безробіття тя інфляція знижуються.

Основной это отношение к событиям  в Украине.

За це Трампа взагалі повісити треба, але кацапський виблядок валік знову за нього голосувати буде.
І саме та що Трамп за хуйда та проти України і є основною причиною, чому валік рве дупу за Трампа.  :bueee:
   
.І війна зараз 100% імперіалістична за перерозподіл впливу та ресурси на земної кулі.Ваш кеп.
нові квітневі тези.
   
От не треба справді як вужак на пательні: я тобі наочно показав як ФЕД обкрадає не тільки Штати, але й весь світ. І написав декілька разів за що я: проти обркадання яке можливо тільки і виключно за золотого стандарта.

ого, ну ок. не хочеш про то з чого ти починав - про золотий стандарт і про друк баксів, давай я іншу функцію продебажу, їх тут вже багато є,
покажи ще раз розрахунок як ФЕД обікрав американців на 3468%!
   
ого, ну ок. не хочеш про то з чого ти починав - про золотий стандарт і про друк баксів, давай я іншу функцію продебажу, їх тут вже багато є,
покажи ще раз розрахунок як ФЕД обікрав американців на 3468%!

Ти не дискурсант, ти слизький вужак, який розпускає соплі щоби не дай Бог відкрити очі та визнати очевидне.

Останнє редагування: 28 квітня 2024 20:52:35 від Петро Шаблезуб
   
От не треба справді як вужак на пательні: я тобі наочно показав як ФЕД обкрадає не тільки Штати, але й весь світ. І написав декілька разів за що я: проти обркадання яке можливо тільки і виключно за золотого стандарта.
а чому саме золотого а не срібного або платинового
   
а чому саме золотого а не срібного або платинового

Ціна срібла меньш стабільна через нестабільний видобудок. Саме тому біток ніколи не буде валютою.
   
Ти не дискурсант, ти слизький вужак, який розпускає соплі щоби не дай Бог відкрити очі.

Петре, давай не псіхуй, і не спригуй, це ж цікаво -
 "А ти шо, за обкрадання людей на 3468% за останні 50 років?" - просто покажи як ти це порахував і ми продовжим дебаг)))
   
Петре, давай не псіхуй, і не спригуй, це ж цікаво -
 "А ти шо, за обкрадання людей на 3468% за останні 50 років?" - просто покажи як ти це порахував і ми продовжим дебаг)))

Та ну тебе нах. Все вже давно написане та показане. Перечитай гілочку, може таки прозрієш.
   
Дебаґ свою голову, нахаба.
   
Також не можна робити кошики дорогоцінних металів, бо злодії будуть робити ґєшефти на різніці в ціні різних металів. Тільки золото.
   
Також не можна робити кошики дорогоцінних металів, бо злодії будуть робити ґєшефти на різніці в ціні різних металів. Тільки золото.
Кіловат година. Золото насправді не має сталої ціни.
В свій час надлишок золота вбив Іспанію.
   
В свій час надлишок золота вбив Іспанію

Срібла, саме срібла.
   
панове, ви тут дискутуєте на абстрактні теми, а гнидко топікстартер називає війну за незалежність України імперіалістичною війною, де всі винуваті.
   
панове, ви тут дискутуєте на абстрактні теми, а гнидко топікстартер називає війну за незалежність України імперіалістичною війною, де всі винуваті.

ТС зацитував Трампона, не переводь стрілки. Також тут вже гадаю довели що Павер не правий зі своєю залєпою про ісламський банкінґ.
   
Срібла, саме срібла.
Так, я помилився, саме надлишок срібла з Америки.
Але золото нічим не краще.
   
Та ну тебе нах. Все вже давно написане та показане. Перечитай гілочку, може таки прозрієш.

ти вже сам зрозумів шо загнав себе ватною брехнею про обкрадання американців)))
порахував зростання ціни в світі на якусь одну одиницю товару і видав це як обкрадання американців))
а чому тільки обкрадання було американців а не наприклад японців або греків?
а чому ти ціну телефонного звязку ти не врахував в цьому обкраданні як в кацапів в прорахунку інфляції? -була б дефляція!))

і блд, прождивши життя в совку, зробити висновок шо обікрали американців а не його))) - вата вона і в африці вата.
Американці друкують гроші, тобто позичають самі в себе ж під відсотки на свої проекти від електроніки до космосу, бо рахуть бабло прекрасно,
значить це їм вигідно бо віддача буде велика - і правильно роблять, респект їм! і тільки ватні барани з цим не погодяться.
А ватанам розказуть казки шо ФРС американців обікрало і цілий світ обікрало))) нє ну ватанів реально лікувати треба, це біда.
   
ти вже сам зрозумів шо загнав себе ватною брехнею про обкрадання американців)))
порахував зростання ціни в світі на якусь одну одиницю товару і видав це як обкрадання американців))
а чому тільки обкрадання було американців а не наприклад японців або греків?
а чому ти ціну телефонного звязку ти не врахував в цьому обкраданні як в кацапів в прорахунку інфляції? -була б дефляція!))

і блд, прождивши життя в совку, зробити висновок шо обікрали американців а не його))) - вата вона і в африці вата.
Американці друкують гроші, тобто позичають самі в себе ж під відсотки на свої проекти від електроніки до космосу, бо рахуть бабло прекрасно,
значить це їм вигідно бо віддача буде велика - і правильно роблять, респект їм! і тільки ватні барани з цим не погодяться.
А ватанам розказуть казки шо ФРС американців обікрало і цілий світ обікрало))) нє ну ватанів реально лікувати треба, це біда.

Another NPC, а як дисав та розпускав соплі.  :gigi:
   
Юрко-дурко всіх називає ватанами, а насправді, як і положено NPC, рве дупу за центропланову економіку та обкрадання громадян.  :facepalm1:
   
Так, я помилився, саме надлишок срібла з Америки.
Але золото нічим не краще.

Тільки от золотий стандарт ніколи не зхибив. Не дарма шахраї його так не люблять.
   
Тільки от золотий стандарт ніколи не зхибив. Не дарма шахраї його так не люблять.
От дивись, винайдуть дешевий спосіб добувати золото з морської води і ціна золота обвалиться.  Одиниця енергії надійніше.
   
От дивись, винайдуть дешевий спосіб добувати золото з морської води і ціна золота обвалиться.  Одиниця енергії надійніше.

1. Грошами бути не може щось чого багато(the resource must be scarce to have a value).

 2. Не відповідає багатьом (якщо не всім) параметрам грошей: наприклад як одиниця збережень.
   
Юрко-дурко всіх називає ватанами, а насправді, як і положено NPC, рве дупу за центропланову економіку та обкрадання громадян.  :facepalm1:

"центропланову" а можна пруф де я це писав?, чи знов брехня "False"?
і ну напиши ж нам як ти порахував "обкрадання" американців))
   
"центропланову" а можна пруф де я це писав?, чи знов брехня "False"?
і ну напиши ж нам як ти порахував "обкрадання" американців))

Фед ставками туди-сюди це шо по твому?
   
Фед ставками туди-сюди це шо по твому?

завжди думав що це пожвавлення та притримання попиту
   
US Бонды хорошая инвестиция. Но для кого?  Для их держателей. И то до определенного момента. Но не для страны их продавших.

Интерес 4.5% на 20 летние бумаги это почти запредельные числа. А 30 летние бонды совсем недавно имели более 5% интереса.
Всего несколько лет назад они продавались с интересом около 1%.

Сейчас ни кто уже не хочет их покупать поэтому казначейство вынуждено повышать премиум все выше и выше. И тратить на выплату процентов все больше и больше.

Показати зображення...
Трамп имеет свои недостатки. Основной это отношение к событиям  в Украине. И за это его можно и нужно критиковать. Но с экономикой у него было намного лучше чем во время пребывания господина Байдена в Белом Доме. Поэтому даже и не начинайте.

Вот опрос от либеральной CNN.

https://twitter.com/view/status/1784562715760992457Вот леворадикальная MSNBC.

https://twitter.com/view/status/1782062385437556880Dealing with inflation and cost of living: Trump +22
Инфраструктурные программы и уровень безработицы это чистая пропаганда. Особенно в области трудовой занятости.

Ніколи раніше в історії США президент не мав нижчого рівня безробіття та нижчого рейтингу схвалення.
Або опитування абсолютно помилкові, або всі радісні економічні «дані» сфабриковані

Я считаю данные о безработице подвергаются манипуляции.

Показати зображення...
Например в марте экономика страны создала Manufacturing job - 0, government Job 70 000. Как можно увеличивать GDP когда у тебя одни дармоеды?

Показати зображення...
Full-time job минус 6000 part-time job плюс 600 000. Это предварительные данные и как правило после ревизии эти данные ещё хуже.

Показати зображення...
Не говоря уже о том, что с например с 2019 года все рабочие места идут foreign born workers, другими словами, нелегальным иммигрантам.

Показати зображення...


і після такого пропагандонського простирадла вiн буде казати я не бот  :laugh:
   
завжди думав що це пожвавлення та притримання попиту

ми просто чогось не розумієм, шаблезуб викрив тут страшне обкрадання американців, але чомусь тримає в секреті деталі схеми, Петре, в мене знайомі американці повинні знати цю схему, в них і кредити і депозити. обіцяю що якщо ти їм відкриєш очі на цю страшну схему вони тобі віддячать! давай не тягни.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія