Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вакханалія секти вакцинаторів

Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Якщо людина вакцінується тими вакцинами, яким довіряє і які належним чином пройшли випробування, але не хоче вакцінуватись сумнівними шмурдяками, то теж вважається антиваксером?

На скільки ви впевненні, що у всіх виробляються саме специфічні антитіла до вірусу? Бо вчора знову ж таки в розмові розвовіли про чоловіка, який після вакцни отримав аутоімунку відносно щитовидної залози.
Все ж таки, розробники вакцин повинні розробити заходи та методики, які б дозволяли попереджати таки наслідки.
==========================
Вакцінуйся Пфайзером чи Модерною і ніхто тобі кривого слова не скаже.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

я хочу зрозуміти, чи ви будь-які обмеження вважаєте фашизмом і порушенням ваших прав, чи якісь конкретні? Чи допускаєте, що може бути така хвороба, що краще деякий час сидіти по домівках.
Так я вважаю що коли хтось перехворів зробив тест і має достатнью кількість антитіл а йому встановлюють інтервал півроку до щеплення а той хто повністю вакцинувався має рік то це є порушенням прав першого.
Тому що
по перше в нього імунітет вищий ніж імунітет вакцинованого
по друге він за свій кошт зробив тестування на кількість антитіл, а від вакцинованого це й не вимагається.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

==========================
Вакцінуйся Пфайзером чи Модерною і ніхто тобі кривого слова не скаже.

Блін. Я вакціонавний Файзером. Але не робив дебілтних відосиків тв фото для ФБ. І не вимагаю, щоб всі теж вакцінувались.
Взагалі-то моя гілкв саме про те: щрб ваксери відчепилися від тих, хто не хоче в себе заливати екчпериментальні сумнівніьпрепарати.
Доречі, наступного тижня перевірю чи є антитіла пісоя вакцінації.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

==========================
Вакцінуйся Пфайзером чи Модерною і ніхто тобі кривого слова не скаже.

Бгг... началось. Святой Пфайзер против еретического Ковишилда.   :lol:
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

И штаны... Без штанов, суки, никуда не пущают...

 Нерозумна поведінка з Вашого боку.
 Якщо Ви справді на язик гострі, то не треба те так настирно доводити. B-)
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Нерозумна поведінка з Вашого боку.
 Якщо Ви справді на язик гострі, то не треба те так настирно доводити. B-)

Тю. А может он и правда не понимает разницы между штанами и кастрацией.   
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Блін. Я вакціонавний Файзером. Але не робив дебілтних відосиків тв фото для ФБ. І не вимагаю, щоб всі теж вакцінувались.
Взагалі-то моя гілкв саме про те: щрб ваксери відчепилися від тих, хто не хоче в себе заливати екчпериментальні сумнівніьпрепарати.
Доречі, наступного тижня перевірю чи є антитіла пісоя вакцінації.
А ви давно вакцинувались? В мене ще місяць не пройшов як вакцинувались більшість родичів. Тому вони ще не робили. Буду вдячний якщо повідомите свій рівень. Дивно що це не хоче робити переважна більшість вакцинованих. Посвідка про вакцинацію для них є оберегом від вірусу. А 500 гривень для них виходить дорожча за реальну оцінку свого імунітету. 
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Нерозумна поведінка з Вашого боку.
 Якщо Ви справді на язик гострі, то не треба те так настирно доводити. B-)

йому памперс на рота треба, а не маску. Субстанцію втримувати, що з не того отвору пре.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Так я вважаю що коли хтось перехворів зробив тест і має достатнью кількість антитіл а йому встановлюють інтервал півроку до щеплення а той хто повністю вакцинувався має рік то це є порушенням прав першого.
Тому що
по перше в нього імунітет вищий ніж імунітет вакцинованого
по друге він за свій кошт зробив тестування на кількість антитіл, а від вакцинованого це й не вимагається.
ну так  треба це зробити законадавчо. Тут же питання в іншому. Купа ніків взагалі відкидає вакцинацію, розповсюджує фейки. Подумай, кому це потрібно в країні де вакциновано лише 10% населення.

ЗІ Здається в Угорщині так і є, щодо перехворівших.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

оці поборніки абсолютної свободи потім перші кличуть поліцейського або медсестру, розштовхуючи оточуючих.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

оці поборніки абсолютної свободи потім перші кличуть поліцейського або медсестру, розштовхуючи оточуючих.
  Таки навпаки. :D
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

А ви давно вакцинувались? В мене ще місяць не пройшов як вакцинувались більшість родичів. Тому вони ще не робили. Буду вдячний якщо повідомите свій рівень. Дивно що це не хоче робити переважна більшість вакцинованих. Посвідка про вакцинацію для них є оберегом від вірусу. А 500 гривень для них виходить дорожча за реальну оцінку свого імунітету. 

Немає лінійної залежності між титрами антитіл і імунітетом, тобто цей тест свідчить виключно про рівень антитіл. Захист організму - це не лише антитіла.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

А ви давно вакцинувались? В мене ще місяць не пройшов як вакцинувались більшість родичів. Тому вони ще не робили. Буду вдячний якщо повідомите свій рівень. Дивно що це не хоче робити переважна більшість вакцинованих. Посвідка про вакцинацію для них є оберегом від вірусу. А 500 гривень для них виходить дорожча за реальну оцінку свого імунітету. 

39 днів минуло після другої дози.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

  Хтось з "вакцинаторів" може пояснити таке:
 
   - Чому вже розповсюджені нові штами (визнано що вакцина проти них неефективна), а люд продовжують шпигувати "старою" вакциною?
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

  Хтось з "вакцинаторів" може пояснити таке:
 
   - Чому вже розповсюджені нові штами (визнано що вакцина проти них неефективна), а люд продовжують шпигувати "старою" вакциною?

На хуя пересмикувати? Менш ефективна, але все ж таки ефективна.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Немає лінійної залежності між титрами антитіл і імунітетом, тобто цей тест свідчить виключно про рівень антитіл. Захист організму - це не лише антитіла.
То скажіть яка є залежність? З вашої точки зору, або з точки зору представників медицини яким ви довіряєте. Але справа навіть не в цьому. Я цікавлюсь цими даними чисто для статистики. Ви особисто можете вірити що вакцина захистить вас і без достатньої кількості антитіл. Зрештою ефект плацебо ніхто не відміняв. В мене інше запитання. Чому коли коли я перехворів півроку назад, зараз виміряв рівень антитіл і рівень їх більший 15 від норми я повинен вакцинуватись? Чому мене не прирівнюють хоча б до рівня вакцинованих які вакцинувались півроку назад. Чи в мене антитіла якісь не кошерні?
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

На хуя пересмикувати? Менш ефективна, але все ж таки ефективна.

Брехня. Не існує вакцин проти майбутніх вірусів. Чим, власне, і пояснюється  нова хвиля у вакцинованих країнах.

Останнє редагування: 19 вересня 2021 19:33:59 від Людас
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Брехня. Не існує вакцин проти майбутніх вірусів. Чим, власне, і пояснюється  нова хвиля у вакцинованих країнах.

Якщо ти вважаєш себе безсмертним і хочеш погратись в рулетку,то це-твій вибір.я ще не хворів,але таки вакцинувався,бо наразі плюсів вакцинації бачу більше,ніж мінусів
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Блін. Я вакціонавний Файзером. Але не робив дебілтних відосиків тв фото для ФБ. І не вимагаю, щоб всі теж вакцінувались.
Взагалі-то моя гілкв саме про те: щрб ваксери відчепилися від тих, хто не хоче в себе заливати екчпериментальні сумнівніьпрепарати.
Доречі, наступного тижня перевірю чи є антитіла пісоя вакцінації.

Тут вистачає активних прихильників обидвох таборів.ти ж не будеш це заперечувати?
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Брехня. Не існує вакцин проти майбутніх вірусів. Чим, власне, і пояснюється  нова хвиля у вакцинованих країнах.
  Те хамло давно в ігнорі.
  Воно меле будь що, і приправляє матюками - дума що то переконливо.
  А насправді огидно.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Вакханалию антиваксов вижу я
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Ех, як класно, що продажна шлюха costashu більше не буде писати в темах про вакцинацію, бо продала свою жопу іншим владним хyям.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

А не боитесь? Одну бабахнутую вэру-антимасочницу запроторили в небытие. Но совершенству нет предела.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

То скажіть яка є залежність? З вашої точки зору, або з точки зору представників медицини яким ви довіряєте. Але справа навіть не в цьому. Я цікавлюсь цими даними чисто для статистики. Ви особисто можете вірити що вакцина захистить вас і без достатньої кількості антитіл. Зрештою ефект плацебо ніхто не відміняв. В мене інше запитання. Чому коли коли я перехворів півроку назад, зараз виміряв рівень антитіл і рівень їх більший 15 від норми я повинен вакцинуватись? Чому мене не прирівнюють хоча б до рівня вакцинованих які вакцинувались півроку назад. Чи в мене антитіла якісь не кошерні?

Ще раз: залежність є, але не лінійна. Ось тобі тут красиво з графіками розписали.

https://www.nature.com/articles/s41591-021-01377-8#Sec1

Там також зазначено, що кількість антитіл із часом падає, десь до 8 місяців. Це не означає автоматичного зниження імунітету, бо в організму є ще інші механізми захисту, але все одно залежність є, тому і є підтверджені випадки захворювання на КОВІД навесні та восени або навіть через рік.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Ще раз: залежність є, але не лінійна. Ось тобі тут красиво з графіками розписали.

https://www.nature.com/articles/s41591-021-01377-8#Sec1

Там також зазначено, що кількість антитіл із часом падає, десь до 8 місяців. Це не означає автоматичного зниження імунітету, бо в організму є ще інші механізми захисту, але все одно залежність є, тому і є підтверджені випадки захворювання на КОВІД навесні та восени або навіть через рік.
Так дійсно графіків багато. Не певен що повністю зміг переварити за короткий період. Але що помітив.
1.Основним методом оцінки імунітету все ж є наявність антитіл. Хоча пам’ять противірусних Т і В -клітин, безумовно, сприяє певному ступеню захисту,
2.Залежність між рівнем антитіл і періодом розпаду не лінійна, але однотипна в перехворівших і вакцинованих
3.Ефективність захиту перехворівших вважається вищим ніж в середньому після вакцинацій. Для перехворівших коеф запобігання реінфекції 89%, відповідна ефективність вакцин 50-95%
4 Якщо початковий рівень імуннного захисту вищий то тривалість періоду захисту буде вищий на значно більшу величину.
5.Головним в даний момент є визначення імунного кореляту захисту від ковід-19. Це приведе до значного вдосконалення вакцин та їх ефективності.

Останнє редагування: 20 вересня 2021 00:52:13 від Cталкер
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Так дійсно графіків багато. Не певен що повністю зміг переварити за короткий період. Але що помітив.
1.Основним методом оцінки імунітету все ж є наявність антитіл. Хоча пам’ять противірусних Т і В -клітин, безумовно, сприяє певному ступеню захисту,
2.Залежність між рівнем антитіл і періодом розпаду не лінійна, але однотипна в перехворівших і вакцинованих
3.Ефективність захиту перехворівших вважається вищим ніж в середньому після вакцинацій. Для перехворівших коеф запобігання реінфекції 89%, відповідна ефективність вакцин 50-95%
4.Головним в даний момент є визначення імунного кореляту захисту від ковід-19. Це приведе до значного вдосконалення вакцин та їх ефективності.

Ну бачиш, все правильно зрозумів. Просто з КОВІДОМ помирає в середньому кожен 50-й з тих, що потрапили в статистику. А ось з вакцинами, як показали дослідження, шанси пережити хворобу (якщо вже захворів) значно підвищуються (але не на 100%, тому і є явище breakthrough infections, з яким так носяться антиваксери).
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Чому вже розповсюджені нові штами (визнано що вакцина проти них неефективна)
це брехня
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Так дійсно графіків багато. Не певен що повністю зміг переварити за короткий період. Але що помітив.
1.Основним методом оцінки імунітету все ж є наявність антитіл. Хоча пам’ять противірусних Т і В -клітин, безумовно, сприяє певному ступеню захисту,
2.Залежність між рівнем антитіл і періодом розпаду не лінійна, але однотипна в перехворівших і вакцинованих
3.Ефективність захиту перехворівших вважається вищим ніж в середньому після вакцинацій. Для перехворівших коеф запобігання реінфекції 89%, відповідна ефективність вакцин 50-95%
4 Якщо початковий рівень імуннного захисту вищий то тривалість періоду захисту буде вищий на значно більшу величину.
5.Головним в даний момент є визначення імунного кореляту захисту від ковід-19. Це приведе до значного вдосконалення вакцин та їх ефективності.

Дозволь, я збагачу твої знання.

Розглядай В-клітину як фабрику. Вона продукує антитіла зі швидкістю тисячі антитіл на секунду. Активує цю фабрику шмат вірусу, на який фабрика реагує, деякий час виробляючи продукцію.
Коли ми перехворіли, то на ринку деякий час буде циркулювати продукція цієї фабрики. Антитіла. Кілька місяців.

Оскільки в нас є антитіла, то якщо невелика доза вірусу потрапить до нас, антитіла обліплять її, фагоцит потім цю красу зжере. Відповідно, після такої процедури кількість продукції зменшується. Антитіл меншає, бо вони пішли в роботу.
Кількість антитіл - то є тактична величина. Найоперативніша протидія вірусу. Але це не головна величина.
Набагато важливіші самі фабрики. Бо продукція рано чи пізно закінчиться.

З часом вірус мутує. Антитіла втрачають авідність - здатність обліпити та пов'язати ворога. Погано приклеюються.
Тепер у гру вступають Т-клітини. Вони беруть за базу старі В-клітини. Примушують їх розмножуватися з мутаціями. Мутації які генерують якісну продукцію залишають. А інших вбивають.
Оскільки робота йде не з нуля, а старі фабрики вже майже підігнані до правильної продукції, то антитіла до нового штаму з'являються швидко.



Це в ідеалі так мало би працювати. У випадку ковідних вакцин ситуація йде по іншому сценарію.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

я збагачу твої знання
Ми маємо запроектовані лазівки, вразливості. Віруси в курсі. В долі. Іноді організм начебто хоче щоб людина заразилася - закладає ніс. Вони в змові.
:weep:

   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

:weep:

   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Показати зображення...
Не викликає сумнівів, що ковід "розумний".
:weep:
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Може воно поки що смішно. Але ці заклики до медичної сегрегації трохи нагадують расову. Не забувайте що в нас є така категорія як хворі на СНІД. Який ще донедавна вважався невиліковною хворобою. Але закон зберігає особу носія в таємниці і забороняє дискримінувати при прийомі на роботу.
о. Серьезный аргумент наконец то среди всего шлака в этой теме
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

о. Серьезный аргумент наконец то среди всего шлака в этой теме
Вірус_імунодефіциту_людини#Інфікування
Вірус може передаватися через прямий контакт пошкодженої або непошкодженій слизової оболонки або пошкодженої шкіри здорової людини з біологічними рідинами зараженої людини

це аж ніяк не схоже на повітряно-крапельне інфікування вірусом ковіда
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Послезавтра саммит по вакцинации по ковиду. Бидон будет спасать страны третьего мира, и направит вакцинаторов в Африку и латинскую Америку. Так что готовьте ваши золотые.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

з КК:
Стаття 130. Зараження вірусом імунодефіциту людини чи іншої невиліковної інфекційної хвороби
Стаття 131. Неналежне виконання професійних обов'язків, що спричинило зараження особи вірусом імунодефіциту людини чи іншої невиліковної інфекційної хвороби
Стаття 132. Розголошення відомостей про проведення медичного огляду на виявлення зараження вірусом імунодефіциту людини чи іншої невиліковної інфекційної хвороби
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

з КК:

Правові підстави відмови від Ковід вакцинації передбачені:
ст 1., ст 8, ст 9 Нюрнберзького кодексу 1947 року
п. 16 Гельсінської декларації всесвітньої медичної асоціації
ст. 6, розділ 1., розділ 3. Заява ЮНЕСКО 2005 року про біоетику та права людини
пункти 7.3.1. і 7.3.2. Резолюції ПАРЄ № 2361 від 2021 року «Вакцини проти COVID-19: етичні, правові та практичні міркування».
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Ну бачиш, все правильно зрозумів. Просто з КОВІДОМ помирає в середньому кожен 50-й з тих, що потрапили в статистику. А ось з вакцинами, як показали дослідження, шанси пережити хворобу (якщо вже захворів) значно підвищуються (але не на 100%, тому і є явище breakthrough infections, з яким так носяться антиваксери).
То звідси виходить, що захист перехворівшого від ковіду в середньому 2-3 рази вищий за вакцинованого і з часом різниця зростає?
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

То звідси виходить, що захист перехворівшого від ковіду в середньому 2-3 рази вищий за вакцинованого і з часом різниця зростає?
---
"Аполитично рассуждаешь,слюшай!"(ц) :-)o
З цього виходить що природний імунітет ні в яке порівняння з набутим після вакцини не йде і близько.
"Отака .уйня,малята!(ц)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія